Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

saallen
5. okt 2012

@radkajojova dekuji,je to presne ako pises,som rada ze prisla takto,ako mala,prave preto,ze to znaci ze organismus sa mi dal krasne dohromady. S tou toxoplazmoozou ti drzim palce aby si sa jej co najskor zbavila, ja som ji vdaka bohu mala negativnu.
@erikad82 som neskutocne rada ze prisla,no a dov sa chystam v stredu tak uvidime.

No a kedy sa zacneme snazilkovat,tazka to otazka,bola som presvedcena,ze po prvej mrche,ale tak uvidime az sa vratim na zad domov,ale tuzba po mimi jesilnejsia,tak asi tolko k vasej otazke.Ale uprimne som stastna,ze to prislo tak rychlo a nemusim cakat az sest tyzdnou,a citim se fajn,neni silna a nemam ani nijake velke bolesti,povedala by som ze mensie ako normalne,ale to mozno robi aj ta alchemilka.. 🙂
Baby drzim vam palce ,nech aj vam co najskor dorazi. 🙂

spisiacka
5. okt 2012

@katarinagm
@ellly nie este som nedostala a podla teploty som asi tak 4 dni dozadu mala ovulku takze ratam ze o nejakych 10 dni dostanem ked to bude klasicky cyklus

natalia1990
5. okt 2012

@radkajojova mne kazal Dr.pockat 3 mesiace.ja som dodrzovala.ona nejako sa im to podarilo hned.neviem.tehotenstvo mala ok.no prve mesiace urcite budes mat strach z kazdej kontroly co sa stane,ako babo rastie atd

happyfrog80
5. okt 2012

@natalia1990 to nie je pravda ze ms dostanes po sestonedéli,mozno tie ktore preto nic nerobia ano ktore maju problemy,ja som pila alchemilku kazdy boui den 2x az do menzesu a dostala som ho do mesiaca ovsem ja som mala spontanny potrat mozno po kyretazi to tak je ...neviem ...no tiez som citals ze po 6-7 tyzdnoch to dostanem ,a hla mrska prisla a ja ze to nejak skoro 😀

happyfrog80
5. okt 2012

@saallen presne ani ja som to nemála silne ani bolesti meboli take ako predtym 😉

katarinagm
5. okt 2012

@happyfrog80 ja si tiez myslim, ze môze prist aj skôr.. a ja pijem aj alchemilku a stale neprisla... tak bud nech pride menstruacia alebo bocian 😉

saallen
5. okt 2012

@happyfrog80 tak,tak,ale ja som po kyrete a dostala som to uplne normalne ako keby som na ziadnom nebola.tak si myslim ze zalezi aj na organisme kazdej z nas.hlavne som radaze sa mi to srovnalo rychlo. 🙂vcera to bolo presne 31DC

ondatra2
5. okt 2012

@katarinagm ja som bola po kyrete a tiez som pila tu alchemilku v hojnom pocte, citila som ako mi pomahala docistit sa a aj mrcha prisla na 27 den. to sestonedelie sa berie asi ked sa potrati tak, ze sa uz porodi, 5.ty mesiac a vyssie, vtedy to trva dlhsie. Ale boli tu aj pripady, ze to trvalo dlhsie, drzuim palce, nech to skoro pride 🙂

ondatra2
5. okt 2012

a este som chcela povedat, ze uz som mala piatu mrchu, ale okrem tretej (asi mikropotrat) som nemala pri ziadnej nejake velke bolesti, predtym som vzdy 2-3 dni bola na liekoch od bolesti.

happyfrog80
6. okt 2012

@ondatra2 ja neviem ci to je ok ale ked som bola tehotna pred potratom som nic nechcela jest bo mi nic nechutilo ,vsetko sladke bolo premna at privelmi sladke a sokonca cokoladu este doteraz nedam do ust 3 mesiace po potrate a stale som vyberava ked jem keksiky ,podaktore su stale privelmi sladke a u mna nebol problem pred tehotenstvom zozrat na posedenie vsetko co som doma nasla .A to som si myslela ze to po tehotenstve prejde.A moooc jem sladkokysle jogurty .Ako keby sa mi organizmus kompletne zmenil .🙂

zlatat
7. okt 2012

čaute kočky, hlásim, že mi dnes prišla 1. MS ( dnes som 39. deň po kyrete ) ... ako sa z nej teším 😅 😅 Zatiaľ je slabá, teda presne taká, aká bývala kedysi pred tehotenstvom, tak uvidíme, aká bude zajtra a bolesti - teraz už nemám, ráno boli také slabučké, tak som vedela, že mám ísť na WC a vtedy sa pustila.
Ešte jedna a ideme na to ... nebudem čakať na 3 mrchy som sa rozhodla 😵
@ondatra2 šestonedelie sa berie bez ohľadu na dĺžku trvania tehotenstva ! to mi povedal doki, to som aj čítala na nete

zlatat
7. okt 2012

@happyfrog80 aj ja som pila poctivo alchemilku aj myší chvost a pozri, prišla až po 38.dňoch ... je to individuálne, záleži to aj od toho, ako kočku vyčistili, či oa dlho krvácala po kyrete a tak.
Ja som po kyrete krvácala 12 dní aj napriek tomu, že som pila bylinky

happyfrog80
7. okt 2012

@zlatat urcite zalezi aj od dlzky krvacania,mas uplnu pravdu ,ja som krvacala len 6 dni ...

dievcata stalo sa niekomu z vas ze ste nasli troska krvi po utreti jeden den po sexe ?neviem co si mam o tom mysliet bo nikdy som to nemala a teraz citim trocha pobolievanie v podbrusku ale uplne jemne .Aby som nemala daku chorobu .

happyfrog80
7. okt 2012

@zlatat tak blahozelam ze konecne prisla mrska 😉

ondatra2
7. okt 2012

@zlatat ja som krvacala a spinila po kyrete 3 tyzdne, napriek tomu som mrchu dostala na 27. den, teda iba tyzden nebolo nič. takže je to fakt u kazdej iné 🙂

spisiacka
8. okt 2012

ja stale na nu cakam bazalna teplota mi vcera klesla ako keby mala prist ale zatial nic....

spisiacka
8. okt 2012

tak zienky opravujem sa zda sa ze prave zacina takze to bolo 31 dni, ani by som neverila ze budem mat z mrchy niekedy taku radost ked dojde 😉

erikad82
8. okt 2012

Ahoj dievčatá! Ako po víkende? Ja som ho mala celkom pekný,no musím sa vám priznať-zhrešila som 😕 Ja som akosi neodolala priatelovi,tak snaď nebudú s chvílkového potešenia nejaké následky -no bolenie nemám žiadne ani nič....

ellly
8. okt 2012

@zlatat jeeej blahozelam a tesim sa s tebou, ze uz prisla 🙂 🙂 🙂 , ja si este par tyzdnov pockam

ellly
8. okt 2012

@erikad82 ahoj, no sme predsa len ludia 😉 . Ten moj to uz tiez nevie vydrzat, kazdy dena sa pyta, ze kedy uz budeme moct. Tiez sa obavam, ze mu podlahnem 🙂 Kedy si bola na zakroku?

ellly
8. okt 2012

@spisiacka Tesim sa s tebou a blahozelaaaam

zlatat
8. okt 2012

@spisiacka aj ja ti gratulujem - tiež som neverila, ako sa z nej budem tešiť - ešte jedna a ideme na to 😅
@ondatra2 je to individuálne, kedy ktorej dôjde mrška - ale nie je pravda, žeč ak žienka nerobí nič, teda nepije žiadne čajíky, tak je mrcha príde neskoro - lebo ja som ju aj pila a aj tak som mala cyklus 38 dňový. Možno je to aj tým, že som už končila 17 tt a tým pádom aj maternica už bola väčšia ako keď sa potratí na začiatku ... tak to potrebovalo viac času.

zlatat
8. okt 2012

@ellly ďakujem 🙂

erikad82
8. okt 2012

@ellly veru tak 😉 No na zákroku som bola 12.9. -no akosi sme to už nevydržali,boli sme po veeelmi dlhej dobe spolu v noci 😀

erikad82
8. okt 2012

@spisiacka 😀

zlatat
8. okt 2012

@erikad82 my sme to tiež už v sobotu nevydržali - na zákroku som bola 30.8. a neboli sme spolu od začiatku júna.

erikad82
8. okt 2012

@zlatat ja si myslím,že čo jeden krát hádam neuškodí 😉 Pokial človek nemá bolesti alebo krvácanie po sexe... Inak doktorka mi povedala,že až po prvej mrche... Teraz už budeme podctivo čakať na svadobnú noc 😀 ,snaď aj mne už dorazí tá velmi očakávaná návšteva 😀

ellly
8. okt 2012

@zlatat ufff tak to ste pekne vydrzali, dole klobuk pre Vami. som zvedava ako sa to podari nam, keby sme boli od seba tak by to asi slo. ale takto ked sme kazdy den spolu - vecer si spolu lahame do postele a cez vikend sa to iba stupnuje. 🙂 🙂 🙂

ellly
8. okt 2012

@erikad82 aj mne povedali v nemocnici, ze az po prvej mrske. to koli infekcii, predsa sme teraz citlivejsie a nachylnejsie. dolezite ja ako sa citis, ked si OK tak preco nie.

zlatat
8. okt 2012

@erikad82 aj mne povedal, že až po 1. mrche, ale tak - to sme boli deň pred mrchou
@ellly ja som mala rizikové tehu, tým, že som bola po 2 potratoch plus som aj občas slabo špinila v tehu, takž esex bol zakázaný. Môj MM často chodí na týždňovky, takže len cez víkendy sme boli spolu a to už niekedy bolo "husté" 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre