Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
25. mar 2009

a vy ste co robkali ha?

vevoncek
25. mar 2009

evi ja chodím k Belánovej čo je v meste

inak mne tá mrcha asi príde lebo už to cítim len sa nevie rozbehnúť a vizerá že príde skôr ako minule ešte sa mi asi cyklus neupravil a bolia ma aj kríže takže zajtra tu bude asi ako na koni

a ja som len prišla kuknúť, lebo idem si dať s manžom kávičku a ideme na basket a potom do tesca majú orchidee za 180 Sk ak budú mať pekné tak si asi kúpim

tatuska1
25. mar 2009

aj ja mam orchideu aj mama a krasne nam kvitnu radost na ne pozerat 😀 😀 😀

evulik6
25. mar 2009

my sme sa hrali...bola tu sestra, tak sme kecali trosku a maly chcel teraz pozerat garfielda, tak som mu pustila a ja som tu 😉

tatuska1
25. mar 2009

toho kocura mam rada aj kody ho minule tusim pozerala vravela 😀 😀 😀

tatuska1
25. mar 2009

evulik ako ide snazenie?????????manzu mas domka?

evulik6
25. mar 2009

nooo neviem, ale teraz mam akurat plodne dni, tak hadam nieco aj bude 😀 manza je v praci, potom ide do posilky a potom bude domka...ale az okolo 20hod...

tatuska1
25. mar 2009

no tak len nech neposiliju dlho hej aby sa vyburil domka ty si dobra posilnovna neeeeeeee???????? 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
25. mar 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tatuska1
25. mar 2009

ahooooj cukruska 😉 😉 😉

tatuska1
25. mar 2009

halo no kde ste?

evulik6
25. mar 2009

uz som tuuuu, boli sme s dadkom papat 🙂
ahoj cukru...

evulik6
25. mar 2009

kde je kto???? 😕

tatuska1
25. mar 2009

tu tu tu 😀 😀 😀 😀

evulik6
25. mar 2009

aj ja tuuuu, tatu 😀

tatuska1
25. mar 2009

co ste papali veceru????

evulik6
25. mar 2009

ano veceru? maly chcel vyzivku a ja som papakala pecienku...som si nakoniec uvarila bo som na to dostala hroooznu chut... moj mm to nelubi tak to si len pre seba varim 😉

tatuska1
25. mar 2009

aha ja zjem pecienku ale nemusim moc ale mm tiez nema rad

tatuska1
25. mar 2009

ide hokej tak kody fandi ZVOLEN ZVOLEN

tatuska1
25. mar 2009

a ja KOSICE eja eja KOSICE 😀 😀 😀 😀 😀

evulik6
25. mar 2009

hehe...ja tiez rada hokej ale pozeram len ked su MS...vtedy ma to bavi najviac... uz sa tesim ked budu zase MS v hokeji... 🙂

evulik6
25. mar 2009

inak som hovorila mm ze nech sa velmi neznici v posilke ze ho cakam 😀 tak ale moj s tymto nemal nikdy problem...len som si robila srandu... neviem ci aj nieco bude, mozno nakoniec zaspime ako taky starci 😀

tatuska1
25. mar 2009

heeej ze mas muzicka sexualis naladeneho to je dobre 😀 😀 😀

kodada
25. mar 2009

prisla som vas kuk, dnes vam nestiham 😉 tau mas pravdu kukam hokej

tatuska1
25. mar 2009

no to som si myslela a co inac kuriatko moje ako sa citis a co ze na nas nemas cas ha? 😝

evulik6
25. mar 2009

no ved sme si aj mysleli kody, ze fandis... len fandi... a vcera to ako dopadlo? ktora z vas vyhrala? 😀

tatuska1
25. mar 2009

no remiza bola nie kody???????

evulik6
25. mar 2009

tatus ano je to dobre... ale zase to neprehaname... 😉

tatuska1
25. mar 2009

nie najlepsie je vtedy ked je chut a nemyslis na to ci mas muzika ako som ja ze ma stale chut????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evulik6
25. mar 2009

ano? ja som nepozerala tak neviem.... ani dnes nebudem... dnes musim maleho sama dat doporiadku, okupkat, do pyzamka a buvat... ale este mam taku hodku cas...mm akurat bude koncit za 5 minut v praci 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre