Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
2. apr 2009

no fakt, muzi by tehotenstvo nezniesli

sue250
2. apr 2009

duphaston beriem aj ja ten mi odporucal do 16tt kedze som po potrate je to na zabranenie krvacaniu ascorutin mi davali tiez v nemocnici ten je na zrazanie krvi ci co. beries aj nejake vitaminy, ja calibrum a acid folicum.

lukato
2. apr 2009

ja beriem kyselinu listovu a calibrum.

kodada
2. apr 2009

duphaston som mala na zaciatku, minuly tt povedal ze mi ho uz netreba a teraz mi dal znovu jednu skatulku, som zvedava co povie o dva tyzdne 😀 inak beriem vit. E, kys. listovu a Calibrum, uz MAMI na striedacku, aby toho nebolo zas vela, ale povedal mi, ze kys. listovu po 8 tt uz aj tak nema vyznam brat, ale co ju vyhodim???

Inak citala si pribalovy letak? "Přípravek se v těhotenství nesmí užívat."

luky k tvojej otazke na predchadzajucej strane, chodim aj do oktobroviek, ked stiham 😎

kodada
2. apr 2009

ascorutin sa nema uzivat v tehu

lukato
2. apr 2009

prečo tu kyselinu už nemame jst?ved teličko sa stale vytvara a rastie a ona myslim pomaha na mozog

lukato
2. apr 2009

letak som nečitala to je ale tak ju brat prestanem.

tilly
2. apr 2009

ja beriem pregnium... tam sú len 4 zložky a 200% kyseliny listovej

kodada
2. apr 2009

lukato, kyselina zohrava vyznamnu ulohu na zaciatku tehu, ked sa vyvyja vsetko potrebne, a ak beries calibrum, ono ju v podstate obsahuje tiez ...
ta vystraha v letaku je k Ascorutinu, nie ku kyseline

lukato
2. apr 2009

aha tak calibrum potom bude stačit dik

cukruska1920
2. apr 2009

mne ascorutin dala doktorka v tehu ked som spinila...a aj kanavit kvapky

kodada
2. apr 2009

podla mna sa tym varovanim chrania len vyrobcovia, keby nieco ...

lukato
2. apr 2009

praveže ascorutin sa dava aj proti krvacaniu z nosa moj ujo ho hodne berie ale kodada s tym maš pravdu oni sa tym chrania

kodada
2. apr 2009

doktor hadam vie co robi, budem ho poctivo brat, nech ta hlupa zrazenina skape ...

lukato
2. apr 2009

neboj bude dobre treba verit aj ja si to tak hovorim len stale ten strach vrta

kodada
2. apr 2009

ten strach tu bude vzdy

lukato
2. apr 2009

tak tak .idem umyt aspon riad okno je umyte a lahnem si.kodada ty si domka?lebo ja ano som na rizikovom

kodada
2. apr 2009

este dotahujem posledne veci v praci a za chvilku padam domov, od dnes som tiez na rizikovom ... uz sa tesim ako budem doma oddychovat, len ci sa nebudem nudit ...

lukato
2. apr 2009

vždy sa niečo najde ja sa trochu nudim ale sem tam niečo upracem každy den varim pre milačka.tak to tak rychlo leti

kodada
2. apr 2009

ja budem pracovat aj z domu, tak ze trochu casu vyuzijem, tiez navarim, poperiem, poriadim ... vyvencim hafana, cas nejak prejde

sue250
2. apr 2009

no mne kyselinu kazu jest cele tehu, lukata ja som tiez na rizikovom, potrebovala by som umyt okna ale sa mi nechce dnes ma opat boli brusko a krize, trosku to polavilo ale ten pocit strachu tu je stale. vraj mam byt kludna to sa vsetko roztahuje zvycajne to boli ked uz ste raz rodili, ale u mna lekari to nenazyvaju porod ale potrat tak si vyberte 😒

evulik6
2. apr 2009

ahojte 🙂

to mate pravdu ze keby mali rodit chlapi tak by ludstvo vymrelo... 😀

sue, okna radsej neumyvaj...pocas teho sa to neodporuca... 😉 neviem preco, ale tak len aby si vedela nooo... mozno to ma ucinok na brusne svalstvo alebo co, boh vie...

tatuska1
2. apr 2009

ahojte babule ja som na vas nemala cas cele doobedie pomaham mamule s dolnym poschodim a uz mame vsetko hotove 😀 😀 😀 😀 😀 tesim sa krasne tu vonaju vyprane zaclonky 😀 😀 😀 😀

tatuska1
2. apr 2009

ja som tiez neumyvala mamka mi poumyvala ja sa bojim ja to neriskujem nestoji mi to zato 😉

tatuska1
2. apr 2009

evulika vy nieste vonku u nas je nadherne slniecko svieti 😅 😅 😅 😅

ela304
2. apr 2009

ahojte, Kody gratulujem k dobrym vysledkom. Tisko ti aj zavidim, mna to čaka v utorok a uz sa zase bojim. Ja sa chystam zajtra do Budapesti na nakupy, dokupit dake jarne veci, tak si spravime vylet. Inak doma nie je nuda, ja nejak nic nestiham. Stale sa mocem, idem do mesta s kamoskami na obed a uz je den v cudu. Dobieham vsetko co som nestihala v robote 🙂 🙂

evulik6
2. apr 2009

ahoj tatuska...aj tu je nadherne... vonku sme uz boli, dala som prat dadkovu zimnu bundu tak cakam kym mi doperie a potom pojdeme zase von.. len som trosku kaput, musim si trosku oddychnut 🙂

evulik6
2. apr 2009

ela tak to mas dobre ze kamosky s tebou mozu chodit.... moje vsetky pracovali takze som hnila doma, kedze samej sa mi po meste nechcelo behat... ale ja som robila az do konca... takze posledne dva mesiace som bola doma a to sa mi fakt velmi nechcelo s tym bruchom behat , aj nohy mi opuchali po dlhsej chodzi 😒 ale neva, prezili sme... stalo to za to 🙂

ela304
2. apr 2009

no, som rada ze mozem vybehnut do mesta a dat si obed. Dnes bola aj prva zmrzlinka 🙂 🙂 Uz mi zacina pomaly chutit. 😎 😎

evulik6
2. apr 2009

super ela... pri druhom teho sa ja uz nudit nebudem asi...ked uz mam maleho sintra 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre