Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

poohie
26. jan 2015

@ifana23 tak nech to vsetko v pokoji prebieha 😉

kvikina087
27. jan 2015

@ifana23 Tak s týmto ja skúsenosť nemám, tak poradiť ti neviem, ale asi aj ja ak by som mala pridlho čakať tak by som šla do súkromného centra. A to ťa doktorka sama vyslala, či si sama chcela? Bo som myslela, že sa chodí až po treťom potrate, ale zasa ... lepšie vedieť príčinu skôr ako neskôr.

ifana23
2. feb 2015

@kvikina087 ja som sa svojej gynekologičky pýtala, kde by mohol byť problém a ako to zistiť, tak ma poslala. Dnes sme aj s priateľom boli na genetike, výsledky budú o 6-8 týždňov...strašné čakanie...medzitým ešte idem na hematológiu, tak uvidíme, či niečo zistia.

rybicka133
4. feb 2015

ahojte, ja som mala MA, 02.01.2015, spontánne som prišla o bábo v 7tt, krvácala som asi 9 dní, zaobišlo sa to bez čistenia, čakám na 1. menš. ale som už akosi nervozna stále nič tak neviem hlavou sa mi preháňajú rôzne somariny, neviete mi poradiť, či je to normálne , že to mešká???

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierkaaa85
6. feb 2015

@rybicka133 Je to normálne, nakoľko si len mesiac po potrate, MS ti príde tak o 3 týždne..doba po potrate je 6-8 týždňov, sliznica sa ti za tak krátku dobu nevytvorí... neboj sa, je to normálne.. 😉

poohie
6. feb 2015

@rybicka133 lekari uvadzaju rozne doby.. niekto 4-6 tyzdnov, niekto 6-8. je to velmi individualne. mnohym mamickam prisla ms presne na den (co som tu citala), mne tiez takmer. ale niektore ozaj cakali aj tie dva mesiace. neboj, pride 😉

rybicka133
7. feb 2015

@poohie
@vierkaaa85 dakujem kočky no ešte stále nič tak čakám, mám obavy boli tu písané aj také prípady, že ani nedošla, že hned otehotneli z toho mám obavu, chcem, že už aj ked aby to bolo už v poriadku

vierkaaa85
7. feb 2015

Aj keby si otehotnela tak skoro po potrate, môže to byť bezproblémové tehotenstvo...telo vie, čo má robiť..nechaj to tak a uvidíš, že sa to porieši 😉

mamickaanicka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkaba12014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkaba12014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucusik33
25. feb 2015

ahojte baby necitala som tu vserky diskusie ale potrebovala by som info ako dlho ste po missed abortion a kyretazi spinili/krvacali. Som po kyrete 2 tyzdne a prvych par dni to utichlo a prestalo ale 5.den po kyrete som zacala opatovne krvacat a trva to dodnes co je uz 10dni....ako som nasadila ascorutin a magnezium tak to preslo skorej do takeho spinenia viac ale na zachode po malej vzdy ked sa utriem tak je krvavy vytok resp. krv doknca este aj nejaka sliznica. Je mozne zeby sa telo tak dlho cistilo? pijem aj alchemilku, beriem gynex, brucho ma vobec neboli. Bola som na kontrole u gynekologa na 10.den po kyrete a konstatoval ze krcok zavrety, maternica normalnej velkosti a sliznica bola nepravidelna do vysky 7-8mm ze treba odsledovat vnutro maternice po prvej menstruacii. Tak ja vobec neviem preco tak dlho spinim. Mala som kyret v 12tt tehotenstva.

poohie
25. feb 2015

@lucusik33 ahoj, v prvom rade je mi luto, ze si tiez prezila stratu babatka.
ja som po kyretazi spinila spolu 10 dni, ale tiez to bolo take premenlive, viackrat to preslo zo spinenia cez vobec nic do slabsieho krvacania. dr mi povedala, ze mozem spinit az do prvej ms, takze je to uplne v poriadku, len nejake silnejsie krvacanie a velke bolesti by nemali byt, a teplota myslim... prajem ti, nech sa co najrychlejsie zotavis a mozete sa tesit z noveho cloviecika 😉

lucusik33
25. feb 2015

@poohie dakujem ti moja velmi pekne za odpoved. Nakolko teplotu nemam a brucho vobec neboli tak dufam ze sa mi telo zrovna co najskor....tebe prajem prijemne tehulkovanie.....vidim ze v septembri budes maminou....tak nech sa dari

gabikaz
25. feb 2015

@rybicka133 ahoj. Aj ja som mala MA v 5-6tt, no a mesiac na to som otehotnela a dnes už mám takmer 3 ročného chlapčeka. Neboj, verím že ti to dopadne, tak ako si želáš a ako ti napísala vierka telo vie čo má robiť 😊 Drzim palce nech je všetko ok

poohie
26. feb 2015

@lucusik33 no, nam Pan Boh naplanoval hned po 5-6 tyzdnoch dalsie babatko, tak verim, ze tentoraz to uz dobre dopadne, vdaka!

lucusik33
26. feb 2015

@poohie tak my zial musime cez IVF lebo mame problem pocat prirodzene ale toto leto je opat nase 🙂. Drz sa

poohie
26. feb 2015

@lucusik33 hej, uz som sa u teba docitala, ze tych tazkych skusenosti uz mas za sebou viac. ktovie, mozno sa podari zrazu prirodzene. stava sa to a velmi by som vam to priala 😉

lucusik33
26. feb 2015

@poohie hej ved clovek nikdy nevie mozno motyka vystreli, priatel uz je na vitaminoch 🙂 a ja tiez uz ficim na alchemilke a gynexe.....ja som uz mala 1. kontrolu a tam skonstatovala dr. ze krcok uzavrety, maternica v normalnej velkosti a ze vidi uz aj foliky vo vajecnikoch ze nastastie vidi aj ze asi odovulujem tak ja len dufam ze moje telo nakopne sa opat rychlo....

rybicka133
27. feb 2015

@gabikaz dakujem mojka, menštruáciu som dostala po 5 týždňoch, presne v ten dátum kedy som ju mala dostať teda kedy som ju dostávala pred tehotenstvom, dakujem za slová ktoré ma podržali nad vodou, teraz sa už snažilkujeme, ovulka bola tak už len čakať

anjelik01
2. mar 2015

ahojte dievčatá prosím o radu. 30.1.2015 mi robili kyret v 6tt MA prvú menštruáciu som dostala presne za 28 dní. Dnes je to už 6 deň čo krvácam a zdá sa mi to celkom silno. Aká bola vaša prvá menštruácia po kyrete?

lucusik33
2. mar 2015

@anjelik01 ja som po kyrete ale le 3 tyzdne a Moj gynekolog ma dnes upozornil aby som nebola v soku pri 1. Ms Bo vraj moze byt silna a dlhsia. Tak sama som zvedava co ma caka.

poohie
2. mar 2015

@anjelik01 ano, moze byt silnejsia a dlhsie trvat.

anjelik01
2. mar 2015

@lucusik33
@poohie ďakujem vám veľmi pekne trošku ste ma ukludnili mne sa tých 6 dní zdá ako večnosť tak dúfam za zappár dní už bude po

bandikovajana
7. mar 2015

baby ste tu niektora aj tak ze ste mali opakovany MA? ja som mala v decembri v 10tt prisla normalne mrcha potom v januari a teraz uz nic bola som u lekara a videl tehotensky vacik ale zase ziadny plod som zufala moze sa take nieco opakovat aj ked sme obaja zdravy? :( mam prist o dva tyzdne ze ci som len neskorsie neotehotnela

poohie
7. mar 2015

@bandikovajana moze sa stat znova. i ked ja som to nezazila. ale dufam, ze u teba je to ten druhy pripad 😉 predtym si mala takyto isty nalez ako teraz?

bandikovajana
7. mar 2015

@poohie nie predtým to vyzeralo troska inak teraz mi aj test ukázal az skoro po 2 týždňoch meškania predtým mi ukázal uz na druhy den meškania len sa bojím 2 týždne budem zase ako na ihlách jedine co cítim je únava a nevoľnosti skoro žiadne len ako ked sa prejes na obed a je ti tažko take plne brucho inak nic pri malej som vracala uz asi od 5tt a pri tom potrate mi tiež nebývalo zle neviem co si mam myslieť nechapem prečo nemôžem normálne otehotnieť ako ostane 😒 ked uz mame jedno zdravé dietatko

poohie
7. mar 2015

@bandikovajana ja viem, ta neistota je najhorsia, dva tyzdne su strasne dlha doba ☹ no je tam nadej - ak ti test ukazal az po dvoch tyzdnoch, tak mozno si naozaj otehotnela o tolko neskor. priala by som ti to, ale zariadit to neviem. tak ti prajem aspon pokoj v srdci zatial... tie priznaky mozu byt rozne pri kazdom tehotenstve... drz sa!

bandikovajana
7. mar 2015

@poohie dakujem vidím ze ty si v 13tt tak želám kľudne a pokojne tehulkovanie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre