Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
11. mar 2009

jasne vevoncek...bude nam dobre... 😉

cukruska1920
11. mar 2009

Ahojte....ako sa tu mate.... ja uz pracujem tak nestihacka...dnes sa mi bohvieako nedarilo tak som taka sklamana 😢

vevoncek
11. mar 2009

ahoj cukruška veď si ešte len tretí deň v robote občas sa aj skúseným ľuďom nedarí a občas bývajú aj zlé dni ale čím ďalej bude lepšie uvidíš inak práca s ľuďmi je niekedy ťažká a nevďačná, ja keď som robila na katastri a mala som zlú náladu a nedarilo sa mi tak vždy mi niekto zdvihol náladu a bol to človek od ktorého by som to vôbec nečakala taký čo som ho prehnala omylom 😀

cukruska1920
11. mar 2009

ja viem ..ale mala som manko...a musela som to doplatit... a najhorsia je ze ked mam prebytok tak to si necha firma a ked mam manko musim to zaplatit... 😠

vevoncek
11. mar 2009

cukuška tak to je blbé a mala si veľké manko? no to sa často stáva a myslím si že sa to môže stať hocikomu ale keby si mala prebytok tak to nepovedz firme a nechaj si to na ďalšie manko keď sa ti stane moja sestra robila tiež za pokladňou a mala takéto problémy ale keď to ona zvládla aj ty to zvládneš uvidíš veď ešte si tam kratučko

cukruska1920
11. mar 2009

uz som nad tym rozmyslala ale nie vzdy mam cas odkladat si ked mi daju tringelt.... mala som 7 Eur... ☹ dufam ze sa to nebude opakovat lebo to viac prerobim ako zarobim

ninuska8
11. mar 2009

ahojte dievcata, po dlhej odmĺke a slube ze uz prestanem s konikom a vsetkym co sa tehu tyka som tu zas a zial, pridavam sa adrike. 😢 Hned po tyzdni meskania mrchy a pozitivnych testoch som zacala slabo hnedo spinit, tak som pre istotu hned v ten den utekala k doktorovi, ten tehu nevidel ale dal mi duphaston a ascorutin a ze ked sa to nezastavi tak to bude potrat vo velmi vcasnom stadiu tehu...
no a nezastavilo sa, na druhy den dorazila riadna mrcha...dal mi zobrat aj hcg a to vyslo pozit.takze tehu som bola:(
Avsak krvacanie sa nezastavovalo, tak som pomalicky svoje maĺe splachovala do zachodu...boli to strasne dni, ale teraz som uz silnejsia a verim ze ma lekari daju dokopy...
Dufam, ze uz konecne prestanem spinit, lebo inak budem musiet ist na kyret, ale citim sa fajn a uz je to len take slabe spinenie a pomaly sa s tym zmieruje. Neviem cim to zase bolo a ani nikto mi to nepovie. Zase som ochorela ako pri prvom MA a moja alergologicka povedala, ze zrejme sa mi tvori vela protilatok proti plodu a z toho chytam infekcie, tak mi dal aurobit nejake vysetrenia a za gynek. sa chystam az prestanem spinit.
Baby, drzim Vam vsetkym palce nech sa Vam narodia zdrave babatka, nebojte sa, nechcela som Vas vylakat, hlavne treba mysliet pozitivne a nenechat sa vystresovat.
Vseeetko dobree 😉

adrikanatasa
11. mar 2009

ninuška vitaj aj keď radšej by som ťa privítala v inej téme... to si gratuluj že si nemusela ísť na kyret.. mňa to bohužiaľ neobišlo ani druhý krát a doktor mi dnes povedal že bohužiaľ u mňa murphypo zákony platia (nie som si celkom istá čo tým myslel) takže budúce tehu nie skôr ako o rok... on ma chce určite zabiť 😠

evulik6
11. mar 2009

ahoj ninsuka, tak to ma veeeeelmi mrzi moja, ze si tak dopadla 😢 😔

evulik6
11. mar 2009

dobru noc dievcata 😉

vevoncek
12. mar 2009

dobré ráno

ninuška ako som už písala aj adrike v prvom rade mi je to ľúto čo sa ti stalo a v druhom rade do tretice všetko dobre potrebuješ poriadne vyšetriť a preliečiť a to bábätko príde ono koľko krát si človek ani neuvedomí že je chorí a ja som napríklad taká že keď mi niečo je tak sa doma liečim až keď je to vážne idem k doktorovy a pritom človek môže mať toľko chorôb v tele a ani o nich nemusí vedieť držím ti päste aby ti porobili všetky vyšetrenia tak ako majú bez reptania a aby ťa poriadne preliečili a nech príde potom to vytúžené bábätko. Možno by si si mala na internete pozrieť a naštudovať niečo o imunite a možno aj nájdeš niečo pre tehu na imunitu držím ti veľmi palce

evulik6
12. mar 2009

dobre ranko babulky...tak som vas prisla kuken... maly ma vytiahol hned z postele na net pozerat youtube a tie jeho pesnicky, tak brazdim po nete..ako ste sa vyspinkali? ja celkom ok... nespali sme vkuse celu noc, ale kedze mi tak raz za rok, tak tento sme si to uz odbili, som zvyknuta vstavat, takze pohoda...

kodada
12. mar 2009

bre ranko babulky

tatuska1
12. mar 2009

dobre ranko koculdy???????????, 😀

adrikanatasa
12. mar 2009

dobré ránko baby.. no čo brušká rastú? 🙂

kodada
12. mar 2009

ahoj adrika, mne urcite nie, ved mrnous ma max nejake 2 cm, tak tam ma zatial miesta dost
ty sa ako citis, kedy zacnes chodit po vysetreniach?

skybaby
12. mar 2009

dobre ranko 😉 ninuska strasne ma to mrzi co sa stalo 😢 snaz sa byt silna a raz babatko urcite pride
adrika nam tiez lekar kazal cakat rok a nam sa podarilo po troch mesiacoch, tak hadam bude dobre, ja som proste nevydrzala rok cakat 😉

tatuska1
12. mar 2009

aj mna to mrzi ninuska 😔

adrikanatasa
12. mar 2009

kody aj 2 cm sú 2 cm 🙂 počkaj za taký mesiac ti začne poooriadne rásť 😉 ja sa cítim lepšie, včera som to už dúfam posledný krát poriadne oplakala, dnes ráno som si ešte ponadávala na doktora za to čo mi povedal že rok pauza 😠 .. na infektologiu pôjdem na bud. týždeň a na tú genetiku až po výsledkoch z histológie. Veď ja už od utorka pracujem tak aspoň nemám čas myslieť na to, ale keď prídem domov tak ma poráža, včera som aj staré testy s // treskla do koša... jáááj a zas mi je do plaču..

adrikanatasa
12. mar 2009

sky mňa by asi zabil keby tam prídem po troch mesiacoch tehu.. on ma vraj chce na tehotenstvo pripraviť, že mi bude dávať niečo pred otehotnením a aj pichať B12 na začiatku či čo to...Sky Chúďatko moje...ty si si tiež prežila... tebe nepovedali nič keď si tak skoro otehotnela???

tatuska1
12. mar 2009

adrika tak hlavu hore a ide sa dalej si si poplackala a uz snad bude len dobre!!!!!!!!!!!

adrikanatasa
12. mar 2009

tatuš, dík veď jasné, ja viem že bude! 😉

skybaby
12. mar 2009

no adrika ja som sa tiez bala ze ma prizabije, ale nic mi nepovedal, ponukol mi nejake lieky na udrzanie tehu, ze on sice na to nevidi dovod, ale ak budem ja spokojnejsia tak mi ich predpise ... ale nechcem sa zbytocne tlacit hormonami, tak som ich odmietla, ked sa to ma podarit, tak sa to podari
ale v tvojom pripade budes teda na tehu dobre pripravena a bude vsetko ako ma byt 😉

adrikanatasa
12. mar 2009

sky no veď uvidíme, či mi v polke leta neprepne v bedni a nenechám to na prírodu 🙂 ... ale už asi nie, bála by som sa že keby to nevýjde tak ma doktor prizabije a potom by mi možno povedal že mám čakať aj dva roky 😀 a to už budem stará a škaredá a už ani môj muž so mnou deti nebude chcieť mať 🙂

adrikanatasa
12. mar 2009

ináč sky v tvojom prípade pochopím že ti povedali rok keďže bábatká už boli veľké ale ja som bola v 7mom týždni tak čo ma zbytočne rozčuluje nevim!!! a ten čo ma prepúšťal z nemocnice povedal že aspoň pol roka.. tak ja si vyberám niečo medzi čiže taký október 😀

kodada
12. mar 2009

adrika, oktober sa mi paci, niekto musi prebrat stafetu?

adrikanatasa
12. mar 2009

jasné 🙂 veru veru... pomaly začnem toho mojho doktora pripravovať na to že rok môže čakať on 🙂

tilly
12. mar 2009

teraz som podala normálne horolezecký výkon, som sa štverala po stavbe... ale pred 4 rokmi s domčom v brušku som sa tiež takto štverala, dokonca u toho istého staviteľa 😀

vevoncek
12. mar 2009

adrika tak to sa neriaď tvojím doktorom ale tým čo ti povedal v nemocnici a mala by si to aj tomu tvojmu povedať že ti tam povedali pol roka tak že nech ti porobí vyšetrenia a aby sa zistilo že čo je na vine a potom mu vysvetli že nevidíš dôvod tak dlho čakať, veď on ťa nemá čo prizabíjať veď je to tvoja vec kedy si otehotnieš on ti len potom keby sa to zase nezadarilo na 3x môže povedať vidíte ja som vám hovoril že máte čakať rok takže všetko to je na tebe ale ja by som na tvojom mieste počkala na tie vyšetrenia a potom by som sa zariadila podľa toho

adrikanatasa
12. mar 2009

vevon máš pravdu, určite sa za tento pol rok dám vyšetriť od hlavy po paty a potom už nevidím dôvod čakať ani ja 🙂
a hneď má človek lepšiu náladu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre