Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
21. máj 2009

ano? a co sa nejaka kamaratka vydava? ja neviem co budeme dnes robit, lebo mm robi iba do jednej dnes, tak neviem co vymysli....mozno pojdeme s malym do lesoparku alebo co...neviem... musim nieco uvarit a netusim co... 😒

adrikanatasa
21. máj 2009

vevon ďakujem za foto, ty máš doma hotovú botanickú záhradu 🙂 pekné pekné 😉

evulik6
21. máj 2009

aj ja dakujem vevon...no mas ich teda hodneeee... ja som kvety zrusila, dala som ich na chodbu... zatial...

ty mas doma juku? ja som tiez mala volakedy ale potom mi skapala...neviem preco 😒 ja kvety tiez zboznujem ale neviem sa o ne az tak starat, tak ich nechcem tryznit... a moj zase neznasa ked som mala kvety doma...jemu sa pacia take tie vselijake modernejsieho vzhladu...aj mne, ale tie su aj dost drahe, a ked si predstavim ze by mi mohli zase zdechnut... 😢

evulik6
21. máj 2009

idem babulky...musim do obchodu a trosku s malym vonku pobehame ...tak zatial sa majte

vevoncek
21. máj 2009

evi mužova kolegyňa sa vidáva

čo sa týka kvetov tak aj môj manžel nebol moc nadšený z kvetov ale vidí že ma to strašne baví a že som šťastná keď mám veľa kvetov tak mi to trpí vždy lepšie ako keby som ho začala otravovať so psíkom v byte 😀 a keď sa pohádame budeme mať čo po sebe hádzať

no yuka potrebuje polotieň a stačí ju polievať 1x za týždeň ja niekedy polejem až raz za dva ono prehnaná starostlivosť nieje moc dobrá a zase keď sa nestaráš to tiež nie je moc dobre

ja dúfam že budem mať dobré dieťa a nezničí mi všetky kvety

adri mám doma botanickú a už sa teším keď sa to všetko rozrastie do takých rozmerov poriadnych to bude ešte len paráda a ešte sa mi hádam podarí nejaké kvetinky zohnať ale sú aj také ktoré by som chcela ale v mojom tmavom byte by sa im nedarilo ale keď budem mať spravenú poličku na balkóne a stojan v obývke tak ešte pár kvetiniek si zaobstarám

ozaj evi veď keď si kúpiš 3 drahé tak to máš to isté ako keď si kúpiš 20 malých a s tou starostlivosťou je to veľmi individuálne ale tie čo asi myslíš tak tie sú nenáročné takže tých sa báť nemusíš len oni sú preto také drahé lebo to dlho trvá kým narastú

tilly
21. máj 2009

ninuska, neboj, to len naša škola sa nedá ukončiť na prvý krát... u nás bolo z 300 ľudí na promocke 20... no totálne trápne...

inak, neviem, ale už som mala tak dosť vonku pupok a dnes ráno som si všimla, že sa mi "vcucol" naspäť, tak mám strach ako brno... alebo skôr ako new york s LA dokopy... zajtra idem na 3D, tak uvidím...
strašne sa bojím, prsia mám stále boľavé a nafúknuté, aj som ráno grcala, len ten pupok... ach jaj, umriem, ak som prišla aj o toto bábo 😢 😢 😢 😢

vevoncek
21. máj 2009

tilly a vieš si predstaviť že by vyštudovalo všetkých 300 ľudí veď to by tu bol samí právnik 😀

neboj sa neprišla si o bábo pri najhoršom bude hyperaktívne od stresu zvyknúť byť hyperaktívne deti veď teraz sa tvoje telo veľmi mení a večer je vždy väčší pupok ako cez deň neboj všetko bude o.k. nestresuj sa zbytočne, lebo si tým ublyžuješ

tilly
21. máj 2009

vev, blbé je, že ja robím také zmluvy, čo by ani profesor nezvládol 😅 dnes som sa trošku potrápila a takú zmluvu som vyprodukovala, že koniec sveta 😀

no, dúfam, že nebudem mať hyperaktívne dieťa, to teda nepotrebujem 😅

evulik6
21. máj 2009

tilly zajtra budem drzat palce... neboj sa, bude to ok... uvidis 😉

vevoncek
21. máj 2009

tilly ako je to možno potom že prax máš a nenechajú ťa spraviť čo si im nesympatická alebo si ich nepodplatila alebo čo? tomu teda fakt nerozumiem čo to tam máte za blbcov alebo chcú ukázať ako majú navrch

neboj nebudeš mať hyperaktívne dieťa alebo nebojsa budeš mať asi ako kažá mamička v tejto dobe 😅 ja sa inak tiež toho desím že budem mať hyperaktívne dieťa už teraz som unavená a čo už potom

kodada
21. máj 2009

ahojte, tak sa hlasim z kontroly, vsetko je v poriadku, a male konecne dorastlo na velkost aku mam mat, mame 15 cm, a dnes som 19+6 tt ... aj vsetky vnutorne organy ma v poriadku, tak som rada 😉

vevoncek
21. máj 2009

kodi tak to su super správy gratulujem len tak ďalej

babulky tak ja sa s vami lúčim za chvíľu končím v robotke a pôjdem si zdriemnuť trochu a potom gratulovať na svadbu a potom sa chceme s manžom prejsť a ak sa podarí večer vám napíšem

prajem krásny zvyšok dňa

cukruska1920
21. máj 2009

Ahoj kodi..gratulujem k dobrej sprave 😉

kodada
21. máj 2009

dakujem cukru, ako sa mas?

vevoncek
22. máj 2009

dobré ránko

dnes sa vám asi nebudem môcť venovať idem vybavovať pracovne mimo firmu a potom idem k zubárke a už sa neplánujem vrátiť do roboty, lebo budem celá opuchnutá ale dúfam že veľa popíšete aby som večer mala čo čítať

evulik6
22. máj 2009

dobre ranko...ja budem moct prist az pobede asi... mm ide na pobednu tak sa mu musim venovat 😎

kody, gratulujem k vysledkom...super...len tak dalej... 🙂

vevon, budem na teba mysliet... 😉

tilly
22. máj 2009

vev, oni sú ťažkí teoretici... au, držím palce

kodi, super, takže si užívaš bezproblémové tehu 😉

teraz čakáme na tatina a ideme na 3D

kodada
22. máj 2009

bre ranko, ja uvazujem ci ist na to 3D, 4D alebo vobec nie 😉 baby mamicky pomozte ... neviem sa rozhodnut

tatuska1
22. máj 2009

dobre rano babule!!!kody ked ho chces lepsie vidiet tak chod je to krasny zazitok 😉 😉 😉 a uvidis ho pekne a v tvojom pripade aj pohlavie lepsie vidno.

kodada
22. máj 2009

ahaj tatu 😉

vevoncek
22. máj 2009

ahojte tak už som tu teda to bola makačka ale nebolalo ma to vôbec ani ten strach nebol až taký veľký ako býval ale teda strašne dlho mi to robila už som si myslela že ani neskončí a si predstavte platila som 33eur skoro som na riť padla ja som si vybrala len 20 som myslela že mi to bude stačiť ale nestačilo ale mám taký dojem že mi spravila 3 zuby a to by potom nebolo až tak veľa a bielou blombou

vevoncek
22. máj 2009

a vo štvrtok to môžem absolvovať znovu som zvedavá koľko budem platiť

adrikanatasa
22. máj 2009

vevon 33? no za tri zuby to ani nie je veľa.. Bože ja som bola dnes s krpcom na alergologii a keď videla jeho chorobnosť že má každý druhý mesiac antibiotiká tak mu dala na mesiac niečo na posilnenie imunity a má byť mesiac doma, t.z. mimo kolektív, ja sa zabijem..

vevoncek
22. máj 2009

adri ja by som dala aj 60 euro keby som mala istotu že to nebude bolieť a dnes to nebolelo

no to ti nezávidím ale hádam mu tie leiky zaberú a nebude bývať často chorí mne imunológ tiež predpísal nejaké lieky keď sa mi stále horúčka robila na ústach a mi to veľmi pomohlo od vtedy som ju mala možno 3x a to je už pekne dlhá doba čo som to užívala

vevoncek
22. máj 2009

idem si chvíľu pospať lebo mi odtrpa injekcia ma to trochu začína bolieť a ešte k tomu asom ani celý deň nejedla od nervou a potom pôjdem k rodičom dúfam že do vtedy nebude pršať lebo dnes to vizerá všeliako

kodada
22. máj 2009

vevu ... ja som teraz naposledy zaplatila 20 len za trhanie

evulik6
22. máj 2009

ahojte...

kody, ja som nemala tu moznost ist na 3D alebo 4D...robili mi iba normalne sono v nemocnici... 3D tu v PD nerobia tusim, alebo vtedy nerobili, neviem ako je to teraz, ale keby som mohla tak by som isla... je to krasny zazitok...naozaj... uz len pri tom obyc.sone 😉

ach ti zubari su fakt drahy... ja som zvedava kolko zacvakam v pondelok... 😖

kodada
22. máj 2009

tak som sa objednala, idem 26.6

sue250
22. máj 2009

kodada a co si bola teraz na utz na organy to nebol 4D? Lebo toto je morfolog.utz. a vies co budete mat? nestiham pisat baby mam tak zavireny pocitac ze rychlo precitam nieco napisem a sekne mi.

sue250
22. máj 2009

inak ti zavidim to bezprob.tehu ja vacsinou prelezim cely den uz je to lepsie ale sem tam brusko, krize vsetko boli som jak zdochlina

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre