Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cukruska1920
31. aug 2009

pici....www.bess.sk

sue250
31. aug 2009

baby neviete co je s vevon? dufam ze je ok

jankako
31. aug 2009

baby je normálne že v prvom trimestri pobolieva bruško???Mám strašny strach,o jedno sme už prišli..dúfam že toto druhe bude ok.Stále som z toho v strese ☹

kodada
31. aug 2009

picolino IP
o vevon pisala evulik, ze maluju ci co a preto nestiha
jankako, bolesti su OK, bud sa male este zahniezduje, alebo sa ti roztahuje maternica ... drzim palce

evulik6
1. sep 2009

jankako, neboj sa...je to normalne...ja som mala to iste pri dadkovi 🙂

kodada
1. sep 2009

ahoj evi 😉

jankako
1. sep 2009

Dakujem babenky,hned sa cítim lepšie.

nika12
1. sep 2009

jankako aj ja som v 1. trimestri, tiez ma obcas pobolieva brusko a tiez panikarim, pretoze som o jedno uz prisla ....niekedy mam dokonca pocit, akoby som mala dostat menstruaciu 😒 snad je to ok ...

iffka10
1. sep 2009

Ahojte baby,
bohuzial sa musim k Vam pridat ☹ . 😔 27/08 som mala missed ab v 8. tyzdni (aj ked som si myslela, ze som u v 9.). Malo to byt nase prve dietatko na ktore sme sa velmi tesili 😖 . Chcela by som cim skor opat otehotniet aj ked viem, ze musim pockat kym bude vsetko ok a neohrozim dalsie tehotenstvo.
Je to des ked vidim kolko nas tu je ☹ .
Inak v nemocnici to bol dost zly zazitok. Dokonca som si musela kontrolny ultrazvuk pred kyretazou sama vyziadat a to po mne este zazerali ze co vymyslam..., po kyretazi sa na mna ani raz neprisli pozriet ci som v poriadku alebo nekrvacam...a potom ma prepustili so spravou ze som v poriadku, ziadne bolesti, krvacanie a podobne...ako to vedeli ked sa ma nikto neopytal?!?
A to ani nehovorim ze ked som vecer prisla s tym ze krvacam tak ma doktorka poslala do cakarne ze musi este urobit vizitu predtym ako mi urobi 3 minutove!!! vysetrenie. Asi si viete predtavim cim sme s partnerom v tej cakarni prechadzali kym ma po 45 minutach zavolala a pod 30 sekundach povedala..."no nepotesim vas, nie je tam akcia". Myslela som si ze zomriem...a potom na mna vystekla "neplacte a dajte sa mi vyssie nech TO mozem zmerat". No neskutocne...
Som rada ze som doma a moj uzasny partner sa o mna stara ako o poklad 🙂
Drzim vam vsetkym co ste toto prezili vela sil a drzim palce aby ste sa opat mohli tesit z toho krasneho pocitu ze vo vas rastie novy zivot.

danulka0011
1. sep 2009

Ahoj, neboj iffka, ono to preboli.
Si natrafila na zly personal. Ja sa nemozem na personal stazovat.. Ale cudujem sa tym pracovnikom tam v nemocnici, ze nevedia pochopit ze zena co pride o babo , tak tam nepride ako kus masa, alebo dobytka, ale
ze potrebuje aj trosku vludnych slov a podporu.
Neni to lahke ani pre jednu z nas, ktore sa nachadzame v tejto teme.... myslim ze kazda vie o com hovorim

cervena_ciapocka
1. sep 2009

Iffka - dnes je stastie ked natrafime na milych ludi. Ale na druhej strane, oni tam maju v nemocnici aj 10 takych pripadov denne a okrem toho aj ine, takze pre nich je to bezna kazdodenna realita a naozaj to musi byt "CLOVEK osobnost" aby mal dostatok emapatie pre kazdeho.

vevoncek
2. sep 2009

ahojte som o.k. len sme mali s mm dovolenku a prerábali sme bytík tak som tu nebola 😅 ale sme zdraví šťastný a čakáme na výsledky z krvy čo sa robia na vrodené vady

ale za tie dva týždne sme nestihli prerobiť všetko čo sme chceli, len sme vymaľovali detskú a spálňu a dali do kuchyne rampu s osvetlením, lebo sme tam mali len žiarovku a ešte chceme tú jednu stenu obložiť tehou a ešte nám zostáva obývka ale tú už len vymaľovať a chceme tam dať také drevo za televízor, lebo ho dáme na stenu a aby netrčali káble takže ešte je toho dosť.

a ako sa máte vy babulky normálne ste mi chýbali a ešte som sa zabudla pochváliť mali sme oslavu 100vky starká oslavovala tak sme mali aj s tým trochu roboty lebo sme neboli v reštaurácii ale všetko robili doma

marion
2. sep 2009

Ahoj Iffka, presne viem čo prežívaš, ja som tiež o mimi prišla len 2 týždne dozadu, ale už v 12tt. Snažím sa byť OK, ale niekedy sa pýtam, prečo. A je mi to veľmi ľúto, ale nič s tým neurobíme. Musíme sa s tým zmieriť. Ja verím na osud, tak to tak beriem. 😉 Ja už jedného syna mám, tak som šťastná aj za neho, a preto všetkým Vám to prajem, je to veľká radosť. Aj keď občas nepočúva. 🙂 🙂

tilly
2. sep 2009

aj ja mám tričko nechytať kopem 😀 kúpila som cez bess aj pyžamko do škôlky domčovi a darčeky pre dedka a babku...

vev, že 19tt, peknééé

a kody a sue, tiež pekné tt...

inak, už mi začína byť zas zle, neviem, čím to je, ale vždy po raňajkách mi je zle... dúfam, že to prejde, lebo fuj...

vevoncek
2. sep 2009

tilly veľmi rýchlo to uteká teraz čakáme ešte dva tri týždne a pôjdeme na sono a hádam sa aj pohlavie dozvieme. inak aj ja si chcem kúpiť také tričko 😀

dnes som si dala prvý krát tehu rifle, lebo už ma včera všetko tlačilo normálne som bola z toho už nervózna ale teraz si zase neviem zvyknúť na to že ich mám vytiahnuté až pod pazuchami 😀

evulik6
2. sep 2009

ahojte...

vevon ahoj......no konecnce :D ... tyzdne ti pekne pribudaju ako pozeram... super.... 🙂 som rada ze si ok... uz som sa zacinala bat ci si ok 🙂

iffka, mrzi ma ze sa musime "spoznat" v tejto teme... viem co prezivas, je to hrozne... kazda jedna sme si tym presla, ale ver tomu ze cas tvoju ranu na srdiecku a na dusicke zahoji, aj ked nezabudnes nikdy...ja som mala praveze mily personal, boli zlaty, a sono mi urobili hned na druhy den po kyrete... boli naozaj mily, nemozem sa na nich stazovat...

tatuska1
2. sep 2009

ahojte moje krasne babulky!!!!!!!!
iffkato co si napisala je daco neskutocne ta lekarka je necitliva hnusoba ako len mohla byt taka drza ☹ ☹ ☹ ☹

evulik6
2. sep 2009

ahoj tatuska...ako sa dnes mate? :D

tatuska1
2. sep 2009

ahoj evulik mame sa dobre dnes som vsetko poprala malinkate vecicky tak mam dost zajtra sa to pokusim pozehlit dnes uz nevladzem 😝 uz mam nohy opuchnute z toho chodenia.idem sa sprchnut a vylozit labky az na plafon.a ako dadko co ma nove babulik?

picolino
3. sep 2009

ahojte babule,
mne je taaaak zleeeee a ze ranne nevolnosti, mne je zle po cely den ☹ ☹ ☹
uz som skusala vsetko, aj jest po malych kuskoch, aj nejest a nic....dufam len ze to prejde 😒

chcem sa spytat na vas nazor,mame ist o tyzden do Chorvatska /na tyzden/, neviem sa rozhodnut ci mam ist alebo nie 😨
v pondelok idem do poradne , chcem sa spytat aj dokiho, ale konecne rozhodnutie je len na mne.....A JA SA STALE NEVIEM ROZHODNUT ☹ ☹ ☹

krasny dnik

lili136
3. sep 2009

picolino
veď to sú samé dobré znaky, ak ti je zle 🙂 🙂 . Viem, že to znie trošku divne, ale teš sa, že ti je zle 🙂

čo sa dovolenky týka - ja mám na svoju veľmi zlé "spomienky", takže ja už by som aj napriek neviem akému odporúčaniu doktora nešla....ale je to čisto na tebe a na tvojich feelingoch 😉

tilly
3. sep 2009

vev, na bess.sk je super ponuka 😉

iffka, no aj také doktorky sú, tiež som sa s podobnými stretla v nemocke...

pico, to je dobre, že je ti zle, viem, že to vyznieva blbo, ale aspoň vieš, že je všetko OK, hovorí sa, že je to zdravé tehu... prežiješ, tiež mi bolo cca. 4 mesiace strašne zle, okrem toho som bola aj dosť agresívna, teda hlavne za volantom, vďaka bohu, že som nezabila seba a ešte niekoho... a na dovču choď ak sa na to cítiš... ja som bola v 24tt letecky a pohoda 😉

vevoncek
4. sep 2009

ahojte včera som tu nebola bola som na nákupoch v NR ale kúpila som toho dosť ale nie to čo som potrebovala takže budem musieť popozerať ešte doma niečo.

Evi veď si mi mohla kľudne na skype napísať alebo do IP lebo normálne som sa bála že sa na mňa hneváš inak doma máme ešte bojové podmienky

picolino ak ti býva zle existujú také homeopatiká pre tehotné tak zbehni do lekárne hádam ti to pomôže, ja osobne by som na dovolenku tehotná nešla a ešte k tomu ak ti býva zle to si ju vôbec nevychutnáš bolo by iné keby si mala také tehotenstvo že by si ani nevedela že si tehotná ale ja napr také tehotenstvo mám a v aute mi býva zle a včera som v autobude skoro ovracala jedného dedka čo bol veľmi navoňaný

lili136
4. sep 2009

ahojte baby,
tak som dnes presne 30 dní po MA a dnes ráno dorazila mrcha 😒 ..... takže takmer "na deň presne"......

evulik6
4. sep 2009

ahojte...

vevon, nie nehnevam, preco by som sa mala??? len som nejako nemala ani ja cas napisat ti, stale niekde lietam, dnes musim zase na urad prace, a konecne chcem dat do pucu kuchynu, tak mam zase kopu prace... ale napisem ti ... a myslela som ze este na pc velmi nechodis kedze mate kooopec prace... napravime 🙂

lili, super, aspon nemusis na nu cakat...ja som dostala na 21 den od kyretu...

adrikanatasa
4. sep 2009

evul aj ja tak. tiež 21 dní a zdalo sa mi to nejako skoro... no a už je odvtedy 6 mesiacov... chvalabohu že to takto uteká..

evulik6
4. sep 2009

ahoj adri...ja uz mam za sebou 9, ide to veru strasne rychlo... aj mne sa to zdalo skoro ale na druhej strane som bola rada ze na nu nemusim dlho vyckavat 🙂

vevoncek
4. sep 2009

evi moc som na PC nechodila ale chodila som si IP čítať a čakala som aj od teba ale ništ ale som si myslela že máš asi veľa roboty predsa len aj Dadko do škôlky aj ty do roboty ešte nejaké upratovačky pred tým ,elbo ke´d už budeš robiť budeš si musieť po troch rokoch zase zvykať na iný režim.

adri a už máš tie výsledky kedy začnete snažiť?

lili136
4. sep 2009

jééj, baby, keby som už ja mohla povedať, že už to je 6 mesiacov..... ☹

adrikanatasa
4. sep 2009

lili aj mne sa to na začiatku zdalo nekonečné to čakanie a ubehlo to ako voda..
ahoj evul aj vevon 😉
Vevon výsledky mám všetky, všetko je v poriadku príčina neznáma vraj dve nešťastné náhody... v októbri ma čaká ročná prehliadka a v novembri - decembri by sme chceli začať. To už bude 9 mesiacov od kyretu to už nebudem mať taký strach. Ja sa teraz ešte bojím...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre