Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
10. feb 2009

ahojky babulky, tak sa hlasim od dokyho, tehu potvrdene, nejaky 4-5 tt, este mi to nevedel povedat presne bolo
to malicke, len 5,3 mm ale mam pri tom krvnu zrazeninu ... nasadil mi duphaston, o 2 tyzdne mamkontrolu 😉

dakujem velmi pekne ze ste na mna vsetky mysleli, verim ze sa vam podari vsetkym rychlo byt znovu tehu 😎

tilly
10. feb 2009

super, tak ste už aj videli fazulku, dúfam, že tá krvná zrazenina odíde... nie je to druhé bábo? 😅

to by bolo, keby sme tu všetky boli tehu a už žiadna nová missedka nepribudla...

evulik6
10. feb 2009

super kody....tak som na teba myslela...som rada ze ste ok... 🙂

aspinka
10. feb 2009

caute baby vidim ze ste si rozdavali casenky 😀 kody som rada ze si ok ja som hnede spinenie mala pri malej aj pri druhom ale len jeden den a potom uz nic a bolo to uhniezdovanie 😉
Hlavne ze uz ta ma doky pod palcom 😅

kodada
10. feb 2009

tily neblazni, aj jedno bude dost ... som stastna ako blcha 😉
aj som si myslela ze to bude asi to, ale takto mam aspon istotu

ninuska8
10. feb 2009

kodadka teim sa s tebou, bodaj by ten hematom pototo....

ninuska8
10. feb 2009

inak baby asi susti aj mne, ale zistila som ze ma zacali kvalitne boliet prsia a to mam cas ovulky, predtym som to takto nemavala, aj tie one prsne dvorce sa mi zvacsili, no a dnes aj vcera mi bolo dost na blivanie a rozpalovalo ma v tvari, aj velky pocit tepla ma oblieval, neviem ci je to z ovulky, mala by som mat uz po nej, no a predchadzajuce dni sme sa s muzickom nechranili, no ale rozum mi vravi, ze je to este skoro na priznaky, tak sa ukludnujem, hoci si to stale namyslam, ze od kedy mozem testovat???? 🙂 🙂 🙂

aspinka
10. feb 2009

ktory den cyklu si? kedy cakas/necakas mrchu?

vevoncek
10. feb 2009

ahojte

no ninuška ja na tvojom mieste by som netestovala pokým ti nemešký mrcha aspoň týždeň aby si nebola sklamaná

ja som bola dnes na ďalšom školení a kúpila som si 3 super tričká a aj dosť lacné tak sa teraz vytešujem

evi tak to je dosť možné že ti tehu keď ťa až tak prsia bolia veď môže sa zadariť aj na prvý krát ja si myslím že nie som tehu lebo my sme si dávali pozor a prsia ma síce bolia ale nie nejako veľmi ani sa mi nezväčšili a dnes ma začalo tak dosť brucho bolieť ako keď má mrcha prísť a stále nič ja čakám v nedeľu. Aj kríže ma bolia

inak evi som rada že čakáme mrchu tak naraz budem to lešie znášať budeme obidve navzájom stresovať že už je sobota alebo nedeľa a stále nič 😀 😉 ja budem musieť ešte týždeň vydržať kým pôjdem pre výsledky už sa neviem dočkať už teraz som z toho nervózna mám taký divný pocit pri srdci tak mi ho nejak divne zoviera ako keby som mala hrču v hrdle ale v takom momente že mi to je divné dúfam že už nemám žiadneho parazita v sebe

ninuska8
10. feb 2009

aspi som 16DC , mrcha by mala prist toho 23tieho
ja viem vevu, to len tak zo srandy ma napadlo, urcite by som na to neminala teraz peniazteky...to len 😕 tak aby rec nestala

no tesim sa ako dopadnete s evulik.... 😕

tatuska1
10. feb 2009

no kody supis normalne som si chcela ist lahnut ale hovorim si idem sa ja pozriet co s kody nedalo mi to som stastna stebou super drzkajte sa!!! 🙂

aspinka
10. feb 2009

ninuska na testovanie je fakt este dost casu ved to su dva tyzdne. Fakt to nechaj este tak a uvidis 😉 Ok baby idem do sprchy a bucat lebo rano nevstanem do prace 😅

vevoncek
11. feb 2009

dobré ránko

ninuška ale bolo by to super keby sa dalo zistiť hneď po oplodnení či je žena tehu že dajme tomu by si dala taký svetielkujúci opasok a ako by spermia dorazila do vajíška tak by opasok zasvietil na zeleno 😀 kto takéto niečo vymyslí dostane nobelovu cenu 😀

ja som tiež zvedavá ako dopadne evka

včera keď som čítala o kodade normálne som sa zľakla ale som rada že je všetko ako má byť dúfam že to tak bude až do konca tehu

cukruska1920
11. feb 2009

Ahoj kodi...tak to je super...gratulujem 😵

kodada
11. feb 2009

este raz velke DAUJEM, ste uzasne, tolko podpory ste mi posielali .... verim ze uz bude do konca tehu dobre
a tiez verim ze moje tehu virusy u niektorej zabrali .... ked nie, budem vas pravidelne navstevovat (alebo matat 😀) kym vas vsetky nenakazim

cukruska1920
11. feb 2009

kodi..budes nasou nocnou morou 😀

vevoncek
11. feb 2009

no ja som sa ešte nemohla nakaziť ale vírusy som si samozrejme odložila do 7decového pohára dúfam že na nakazenie po 23 bude stačiť a dúfam že sa do vtedy nepokazia alebo nevyprchá ich nákazlivosť keby náhodou vyprchala tak ti napíšem a mi ešte pošleš pár 😀

ja sa dnes cítim celkom fajn včera ma dosť brucho bolelo dnes je zatiaľ v pohode ale nejaká som unavená

skybaby
11. feb 2009

caute 🙂 aj ja cakam / necakam 22.2. lenze mne to chodi ako chce, tak ten datum nie je moc smerodajny 😀 nechame sa prekvapit 😉

evulik6
11. feb 2009

ahojte baby.... asi z toho mojho teho nic nebude...teplota mi dnes trosicku klesla.... a som akasi nervozna... este musim volat o desiatej mojej obvodnej, bo som si dala porobit testy na vselijake zapaly...tak sa trosku bojim, dufam ze budu ok...
vevon to bude sila tento vikend.... valentin a mi mrchy budeme mat... 😠 😀

kodada
11. feb 2009

evi podla mna nebudete mat ... pred mrchou zvykne teplota klesnut, ale ak znova vystupi, je to dobre znamenie 😉
a testy budu urcite OK ...
sky tak este tyzden budes v ocakavani ...

evulik6
11. feb 2009

kody, dakujem... ale vies, nechcem si robit zbytocne nadeje, aby som nebola potom z toho sklamana....ved vies... 😉

vevoncek
11. feb 2009

ahoj evi ale teplota ti podľa mňa môže klesnúť trochu o pol stupňa alebo o stupeň aj ja som to tak mala koľko máš teplotu?
ja začnem merať až po tejto mrche mne ani nevadí že je valentín hlavne nech už príde nech ju už mám za sebou a nech je už po 23. nech môžem mať už aj ja nádej že som tehu

evulik6
11. feb 2009

inak by to bol pekny darcek na nase 5.vyrocie sobasa, nie? 😀

kodada
11. feb 2009

jasne ze viem, viem co to somnou spravilo, ked bol test negativny 😉

evulik6
11. feb 2009

no ved to...ale budem sa to snazit zobrat sportovo ak to teraz nevyjde...ved mame cas...aj tak som mala iba prvu mrchu od MA...

vevoncek
11. feb 2009

inak ja to mám tiež také že neviem kedy príde mrcha, lebo teraz naposledy prišla na 45 deň a teraz čo som písala tak táto nedeľa je 33 deň ako som mávala pred tým takže tiež to môže ešte všeliako dopadnúť ale dúfam že keď si dávam femigard ženský čaj a ešte aj alchemilkový že príde ako má

kodada
11. feb 2009

tak to by ani nebolo moc vhodne, keby si zostala tehu ... radsej este mesiac-dva pockajte

evulik6
11. feb 2009

vevon, neboj sa pride ako ma...alebo nepride vobec 😉 😀

vevoncek
11. feb 2009

kody veď ja nechcem byť ešte tehu, lebo to by som bola len po jednej mrche chcem počkať ešte na druhú a po nej na tie výsledky a potom sa vrhneme na to ale myslím že nie som tehu

evi ja v to dúfam
a na akú farbu budete malovať detskú? Ja sa stále neviem rozhodnúť na akú farbu vymaľovať ale veď ešte je aj zavčasu to budeme riešiť keď budem tehu.pre chlapca by som chcela na zeleno, žlto alebo marhuľkovo a dievčatku bledo fialovo alebo tiež žlto alebo marhuľkovo

evulik6
11. feb 2009

ja viem, ze odporucaju pockat aspon tri cykly, ale poznam viacere ktore otehotneli hned a maju krasne zdrave deticky... a ved vies, co sa ma stat stane sa... takze tak...ja som chcela pockat este aspon tuto mrchu nech viem ci pride na cas ale muzik ma oblafol 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre