Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mirip
29. júl 2009

a aj tak ešte nemám všetko kúpené 🙄

kodada
29. júl 2009

zajtra idem k dokymu, tak ze cestou kupim prasok, len neviem aky??? kym je taketo pekne pocasie, zeby som to poprala, skompletizovala a tak, co mi este chyba ... chcem poriadit aj komodu, kam ich poukladam

mirip
29. júl 2009

no ja som stavila na detský tehutý prášok batole

kodada
29. júl 2009

dakujem za tip 😉

kodada
29. júl 2009

mna vcera baby nastrasili, ci uz mam nachystanu tasku do porodnice, zda sa mi to skoro

tilly
29. júl 2009

kodi, ešte to je skoro 😉

inak, ja si vôbec nepamätám tieto kozmetické veci, kurnik, budem si to musieť obnoviť... človek tak rýchlo zabúda...

mirip
29. júl 2009

no neviem na trhu je teraz vela detských práškov a výrobkov pre deti a je si z čoho vyberať a tieto nové detské veci aj tak len treba v rukách trochu preprať známa zase napr, všetko perie len s detským mydlom batole a aj bábo umýva len s mydlom batole, nevoiem ono to závisí aj od toho akú citlivú má bábo pokožku

mirip
29. júl 2009

a čo do porodnice netuším, som našla akurát na stránke www.maderna.sk čo do porodnice pre mamičku, čo pre bábatko a čo má byť základná výbava na doma ked prídeme z porodnice podla toho ked idem tak toho ešte vela nemám, ešte musím dokúpiť kojeneckú podprdu aspon jednu /aj to len u čínana ved čo ak nebude mlieko tak načo kupovať za 500-600sk/ a ešte vložky do kojeneckej podprdy vložky do porodnice z lekárne atd. takéto prkotiny čo sa mi inak vonkoncom nechce zháňať 🙄

mirip
29. júl 2009

veru aj mne sa zdá skoro, ešte aspon 7-8týždňov nech je ešte tam kde je bábo 🤐

kodada
29. júl 2009

v brusku mu je predsa lepsie 😀 a ja sa este par tyzdnou relativne dobre vyspim ...
ved aj ja som citala, ze s kozmetikou to netreba velmi prehanat, najlepsie len cista voda a olejcek

cukruska1920
29. júl 2009

vevon...noo..ja som si pobudla tyzden v nemocke ale uz je dobre... k dokymu idem 4.8 ale sono mi asi robit nebude 😒

tilly
29. júl 2009

cukru a prečo??? 😲

mirip
29. júl 2009

cukruš sono možno bude robiť tak nezúfaj v 12tt sa robieva

evulik6
29. júl 2009

ahojte babulky...
no ako pekne vam tie tyzden narastli... kraaaaaaaaaasa... uz sa vam to krati... na tasku do porodnice je este skoro ale tak aspon zvacsa treba byt prichystany... pre istotu... inak moja kamoska porodila o tri tyzdne skor... 😉

sue250
29. júl 2009

baby a budete prat aj nove veci mali by sa vyprat?

civavava
29. júl 2009

cukrus, dufam, ze si OK a je vsetko v poriadku s babom aj s tebou. drz sa

tatuska1
29. júl 2009

ahojte babule sue hej urcite si to vsetko poper a vyzehli 😉

kodada
29. júl 2009

sue urcite, ani ja na seba nedam nic, kym to neoperiem 😉
cukru v nemocke, dufam ze nic vazne ...
civi, este si vo Svajci?

cukruska1920
29. júl 2009

ale trochu som spinila tak ma doky supol do nemocky...ale to trvalo len dva dni ale nechali si ma tam pre istotu do konca tyzdna..ale uz je dobre a dufam ze sa uz nic podobne opakovat nebude 😝

kodada
29. júl 2009

joj davaj si pozor ...

tilly
30. júl 2009

cukru, snáď to prešlo a je to OK 😉

ja sa chystám pripraviť si všetky veci po domčovi niekedy v septembri... mám toho veľa, som zvedavá, čo bude ešte použiteľné a čo bude treba dokúpiť

mirip
30. júl 2009

ahojte sue hej vraj nové veci treba preprať tiež, nemusia sa prať na pračke ale aspon v rukách a v detskom prášku nejakom vraj hej

adrikanatasa
30. júl 2009

..mňa to chytilo tento rok v apríli a prala som vecičky po malom. Len tak z nudy a pre potešenie z tých maličkých košielok.. Keď porovnám číslo 56 a 116 tak to je neuveriteľné ako vyrástol :o)

vevoncek
30. júl 2009

ahojte ale ste sa rozpísali to som rada len tak ďalej

adri tak to by bolo super keby sa zadarilo aj keď ste sa veľmi nesnažili ale myslím si že výsledky budeš mať dobre a bude super keď sa už pridáš k tehulkám myslím si že sa všetky potešíme že zase budú pribúdať ďalšie tehulky ktoré to nemali moc jednoduché 😉

cukruska tak to ma mrzí že si mala také problémy a z čoho si to mohla mať či z ničoho nič si začala špiniť? ale hádam už bude dobre aj stále užívaš ten duphaston alebo ti dal aj niečo iné doki? mojka držkaj sa veľa oddychuj a nechaj sa obskakovať

ja idem od budúceho týždňa do roboty zajtra chcem ukončiť PNku ale asi odrobím len 10 dní potom si beriem dovolenku a potom mi končí zmluva v robote tak pôjdem na úrad práce a zase budem domka

picolino držím ti palce aby ti teplotka neklesla 😵

ja osobne by som všetky vecičky oprala dieťaťu aj nové pre istotu predsa je to kôli dezinfekcii a asi tiež budem používať ten tekutý prášok a sú asi aj aviváže špeciálne pre deti

ale mňa by napríklad zaujímalo aké vložky si treba zobrať do pôrodnice normálne moderné čo sa teraz vyrábajú dajme tomu nočné alebo tie vatové čo sa voľakedy používali ako viem že mám ešte čas na toto myslieť ale keď som sa švagriny pýtala tak mi tak divne odpovedala že som sa z toho nič nedozvedela

adrikanatasa
30. júl 2009

vevon vložky myslím predávajú aj také špeciálne do pôrodnice, ja som síce nerodila tu na Slovensku ale tam som si kúpila v lekárni a aj také fáčové nohavičky, tie sú perfektné lebo ťa netlačia, predsa po pôrode budeš celá ubolená. A na nafukovacom kolesi som sedávala týždeň :o)))

civavava
30. júl 2009

kody, ja som v Luxembursku 🙂 a tu by som chcela aj rodit, ak boh da a bude mimi v poriadku .... 😔

cukru, drzim palce, nech uz ta taketo stresy obchadzaju

vevoncek
30. júl 2009

ďakujem za radu potom sa pôjdem popýtať do lekárne

ja som si pozerala foto tehotných a musím sa priznať že zatiaľ nemám žiadne brucho ale veď zajtra keď sa nechám nafotiť môžete posúdiť a absolútne sa necítim ako tehotná dokonca aj tá záha ma už dávno nepálila 🙂

adrikanatasa
30. júl 2009

vevon odfoť bruško,teším sa. Na mne tiež do 20 tt nebolo vidieť absolútne nič.. až po 16tom tt som začala priberať

vevoncek
30. júl 2009

adri odfotím inak zajtra idem do poradne takže ak mi dá doki foto zo sona tak aj to sem dám a aj to moje brucho nebrucho no veď ja mám tiež taký pocit že na mne to bude vidieť asi až neskôr ale veď nevadí o nič neprídem aspň sa dlhšie vyhnem nákupu nohavíc tak veľmi sa mi nechce ísť tie nohavice nakupovať normálne uvažujem nad tým že by som si radšej ušila, lebo aj sú drahé a aj nie sú podľa mojich predstáv

vevoncek
30. júl 2009

inak ešte zatiaľ oblečiem všetky nhavice čo som aj pred tým nosila nie sú už síce teraz také pohodlné ale čo už

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre