Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

zuzana0612
14. mar 2013

@llenulka
@parker36
@ivanya
@happyfrog80 baby, ja mám 32, na konci roka budem mať 33. mám mesiac a pol po kyrete. v utorok idem k novému gynekologovi. a keď povie, že mám maternicu ok, tak začneme. aj keď starý gyndoš mi povedal pred kyretom čakať pol roka. a potom má postup, že ak sa nedarí rok a pol, tak to rieši. to v mojom prípade by to akože začal riešiť v 35..... čo dodať..... trochu na hlavu, nie? možno sa to nepodarí, možno sa MA zopakuje. ale zaručí mi niekto, že ak budem čakať pol roka, tak sa MA nezopakuje?

llenulka
14. mar 2013

@zuzana0612 Zuzik,rozhodnutia podla toho,ako to citis, su najlepsie..potom si treba za svojim rozhodnutim stat,vediet,preco som ho urobila a nikdy nemat vycitky,ze mala som sa rozhodnut inac..v danej chvili si to tak chcela..ja to chcem skusit,hned ako budem moct,bude to po dva a pol mesiaci a nech sa deje,co sa deje...

llenulka
14. mar 2013

@zuzana0612 a jasne,ze ani po polroku zaruka nie je..ta nie je nikdy,vzdy hop alebo trop,to som povedala aj doktorovi,ked mi zadrel,ze polroka..a zaraz pisal do karty " po troch cykloch"🙂 🙂

zuzana0612
14. mar 2013

@llenulka Leni, ja len dúfam, že doktor budúci utorok nepovie, že máme ešte nejaký problém spojený s tým, čo sa stalo

ivanya
14. mar 2013

@zuzana0612 @llenulka cas hra proti nam, to je pravda, ale suhlasim, dajme na intuiciu a uvidime. mne ta moja hovori, ze august bude carovny 🙂 skusime par mesiacov prirodzene a ked nic, tak koncom roka do centra.

gabriella7
14. mar 2013

Dievčatá užívate resp. poznáte niečo dobré na imunitu? (jačmeň, chlorelu, aloe poznám niečo iné).dakujem.

llenulka
14. mar 2013

@gabriella7 nie,ale tiez potrebujem na imunitu,mam ureaplazmu a viac ako atb verim svojej imunite,cize si ju chcem do do normalu

parker36
14. mar 2013

@ivanya ... mne nieco hovori, ze ma caka marcovciatko 😉 len neviem, v ktorom roku 😀

llenulka
14. mar 2013

@ivanya
@zuzana0612 vsak my sme take nedockave,lebo nam chyba ten uzasny pocit,ze tam v brusku sa rodi novy zivot? ja si rada pripominam tie pocity a hned mam usmev na tvari 🙂

gabriella7
14. mar 2013

@llenulka je strašne veľa produktov na trhu a každý mi radí niečo iné som z toho jeleň...

llenulka
14. mar 2013

@parker36 ja.rodim v januari,uz som si to nahodila🙂 a treba sa drzat udajov z modreho konika 🙂

parker36
14. mar 2013

@llenulka to je teda dost inspirativne 😉 ze pridam si aj ja marec 2014?

llenulka
14. mar 2013

@gabriella7 ja sa dopujem zeleninou a ovocim,nemam tucha co este

llenulka
14. mar 2013

@parker36 preco nie? :D ja sa na tom zabavam
som tam nielen ja,ale este aj babena,co sa tam dala o den skor..aj som jej pisala,ze preco tam je ona,ale nereagovala zatial 🙂
a ak to vyjde, stanem sa prorokom :DD

parker36
14. mar 2013

@llenulka ... a alchemilkou ... to je teraz moja kazdodenna kamoska 😉

parker36
14. mar 2013

@llenulka tfuj tfuj tfuj bodaj by vyslo

llenulka
14. mar 2013

@parker36 pijem zensky caj,tam je aj alchemilka, nech MS chodi ako hodinky :D tato prva po .. prisla len o tri dni neskor ako zvycajne mi chodila..celkom fajn

happyfrog80
14. mar 2013

nic nebrat je najlepsie ,a ja sa na to neupinam ,mne je to jedno kedy otehotniem ,ja mam uz na silvestra zakupemy 2 tyzdenny pobyt na Kanaroch ,a hrozne sa tesim,a buducu stredu 2 tyzdenny pobyt na Floride ,cize ja sa vytesujem z dovoleniek ,akorat mozem podotknut ze som urobila chybu ze som nerobila ovu testy a grafy hned po potrate ,to by mi skor pomohlo vyriesit ak je problem vo mne ,robim len druhy mesiac,prvy bol zaujimavy ,ovu testy pozitivne a BT nestupli vobec takze zrada ,uvidim tento x 😉

parker36
14. mar 2013

@llenulka ja si este na tu prvu musim pockat 😒

llenulka
14. mar 2013

@parker36 joooj,ja musim cakat do konca aprila, tvoje MS to este dva krat stihnu otocit,kym sa ja spamätam z infekcie🙂 najskor sa dni vlecu,ale pojde to coraz rychlejsie a to este uvidis,ked odide tento snad posledny snehovy a zimny mrak a bude jar 🙂
a dakujem za stastny pľuvanec 🙂

parker36
14. mar 2013

@llenulka ... tak dufajme, cyklus som mala predtym v pohode, tak dufam, ze sa to nepokazi. V mojom veku sice ani cyklus uz nie je zarukou... 😝

llenulka
14. mar 2013

@parker36 hm,ja rozmyslam,ako tam potom to malicke udrzat plnych 9 mesiacov 🙂 predtym som sa bala,ci vobec mozme mat babo,teraz toto..podte si niekto po moj furt premyslajuci mozog,alebo aspon keby sa to dalo vypnut :D

ivanya
14. mar 2013

mne velmi v nemocnici odporucali afroditin caj - vraj je to zazrak ;) inak baby, vsetko bude tak ako ma. dnes mi to povedal jeden mudry muz, sice v inej suvislosti, ale myslim, ze to je pravidlo aplikovatelne kdekolvek a kedykolvek ;)

llenulka
14. mar 2013

@ivanya idem vygooglit,co to za zazrak,uz som za posledny mesiac v lekarnach nechala 60 eur,uz par navyse ma nezabije :D

llenulka
14. mar 2013
parker36
14. mar 2013

@llenulka popravde mna nikdy ani na sekundu nenapadlo, ze by nieco nemuselo byt ako ma 😒 Takze ja som teraz nahlodana totalne 😝

parker36
14. mar 2013

@llenulka ja uz som rozmyslala aj o tom inofolicu... indiciou je uz moj vek

llenulka
14. mar 2013

@parker36 to je tiez nieco pre Ivušku
@ivanya ..citaj 🙂 inofolic

ivanya
14. mar 2013

@llenulka @parker36 to som este nepocula baby, idem kuk

parker36
14. mar 2013

@ivanya je aj tu na MK tema auz dost kociek vyzera, ze aj otehotnelo
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/inofolic-skusenosti/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre