Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
30. mar 2009

tak si si aspoň oddýchla 😉

tatuska1
30. mar 2009

to hej a este viac zlenivela 😀 😀 😀

vevoncek
30. mar 2009

niekedy je dobré si len tak oddýchnuť a ja keď som doma tak tiež toľko oddychujem že zleniviem ale niekedy to mám tak že sa mi nechce oddychovať stále vidím niečo čo treba robiť a už keď sa do toho pustím tak už to musím dokončiť a nakoniec skončím pri veľkom upratovaní

a čo máš dnes v pláne?

tatuska1
30. mar 2009

co mam dnes v plane no pracka perie a potriedim dne manzelove ponozky a trenky co zle vyhodit 😠 😠 😠 lebo neviem zatvorit suflik 😠 😠 😠 😠

tilly
30. mar 2009

ja som tiež lenivela celý minulý týždeň, kurnik, o to je teraz ťažší návrat do práce 😝

tatuska1
30. mar 2009

a uz makas tilly?????????

kodada
30. mar 2009

vevu tak to si mala pestry program cez vikend 😉
ahoj tatu a tilly - ako sa citis tilly? viem ze v praci to nie je nic moc, ja som zas bola v noci 3 krat hore 😠

tatuska1
30. mar 2009

kody ty co nemozes hajinkat???????????tak ja spim jak drevo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kodada
30. mar 2009

raz WC ja, raz mm, raz pes 😉 po dlhom case spal u nas v izbe, ale je to strasne zaujimave, ked spi u nasich o dve izby dalej, nikdy nepotrebuje ist v noci von a ked u nas, tak stale 🙂 a este som v podstate svstavala o hodinu skor, no proste super

tatuska1
30. mar 2009

no tak to si mala pestru noc 😀 😀 😀 😀 😀

vevoncek
30. mar 2009

kody ja mám vždy takéto víkendy a potom že si neoddýchnem 😀 ja som sa tiež budila celý víkend som nejako zle spala a ešte k tomu sa mi aj hovadiny snívali a ten môj mechúr treba stále žmýkať tak ma hnevá keď kôli nemu musím v noci vstávať a tak by som spala

vevoncek
30. mar 2009

babulky čo budete dnes papať?

kodada
30. mar 2009

no ja som mala v sobotu tiez taky zly sen, potratila som doma ... v dlaniach som drzala ten maly krvavy plod a nikomu som ho nechcela dat ... fuj, nikdy viac taky sen nechcem mat

ja budem mat zvysky z vikendu - knedlo+vepso+zelo

tilly
30. mar 2009

makám makám, aj keď stále kašlem a hrdlo ešte nie je celkom OK, ale dnes treba aj daňové odovzdať a tak...

no a ráno som zas grcala, ale už je mi dobre, to pri krpcovi som grcala celodenne, aj som celodenne spala, takže buď bude toto tehu iné, alebo zas nie je niečo v poriadku... ☹

tatuska1
30. mar 2009

tilly prestan mat take myslienky lebo cap cap po zadku viem ze sa bojis ako kazda ale vsetko bude ok niekomu je za cele tehotenstvo zle dokopy dva krat a je vsetko ok.kody neblazni to bol strasny sen

vevoncek
30. mar 2009

tilly to bude určite iné tehu pri každom tehu je to všetko iné takže neboj všetko je vporiadku

ja som robila včera granatir ale dala by som si pečené mäsko s kapustou a knedľou mňam to mám veľmi rada

sue250
30. mar 2009

caute baby ja lenosim furt, cely vikend teraz som vstala, nic sa mi nechce, kodi aj ja mam take sny. zajtra idem k dokine musim vziat kartu lebo ked som si vybavila primara tak musis chodit tam no kocurkovom. uz nech je 7.4 ze idem do ke na ten screening lebo dovtedy zosaliem. uz ste boli na odbery do 12tt? ja este nemam ani tehu knizku

tilly
30. mar 2009

my sme boli včera na obede u našich a tam sme mali knedlo vepro zelo... mňam, len tak zle mi potom bolo večer... ťažko mi z toho bolo, neznášam mastné veci...

kod, to bol desný sen, ale aj ja také mávam, že som odtrhla dieťaťu ruku, alebo tak...

vev, no dúfam, že to bude len trošku ľahšie tehu, no uvidíme, zas také šťastie ja nemávam...

vevoncek
30. mar 2009

tilly akože nemávaš také šťastie veď teraz máš také šťastie ozaj čajíky si ešte nepredala ani femigard? môžeš mi ich poslať

ja som na baskete zistila že kamoška žena jedného basketbalistu porodila syna 51cm 3, 2 kg a videla som aj foto taký je krásny sa teším z nich akurát v sobotu ich pustili domov a mala ukážkový pôrod 3x zatlačila a bábo bolo vonku že veľmi rýchlo porodila ani epidurálku jej nestihli pichnúť

tilly
30. mar 2009

nepredala, ani som nepredávala... fakt to potrebuješ ☹

vevoncek
30. mar 2009

tilly mrchu zatiaľ nemám ale myslím že čoskoro príde, ten môj graf BT tomu nasvedčuje je to len otázka času takže mi to môžeš kľudne poslať
dám ti do IP adresu alebo ako sa dohodneme?

kodada
30. mar 2009

ahoj sue, mne brali moc+krv prvykrat pred tyzdnom v pondelok a to som bola 11+4, a kniku mi dal az vtedy ... teraz idem k dokymu 2.4. na velke sono a v 16 tt na NT screening ...
vevu taky porod by som aj ja brala, to bolo jej prve?

cukruska1920
30. mar 2009

Ahojte tehulky...ako,????

kodada
30. mar 2009

ahoj cukru, ty sa pochval? ako sa dari, mrcha uz skoncila vsak, tak sup sup na manzelika 😀

inak, teraz rozmysla, neviete co je s mirip, uz sa davno neozvala

cukruska1920
30. mar 2009

kodi... no jasnacka ze skoncila..uz som 10DC tak snazime ako sa podari... uz to neni tak ako kedysi...ze ideme ,,robit" dieta 😉

vevoncek
30. mar 2009

kodi to bolo jej prvé dieťa inak takýto pôrod má máloktorá ale možno budeš madzi ne patriť práve ty jeden nikdy nevie a ja si budem s radosťou nahovárať že aj mňa čaká taký jednoduchý pôrod a možno keď si to budem namýšľať sa mi to aj splní 😀

kodada
30. mar 2009

drzim vsetky palce, to "robenie" ma byt hlavne o zabave, nie nejaka masineria 😀

sue250
30. mar 2009

v 16 tt na NT screening kody? ten sa robi od 11-13tt si precitaj aj na www.3dultrazvuk.sk
ja som mala prvy porod katastrofalny no potrat ale rodila som bez nastrihnutia dva krat plus placenta keby mi t sestricka nevytlacila ta zdochnem tie bolesti a kontrakcii uz len cisarak.

cukruska1920
30. mar 2009

kodi...nooo.... uvidime co nas caka na konci tohto mesiaca... 😵 😵

mirip
30. mar 2009

ahojte, no sue NT screening sa robí od 11tt a najneskôr 13t+6dní ale screening sa robí aj od 16 do 20tt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre