Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
5. mar 2009

no veru veronika nemame...my mame inu kablovku ako vy.. to je hruza... aj svokrovci maju taku ako vy a to byvaju o dva cinziaky dalej ☹

no a ja tehu asi neoznamim, aj ked by som bola rada, ale myslim ze ta mrcha dorazi ... a ved sme sa dohodli nie? budeme spolu kocikovat po PD 😀

vevoncek
5. mar 2009

no super a sami si malujete? Ja som tiež vždy chcela mať izby namalované nejakou farbou ale máme všade len biele steny hádam keď bude tehu muža k tomu dokopem

ja to tiež tak niekedy mávam že sa nestihnem najesť a potom mi do toho niečo príde a už nejem vôbec a potom mi je blbo alebo mám takú náladu že by som zjedla všetko čo mi pod ruku príde

inak aj som čítala štúdiu že tie ženy čo raňajkujú je pravdepodobnosť že budú mať chlapca a tie čo neraňajkujú že budú mať dievča aj to bolo vysvetlené a celkom sa tomu aj dalo veriť podľa toho vysvetlenia

evulik6
5. mar 2009

manza pride okolo pol dvanastej na obedik a potom pojdem asi trosku von s maym sa poprechadzat kym este neprsiiii... 😉

tatuska1
5. mar 2009

aj ja mam citak ze mrcha dorazi 😀 len nech dojde ved raz nedojde ha,ha,ha 😀

vevoncek
5. mar 2009

evi už sa teším na spoločné kočíkovanie 😀 ja to asi tiež nikomu nepoviem len vám v robote to poviem až keď to začne byť na mne vidieť a asi aj rodine to tak oznámim

a akú to máte kablovku?

tatuska1
5. mar 2009

aj ja musim dnes navarit asi tiez spravim francuzaky uz sme ich davno nemali ked sa nepogrcam ked ich budem robit 😝 ja mam dnes suchariky a cajiiiiiikkkkkkkkkk 😖

vevoncek
5. mar 2009

ja zatiaľ nemôžem mať žiadny ciťák ja budem mať ciťáky a namýšľanie po utorku a dúfam že sa moje namýšľanie naplní 😀 to by bola sranda keby sme sa snažili len pol cyklu a bola by som tehu

vevoncek
5. mar 2009

ja budem zajtra variť a tiež som uvažoval nad francúzskymi zemiakmi ale potom som si spomenula že aj žemlovku sme dávno nemali ale asi pozriem do nejakých mudrych receptov, lebo len také veci mi napádajú čo máme stále

evulik6
5. mar 2009

vevon, tak to teda ani netusim aku kablovku mame, to by skor mm vedel...
malujeme si sami...no vlastne moj tatko, on je vyuceny maliar tak majstra mame 😀 najskor sme chceli iba dadkovu izbu ale nakoniec vymalujeme aj kuchynu a chodbu a zarubne vchodovych dveri....

teho asi tiez nepoviem nikomu az ked budem vediet ze je vsetko v poriadku, jasne ze vam ano, ale v rodine to poviem tentokrat neskor... ak to na mne samozrejme hned neuvidia...bo ked budem grckat tak neviem ako to zakamuflujem 😀

to s tym ranajkovanim je blbost...ja som neranajkovala a mam chlapca... ja vlastne ranajkujem iba ked je mm doma, inak hned rano mi nechuti, tak si davam taku desiatu

kodada
5. mar 2009

ste toho popisali za tu chilu co som pracovala 😀 v pondelok pride sefka, tak nech mi to na stole nejak vyzera
tilly ake testy chces fotit? tehu testy?
ja buem mat na obed tiez francuzske

evulik6
5. mar 2009

no ved to, ja som tiez meditovala vcera nad tym co dnes uvarit a napadlo ma to rano ze fr. sme nemali uz davnejsie... ked sa spytam mm ze co navarit tak len ze jemu je to jedno, takze pomoc ako hovado 😀 😀 😀

kodada
5. mar 2009

ja uz par rokov neranajkujem a chceme dievcatko, tak som zvedava ci ta povera vyjde ... ked nie, pridem to sem reklamovat 😀 ale mne je to jedno, hlavne nech je zdravucke

vevoncek
5. mar 2009

ja si myslím že pohlavie je veľa vecami ovplyvnené a tiež som tomu neverila že kôli raňajkám to tak bude ani tomu neverím ale to vysvetlenie bolo taky vierohodné tak som si myslela že možno niečo na tom pravdy môže byť súviselo to s tým že spermie mužského pohlavia vydržia kratšie ako ženského

tak to máte super že máte maliara my máme kamaráta maliara ale ten je zaneprázdnený

no možno by sa to dalo zakamuflovať ja som to prvý krát zakamuflovala a bolo mi aj zle tvárila som sa že nejaká viróza 😀

inak to máte dobre že bývate v meste ale asi každé naše sídlisko má niečo do seba na každom je niečo kde sa dá trochu prebaviť

vevoncek
5. mar 2009

ahoj kodi tak takto ste sa zhodli s tými francuzákmi no kľudne to reklamuj ja som to čítala v pravde čo mi poslal muž keď sme sa prvý krát snažili ale neverila som tomu viac verím tým čínskym alebo jonášovým výpočtom tehu

tatuska1
5. mar 2009

a kody ake mena sa ti pacia?????????

evulik6
5. mar 2009

ja ked som otehotnela druhykrat tak som chcela dievcatko kedze uz chlapceka mame, ale teraz mi to uz bude jedno, aj ked je pravda ze dievcatku by som sa potesila o cosi viac ale jedine co chcem je aby bolo dietatko zdrave 😵

tatuska1
5. mar 2009

ja taky tak aj ked som bola za chlapca 😀

evulik6
5. mar 2009

no ved ano, tu v meste mam vsetko blizko, len ma stve ze tu niesu ziadne preliezky pre deti ani len poriadne pieskovisko...tak chodime na sidlisko alebo k nasim do necpal...uz aj na severe sme boli 😒

ja neviem, podla mna to zalezi na genoch...ale celkom sa mi pacia vypocty podla krvi muza a zeny...

tatuska1
5. mar 2009

idete dnes vonku ci aj u vas je skaredo????????tu je zamracene fuj!!!!!!!!!!!! ☹

evulik6
5. mar 2009

tatus aj tu je skaredo pod mrakom ale kym neprsi tak von pojdem...ked sa naobedujeme 😉 trosku sa prejst, vyvetrat, bo hlasia samy dazd tak potom budeme hnit doma 😠

vevoncek
5. mar 2009

evi neboj časom budú ak tam preliezky len teraz je to také že ešte aj tá kríza je a na severe čo je poslanec si dokáže vydobiť všetko keby ste išli na zasadnutie a by ste povedali že už sú všede preliezky len na vašom sídlisku nie možno by sa to trochu pohlo na severe to majú asi nejlepšie ale nechcela by som tam bývať

evi a podľa tej čínsekj tabulky ti čo vychádza na tento mesiac? mne chlapec tak som zvedavá ale verím tomu lebo zatiaľ každá baba potvrdila že im to vyšlo podľa tej tabulky

evulik6
5. mar 2009

neviem vevon,...uz som pisala aj na mestsky urad este minule leto, a ani len neodpovedali... praveze som pocula ze tieto komunisticke preliezky (ja ich tak volam) daju prec a nieco tam vraj budu stavat 😠

mne vychadza podla krvi do muzovych 28narodenin (to jest do aprila) dievcatko, potom samy chlapec...podla jonasa neviem, neviem ako sa to tam robi,...ty vies? by si mi mohla vypocitat 😀 ja anglinu velmi neviem

evulik6
5. mar 2009

a ty asi myslis ten lunarny kalendar co? tak to neviem ako si mam vypocitat...

kodada
5. mar 2009

no mne aj podla cinskeho vychadza dievcatko ... a jonas mi totalne nesadol, tam kde mi on vypocital, ze je pravdepodobne ze otehotniem 3.1 a 5.1 mi prisla MS, cize trochu sa sekol 😉 ale pohlavie na januar mi tiez dal dievcatko
podla vypoctov mi to vypocitala kolegyna este minuly rok, pred prvym tehu, ze ked chceme dievcatko, musme to stihnut do mm narodiek v nevembri a potom budeme mat nejakych 5 rokov len chlapca, tak som zvedava komu to vyjde, ale nastastie su len dve moznosti, kedze dvojicky to uz nebudu 😀
no a z mien sa mi paci Silvia, Lea (ale to mm zatrhol) cize zatial je pracovny nazov Silvia 😎
a chlapske neviem, par mien mi uz ukradli znami: svagrina-marek, komoska-lukas, kamoska-eliska, ale mozno Roman, Matej ...

evulik6
5. mar 2009

no baby tak uz sme dosli...uz prsi do piky.... 😠

vevoncek
5. mar 2009

ja som mala niekde návod tak by som ti to mohla poslať ak chceš ale najskôr si musím vytriediť tú poštu a potom ti pošlem toho jonáša s návodom

tak to je dobre že ti vychádza dievčatko mne tento mesiac chlapec a po tomto mesiaci dievčatko tak neviem či mám počkať alebo kašlať na to

vevoncek
5. mar 2009

no inak evi dnes dnes to tak vizeralo už od rána ja som sa zobudila o pol10 a som si myslela to je už ráno, veď je ešte tma 😀

evulik6
5. mar 2009

poslat mozes vevon, aspon si porovnam ako to vychadza....

kasli na to vevon...prve je aj tak jedno co mas...hlavne nech je zdrave 🙂

evulik6
5. mar 2009

ja viem vevon, len som dufala ze to este nejaku chvilku vydrzi ☹

vevoncek
5. mar 2009

no ja by som už tiež bola rada keby bolo leto a najlepšie v veľkým bruškom lebo toto počasie ma nejako ubíja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre