Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
7. jan 2009

prečo musím byť akurát ja tá výjnimka čo buď dostane mrchu neskoro alebo možno vôbec to sa môže stať len mne

skybaby
7. jan 2009

vevo no a ten testi si si nerobila? ci fakt nie si nahodou tehu?
u nas je povercivy hlavne manzel a my sme nemali kupene vobec nic a vidis, nepomohlo

mirip
7. jan 2009

a kolko už so po kyrete vevoncek?

aspinka
7. jan 2009

tak my mame 100% hypo na byt na 30r. Ale bola to nasa jedina moznost dostat sa k spolocnemu byvaniu 🙂
Vevoncek chapem ta aj ja som prvu ocakavala nedockavo inak mne rozbiehal mrchu aj gynekolog.caj.

vevoncek
7. jan 2009

mirip som 38 deň po kyrete

ale rada by som aj vedela že keby som nedostala do tých dvoch mesiacov a išla by som k doktorke čo by mi robila a čo by bolo príčinou okrem tehotestva že mrcha zatiaľ neprišla

aspinka vidíš to toto mi vôbec nenapadlo asi keď pôjdem z roboty si ho kúpim ten ženský čaj

test si nechcem robiť lebo ešte je všetko možné predsa len do dvoch mesicov mám čakať a ako tehu sa už necítim už mám skôr pocit že sa chce mrcha rozbehnúť ale nie a nie rozbehúť sa

zuzla80
7. jan 2009

Vevoncek ak ťa môžem ukľudniť, tak ja som prvú mrchu dostala na 52DC, takže neboj nie si jediný prípad a tá druhá sa práve rozbieha a prišla až na 46DC. Normálne viem ako sa cítiš, ja som z toho tiež bola na nervy. Myslím si, že je lepšie keď príde sama, ako pomocou vyvolávačky - predsa len po tých hormónoch sa telo musí dať do poriadku.
Držím palce, nech dôjde čím skôr.

ninuska8
7. jan 2009

dakujem skybaby a aspinka, pojedem si ju asi kupit...tu kyselinu, no verim ze sa vam podari coskoro nove babo...

skybaby
7. jan 2009

ninuska neboj aj tebe sa zasa rychlo zadari 😉 a ja tiez pijem alchemilku, ale vzdy len do polovice cyklu 😉

ninuska8
7. jan 2009

skybaby preco len do polovice? no ja neviem kedy mam teraz akoze tu polovicu, kedze som len 8 dni po kyrete, v piatok idem na kontrolu...som zvedava co mi povie. No a este otazka. To je pravda ze sexovat mozem az ked pride prva mrcha po kyrete? dakujem...a.....vevoncek podla mna si tehu🙂

ivka144
7. jan 2009

Ahojte, pred par dnami som prisla zo zakroku. Vsetko prebehlo OK, teda fyzicky je vsetko ok.
Chcem sa spytat, ze sice este krvacam trochu, ale ako dlho to bude a potom kedy pride normalna ms?
A od kedy sa potom moze sex a od kedy pokusat otehotniet?

Asi ste to tu uz velakrat pytali, ale jedneho betara 15mes. mam doma a nenecha mi vela casu citat konika...Dakujem.

mirip
7. jan 2009

ahoj ivus no menzes by mal prísť do 6-8týždňov, sex počkať aspon do menzesu ale najlepšie ako po porode teda dodržať šestonedelie, otehotnieť teoreticky po prvom menzese ale sa doporučuje počkať aspon tri mesiace

klaudia15
7. jan 2009

ahojte 30.10. som bola tiež na kyrete, 2.12. som dostala menzes a teraz mi dáko meškajú, robila som si už 3 testy a všetky mám pozitívne... strašne sa bojím u lekára som ešte nebola... babi hlavu hore, len neviem či sme sa moc neponáhlali... dúfam že tento príspevok prijmete... 🙂

mirip
7. jan 2009

no možno práve preto máš strach lebo sa doporučuje aspon tri mesiace počkať alebo aspon dva menzesy

mirip
7. jan 2009

ale hlavu hore, čo bolo bolo a teraz sa podarí do úspešného konca 😉

klaudia15
7. jan 2009

miri dakujem za podporu... len som zvedavá čo mi povie môj lekár... ten mi tvrdil že min pol roka treba čakať...

aspinka
7. jan 2009

klaudia telo neotehotnie ked nie je nieco v poriadku aspon ze si mala jednu MS stali sa pripady ze po kyrete ani nedostali a uz otehotneli vtedy je to komplikovanejsie co sa urcenia tehotnosti tyka. My sme sexovali tyzden po kyrete a nic sa mi nestalo citala som ze sa neodporuca kupat.

klaudia15
7. jan 2009

no po kyrete sme nesexovali asi 2 týždne potom do prvej menštruácie sme dali pozor a potom sme snažilkovali, mne v nemocnici povedali tak že prvé 2 týždne sa umývať len čistou vodou, žiadny sprchový...
dakujem aspinka dúfam že máš pravdu a bude všetko ok? 🙂

ixi
7. jan 2009

ahojte vevoncek aj ja cakam na prvu mrchu dufam ze raz sa jej uraci a pride 😎

klaudia15
7. jan 2009

ixi a koľko si po kyrete?

ixi
7. jan 2009

ahoj klaudia ja mam zajtra mesiac po 😢

ixi
7. jan 2009

a ty sa kedy chystas ku lekarke mala by si ist cim skor mne doktor povedal ze lepsie je ked pojdem na ket na druhu mrchu 😉

klaudia15
7. jan 2009

pojdem v piatok dúfam že bude všetko okej...

ixi
7. jan 2009

budem ti drzat palce neboj bude dobre 😵

vevoncek
8. jan 2009

zuzula ďakujem ukľudnila si ma už budem len čakať a piť čajíky

ninuška to by som nechcela aby som bola tehu už len kôli tomu že mi doktorka hovorila že 3 mesiace si máme dávať pozor a my si aj dávame aj keď mohlo sa stať že sa zadarilo ale aj užívam veľmi toxické tabletky takže aj kôli tomu by to nebolo dobré a keď aj píšete že so sexom počať ten prvý mesiac a my sme nevydržali

ixi a keď si zostala tehu koľko ste sa pred tým snažili a kedy ti robili kyret už aj máš nejaké dieťa či bolo toto tvoje prvé?

skybaby
8. jan 2009

dobre rano babulky 😉 jeeej klaudi gratulujem, urcite to bude dobre s tym tvojim tehu 🙂

kodada
8. jan 2009

klaudia aj ja sa pripajam k blahozelaniu 😎

vevoncek
8. jan 2009

dnes je tu nejako mrtvo možno sa to rozbehne poobede ale to zase ja nebudem môcť ☹

aspinka
8. jan 2009

no ja cakam druhu mrchu mala by prist cca o dva dni ked nebude meskat 😒

kodada
8. jan 2009

vevu este nic?

vevoncek
8. jan 2009

ešte nič aj som si chcela včera kúpiť čaj ženský, ale na lekárni mali že obedná prestávka od 12.00do 15.00 a ja som už o 15.00 bola dávno doma ale dnes som si ho kúpila tak ho idem variť až kým mrcha nepríde možno by som si mala aj alchemilkový kúpiť a striedať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre