Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
11. jún 2009

kodi ďakujem za radu ak ma bude aj dnes páliť tak vyskúšam to mlieko včera som si dala jablko, lebo mojej mamine pomáha to ale mne to nejako nezabralo celú noc som sa nevyspala

kodada
11. jún 2009

jablko som este neskusala ... ani ja sm v noci dobre nespala ... mozno boli zle podmienky 😉

tatuska1
11. jún 2009

baby ani ja som poriadne nespala
vevoncek dnes mam v celku veget uz som si navarila mäsko na zeleninke a ryzu a bola tu kamoska na kaficko no a teraz ideme obedovat s braskom a potom si troska oddychnem a az zajtra ma caka upratovanie lebo ma mm zjazdil ci je potrebne aby som kazdy druhy den umyvala podlahy 😀 😀 typicky chlap co on o tom vie no tak ich umyjem az zajtra a mam vsetko poprane takze nemam nic na robotku a mam aj rozcitanu knihu tak budem citat a uz prastalo prsat tak je vonku zase krasne 😉 😉 😉 pojdem popolievat kvietocky 😉

vevoncek
11. jún 2009

kody tak asi bolo naozaj niečo divné vo vzduchu keď sme ani jedna nespali poriadne

tatuska ja som opačný prípad mne musí môj muž povedať aby som poupratovala, lebo mne sa nikdy do toho nechce ale to asi preto že keď upracem aj tak je to všetkým jedno a spravia mi bordel a potom ma to ani nebaví ja som dnes iba ryžu robila mäsko máme ešte navarené, lenže problém je v tom že ja to mäso nemôžem vôbec jesť, lebo sa mi úplne protivý tak neviem čo budem jesť inak už mi aj fantázia dochádza

cukruska1920
11. jún 2009

Ahojte... baby co ste na PN....tak mam zaniest aj do socialnej poistovne alebo to zariadi zamestnavatel? 😕

vevoncek
11. jún 2009

cukruska ja keď som išla na PN tak mi to tam doktorka posiela, lebo mne nechala papier len do roboty a potom ešte jeden čo mám doniesť pri ukončení PN jej (doktorke) neviem doktor ti nepovedal?

adrikanatasa
11. jún 2009

čaute babulky, prišla som Vás len pozdraviť lebo mám doma maróda tak mám celý deň čo robiť. Vevon a ty ako? Na bud. týždeň ideš na sono?

cukruska1920
11. jún 2009

dal mi tri kopije... plus dve si este nechal on, jednu ja a dalsie dve som mala zaniest do roboty...to je vsetko...tak asi oni to vybavia...

vevoncek
11. jún 2009

ahoj adri rada ťa čítam už si tu dávno nebola no ako sa má maród ako to znáša? Idem asi pondelok ale trochu sa bojím ako to dopadne bola by som rada keby išiel muž so mnou ale on má takú nevyspytatelnú robotu že neviem či sa mu podarí ale veľmi by mi to bodlo

evulik6
11. jún 2009

ahojte zlaticka...ako?

picolino ahoooj...som rada ze vam dovca vysla, aj svadba....tak o chvilu snazite? super...

alicc, vitam ta v nasej teme.... a drzim palce nech sa cim skor podari 😉

kodada
11. jún 2009

cukru, ja som niesla PN aj zamestnavatelovi, aj na socialku ... ved ked pojdes za ekonomkou, tak sa jej spytaj 😉
adri ako maly z rukou, ako to znasa?

adrikanatasa
11. jún 2009

vevon kody cez deň sa ako tak premotáme a prehráme ale už som 2 noci nespala, tak strašne reve že plačem pri ňom aj ja. zajtra ideme na kontrolu, chvalabohu, aj sa bojím či sa to dobre zrastá..
vevon potom daj vedieť ako ste na tom s veľkosťou, držím ti moc palce 😉
veď aj ja Vás tu všetky rada čítam ale teraz sa mi sem nedá veľmi chodiť, oči mám jak jastrab aby sa krpec zas niekde neovalil 😒

vevoncek
11. jún 2009

adri na večer býva všetko horšie aj horúčka zvykne stúpňuť aj človek sa cíti horšie aj ja to mám tak tiež cez deň som úplne v pohode a večer ma aj prsia viac bolia aj som taká nanič asi to bude trošku trvať kým sa mu to zahojí poriadne ale tým že je ešte maličký si myslím že sa mu to rýchlejšie zahojí prajem ti hlavne pevné nervy máš to teraz ťažké a nech sa čím skôr uzdraví malinký 😵

určite dám vedieť ako som dopadla to by som si nenechala ujsť 😀

adrikanatasa
11. jún 2009

vevon dík, idem skladať lego 🙂 papa

magic08
11. jún 2009

ahojte tehule, vsetky ste prekonali MA? mala niektora molu?

tilly
11. jún 2009

ahojte,

hlásim s po morfo, veľkosťou zodpovedáme 19 + 5 tt, podľa poslednej MS sme 18+2... bračeka asi nezaprieme 😀 holt asi budem rodiť zas veľké dieťa 😀 čo teda aj chcem, je super porodiť si 2-3 mesačné dieťa, človek sa ho potom nebojí chytiť 😀

inak je všetko v najlepšom poriadku, bábo hajalo keď ho merali 😀

magic, hej, všetky sme tu po MA, niektoré aj 2 krát 😔 😢

cukruska1920
11. jún 2009

kodi.... zaniesla som to na firmu a tam mi nehovorili nic o tom ze to mam zaniest aj na socialku 😕

kodada
11. jún 2009

super tilly, moc sa tesim ze je babo OK 😉 nevadi ze je velke, hlavne ze bude v poriadku, nie ???
kodi, pre istotu zavolaj bud lekarovi, alebo do prace ...

lucialen
11. jún 2009

Ahojte, mozte mi prosim poradit, 🙂 kupila som si ten alchemilkovy caj, uz druhy tyzden mam nejake zapaly a tak, ale niekde som citala, ze by sa nemal pit po ovulacii, ze ak by som bola tehu. Nechce sa mi tu hladat, co ste pisali. V pondelok idem aj tak k doktorke vypytat duphastom 😒

evulik6
12. jún 2009

ahojte...

lucialen, ano ten caj by sa nemal po ovu lebo vraj moze sposobit potrat v pripadnom tehotenstve....dobre si to pamatas...zapal? neprijemne nooo, ale ten caj je fakt dobry,urcite ti pomoze 😉 drzim palce nech si rychlo fit

cukru, zavolaj ekonomke do roboty a ona ti povie... ja som na socialku nikdy nenosila, vzdy mi to poslala ekonomnka na socialku

adri aj ja ti zelam pevne nervy a nech maleho rucka neboli.... a ako pisala vevon, detom by sa to malo ovela rychlejsie zrast ako dospelym 😉

tilly, gratulujem k super vysledkom....a uz vies co to bude?

boooze, u nas leje ako z krhly...och, nemam rada taketo pocasie, nic sa mi nechce vtedy 😒

vevoncek
12. jún 2009

dobré ránko

magic neviem či tu niektoá mala také niečo ale skús popozerať v inej téme mám taký pocit že som to už niekde čítala

tilly no gratulujem to sú super správy že takto pekne rastiete len tak ďalej inak to je podarené bábo si pospinkalo kým ste ho pozerali takže ani nevedelo že ho očumujete 😀

lucialen presne tak ako písala evina len do ovu pretože ak by si otehotnela mohla by si potratiť, lebo tento čaj prekrvuje maternicu a som rada že ideš k doktorke ozaj a tá tvoja doktorka má v ordinácii aj sono? Ja idem tiež v pondelok do Handlovej možno sa tam stretneme

evík ahoj ako sa máš? dnes je fakt úžasné počasie ako mne to môže byť jedno lebo som doma ale lepšie mi je keď vidím že vonku svieti slniečko

evulik6
12. jún 2009

ahoj vevon, aaa celkom fajn sa mame... a ty ako marodujes? 😉 😀

kodada
12. jún 2009

ahojte babulky, aj u nas je zatiahnute 😉

vevoncek
12. jún 2009

aj sa ochladilo

evik akurát sa snažím pomali najesť, lebo nejako ma žalúdok v poslednej dobe neposlúcha nevracala som síce zatiaľ vôbec ale celé dni ma dosť bolí stále sa snažím predýchavať a je jedno či som najedená alebo hladná stále je to rovnaké ale keď mám veľmi plný žalúdok tak je to horšie preto sa snažím jesť po troškách inak som v pohode rýchlo mi ubehol tento týždeň a už budem rada keď budem mať vychádzky

lucialen
12. jún 2009

Diky baby za radu, tolko veci precitam a potom si to uz nepamatam 😉
Vevon, moja doktorka ma sono, ona je asi jedina a potom len v nemocnici.
Toto je moj posledny den v praci, tak este vyuzivam volny cas na vypisovanie 😀

lucialen
12. jún 2009

Ozaj Vevon, aj mne tak bolo horsie od zaludku, nikdy som ale nevracala. Ale asi po dvoch tyzdnoch ma to preslo a potom som uz bola len neuveritelne hladna 🙂

vevoncek
12. jún 2009

lucialen a prečo posledný deň v robote ako piatok či ako že dávaš výpoveď a ideš do lepšej roboty?

mne kody poradila mandle na záhu a ja som pre istotu aj muža posala do lekárne nech mi kúpi niečo nejaké tabletky a lekárnička mu povedala že nemôžem žiadne tabletky ale že mám žuvať mandle tak dnes ide manžo na nákup aspoň za igelitku mandlí predchádzajúce tehu ma prestala páliť záha a od vtedy ma nepálila a teraz ma začala práve v tehu

luci inak aj ja mám stále pocit že musím niečo jesť aby mi nebolo zle

kodada
12. jún 2009

vevu mne tie mandle naozaj pomahaju, ale ma sa jest len nejakch 4-5 ks 😉

vevoncek
12. jún 2009

to fakt ja že sa najem riadne 😀 tak ďakujem za radu ja by som bola fakt schopná aj celý balíček na posedenie 😅

adrikanatasa
12. jún 2009

čaute babule, dnes sme s krpcom absolvovali prvú kontrolu dávali mu dole sádru, kukali ako to vyzerá, no vyzeralo to hnusne, ruka celá opuchnutá a modrá ale vraj je to normálne ale čo ma najviac teší je, že malý nemá ani jeden sťeh, to tam má len také dva klíny cez kožu vrazené a hotovo. To keď mu vyberú tak mu to nebude ani vidieť, tak som sa vytešovala že nebude mať jazvu 🙂
vevon ani mlieko na to pálenie záhy nepomáha?
evul dík, aj doktor povedal že v štyroch rokoch sa zrastie všetko tak mu verím.
Ináč taký pekný doktor mu to robil.. 🙂 🙂 u toho sme boli dnes aj na kontrole, no ja som sa mu nemohla dívať do očí taký bol fešný 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre