Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
18. feb 2009

dobre ranko veronika.... nooo asi z tej zakladnej... kto ti bol triedny? ja som chodila do C-cky, triedna mi bola Belanova... tak asi sme aj rovnako skoncili, bo mne zle roky vychadzaju... 😉

a mrcha teda este stale nic? mne uz skoncila... 😅 Super, som rada, lebo tato bola otrasna...

Idem varit, hadam sa sem pobede dostanem, to vies, teraz je aj muz doma, a vkuse niekam lietame... 😀

vevoncek
18. feb 2009

mne bol triedny Pavlíčko a inak aj mne zle roky vychádzajú som novembrová a ty? Ja som bola D-éčka

mrcha stále nič inak prsia ma bolia ale nie tak ako keď som bola tehu myslím že mrchapríde ale asi neskoro no čo už musím len čakať

a prečo máš manžela doma má dovolenku? čo v zime neprecuje?

kodada
18. feb 2009

bre ranko babule, evi ja citam http://www.martinus.sk/?uItem=46168 , je to celkom zaujimavo napisane

skybaby
18. feb 2009

dobre ranko, to vyzera celkom zaujimavo ta knizka 😉 ja zatial namiesto toho chodim k psychologicke 😉

kodada
18. feb 2009

ahoj sky, ako sa dnes citis?

skybaby
18. feb 2009

v pohode 😉 nechce sa mi pracovat 😉 cakam mrchu v nedelu ale strasne rada by sm ju nedostala, ale ani neviem ci bola tento mesiac ovu a ani nemam ziadne priznaky ... takze s najvacsou pravdepodobnostou z toho nic nebude, ale aj tak trochu dufam 😀
a ty kodi, ako sa mate s drobcom, budes teraz nejako viac sledovana?

kodada
18. feb 2009

nedela je tu co chvila, budeme cakat na tvoje infosky 😉
nam sa akurat zahlasili na sobotu svokrovci, sa tesim 😖 v novom dome byvame od zaciatku augusta a este nas neboli pozriet, a to byvaju nejakych 10 km od nas 😉 som zvedava co im do toho zas pride ...
mi sa mame OK, prizanky tehu nemam ziadne, len sa mi toci hlava, citlive bradavky a zacali mi vadit niektore vone, v utorok idem na sono, dufam ze bude vsetko OK, mozno uz bude aj srdiecko, sledovana asi nejak speci nebudem, nasadil Duphaston, vsak uvidim co mi v utorok povedia

skybaby
18. feb 2009

k nam veru svokrovci tiez nechodia, chodime my k nim ...
ja idem v sobotu na masaz, tak na to sa este velmi tesim 😉
srdiecko uz urcite bude, ved to budes uz v 8tt, my sme mali srdiecko uz v 6 tt
ale urcite bude vsetko v pohode 🙂

skybaby
18. feb 2009

ale uz sa mi podarilo vsugerovat si jeden priznak / nepriznak ... neviem ako to napisat, ale strasne vela slin sa mi robi v puse, je to take divne, tak som si povedala ze je to priznak 😀 len este neviem ci tehu alebo netehu 😀

kodada
18. feb 2009

aj mi chodime furt len k nim, oni za tri roky co sme spolu, u nas este vobec neboli, ani v byte kde sme byvali predtym ani teraz v dome, furt im do toho nieco pride alebo nam ... ale mne to vobec nevadi 😉
no a k tomu mnozstvu slin viem svoje, ja furt tak slintam ... ked chodim k zubarke, stale sa pyta, ci niesom hladna alebo tehu, tolko slin mam ze nestiha odsavacka 😀 😀 😀

tatuska1
18. feb 2009

ahojte babule !!!!!!!! 🙂

kodada
18. feb 2009

no slovicko futr tri krat v takom prispevku ... sa mi nejak zapacilo 😀

ahoj tatu, ako?

skybaby
18. feb 2009

ahoj tatu 😉
s tou zubarkou to poznam, tiez to tam furt 😉 zazivam
ale minuly mesiac som si vsugerovala tolko priznakov, ze uz nicomu neverim 😀
tatu ty cakas ovu alebo mrchu?

kodada
18. feb 2009

ja som si nevsugerovala ziadne a je to tu

tatuska1
18. feb 2009

ahojte ahojte ale nic vsetko ok citim sa skvelo len muza nemam doma ta co vam poviem 😀

tatuska1
18. feb 2009

skybaby ovulku cakam uz mam po mrche!! 🙂

tatuska1
18. feb 2009

a teraz zacinam brat aj ten duphaston

kodada
18. feb 2009

tatu tak aj tak by ti bola zbytocna, ked M nemas doma 😉 len nech pekne pocka, kym dorazi domov ... ozaj, BT si merias?

tatuska1
18. feb 2009

vidis to som sa ti chcela opytat ze cez mrchu sa nemeria ci hej?

tatuska1
18. feb 2009

no ovulka by mala dojst od 26 vies kody podla toho kalendara

kodada
18. feb 2009

tatu moze sa merat aj cez MS, ale podla mna je to zbytocne, a nehygienicke ...

petruci6
18. feb 2009

caute baby,
toto ste skusali?nam to vyslo presne na den

http://lunarium.co.uk/jonas.php

kodada
18. feb 2009

ahoj petruci, ja som si to pozerala, ale na mna to vobec nesedelo

evulik6
18. feb 2009

ahojte...

vevon, muzik ma tento tyzden dovolenku..vsetci v robote maju rozdelenu po tyzdni, bo mali este staru tak si ju teraz cerpaju...
tebe bol triedny Pavlicko? tak to si potom bola asi o rocnik nizsie ked aj tebe zle roky vychadzaju co? ja mam narodky 6.decembra... 😉 taky mikulasko pre nasich 😀

kody, dakujem za info... vyzera lakavo....

tatus, ja si meriam BT aj cez MS, ale ja meriam stale v puse... 😉

evulik6
18. feb 2009

petru, a ake pasmo si tam mam nahodit??? 😝

kodada
18. feb 2009

no ja som si merala v posve, preto som pisala ze nehyg.

tatuska1
18. feb 2009

evulik tak nie po navstevach chodit a prijimat navstevy ale tutu mutu kedy sa len ked vam maly zlatusik dovoli 😀

evulik6
18. feb 2009

nooo ved jasne... pojdeme na to... 😀

kody, ved ja viem ze ty si merala v posve...to ja som len info tatuske... 😉

kodada
18. feb 2009

ja som to o BT pisala asi vsetkym, asi som sa nevyhla povolaniu po rodicoch-uciteloch 😉

evulik6
18. feb 2009

ok kody...v pohode... 🙂
a ako sa mas dnes? pracujes? drzim palceky na to sono...ale urcite bude vsetko ok... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre