Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

llenulka
26. mar 2013

@jaja018 tesim sa, velmi 🙂 potom sa niekedy ozvi,napis mi spravu,ako pokracujes 😉

parker36
26. mar 2013

@zuzana0612 @ivanya @llenulka Ahojte dnes 😉 Ja ako tak pozeram von oknom, tak neviem, ci nevymenit tu velkonocnu vyzdobu radsej za vianocnu 😀 U nas je zas fujavica - metelica 😝

llenulka
26. mar 2013

@parker36 aj u nas sneh a navyse mi neslo otocit klucom v zapalovani auta,cize ocakavam nejake fajne vadvydavky na opravu ☹
a boli ma lavy vajecnik,som 17 cd(mavam ovu pri 31 dnovom cykle)..lenze potom co boli tie fantomove tupe bolesti v sobotu vecer a v nedelu poobede,pricom hlien bol uz vo stvrtok..podla symptomov ovulujem uz treti raz :DDDD

llenulka
26. mar 2013

ale teraz citam,ze ten ,ze ten hlien nie je bezprostredne pred ovu,ale par dni pred...ale aj tak mam tych bolesti nejak moc :D

karolinasustekova
26. mar 2013

@jaja018 ty si nedáš pokoj?!?!?! budem zlá, ale len pre tvoje dobro.. prestan sa sledovať, prestan si merať teplotu, prestan šítať a písať príspevky..
ak chceš dať svojmu dieťaťu šancu, okamžite prestaň.. a ODDYCHUJ! relaxuj! rob čo ťa baví!!!!!!!!!!!!!!

píšeš na forum do článku, kde baby píšu o tom ako potratili a čo potom, Ty chceš dopadnúť rovnako?!?!?!?!!

áno, ked žena potratí tak to môže byť z dôvodov bilogických, genetických a le aj psychických!!!!!!!!
potom ked sa Ti to stane, Ti lekár povie:"Viete každá piata.. genetická vada..."
ale aj psychicka stránka nie je zanedbateľná! potom Ťa to bude tak staršne srať a tak staršne si budeš nadávať, že až..

Píšem z vlastnej skusenosti. Keby mi niekto na začiatku povedall: "Naozja oodychuj a nič nerieš,Mimi by tu ešte možno bolo.." ale nieeeeee, ja som chcela byť informovaná, ja som chcela si byť istá tehotenstvom, ja som chcela vedieť na istotu..

teraz už chápem, ako lekári mylsia, to že nemá význam rýchlo rýchlo mať potvrdené tehotenstvo. ja som mala potvrdené, bola som tehotná a z ničoho nič (naozaj z ničoho nič?!?!) som potratila.

takže čakaj 🙂 odpočívaj 🙂 relaxuj 🙂 pokoj a pohodička 🙂
MOC DŔŽÍM PALCE!!!!

jaja018
26. mar 2013

@karolinasustekova dakujem 🙂 dneska bola posledná merana teplota a včera posledny testik. Už sa nebudem viac sledovať a každé pichnutie pripisovať niečomu zlému. 🙂 Od dnes myslím pozitívne a oddychujem, robím to co ma baví. Dakujeeem 🙂
Baby držím palce aby ste znovu našli čím skôr // a dotiahli do úspešného konca 🙂

jaja018
26. mar 2013

Posielam všetkým pre šťastie

llenulka
26. mar 2013

@karolinasustekova ahoj,viem,ze na mna nereagujes,tiez som ta raz spucovala,aby si dala hlavu hore,ked si mala zly den alebo sa nachadzas v tazkej situacii
mas pravdu a vsetky tu chceme tie ostatne ochranit od zbytocneho stresovania..aj ja mam vycitky svedomia,ze ci som si to sama neprivodila uzkostou,prehnanou ustarostenostou..ale asi sa mi vtedy nedalo inak. ak sa chcela uistit,merala este teplotu..je ine to prezivat a ine teoria,co by sa malo alebo nemalo..drzme jej palce,nech oddychuje co najviac v ramci moznosti..niekedy sa strachu tazko ubranit,zakrada sa sam od seba,aj ked nechceme
ty sa mas ako?

zuzana0612
26. mar 2013

@parker36 u nás to tiež vyzerá na vianočný stromček a nie na maľované vajíčka. a to som si včera kúpila pár ozdobných vajíčok a kuriatko.... si to asi do snehu posadím 😀

karolinasustekova
26. mar 2013

@llenulka ved to že niekedy to človeku inak ani nejde.. ale myslím si, že keby niekto vtedy po mne zhučal, tak by som sa spamätala a prestala čítať všetky tie fóra, - "aby som bola informovaná".
Fakt je ten, že by s ato možno stalo aj tak ☹

snažím sa.. je toho teraz na mňa veľa.. ale na koho nie, že?

a Ty? 🙂

parker36
26. mar 2013

@zuzana0612 .. inak ja som tak schovala kindervajicka, ze ich neviem najst 😒 Co dame olievacom? Sice neviem, ci toho roku nepridu skor "gulovaci" 😀 😀 😀

zuzana0612
26. mar 2013

@parker36 ja som si kúpila nejaké čokolády a vajíčka a včera mm už načal čokoládu. tak u nás zase tento problém.

parker36
26. mar 2013

@zuzana0612 ... no ja som si dnes otvorila dezert Tatianu a pekne si ho mastim 😝 😀

zuzana0612
26. mar 2013

@parker36 ja som v práci práve po obede. takže mi ani nejde chuť na sladké, ale keď prídem domov, tak mám na kuchynskej linke citronové kekse. včera som ich zmastila niekoľk a dnes budem určite pokračovať 😀 ešte také dve a pol hoďky a idem domov 🙂

parker36
26. mar 2013

@zuzana0612 Tak nech ti to cim skor zbehne 😉 Ja akurat zehlim, co som robievala velmi rada, akurat v poslednom case mam pocit, ze nejako vkuse zehlim 😝 😀 Bud som ja nemozna, alebo k nam nosi veci aj sused... 😀 😀

zuzana0612
26. mar 2013

@parker36 😀 tak ti ešte aj ja prinesiem, keď môže sused. 😀 . ja musím tiež požehliť. ale snažím sa čo najviac vecí vyrovnať a zavesiť tak, aby sa nepokrčili a nemusela som všetko žehliť.

parker36
26. mar 2013

@zuzana0612 ... ja mam na zehlanie diagnozu 😝 Sice sa uz liecim a zlepsuje sa to, volakedy som zehlila aj ponozky, spodne pradlo... skratka uplne vsetko 😀

llenulka
26. mar 2013

@parker36
@zuzana0612
ja zehlim rada,iba kosele nenavidim,blee..ale nie az tak rada,aby ste mi nosili svoje pradlo :DDD

parker36
26. mar 2013

@llenulka @zuzana0612 ... o tych koseliach mi hovor... Moj drahy ma aj dve denne 😠 Mame na rozdavanie kosiel... 😝 😀

llenulka
26. mar 2013

@parker36 my sme dostali kosele a cim dalej v horsej kvalite chodia ..najskor dobre,neskor tvrda umelina ako brnenie,najnovsie umelina uz na pohlad a vyzehlit sa to neda..hlavne,ze vsade na stitkoch svieti 100% bavlna..klamari,ani na pohlad,ani na omak to nie je bavlna

ivanya
26. mar 2013

@llenulka @parker36 @zuzana0612 no dievcence, na mojej sprave z histologie sa pise, ze plodove vajce bolo bez zmien a atypii, co je dobra sprava. islo o MA v 4-5 tt. dalej ma caka rozbor krvi, aby sme vylucili trombofiliu a ine "fajnove" chybicky krvi. pytala som sa na inofolic, doktorka sa pousmiala, ze ano, ze je teraz velmi v mode 🙂 realne zmerane vysledky zatial nie su, ale ze rozhodne neublizi, kedze je to vyzivovy doplnok... teda nehovoriac o penazenke, tej rozhodne ublizi 😒 dalsie tehu mozeme riesit vraj najskor za 4 mesiace, takze to vidim na poctive uzivanie inofolicu, jogu 2x tyzdenne a nejaku paradnu letnu dovcu a snad sa podari prirodzene. a ked nie, mame este dvoch mrazacikov 🙂
inak u nas snezi tiez ako besne a o zime ani nehovorim...

parker36
26. mar 2013

@llenulka ... ale umelina sa dobre zehli 😀

llenulka
26. mar 2013

@parker36 to je taky cert-diabol ako farebne zaclony ,co mam jedny lacne..nie a nie rozzehlit,to nechapem,co to je za matros

llenulka
26. mar 2013

@ivanya
@parker36
@zuzana0612 ja idem vrazit do auta a to paradne,opravi to len znackovy servis,ak uz nenastartujem,ako som rano nie,najblizsi je v BB a riesit odtahovku az tam,ty brdo..a nastartujem,tak spinacia skrinka stoji do 300E plus robota v servise,ha ha..az mi zle prislo..radsej by som desat kil inofoliku zožula,co by aspon osoh malo :D

ivanya
26. mar 2013

@llenulka taketo necakane vydaje su najhorsie :/

llenulka
26. mar 2013

@ivanya kludovy rezim pomoze telicku,uvidis 😉

zuzana0612
26. mar 2013

@ivanya si bola dnes u lekára s výsledkami? a inofolic si kúpiš aj v lekárni, alebo musíš objednať cez net. ja som tiež uvažovala, či si ho kúpiť, ale aj tak už kupujem kopu vitamínov, tak neviem, či ešte niečo ďalšie cpať do seba.

zuzana0612
26. mar 2013

@parker36 môj nosí košele skôr cez leto. nerada ich žehlím.

parker36
26. mar 2013

@zuzana0612 .. tak moj je "oblekovy", takze kosele su ci je leto a ci zima 😝
Prave som dozehlila nejakych 15 🙄 🙄 🙄

parker36
26. mar 2013

@llenulka ... budes na peso a ani cvicit vecer nemusis 😉 Snazim sa to zlahcit 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre