Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
18. mar 2009

u nás bola včera výchrica asi sa aj zablisklo pár krát ale bola to taká rýchlovka u nás ráno tiež snežilo pred chvíľou svietilo slnko a teraz je zamračné

baby neviete návod ako sa robia akrylové nechty?

evulik6
18. mar 2009

dobre ranko babulky...

co vevon si chces dat akrylove urobit? ja som mala a po dvoch mesiacoch som si ich dala dolu...mam teraz pekne znicene nechty..musim si kupit nejaky vyzivujuci lak alebo co 😒
Ja som videla z tej relacie iba koniec, vyzeralo to byt celkom fajn 😉

vevoncek
18. mar 2009

ja by som si sama chcela robiť akrylové, lebo chodila som do nechtových štúdii ale je to zbytočne drahé a ešte k tomu som nebola spokojná ako mi robili a vyskúšala som aj gélové aj akrylové a akrylové by som zvládla aj sama len neviem postup ja som tiež mávala aj gélové aj akrylové nechty a dosť dlho a nemala som ich zničené vieš ono záleží ako si ich dáš dolu, keď si ich odtrhneš tak je jasné že ich budeš mať zničené, lebo oni sú prichytené na vrchnú vrstvu nechtu tak ti aj tú strhnú ale keď ti to vyrastie tak ich budeš mať v pohode len si ich dovtedy strihaj na uplne krátke

mne sa veľmi páčia pekné nechty ale svoje také nedokážem dopestovať a s babami v nechtovom študiu som nebola spokojná lebo pri gélových sa mi robili bubliny a mala som potom pleseň na nechtoch a to kôli tomu že mi to nekvalitne robila a gél aj zle drží na nechtoch a pri akrylových mi tak doráňala kožu okolo nechtu že som týždeň nemohla riad umývať úplne som to mala do krvy ale z nechtymi som bola spokojná

tatuska1
18. mar 2009

baby ak sa bavite o nechtoch ja mam uz skoro tri roky stale gelove a som s nimi max.spokojna

tatuska1
18. mar 2009

a podotykam ze som nikdy nemala znicene svoje moje nechty su otras neviem ich vypestovat su mekke a tak si davam gelove a s nimi robim uplne vsetko

tatuska1
18. mar 2009

evulik kde sa mi schovavas???????,

vevoncek
18. mar 2009

tatuska aj si ich necháš počas tehu a aj keď budeš mať bábo?

ja by som chcela len počas tehotenstva byť krásna ale keď by som mala už bábo by som sa bála aby som ho nepoškriabala

evulik6
18. mar 2009

tu som tu som tatuska...hladala som ta na tej svadobnej stranke ale neviem ta najst...musim skusit znovu 😉
ja si tiez neviem vypestovat svoje... preto som si dala gelove a potom akrylove...tie akrylove su lepsie, ale pri dadovi sa mi s nimi zle robilo...potom sme malovali a tak som si ich dala dole, lebo by som v tom len tazko umyvala malovku 😀

vevoncek
18. mar 2009

evi všetko sa dá len treba si nájsť správnu taktiku 😀 😀 😀

ja mám tiež ten problém že mám svoje nechty o ničom úplne mäkké a aj sa snažím všetko robiť aby som ich nezničila ale občas sa pozabudnem a necht si zničím a potom ich musím všetky ostrihať a ešte som si kúpila taký gel za 400Sk že na svoje nechty na spevnenie a dala som si pre istotu 2 vrstvy a vôbec to nebolo dobré, lebo sa mi to popukalo a poopadávalo tak a ma to tak nahnevalo som si myslela že konečne budem mať svoje nechty podľa predstáv a nič

mirip
18. mar 2009

ahojte dievčatá, vy ste ale rýchle ste toho stihli popísať...ja akourát vstávam

tatuska1
18. mar 2009

tak ma hladaj dalej 😀 😀 😀 a ja mam len dobre skusenosti s nechtikmi mam stale kratke a mam odskusane aj na braskovi cize ho neposkriabem mam aj vo svadobnom albume ake mi robi nechtarka.

tatuska1
18. mar 2009

mirip no niekto si sladko buva a mi tu vo velkom tuky tuky tukame!!!!!!!!!!!!!

evulik6
18. mar 2009

ja som mala raz z avonu taky lak na spevnenie nechtov a ten mi fakt pomohol...musim si ho objednat ten mam uz otestovany...ja si chcem svoje vypestovat radsej...

tatuska, uz som ta nasla, bola si kraaaaasna nevesta...pekne fotky mate, my sme nemali take zaujimave, co ma teraz aj dost mrzi, ale co uz, uz sa to neda vratit spat... ☹ ale dolezite je ze si pamatam aky to bol krasny den 😵

tatuska1
18. mar 2009

presne tak ved doba tak pokrocila ze az stale su tie fotky krajsie a krajsie ale nevadi dolezite je to co si napislaa.

mirip
18. mar 2009

ked sa dá tak prečo nie, ja skôr ked spím takto dlho neviem večer zaspať a zase ked večer zadochnem hneď tak ráno straším o 6tej

tatuska1
18. mar 2009

len pekne oddychuj zlatko kym mozes.

evulik6
18. mar 2009

tak tak, treba oddychovat kym sa da.... 😉 co dnes vecer davaju v telke? asi zase nic co??? nejaky romantise film urcite, to ja velmi nemusim take precukrovane, tak asi zase raz panelak 😅

tatuska1
18. mar 2009

ja som vcera vsetko prespala nic som zase nevidela

mirip
18. mar 2009

ved hej snažím sa 😵

evulik6
18. mar 2009

ja som pozerala ordinaciu a potom panelak a bola som este chvilku na nete a isla som do hajan 😉

tatuska1
18. mar 2009

co budes dnes robkat s malym???????

evulik6
18. mar 2009

neviem tatuska... chcela som ist von, ale strasne fuci tak asi radsej nepojdem...manza robi dnes iba do jednej, a ked pride chceme ist do obchodu pozriet matrace, lebo este som nezohnala ziadne, tak ideme a aj nabytok mu chceme pozriet do detskej...ale maleho dame svokre, lebo s nim sa nedaju taketo veci vobec vyberat..on by vsede behal, a vsade sa stveral 😀

evulik6
18. mar 2009

no to je dnes pocasie...pred chvilou taaaak fucalo, teraz svieti slnko a poletuje sneh...dobre co?

tatuska1
18. mar 2009

aj u nas strasne fuciiiiiiiiiiiiii 😠 😠 😠 😠

evulik6
18. mar 2009

nooo ja by som uz tak chcela aby bolo pekne... a oni ti este sneh hlasia... 😠 no idem ja asi, musim nieco ukuchtit...tak sa mi nechce varit...uz neviem co by som varila...asi spravim len kolienka s vajickom, to maly lubi 😝

tatuska1
18. mar 2009

mi mame navarene a mamka taka zlata bola ze vcera mi vsetko poupratovala ked som bola v robote tak ja nemusim

evulik6
18. mar 2009

ty sa maaaaaaaaas tatuska..ja som si vcera upratala sama, tak dnes nemusim, len varit...a tie cestoviny spravim, to je rychlo, tak mam cas, maly sa tu hrajka s plysakmi...uklada si ich na policku ..zlaty je

tatuska1
18. mar 2009

ty mas zlate dieta evulik ze je taky poslusny.

evulik6
18. mar 2009

nooo naucila som ho aby sa vedel aj sam zahrat..inak by som doma ani nenavarila... takze on je zvyknuty, jemu staci ked som v jeho blizkosti...a rad si kresli--teda spolu kreslime kadeco, uz aj niektore pismenka ovlada, co je co ked mu napisem 😉

tatuska1
18. mar 2009

vyborne!!!!!!no tak ja si idem poskladat vyprane saty mam tu velku kopu a potom idem do tej prace dnes musim dokoncit podavat nove vysacky na bizu a aj na saty.tak sa majte a pekny dnik.pa,pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre