Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
9. mar 2009

no dievčence idem od Vás majte sa krásne, chrbát ma bolí idem sa natiahnuť 😉 papa zajtra

tatuska1
9. mar 2009

len chod adri zasluzis si odpocinok dobru nocku a vyspinkaj sa a vsetko bude dobre 😉

tatuska1
9. mar 2009

kody de si chybas mi ta de si?????? 😀 😀 😀

kodada
9. mar 2009

aj ja som tu tatu, teraz som dokvitla k PC... ja nemozem ani susedov, ani kutyila ani nic podobne ....

tatuska1
9. mar 2009

nooo tu si ahoj ahoj

kodada
9. mar 2009

a kde by som mala byt pistik moj

tatuska1
9. mar 2009

a evulik moj kde je????????

tatuska1
9. mar 2009

tak babule dobru nocku pa,pa zajtra 😉

kodada
9. mar 2009

evulik niekam zdrhla, asi sa venovat manzelovi alebo malemu 😉
bru noc aj tebe

vevoncek
10. mar 2009

dobré ránko

no ja nemám ešte ani po pôrode a už mám 60 kg po pôrode to si ani netrúfam odhadovať ale je mi to teraz jedno hlavne nech je všetko o.k.

inak dnes si idem po výsledky z infekčného takže ak bude všetko o.k. evi pridávam sa k tebe a samozrejme aj ostatným snažilkám

tatuska1
10. mar 2009

ahojte babule ja som si dnes privstala aby som stihla co to porobit lebo chcem ist pred robotkou ku kamoska na kafcooooooo!!!!!!!!!!!! 😀

kodada
10. mar 2009

bre ranko vsetkym 😉

tatuska1
10. mar 2009

dobre ranko kody 😉

vevoncek
10. mar 2009

to som rada že som tu neni sama som sa bála že sa prihlásite až okolo 9.00

čo ste ozaj včera pozerali?

ja som si pozrela panelák potom trápneho kutyla keď nič iné nedávali a potom som pozerala so Sajfom to bolo podarené som sa nasmiala

kodada
10. mar 2009

ahoj tatu, prpravena na stretko s kamoskou?

tatuska1
10. mar 2009

poupratovane mam uz len sa naranajkovat a nahodit omietku a tak okolo desiatej vyrazim 😀

tatuska1
10. mar 2009

ja som pozerala panelak a potom mm prepol na zamenu a ja som toto popozerala a viac neviem nic 😝

kodada
10. mar 2009

mi sme kukli panelak, teda mm, ja som bola na PC a potom pozral Kutyila ... no to je blbost, normalne som v polke musela odist z izby
ja uz mam tiez vynimocne za sebou ranajky a navyse v praci .. normalne nejem, ale zacalo mi byt zle z hladu, tak som musela 😒

vevoncek
10. mar 2009

no mne sa ten kutyl tiež nepáči ešte susedia sa dali ako tak pozerať ale toto také veci tam dávajú otrepané to už ani smiešne nie je a tá Anabela ako si stále po brade búcha ako vadná to absolútne nechápem aký to má zmysel či má tik alebo jej ruka vystreluje alebo čo 😕 🙄

kodada
10. mar 2009

to je aby nemala dvojitu bradu, myslim 😉 ja som to vcera videla asi ruhy krat a na dlho stacilo .... teraz idem pracovat mimo PC, zatial papa ... prijemny den v butiku ... a nikomu neponukaj kavu, hej???

tatuska1
10. mar 2009

ten kutyl mi je nem po voli tak nekukam 😀 ja radsej cucalny ak toto davaju.
a kody ranajkovat treba

tatuska1
10. mar 2009

kody nie nie ziadne kafe 😀 pekny dnik vecer urobim kuk!pa

evulik6
10. mar 2009

ahojte.... ako sa mate? ja som vcera vecer uz na pc nebola, hrala som sa s malym, potom som kukla panelak, kutyla, mafstory a web master...to bola sranda s tym teploskom 😀 😀 😀

kodada
10. mar 2009

cucalny ??? tatu to je ca za vyhodnarsky vyraz ???
evulik ahoj ... ja som videla ukazky na toho web mastera ... a ten teplosko sa mi zdal az prilis teply a moc to daval najavo ... proste herec, mam kamarata co je gay a je uplne normalny, ziadne afektovanie ...

evulik6
10. mar 2009

ahoj kody, noooo v tej ukazke bol riadne pritepleny ale inak bol celkom ok... to paviel oproti nemu ...z neho mi je na grc ako afektuje... som sa na nom celkom pobavila...aj o pavielovi bola rec 😉

vevoncek
10. mar 2009

evi ty si pozerala presne to čo aj ja včera sme sa asi dohodli nejako telepaticky

no inak ja nemám žiadneho teplého kamaráta ale rada by som mala 🙂 ale asi sú aj oni rôznorodý veď keď si hetoho porovnáte s Rochniakom tak je to 100 a jedno a keď si zase hetoho porovnáte s niekým úplne bežným tak je to tiež 100 a jedno 😀 píšem ako tatár ale zebudla som ako sa volá

evulik6
10. mar 2009

tak tak vevon....kazdy gayko je iny ....nabuduce tam bude rytmusak tak si tiez kuknem az nezabudnem, bo ja toto pozeram tak nahodne 😀 tak mi vevoncek pripomen ked to bude aktualne 😉
Ked v tej telke fakt nic poriadne nie je, tak pozeram aj take capiny co davaju....ale dnes je ordinacia tak budem pozerat to

evulik6
10. mar 2009

a co vevoncek, dnes ides po tie vysledky nie? o kolkej tam ides? drzim palce, ale urcite budu ok, neboj sa a potom sup sup na manza 😀

kodada
10. mar 2009

a na mna to uz bolo neskoro, ja chodim najneskor o 22,00 do postele ... ma hned rano vytocil nejaky debilko, co rano 5,25 prezvonil z utajeneho cisla mm ... mm mal dne zakazane vstat z postele pred 6,00 aby som sa konecne vyspala
azaj vevu, ved ty dnes ides o vysledky, verim ze bude vsetko OK 😀 😀 😀

ten moj kamarat je uplne normalny, keby som nevedela ze je gay, nepovedala by som to vobec na neho ... je to fakt individualne, a ten Paviel je tiez fakt otrasny ....

vevoncek
10. mar 2009

idem okolo 12 som objednaná na 12.45 potom vám dám vedieť ako som dopadla ale asi až večer, lebo idem ešte so segrou po meste pobehať

inak v telke naozaj nič nedávajú len samé capiny ak nezabudnem tak ti dám evi vedieť ale ja som to teraz tiež tak náhodne pozerala muž zaspal a ja som prepínala a som zbadala že to je tak som to pozerala tak ak nezabudem dám ti vedieť a ak ty nezabudneš tak mi môžeš tiež dať potom vedieť 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre