Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

llenulka
2. apr 2013

@parker36 za dva a pol tyzdna by mala by ovulacia, a veru tuho rozmyslam,ze sice mame mesiac po dobrati liekov iba s ochranou,no pred kontrolou -26.4. by sme mali ist na ostro,i ked to lekar nespominal,no lenze ked chcem vediet,ci to nemame obaja,tak to musime takto urobit a ist raz naostro..inak by som negativne vysledky mohla mat iba ja a manzel by mohol byt pozitivny..on na kontrolu nepojde,lebo nebol s tym(moj doktor dal recept aj jemu) a vraj muzi maju dlhu mocovu ruru a musia hlboko urobit ten ster,aby to zistili a mnoho krat to ani nedokazu tak zobrat u nich ten ster,aby sa to ukazalo spravne
no a kedze sme spolu len na vikendy,tak by sme naostro sli vikend 20-21.4,kedy by som mala mat ovu..len neviem,ci to radsej nenechat na dalsi vikend,dodrzat presne mesiac a neskracovat to o cca 5 dni..pri presnom dodrzani zmeskam aprilovu ovulku ..som uplne nerozhodna,co by ste urobili na mojom mieste?
najhorsie je,ze ak by sa zadarilo uz v aprili,vysledky o Urei budem vediet az zaciatkom maja,lebo vysledky trvaju tyzden..ak by bola stale pozitivna a ja tehotna ..ale zase nemusi byt pozitivna

zuzana0612
2. apr 2013

@llenulka no, tak to si ani nevieš predstaviť, jak by som sa teraz potešila. a to z viacerých dôvodov. jasné že hlavný dôvod je, že chceme mimino, ale momentálne nastali aj iné udalosti, ktorým by to fakt vyhovovalo....dnes je strašný deň...

llenulka
2. apr 2013

@zuzana0612 co sa stalo? napis mi do sprav

parker36
2. apr 2013

@llenulka ... to mas teda dilemu... no hnusnu 😒 Ja som tak nerozhodny clovek, ze teda v tomto ti neporadim 😖 Ja by som dala asi na intuiciu a take vnutorne citenie. Ked sa ozaj bojis, ze to este nie je ok a fakt v pripade, ze by si ostala tehu, tak by to narobilo sarapatu, tak asi radsej pockat. Ale ako poznam seba a co satyka tehu, ja by som to riskla 😝
Popravde ja som momentalne v stave, ze nemam chut cakat 3 mesiace. Ked tak citam, tak je ozaj vela zien, ktore po MA otehotneli nasledne v prvom cykle a maju krasne zdrave deti. Tiez som citala, ze po kyrete nemusi byt ani riadna ms, ale skor spinenie - z dovodu, ze vystelka maternice este nedorastla... No ja mam ozaj normalnu ms, takze ozaj mam pocit, ze ta maternica je uz ok, este aj pohnojena. 😀 Ja sa tiez citim ok.
Inak ja cely cas cakam na 1DC, ze zacnem brat ten Inofolic... no nezabudla som 😀

llenulka
2. apr 2013

@parker36 ved to,ze risk je zisk, mne praveze nieco hovori,ze to mam urobit..ale zase mam cely zivot este pred sebou,tak co tam jeden mesiac :D fakt mi nik nepomoze? :DD u mna bola MS uplne klasika 🙂 pripisujem to tomu,ze sme mali preciznych Dr. 🙂

parker36
2. apr 2013

@llenulka ... keby tak mal clovek tu vestecku gulu... 😎 Ja sa na to asi inak pozeram... ja mam 37 a ozaj nemam uz vela casu... uz aj energie ubuda...🙂

llenulka
2. apr 2013

@parker36 ja by som na tvojom mieste necakala..ja sa nebojim az tak potratov,ale bojim sa ,ze dalsia kyretaz by nemusela dopadnut dobre a uz by som nemohla mat deti..s pokaslanou maternicou by mi ani umele nepomohlo..ty uz deticky mas,mozes ist do toho s cistejsou hlavou ako my,prvorodicky

parker36
2. apr 2013

Viete aky je dnes carovny datum? Ak by ste otehotneli dnes, datum porodu by mal okolo 24.12. 2013 😉 Sice myslim, ze nas sa to netyka 😀 ale co ak...

ivanya
2. apr 2013

@llenulka leni, cize ak dobre rozumiem, tak 26.4. mas kontrolny ster, co je mesiac po dobrati atb a vysledky budu o tyzden. a ak bude vsetko ok, tak mozete zacat plodit 🙂 chces si ale spravit "kontrolny test" na ostro, ci zabrala liecba aj u muzika, ale akurat to vychadza v case ovu. vygooglila som, ze inkubacna doba tej hnusoby je 1 az 3 tyzdne, takze to testovanie naostro nebude velmi relevantne kedze ho chces "realizovat" 🙂 necely tyzden pred kontrolou. ja by som pockala na vysledky testov a az potom by som sla na ostro, ale to som cela ja, nerada riskujem 🙂 a opat o mesiac, cize v juni by som si isla dat urobit dalsie testy, ale medzitym by sme samozrejme snazilkovali. ani len nepochybujem, ze ta hnusoba uz je z teba aj z muzika davno fuc ale pre klud v dusicke asi radsej pockaj na vysledky testov, potom ta uz ta hnusoba matat nebude... takto ak by ste isli toho 20.4. naostro budes dva tyzdne az do vysledkov rozmyslat ze co ak sa zadarilo a co ak urea zostala, boli by to blbe a dlhe dva tyzdne 🙄 a okrem toho priroda je sibalka, nikdy nevies ci sa nejako to vajko neuvolni zaciatkom maja ;) kamoska tak otehu, den po skonceni ms a pritom ju ma ako hodinky ;)

parker36
2. apr 2013

@llenulka Ano mas pravdu, asi k tomu pristupujem inak. Ja uz mam dvoch drobcov z prveho manzelstva, ale zas moj partner dieta este nema.

llenulka
2. apr 2013

@ivanya a ja som to nenasla na google a hladala som ako diva 🙂 iba ze atb Sumamed ma rozpad 72 hodin,ale kontrolne stery pisali,ze aj mesiac je malo,no lebo ano,vracia sa to..uz len vstihnut medziobdobie,kedy bude fuc..Ivi,dam na teba,lebo uz mi vlasy sediveli od premyslania 🙂

parker36
2. apr 2013

@ivanya ... ty si ako studnica mudrosti 😉 super

ivanya
2. apr 2013

@llenulka Summamed si brala? tej je vraj dobry, nepochybujem ze zabral 🙂 pockaj pekne krasne na zaciatok maja do vysledkov a potom sup na to 🙂 bude to nadherne majove babenko ;)

ivanya
2. apr 2013

@parker36 😀 to asi preto ze som dnes spala do 10,00. mna uz caka inof na poste, nechcelo sa mi prenho v takom pocku dnes. ja som teraz 21DC, tipujem tak na 35 dnovy cyklus. ak si mala "pekny" menzes asi by som tiez hupsla na chlapa 😀

parker36
2. apr 2013

@ivanya Inak u nas bolo dnes normalne krasne. Cely den slnecno, sice nie nejako horuco, ale z ohladom na predosle dni uplne super.
A popravde cim dalej tym viac sa pohravam s myslienkou, ze nebudem cakat 3 mesiace, ale zacneme skusat hned. A tiez sa musim priznat, ze ja neviem, ci som niekedy mala taku chut na chlapa 😝 😀 ako teraz 😉 No skoda to nevyuzit 😵

llenulka
2. apr 2013

@parker36 ta pauza ma svoje caro a kym sme vobec nemohli,citila som sa ako uplne na zaciatku,ked sme sa len spoznavali 🙂
@ivanya Ivulik,aj skor,lebo nam to v brusku uz pred zakrokom pomaly degenerovalo a davalo sa do povodneho stavu..cize ja ti predpovedam 30,31 den 🙂

llenulka
2. apr 2013

@ivanya ano a tri balenia,oco mal na plucne chlamydie iba dve,tak si to predstavte,ak toto prezije,pojde do Urea doknihy rekordov (a tam by aj mohla ostat :D :D)

zuzana0612
3. apr 2013

@parker36
@llenulka
@ivanya čaute baby. tak dnes ráno bolesť brucha, krížov... ms sa hlási. ale zatiaľ iba špiním. možno do večera začne, prípadne zajtra. nemyslela som si síce, že by sa zadarilo prvý mesiac hneď. ale aj tam mi to ráno tak ľúto prišlo

llenulka
3. apr 2013

@zuzana0612 no ja sa naisto tiez pridam za par dni 🙂 nebud šmutniček, telo vie,preco to robi..mozno mu je skoro este..a ta pravdepodobnost pocatia pri zdravom pare je 20 percent,aj ked trafis ovulku,inak by sme sa na zem nepomestili,keby to bolo hned na 100 percent 🙂 zlahcujem,prepac,no neubijaj sa

ivanya
3. apr 2013

nevadi, trosku sa polutuj, sprav si dobry cajik. inak je to blbe, ze mozeme otehu len 12x v roku. sa mi to zda malo, kludne by som bola za ak by sme mohli 24x 😀 u nas dnes zase nasnezilo... buduci tyzden mi konci pn, som zvedava co v praci, ci si pobalim svestky a hajde na urad prace, neviem. neviem ci sa chcem vratit len kvoli tomu, ze mam obavu z hladania novej prace...

llenulka
3. apr 2013

@ivanya vrat sa a ak sa da ostan a popri tejto robote si hladaj novu,aspon nebudes musiet zobrat zo zufalstva prvu,ktora sa ti naskytne ale mozes si pockat na lepsiu a pritom ti pojde plat z tejto prace..
naozaj,iba 12 krat,takto napisane s to zda sakra malo..sranda,ze niekto si povie a hned na prvy sup sa im podari,to je riadna nahoda,ale casto sa to stava..to by som celkom chcela,take "planovane" rodicovstvo 🙂

zuzana0612
3. apr 2013

@ivanya aj u nás sneží. od rána. dúfam, že nenapadne po kolená 😀 . lebo už asi pôjdem zháňať vianočný stromček. a možno budem o pár mesiacov hľadať novú prácu aj ja. kto vie. ale je zbytočné sa nad tým trápiť. lebo to tiež človek len veľmi ťažko ovplyvní, ako aj to tehu. pracujem v zahraničnej firme, tu sú veci naplánované už dopredu dávno. a človek s tým nič nenarobí.

lulih
3. apr 2013

Dobrý deň, chcela by som Vás velmi poprosiť o spoluprácu na dotazníku k mojej diplomovej práci.
Viac info na:
www.popotrate.dotaznicek.sk

Dakujem

ivanya
4. apr 2013

@lulih vyplnene ;) vela stastia pri pisani a obhajobe.

lulih
4. apr 2013

Dakujem pekne, velmi mi pomoze kazdy dotaznik

zuzana0612
5. apr 2013

@lulih vyplnené 🙂

llenulka
5. apr 2013

@lulih aj ja som vyplnila,i ked strucne,tam kde bolo treba pisat..tazko sa vyjadruju pocity,ked su ako na hojdacke,najmä ked klesaju tie tehotenske hormony..zena je napasovana na materstvo a zrazu "sek" a uplne zase prudka zmena k stavu netehotnemu

parker36
5. apr 2013

@lulih vyplnene 😉

ivanya
5. apr 2013

@llenulka lenik to si paradne napisala, ze stav netehotny 😀 😀 baby robim cheescake, ktora si da? 😉

zuzana0612
5. apr 2013

@ivanya ja som robila nepečený čokoládový pred týždňom. strašná dobrota

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre