Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

domka28
17. feb 2009

jamily....lekar ti nedal niejake lieky alebo injekcie na udrzanie tehu na zaciatku?

jamily
17. feb 2009

Domi, nie, po prvych dvoch som mala trochu vacsi odstup (par rokov), a potom som bola na vysetreniach, a bolo vsetko ok. A aj tak mi nenasadila nijake lieky, ani vitaminy, mam vsetko jest v prirodnom stave, iba ak by nastali nejake problemy, tak ma zoberu na pozorovanie, ale inac nic, len casto chodim na kontroly, co sa mi velmi nepaci, ze ma stale pozeraju. Ja som zastanca prirody, a velmi sa mi liekmi napchavat nechce, kym to nie je velmi nutne.
Mala som aj zvyseny prolaktin, nasadila mi lieky, ale som ich nebrala a vidis, sme dvaja.

jamily
17. feb 2009

Ahoj Kody. Dakujem a ja Tebe drzim palce, vsetko bude o,.k., len sa snaz mysliet pozitivne, aj ked viem, ze niekedy to je tazke a nejde to. Nezistili nam nic, po vysetreniach bolo vsetko o.k. Potom nas chceli poslat do nejakej extra poradne, ale zostala som tehu 🙂

kodada
17. feb 2009

moznost dalsieho MA si nepripustam ... od vtedy myslim len pozitivne, zacala som citat aj jednu pozitivnu knihu, verim ze sa to vsetko teraz podari dotiahnut do uspesneho konca ...

jamily
17. feb 2009

To je super 🙂 Moja mamina mi tiez stale posiela kadeco vesele a zakazuje mi pozerat somariny, a vypisuje aj bublinke, ze ju hladkaju a velmi ocakavaju, tak sa vzdy z toho tesim 😀 Momentalne este pracujem, ale len na pol dna, este ze tak, lebo ma hrozne bolia krize. A Ty sa ako citis? Nie si velmi unavena? Ja by som na zaciatku prespavala aj cele dni, ale bola som vypisana. Ani teraz ma nechcela velmi poslat do prace, ale uz sa citim lepsie a takto mi to ubieha rychlejsie.

zuzka_w
17. feb 2009

ahojte tehulky, srdecne kazdej gratulujem a mozno sa k vam pridam ...... 🙂)) ja som mala MA v septembri a teraz uz 10 dni cakam na menzes a stale nic ... dnes si chcem kupit test ....

mirip
17. feb 2009

ahoj zuzka tak šikovne šup šup kúp test a nech sú dve // 😉

jamily
17. feb 2009

No super, drzime palce!!!! Tak rychlo kup a napis 🙂 Ten rok 2009 vyzera byt celkom uspesny, super

jamily
17. feb 2009

Kody, ku komu chodis k lekarovi, zistila som, ze Ty si zo ZV. tak sme skoro susedky 🙂 Ja k Bratovej.

ela304
17. feb 2009

no zuzka, testni, teraz je dobre obdobie. 😉 😉

mirip
17. feb 2009

veru kúp zuzi, inak ja som mala tiež MA v septembri presne na moje narodky 😕

kodada
17. feb 2009

Zuzi testuj ... klobuk dole ze si vydrzala 10 dni 😉 ciarocky by uz mali byt krasne
jami, ja chodim na sliac na vojensku polikliniku, k Szedelymu starsiemu, ty si skadial?

zuzka_w
17. feb 2009

kazdy den sa chystam, ze si ten test kupim, ked idem okolo lekarne, ale potom si vzdy poviem, ze este 1 den pockam ... aj dnes som uz okolo nej isla a nenabrala som odvahu, ale asi to pozname vsetky co mame za sebou MA ...

jamily
17. feb 2009

Kody, z Krivana, ale som dlhsi cas robila vo ZV, a mam tam aj byt, len momentalne tam nebyvam. 🙂

kodada
17. feb 2009

neboj zuzi, na kazdu z nas sa niekedy usmeje stastie 😉 tento mesiac je velmi dobry, babule tehotneju ako huby po dazdi
jami ja som z Dobrej Nivy, a v ZV pracujem

tilly
17. feb 2009

no teda!!!! ela, moc moc moc gratulujem, držte sa 😉

fíha, koľko je tu nových tehuliek??? to je ako nákaza, ako sa to šíri 😀 ja som mala mať včera ovulku, aj sme sa trošku posnažili, síce len tak potichučky, lebo malý je chorý, tak sa stále bojím, aby nemal nejaké problémy z tých teplôt, tak ho stále sledujem, tak to bola len taká dvojminútovka, uvidíme, čo z toho bude, minulý mesiac som presne vedela, že ovulujem, teraz možno ani ovulka nebola, necítila som to... žiadny výtok, ani pichanie vo vaječníkoch, tak asi nebola 😒
neva...

aj ja mám PCO ☹

vevoncek
17. feb 2009

tak som zase tu 😀

kody a akú knižku čítaš? ja mám rada pozitívne knižky ja čítam len také ale potom príde môj muž s nejakým DVD že pozrime sa a to ma večne rozčúli lebo donesie nejakú bujačinu a už som mu hovorila nech také filmy pozerá sám a jeho taktika je taká teraz že mi povie (lebo nechce sa mu samému pozerať) že nevie aký je to žáner a mne stačí keď počujem kto tma dabuje už viem že je to bujačina 😀 😀 😀

tento rok je vážne plodný ja to super zachvíľu sa pridáme aj s evinou k snažilkám a dúfam že sa aj ostatné pridajú a vôbec mi nevadí keď to hneď nepríde ja budem myslieť pozitívne som sa rozhodla 😕 😵

vevoncek
17. feb 2009

evi poslala som ti foto

kodada
17. feb 2009

vevu IP, nech tej knihe nerobim reklamu

tatuska1
17. feb 2009

no teeeeeeda babule pekne nam tu pribudaju tehule supi 🙂 tak nam vsetky drzte palce aby aj my sme sa nakazili hej 😉

karaa
17. feb 2009

ahojte holky, tak aj ja sa k vam pridavam.
po 2 a pol roku som otehotnela uplne necakane - prirodzene, no v 8 tyzdni som sa dozvedela, ze sa drobec prestal vyvijat a odumrel... dnes som sa vratila z kyretu a som rozhodnuta bojovat dalej 🙂
je to kruta skusenost ale mam pocit, ze ma posunula trochu dalej ... samozrejme vyrevat a preboliet som si to musela poriadne ako kazda z nas

evulik6
17. feb 2009

karaa, tak to mi je luto, ja som tiez prisla o babo v 8tt...drzim palce, nech si ok a nech si cim skor opat teho, ale tentoraz so stastnym koncom

vevon, dakujem za foto, mala si pravdu, poznam ta aj ja z videnia... ale neviem kam ta zaradit...ze by z tej zakladky? neviem...ale si mi straaaasne znama... ty si aky rocnik? ja 81tka....

evulik6
17. feb 2009

tatuska, tak to je super...tak to vyzera, ze by sa nam to mohlo podarit aj narovnako... 😉 😀 Drzim palce, cakam kedy mi zahlasis ze mrcha neprisla....

ja som sa dostala k pc az teraz, bo sme boli prec a vecer sme mali zase navstevu, tak nebolo casu 😒 Normalne by som tu presedela aj cely den... 😀

kody a aku knizku to citas? aj mne daj nejaky dobry tip....diky... 😉

karaa
17. feb 2009

evulik dakujem ... kazde mile slovo teraz dobre padne, vsak to ty vies...
ako vidim, ty uz mas doma jednoho drobca okateho, tak urcite aj kopec radosti 🙂

necitala som doteraz tuto temu, ak sa mozem opytat, kedy je take rozumne zacat opat so snazenim... viem ze mi to povie doktor po najblizsiej kontrole, lebo je to u kazdej individualne, ale urcite mate uz svoje skusenosti

evulik6
17. feb 2009

karaa nemas za co dakovat..ved sme tu jedna pre druhu...

ano, mam jedneho drobca (poriadne ziveho) doma veru a tesili sme sa na druhe, akurat po mojich narodkach sme sa to dozvedeli a dva dni pred silvestrom sme on prisli... dost som sa trapila kvoli tomu, vycitky a tak, ale vies, co sa ma stat, stane sa... asi to tak malo byt, aj ked stale neviem preco ...mozno by bolo mimko chore, trapilo by sa aj ono aj my, neviem... a vies, vzdy lepsie takto na zaciatku ako potom neskor... treba ist dalej a verit ze druhy krat sa to podari a dopadne to ok...

kedy zacat? no nad tym som aj ja uvazovala ale ja som si povedala ze uz cakat nebudem... mne povedali ze 3az6 mesiacov.. citim sa fajn, zdravotne som fit tak som si povedala ze teraz po druhej mrche (kt.mi uz konci) zacneme a uvidime...ved hned sa podarit nemusi, aj na prve sme cakali skoro rok kym sa zadarilo... A ako som uz pisala co sa ma stat, stane sa..

Zalezi na tebe ako sa citis... poznam dost bab ktore otehotneli hned..aj po prvom menzese a maju krasne zdrave deticky... ale zas je pravda aj to, ze sa najdu aj take, ktorym to opat nevyslo... takze je to asi take 50 na 50... 😒

karaa
17. feb 2009

tak zelam evulik, aby vam to vyslo hned a co najskor ako bude mat prist to najsilnejsie a najzdravsie baby 😉

tiez si hovorim ze "priroda" vie co robi a vsetko zle je na nieco dobre... akurat skoda ze niekedy nechapeme naco, ale snad to raz pochopime 😉

urcite to nechcem silit, hlavne ked som si na toto prve tehotenstvo pockala 2 a pol roka, tak som uz cakat aj zvyknuta 🙂 ... ale tiez nechcem robit z toho vedu a zo seba "nedotknutelnu trpiacu" dlhy cas... ale presne ako pises, pride kedy ma prist... tak asi tomu naozaj necham volny priebeh... ale momentalne mam pocit, ze take 2 mesiace asi ziadny "volny priebeh nebude" 😉

evulik6
17. feb 2009

tak karaa...treba tomu nechat volny priebeh... dolezite je, aby si sa citila dobre ty... najma po tej psychickej stranke, lebo ked by bola ta zla a zdravotne by si bola ok, nebolo by to dobre...takze ked sa na to budes citit, tak sup sup do toho...

idem uz hajat, tak sa maj a dobru noc... paa zajtra 😉 🙂

karaa
17. feb 2009

este raz vdaka za mile slova povzbudenia a dobru noc 🙂

evulik6
17. feb 2009

aaaa este som zabudla...ze dakujem za to zelanie 😉

vevoncek
18. feb 2009

dobré ránko

evi no ja myslím že sa poznáme asi zo základky ja som 82 ročník takže sme skoro rovnako mladé 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre