Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mirip
17. feb 2009

skybaby žiadna tajnostkárka, nemám sa ešte čím chváliť ale ked budem mať čím tak sem to hned napíšem ok? 😉

skybaby
17. feb 2009

ok, uz neprovokujem 😉
inak vevo asi mi trochu zabral ten femigard ... som pred tym mavala na striedacku 26 a 18 dnove cykly a minule som mala 26 a teraz som uz 21 DC 🙂

vevoncek
17. feb 2009

skybaby som rada že ti femík pomohol ja som dúfala že aj mne teraz pomôže s tou dlžkou cyklu ale zatiaľ nič ale nevadí nádej umiera posledná budem užívať aj naďalej a ak do pondelka príde mrcha budem rada ak nepríde začneme snažiť a možno že už ani nebude treba 😀 ale tehotná by som nemala byť to by ma musel duch svatý oplodiť alebo žeby nekvalitné prezervatívy?

kodada
17. feb 2009

mas pravdu tatu, mi teraz abstinujeme 😉 mne to az tak nevadi, ale mm zacina dobiedzat 😉
vevu kolacik bol uplne jednoduchy, rychlo sa spravil ... u nas sa dojedol vcera, lebo v sobotu som ho zakazala jest 😝

skybaby
17. feb 2009

nikdy nehovor nikdy, ale asi by to bol taky vacsi zazrak 😀

sue250
17. feb 2009

baby poviem vam super recept hadzabi - mozno to niekto pozna, je to stary recept marie terezie, kupite korpus na tortu, do poharov date cokoladovy liker, troska posekanych lieskovych orieskov alebo orechovy liker, natrhate korpus do pol pohara a pridate tri PL vanilkoveho pudingu a tri PL cokoladoveho podla toho ake mate pohare a navrch slahacka baby vyzera to ako dzaba ale chuti to bomba.mozete ten korpus trosku poliat javorovym sirupom. 🙂

kodada
17. feb 2009

sue to vyzera super, a hlavne jednoducho

vevoncek
17. feb 2009

mňam to by som si dala

kodada
17. feb 2009

vevu len ty pekne dokonci svoje gulicky kym sa pustis do dalsieho kolaca 😀 😀 😀

cukruska1920
17. feb 2009

cavesko...ty kokso baby ja som mala vcera riadnu depku....uf... ale dnes je to ok... 😀 co ma nezabije to ma posilni nie...? 😵

vevoncek
17. feb 2009

kody ja tie gule rovno zjem nech môžem spraviť ďalší koláč to bude zase na nejaký týždeň možno aj dva 😀 😀 😀 😀 😀

cukruš to každý máva raz za čas depky asi je najlepšie si poplakať trochu sa poľutovať a prejde to a ísť plná elánu do nového mesiaca plodenia 😉

cukruska1920
17. feb 2009

vevon.. uz ani plakat nemozem..ked som vcera plakala tak mi muz hovoril ze naco placem ze voda je draha a ja ju zbytocne minam 😀 este ze on ma inu povahu ..keby placeme obaja tak neviem neviem....cista psychiatria.... inak mam slabu mrchu ani neviem ze ju mam...tak nech ide hes uz

vevoncek
17. feb 2009

mala si mu povedať vidíš aká je voda drahá a ja ju vyrábam sama a ešte k tomu slanú 😀 ja si viem predstaviť že to bolo pre teba sklamanie a hlevne kôli tomu že to prvý krát tak dlho trvalo ale mesíš myslieť pozitívne druhý krát to nemusí tak dlho trvať ale mám taký dojem že sa ti ešte cyklus dáva do poriadku keď hovoríš že máš slabú mrchu tak neboj keď skončí mrcha možno ďalší mesiac bude tvoje telo už pripravené nádej umiera posledná všetky ťa tu budeme podaporovať keď bude treba poplačeme si s tebou 😉

vevoncek
17. feb 2009

hlavne dnes by som si poplakala tak sa mi chce spať že hrúza už mi oči klipkajú mihálnicami utieram prach nad klávecnicouPC hlava mi padá všetko sa mi pred očami rozmazáva

cukruska1920
17. feb 2009

vevon...ja som nikdy nemala silnu... na 4 den mi uz koncila a 5ty len take dokoncovacky...dokonca aj po kyrete som len den krvacala a potom len spinila

vevoncek
17. feb 2009

tak to si na tom ako ja ja tiež nemávam silnú vždy sa moje sestry sťažovali ké je to hrozné a ja som to nechápala lebo ja som to mala v poho ale som si myslela či náhodou nie je v tom chyba ale keď sa raz podarilo prestala som si to myslieť

ela304
17. feb 2009

ahojte baby, tak som tehotnááááááááááááááááááááááá. Na sone sa to potvrdilo. Akurat mam pri malom nejaku zrazeninu, tak mi dali injekcie na riedenie krvi, kedze aj z hematologie my tam vysiel heterozygot. Na sono idem v utorok, malo by byt uz aj srdiecko. Je to maly zazrak, aj doktor bol v soku pri mojej diagnoze.

mirip
17. feb 2009

ela gratulujem, a čo ti dali pichať aké injekcie? ja mám tiež hererozygot a tiež mi povedali že budem pichať fraxiparine

cukruska1920
17. feb 2009

ela.....gratulujem..... a aku mas diagnozu?

mirip
17. feb 2009

cukruš zrejme má to čo je trombofílie....velká zrážanlivosť krvi 😔 no ja nemám len to ale aj iné asi som velmi pažravá na kadejaké svinstvo... 😠

skybaby
17. feb 2009

ela supeeeeeeer moc moc gratulujem 🙂

vevoncek
17. feb 2009

ela gratulujem moc moc moc a hlevne nech je všetko o.k. aj naďalej nech dotehulkuješ do šťastného konca

bablce ja sa pre teraz lúčim idem domkov ešte mám toho veľa ak sa bude dať tak sa večer prihlásim

prajem vám krásny zvyšok dníku 🙂 😉

domka28
17. feb 2009

ahojte...mozem sa k vam pridat? chcem sa spytat viem ze je to individualne...ale po akom case ste zostali tehotne...alebo po oakom case vam lekar dovoli sanazit sa dalej...? mna tento tyzden caka nemocnica....uz nech to mam za sebou...

kodada
17. feb 2009

eli srdecne gratulujem ... ocakavam ta v oktobrovkach... velmi sa tesim ze sa vam ten maly zazrak podarill 😉
aj ja idem v utorok na sono a ocakavam srdiecko 😉

ahoj domka, jasne ze sa mozes pridat, mne doktor prikazall pockat tri cykly, MA som mala v oktobri, stvrta mrcha uz nedorazila 😉

jamily
17. feb 2009

Ahoj Domka! Je to vsetko individualne, ale zalezi aj na tom, ako sa budes citit po. Vacsinou odporucaju lekari min.
po 3 periodach. Ja som po 4 abortoch, vzdy som cakala min poll roka, a teraz posledny krat som sa na to vykaslala
a zostala som tehu na druhy krat, a momentalne je vsetko o.k. zelam vela sil. Ja som vsetko znasala celkom v poho, vzdy som si povedala ze su na tom aj horsie,a dost mi pomohla praca, tak som potom na to tak nemyslela.
drzim palce!!!!!!!

domka28
17. feb 2009

no bodaj by to fakt slo takto rychlo 🙂 tiez si hovorim , ze su na tom horsie ako aj tak to boli....ale cas to spravi 🙂 dufam

kodada
17. feb 2009

domka ty uz mas aspon dcerku ... je to fakt individualne, hlavne sa musis dat dakopy psychicky, ostatne pride casom samo ... uvidis ako sa budes citi po zakroku
jamily drzim palce, verim ze toto tehu uz dopadne dobre ... zistili ti aj nejaku pricinu, preco si mala MA?

ela304
17. feb 2009

dakujem baby, dufam ze to zvladnem do vítazneho konca. Cukrus ja mam PCO, protilátky proti spermiám a manzel len 1% dobryvch spermii. Teraz som mala prvy krat v zivote prirodzene ovulaciu a hned tehu. cele styri roky som neovulovala. 🙂 Mirip tie injekcie sa volaju clexane. Uz mam jednu v sebe.

ela304
17. feb 2009

Mirip, ten heterozygot ma zevraj vela ludi, ze to nie je taky problem hoci ja som si myslela ze tie dva MA to spôsobilo. Dal mi injekcie pre istotu a kvôli tej zrazenine co je pri babetku.

jamily
17. feb 2009

Neboj, urcite sa podari 🙂 Moja lekarka mi este na zaciatku povedala, ze nemala pacientku po skorych MA, ktore by potom neotehotneli. Ona mala tiez dva, a teraz ma dve deti. A ze to stava dost casto, aj tak by babatko nebolo zdrave. A Ty si v kolkom tyzdni?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre