Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
22. feb 2009

ahojte babulky... tak som konecne tu a tu uz asi nikto nie je... 😒 Bola som u starkej gatulovat, predchvilkou sme prisli home... MAly zaspal v aute, takze paradicka..to zase bude rodeo vecer... 😝 😀

aspinka
22. feb 2009

evulik to milujem ked si schrupnu v aute moja mala ked sa zobudi je neznesitelna a hodinu sa z toho dostava 😀

evulik6
22. feb 2009

vevon, neboj sa , vysledky budu ok, drzim palceky... Mas hnusnu mrchu? JA som mala tiez taku tuto druhu...nieco strasne, zabijacka sa moze schovat 😀 😀 😀 , ale to nejako zvladnes a potom sup sup do snazenia...hlavne ze dorazila a nedala na seba cakat este dlhsie, protiva jedna 😠

sky, ja by som ta taaak rada dobehla este 😀 ale neviem ci to vyjde... no ved uvidime... ale strasne ti drzim palce aby bolo vsetko ok a dotiahla si to uspesne do konca... 🙂

babulky tehulky....myslim na vas asi ako vsetky odtialto, a verim ze nam napisete iba dobre spravicky... 🙂

jankageo
22. feb 2009

skybaby
vam kazal lekar pauzovat rok?

Ako dlho vam ostatnym? Mne lekarka v nemocnici vravela, že 3-4 mesiace a gynekologicka pol roka. Zaujimave rozdiely

evulik6
22. feb 2009

jankageo, mne kazali v nemocke 3az6 mesiacov a moja dokina ze si to mame nechat na jun-jul...cize to je 6-7...no tak si vyber...ale ja mam dve mrchy za sebou a zacali sme sa snazit... Vysledky mam dobre, citim sa fajn, tak naco cakat... co sa ma stat stane sa, nevyhnes sa tomu, priroda si to zariadi sama 😉 Mozno sa nam hned ani nepodari pocat baby,tak ako pri prvom...cakali sme nan rok, druhe sa nam podarilo vcelku rychlo a hned sme on aj prisli... 😒

evulik6
22. feb 2009

aspi nas ked zaspi takto v aute a potom ho zobudim tak je to hruza...ale sme ho odniesli, dali na gauc v obyvke a este spi..len potom je umrncany aj hodinu..hruza...a vecer ide spat o desiatej 😒 no ale co uz s nim... ked nejdeme autom a sme doma alebo tak , tak nespi vobec a vecer zaspi do piatich minut..o pol osmej je tvrdy 😀

vevoncek
22. feb 2009

halo halo ja som tu

vevoncek
22. feb 2009

ale asi tu už nikto nie je no nevadí veď zajtra si napíšeme 😉

ninuska8
22. feb 2009

skybaby super, tesim sa s tebou, ja mam tiez dostat mrchu, mozno zajtra, mozno pozajtra...neviem, aj ja som skusala vcera rano testnut a nic...uvidim jak sa to vyvinie, lebo teplotka sa stale drzi...sky, a aky test si pouzila? jaj trosku ti zavidim ale zaroven velmi prajem nech ciarka silneje a nech to dotaihnes do vitazneho konca...
kody, aj tebe drzim palce v ten utorok ci kedy to mas ist na sono...
inak sa trapim s diplomkou tak nemam ani kedy mysliet na nic, hoci stale mi to chodi po rozume a chodim sledovat vsetko co zo mna vytecie, zatial je to biely vytok, tak neviem ci to mam brat jak priznak ci co,mate s tym skusenost tehulky???? 😉
pekny vecer prajem

evulik6
22. feb 2009

ninuska, v tomto ti asi neporadim... mam taky dojem ze som take nic nemala, iba to ze ma brucho pobolievalo ako pred mrchou, kazdy den chvilku a potom nic...no a prsia ma boleli vzdy, aj pred mrchou aj ako teho ... No ved uvidis sama, uz len par dni... drzim palceky 🙂

vevon, zajtra sa tu hadam stretneme,moj uz ide do prace, tak tu pobede budem 😉 som zvedava aku teplotu budem mat zajtra.. cakam na ovulku ako na spasenie 😀

vevoncek
23. feb 2009

dobré ránko

evi ja som tu dnes len do 10.00 potom idem ku dokina po výsledky a asi pôjdem k rodičom požičať hosrké slnko pre muža nech sa naparuje, lebo včera mal teplotu 38,1 dnes síce nemal ale vizerá hrozne keby sme sa už mohli spoločne potiť ja by som z neho tú chorobu vyhnala raz dva

ale tak okolo 15.00 sa mi možno podarí znovu prihlásiť aby som vám mohla oznámiť výsledky 😉

kodada
23. feb 2009

ahoj vevu, drzim palceky aby boli vysledky dobre a mohla si znasilnit muzika, telo na telo sa dobre poti, len ci chudacik bude vladat 😀

vevoncek
23. feb 2009

no myslím si že pokiaľ ja budem môcť a budem aktívna tak muž nebude namietať a keď bude tak mu poviem že sa potrebuje vypotiť (to aj on mi tak vždy hovorí ) a ešte pridám možno aj zabudne na to že chce zakašľať prípadne že nemôže dýchať pri sexe (mne to vždy zaberie ) pokiaľ máme s mužom sex a som chorá tak vtedy úplne zabudnem že sa mi nedá dýchať

skybaby
23. feb 2009

dobre ranko
jankageo mne tiez kazdy lekar povedal nieco ine a tento moj to dlhe cakanie odovodnil tym, ze som bola uz 24 tt
ninuska ja som mala taky ten najlacnejsi test z DM ... tusim sa vola pepino 🙂
krasne tu v BA snezi, by som dnes najradsej zostala v posteli, ale co uz ... pracovat treba
pekny den vsetkym

kodada
23. feb 2009

vevu to poznam, pri dobrom sexe 😀 ..... ja sa idem zajtra dokyho spytat, ci vobec mozme sexikovat, mm to uz chyba 😎

ninuska8
23. feb 2009

bre ranko zienky...
sky, no aj ja som mala ten najlacnejsi, ale v sobotu ostal bielunky, dnes som nevydrzala a robila som zas a obajvil sa tam slabulilinky tienik, sice az po limite, ale ked si ho porovnam s tym zo soboty tak je tam 😲 ...ja neviem co ako, moze to byt nazanak tehu? priznaky mam take onake, prsia raz bolia raz prestanu, ale su zvacsene, ale to mozu byt aj pre mrskou, jedine co mi neda spat je ranny hlad, mam pocit ze ked sa rychlo nenajem tak odpadnem, no a mam strasne nizky tlak, ale to mavam casto...uz v sobotu som si dala cerveneho vina, reku ked mam dostat nech to je cim skor a nech sa dalej nenamotavam, ale nic...uvidime ci dnes dorazi 🤐 nestastnica jedna...drzte palceky 😉

kodada
23. feb 2009

niunus to by bolo super 😉 moc drzim palceky aby neprisla

tatuska1
23. feb 2009

ahojte kocky!!!!!!!!!!ako sa mame ,juj aj my tu mame kopac snehu ja to nenavisim a este ked mam ist autom!kody ja sa na zajtra taak teskam co nam tu napises!!!!!!! 🙂

evulik6
23. feb 2009

ahojte babenky,... tak citam ze asi nam pribudne dalsia tehulka...no super, drzim palce...len nech to takto pokrauje... inak ja si tiez kupujem testy z dm - pepino alebo z teska...tie su tiez dobre, len neviem nazov.. 😒 ale tie z dm su lacnejsie, a myslim ze su aj celkom fajn... 😉

vevon, ja tu budem aj potom takze pohoda...ale urcite mas dobre vysledky...

tatuska, a niekam sa chystas s autom? ja tiez chcem ist s malym k nasim, sankovat sa, ale neviem, ja mam vodicak od decembra, tak sa bojim ked je taketo pocasie, aj ked hlavne cesty vyzeraju byt ok...

tatuska1
23. feb 2009

ahoj evulik hej idem do mesta pretoze este mam doma mamu tak ona je s bratom a ja idem do butiku na brigadu pretoze doma nic nevysedim a zase mi zo socialky poslali iba 73e no este ze mam muza a tak si aspon nieci privyrobim a brata je postarane takze idem a aj trocha vypnem vies stale doma byt.v aprili uz mamka nastupuje do prace tak budem stale domka. 🙂

evulik6
23. feb 2009

aha tatuska....je to bieda s tymi slovenskymi davkami 😒 TAk si dobre zarob a davaj si pozor po ceste... 😉

tatuska1
23. feb 2009

ach no veru je ale to s tym nic nenarobime to sa zbytocne o tom aj bavit. 😠

evulik6
23. feb 2009

no ved jasne...v nasej republike je toho viac ..skoda reci... Inak ako? Aj ste sa s muzikom posnazili? Uz odisiel?

tatuska1
23. feb 2009

ano posnazili len ci sa daco ujalo???, 😀 idem z domu o dvanastej a on tiez by mal takto odist ale pred chvilou mu volal sef ze asi on nepojde ze ho tu potrebuje ze este mu zavola tak neviem bolo by dobre keby zostal no uvidime. 😉 a vy ako ste na tom???,

tatuska1
23. feb 2009

jej baby evulik muzicek zostava domka 🙂 🙂 🙂

tatuska1
23. feb 2009

tak ja sa lucim a popiste daco babule aby som mala vecer co citat!!!!!pa pa pekny zasnezeny den! 😎

evulik6
23. feb 2009

tatuska, my sa snazime...no uvidime...super ze ostava tvoj doma, aspon mozete pokracovat... moj je doma kazdy vecer tak v pohode...drzim palce aby sa nejaka ta spermijka prebojovala 😀

ela304
23. feb 2009

ahojte, ja som sa akurat napapala a uz zase lezim. Kodada, uz sa nam to blizi. Zajtra rano by malo byt srdiecko. Tak uvidime, zase vecer nebudem spat. 😉

cukruska1920
23. feb 2009

Ahojte....vonku je snehova kalamita... nevidiet kde je chodnik a kde cesta.... zas sa budem borit v snehu ked pojdem von 😀

ela304
23. feb 2009

no aj u nas pekne napadlo, chcem ist so psom von a bude ako snehuliak a zajtra do Heliku bude cesta vtipná.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre