Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
23. apr 2009

aj ja chcem aby mi už nejaký ten týždeň poprípade mesiac pristal inak včera boli samé tehotné u doktora jeden som fakt nezávidela tak ťažko behala ešte aj sestrička sa jej pýtala či jej je zle a ona na to že má blokovanú chrbticu

vevoncek
23. apr 2009

ja budem tento krát tak oslavovať mrchu že asi aj šampanské otvorím alebo sa opijem z červeného to by som ani nebola povedala že sa raz budem takto na mrchu tešiť 😀

evi kde siiiii? ako si dopadla u zubára alebo ťa ešte stále trápi? chúďatko moje si riadne vytrpíš ja by som asi umrela ja by som zniesla asi akúkoľvek bolesť ale so zubami to nie to by som asi umrela

adrikanatasa
23. apr 2009

ahoj vevon len nakuknem a pozdravím ťa 🙂 a aj kody pozdravím 😉

adrikanatasa
23. apr 2009

vevon neboj aj my za chvíľu budeme s bruškami 🙂 😉 určite to tak bude, ja som teraz tak pozitívne naladená, tentokrát sa to už určite podarí a niekdy spolu pôjdeme s kočíkmi do Bojníc 🙂 😉 ale to už som asi ďaleko, to bude tak o rok, rok a pol 🙂

tatuska1
23. apr 2009

halooo kde ste vsetky????????????? 😉 😉 😉 😉

kodada
23. apr 2009

ja tu tatu 😉

adrikanatasa
23. apr 2009

aj ja tu tatu 😀

ellysa
23. apr 2009

ahojte, tak genetiku máme 19.5. a nejaká hnus choroba na mňa lezie, už mám zvýšenku a vkuse soplím a kašlem 😠

kodada
23. apr 2009

ely to je za chvilu, ale verim ze ti nic nenajdu ... dufam ze sa skoro vyliecis

adrikanatasa
23. apr 2009

elly rýchlo čajík s medom a citrónom. Aj ja idem zajtra po papier na genetiku a spermiogram pre mužíka keďže ja som o.k. To bude sranda ho tam dostať 🙂

ellysa
23. apr 2009

no tak ja som ho bola objednať včera, doktor mi vysvetľoval veľmi podrobne, čo má manžel robiť aby doniesol vzorku, dokonca mi zahlásil, že mu mám pomôcť, že mám ruky aj ústa, tak to pôjde rýchlo, no bola som v takom šoku a červená ako paradajka, že som mu ani nevynadala, ale bol to mladý doktor, tak ešte odpustené.
😀

kodada
23. apr 2009

elly to bol dobry doktor ... 😀 😀 😀

danulka0011
23. apr 2009

ellysa - ja by som sa cervenala, zelenala tiez,keby som tam bola 😀

adrikanatasa
23. apr 2009

elly môj sa ma opýtal že či mu to bude brať sestrička tú vzorku? 😀
hovorím áno taká šťavnatá 50tnička 😀

ela304
23. apr 2009

ahojte baby, dlho som sa tu neukazala, ale mam toho dost. Chodila som do roboty pomahat, tak som robila aj cez vikend a dnes som bola naposledy. Mame aj dost roboty s domom, tak nestiham nic. Dnes som bola s maminou kupovat tehu veci lebo uz mam dost problem s pasom na nohaviciach. Tak sme pokupili, saty, nohavice a kadeco. Inak su to riadne palky. Vsetky vas pozdravujem a snazilkam drzim palce aby chytro za nami pribudli 🙂 🙂 🙂 Kody a ty ako?

tilly
23. apr 2009

jej, ela už 15tt, tiež peknééé

ja neviem, či som mala vidiny, alebo to bola nejaká haluz, ale zdalo sa mi, že som mala špinenie, ale len na wc papieri a len raz, neviem, či sa mi to zdalo, odvtedy som to sledovala, ani na vložke nič... no neviem...

tittika
23. apr 2009

ahojte 🙂

tak ja este stale cakam 😔 piatok mi stuplo HCG na 112.000( z utorkoveho 5000), vcera som bola na sono srdiecko nikde 😔 podla sona som 9tt0dni...dneska mala moja doktorka neaku komisiu ci co a rozoberali moj pripad a je to len na mne ci zvladnem cakat alebo nie 😔 pretoze nemam ziadne priznaky missedu, maternica perfektna, amniova dutinka-vacok ci co to je v poriadku, bez deformacii a v dutinke fazulka malinka ale je tam 😔 navrhli kontrolu za 10 dni pravdaze ak mi nic nebude alebo nezacnem spinit 😢 mna porazi...ale vidrzim aby som nemala vycitky svedomia a spravym maximum pre fazulku...bojujem do zrutenia sa 😅

jeden doki sa k tomu vyjadril ze on veru mal takyto pripad ze plod nerastol 2 tyzdne !!!! a nakoniec vsetko dobre dopadlo!!!!

evulik6
23. apr 2009

ahojte...tak uz som sa sem dostala konecne...

dakujem ze si vevon na mna myslela... u zubara v pohodickeeee....vycistil mi ten zub, uz ma to takmer ani nebolelo,takze zapal na ustupe... dufam... co sa tyka rentgenu, tak ten mi uz robil davno, na zaciatku a neskor tiez... dnes som mu to ani nespomenula, kedze to bolo lepsie ako na posledy...
pobede som tu nebola, bo som nemala cas...boli sme s muzom v banovciach v autobazare... prisli sme az o piatej a potom som sa venovala dadkovi, kedze sme ho nechali so svokrickou, chcela som mu vynahradit cas bez nas...

muzik uz odfukuje a maly nespi... spal od pol tretej dve hodinky, tak teraz je sviezi...no co uz... este chvilku a pojdem si s nim lahnut...

titika moja, strasne ti drzim palceky aby si tam to srdiecko mala nabuduce... naozaj, zelam ti to z celeho srdiecka....ale to hcg ti krasne stuplo... 😉

tittika
23. apr 2009

ja neviem 😔 ved to srdiecko uz malo byt vidno 😔 strasne malinku nadej vidim 1 ku milion ☹
skusam si nahovarat...nic nie je nemozne... 😒

evulik6
23. apr 2009

ja viem moja... mas to tazke, ale este stale treba verit...

danulka0011
23. apr 2009

Tittika neboj sa,bude to v poriadku. Musis v to verit a pozitivne mysliet..

ema7
24. apr 2009

Ahojte,

druhý deň po meškaní mrchy som si urobila test a ukázala sa druhá čiarka, včera som si pre istotu urobila ešte jeden a tiež sa potvrdil 🙂 . Som šťastná a zároveň mám veľké obavy, keďže som prekonala MA v októbri.

Čo by ste mi poradili, mám ísť čím skôr k lekárovi alebo počkať ešte, že keď už pôjdem, nech je niečo na ultrazvuku vidieť? Nenechali Vás na PN, keďže ste prekonali MA?
Neviem čo robiť... Mám výtok taký biely s nádychom do žlta. Poraďte prosím...

vevoncek
24. apr 2009

evi tak som ti dobre držala päste keď už sa to zlepšuje 😉

adri jasne pôjdeme všetky do zoo a potom na kávičku a poklebetíme o deťoch už sa na to teším 😀

tittika máš to teraz ťažké si taký ojedinelý prípad ale to ešte neznamená že keď si ojedinelá že to musí zle dopadnúť držím ti päste

ema vyrátaj si v koľkom si týždni a choď tak v 7,8 týždni mne hovorila dokina že keď mi bude meškať 2 týždne že mám prísť a to by už malo byť aj srdiečko vidieť to úplne stačí ísť tak, lebo keď pôjdeš zavčasu a nebude ešte srdiečko budeš zbytočne v strese a neboj všetko bude dobre gratulujem k dvom// 😵

evulik6
24. apr 2009

dobre ranko...

ema, k dokimu mas cas ist v nejakom 7 -8 tt ako pisala vevon.... krasna sprava hned z rana... drzim palceky, nech ste ok.. s PN este skusenost nemam, bo este teho nie som... ale myslim ze by ta mali vypisat ak si uz raz mala MA... mala by si byt na rizikovom... ten vytok je ok... neboj sa... pokial nebude krvavy tak je ok... hod foto testiku do albumu nech sa mozme vytesovat z //

vevoncek... ano dobre si drzala palceky....uz pracujes moja? dnes posledny den potom mas volno... co planujes na vikend?

vevoncek
24. apr 2009

evi ja pracujem už od pol7 v noci som sa zobudila okolo pol 2 išla som prádlo vyvesiť(dala som prať a zaspala som) a teraz som taká nevyspatá dolámaná a ešte k tomu dnes je piatok čo je super ale je tu strašný chaos (piatky má rada kľudné a väčšinou aj bývajú kľudné)

cez víkend by som si rada oddychla, ale ocino synovec a švagor mali meniny tak im asi pôjdeme vinšovať a potom budem už len oddychovať

taká som teraz smutná máme problémy so starkou asi zomrie tak som taká z toho mimo

vevoncek
24. apr 2009

ja si myslím že čo sa týka PN tak pokiaľ bol len jeden missed tak doki nenechá maródiť len keby boli problémy alebo potom to záleží od povahy doktora možno keby sa s ním dalo dohodnúť tak nechá doma ale myslím si že väčšina je taká že veď prvý krát to bola len náhoda ... a druhý krát sa to nemusí opakovať a potom keď sa to zopakuje tak už aj vyšetrenia robia a asi by nechali aj na PN je to smutné ale je to tak ale ja sa skúsim s mojou doktorkou dohodnúť aby ma nechala doma

adrikanatasa
24. apr 2009

čaute babule, to ja mám PN istú ak otehotniem 🙂 aspoň si oddýchnem len nech ma nekefnú do nemocnice 😕 čo je tiež dosť možné, ale to asi len keby boli problémy.
vevon ty si teda pracovitá, že od pol 7 v robote 🙂 A ešte k tomu v piatok. Ale vlastne máš pravdu, pôjdeš skôr domkov. A takto o týždeň máme sviatok a predĺžený víkend, to sa teším 🙂 🙂

evulik6
24. apr 2009

vevon to s tvojou starkou mi je strasne luto.. 😔 a co sa stalo? je chora alebo co? moja na tom bola tak ze jej nedavali nadej a dostala sa z toho a uz je ok...

co sa tyka tej PN to zalezi na dokine, ale ja sa isto necham vypisat...jedna baba mi pisala ze v pohode ta mozu vypisat, vraj mas na to pravo...a kedze ja mam taku blbu pracu, dost namahavu, tak ma hadam vypise...ale ked nie ona, tak sa dam u svojej obvodnej vypisat.... no ved uvidime, nebudem predbiehat udalosti, najskor treba byt teho....

evulik6
24. apr 2009

ano adri, aj potom ten buduci tyzden je sviatok.... to bude super 😉

adrikanatasa
24. apr 2009

veru evul najskôr treba byť tehu.. ale hádam to nebude až taký problém, skôr či neskôr budeme tehu všetky. 🙂 No ja dúfam že to bude tak ako po iné razy - čo je hneď na prvý popr. druhý šup 😀 ja mám skôr problém udržať to potom..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre