Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
9. júl 2009

ahojky babenky dnes mame zase krasny slnecny dnik 😀

kodada
9. júl 2009

tutu, ako mala? kopka???

vevoncek
9. júl 2009

ahojte

my moc slnečný deň nemáme ale som rada že nie je taká spara 😀 je vonku príjemne

evi jasné keď prídeš z dovolenky pôjdeme ponaháňať holuby na námestie 😀 dúfam že vám výjde počasie

evulik6
9. júl 2009

veru vonku je super... tak akurat...

veronika, uz sa tesim na stretko... pocasie tam hlasia super tak dufam ze to tak bude...ved sa ti ozvem... poslem ti smsku... 😉

co mate nove babulky?

vevoncek
9. júl 2009

evik určite vám bude super a teším sa na sms a samozrejme aj na stretko potom mi povieš ako ste sa vybláznili na dovči aj ako sa malému páčilo určite sa vám ani domov nebude chcieť

ja som mala na návšteve kamošku z prahy tak som jej sľúbila že keď nejdeme na dovolenku pri more že ju prídeme pozrieť ale chcela by som v prvom rade hniezdočko poprerábať pre nášho potomka

a ako bolo v nemocke? ak budeš mať čas ešte mi napíš aj ste kecali o pôrode?

tatuska1
9. júl 2009

ahoj kody hej kopka nie az tak silno ze je to vidno ale kopka bambulka moja 😀

cukruska1920
9. júl 2009

Ahojte... tak dnes som bola na kontrole... babo ma 21.5mm a je to uz veeelky fesak 😅

evulik6
9. júl 2009

cukrus, gratulujeeeem...super spravicka 😉

lucialen
9. júl 2009

Caute dievcata, tak uz som konecne doma 🙂 Nic nove nemam, mrcha zase prisla, doktorka ma zase dovolenku, super 😅

evulik6
9. júl 2009

luci vitaj spat :D

ja som dnes bola pozriet kamoskinho synceka...joooj taky je zlaty... ma to zase nejako navnadilo na baby 😀

vevoncek
10. júl 2009

cukruska gratulujem vidíš ja som ti to písala že bábo podrastie tak je super že je všetko o.k.a ako vieš že je to fešák čo ak je to fešanda? Ja som včera stretla jednu kamošku a tá mi hovorila že už v 16tt sa dá zistiť pohlavie ale že to doktory tak skoro ešte nechcú hovoriť

túto noc sa mi snívalo že sme mali na stene v byte mrave tie okrídlené chcela som ich zabíjať a oni sa zašali zoskupovať do písmen a to bola ich bojová poloha ma potom chceli napadnúť no hrozný sen to bol

luci a ako bolo? no mala by si s tou mrchou niečo robiť hneď ako príde doktorka by si mala za ňou skočiť nech ti predpíše ten duphaston lebo sú to nervy keď mrcha nechodí tak ako má.

evi no veď ja ešte stále dúfam že si to rozmyslíš a budete pokračovať v snažení 😉

tatuska1
10. júl 2009

ahojte krasky!vidim same dobre spravicky,
evulik no to je dobre ze ta to navnadilo 😉
cukruska hej aj ja som od zaciatku vravela ze to bude maminkin fesak a pozri me sa bude to maminkina krasavicka 😀 akurat som pisala ze ja mam asi velmi lenivu babenku lebo hmyri sa to v brusku ale take ze kopance necitim len ked sa najem tak slabunko zakopka a ked si dam pohar cierneho piva tak to robi rodeo 😀
vevoncek no to su sny kde ty na to chodis 😀 😀

gregy
10. júl 2009

Ahojte kočky ja som sa dnes dozvedela tú horznú správu MA 😢 v pondelok idem na kyret ... boli ste niektorá v ISCARE u dr. Demečka? čo mám od toho očakávať?

dinduska
10. júl 2009

ahojky kocky,ako sa mate?uz som tu zase 100rokov nebola.boli sme aj tyzden na dovolenke.ako sa vam dari?

vevon ako ide tehulkovanie?

mi uz od minuleho piatku citime pohyby 😀 😀 vcera sa riadne vrtelo babetko jedno 🙂

vevoncek
10. júl 2009

tatuska to sú už asi tie tehotenské nočné mory 😀 😀 ale aspoň v sne mám akciu keď dni mám stereotypné

dinduska ty sa pochvál ako bolo na dovolenke kde ste boli ako bolo...

ja sa mám dobre 27 idem na sono tak som zvedavá čo bude nové mala som trochu tlak vyšší a schudla som tak som strašne zvedavá aké čísielka si vypočujem teraz a zároveň si chcem vypýtať foto takže sa neviem dočkať odrátavam dni a ide to veľmi pomali 😀 stále nemôžem uveriť že som tehotná, lebo sa tak vôbec necítim takže uverím až keď budem držať v ruke fotečku zo sona 😅

evulik6
10. júl 2009

ahojte...tak som sa prisla s vami rozlucit...az teraz som sa dostala k netu... dnes som mala toho straaasne vela, ale uz mam vsetko prichystane, uz len vystartovat a dorazit uspesne do nasho letoviska... drzte palce nech sa nic zle nestane .. majte sa mi tu krasne... o tyzden dopisania... 😀 😀 😀

tilly
11. júl 2009

ahojte, ako? my sme už späť z dovolenky, strašne rýchlo to ubehlo, ani nemám pocit, že som niekde bola 😀 krpec stále kopcuje, tak som rada, že viem, že je OK a vitálny 😀

vevoncek
12. júl 2009

evik maj sa krásne dávajte si pozor a potom sa ozvy budem čakať a hlavne si to užite naplno

tilly ahoj no ako bolo na dovolenke píš preháňaj aj si dala foto do albumíku?

kodada
12. júl 2009

bra ranko vsetkym 😉

tilly
13. júl 2009

vev, dobre bolo, len tak lenivo, celý deň na pláži a furt sme jedli, tak aj vyzeráme, teda mojim vychrtlým chlapom to nevadí, ale ja... 😝 foto len naťahujem 😉 neviem, koľko mám miesta v albumoch, asi už ani nie 😀

baby, včera večer som si našla taký jemný výtok, farba ako biela káva, bábo kope, fonendoskopom som zachytila aj srdiečko, mám stresovať??? výtok som našla včera večer a dnes ráno trošičku... vo štvrtok idem aj tak na poradňu...

kodada
13. júl 2009

ahoj tily, tak trosku zavidim tu dovolenku ... ale fakt len trosku 😀 😎
k tomu vytoku ... neviem ci je to nebezpecne, skus pre istotu zatelefonovat dokymu, mozno to nic nie je a pocka to do stvrtku, moze to byt len nejaka reakcia v tele ...
ozaj, dala som novu fotku bruska, konecne je to tehu brusko a nie brusko po dvojitej porcii halusiek ako povedala moja kolegynka 😀 😀 😀

gregy, je mi to luto, vsetky sme si tym presli ...

sue250
13. júl 2009

pekne brusko kodi, inak mna boli panva a lono v piatok idem na kontrolu este ma caka diabetest, dufam ze u dokiho bude vsetko ok, brusko mam jak slon, kodi ty si stihlucka pri 54kg kedy ja taka budem ☹
nestiham fotit nic ani brusko sama sa nedokazem a manzel je stale prec. kodi uz nieco kupujes? ako mam nakupovat velkosti aby som to neprehnala? hm?
tilly dovolenku ti zavidim, a s tym vytokom mala som ho prvykrat ked som bola tehu je to bud z krcka alebo aj ze si bola prec mozes chytit nejaku infekciu ale ked ides k dokimu ti povie pokial nekrvacas a nemas krce nicoho sa neboj. ja mam pravidelny zltobiely vytok a vraj to je normalne

kodada
13. júl 2009

sue, je jedno kolko vazis, hlavne ze je male OK ... mna kazdy vecer boli chrbat, v poslednom case aj nohy ... ale opuchnute ich nemam 😒 velmi rada by som videla tvoje brusko, nepusti manzela z domu kym ta neodfoti 😀
kupujem len drobnosti, ako cumlik, flasku a tak ... ale minuly tt, sme kupili v Polsku kocik, veci na oblecenie mam po svagrinej, kupim len par novych kuskov k doktorovi a tak, ani ja nechcem prehanat s kupovanim veci, tych najmensich treba naozaj len malinko, mne doniesla niektore aj uplne nove

tilly
13. júl 2009

od rána som nič nemala, krpec kopká, síce nie tak silno a veľa, ale cítim ho, tak som pokojnejšia, ale ráno som bola dobre vyplašená, ale mám aj veľa roboty, takže ani nejako nevnímam kopance a pohyby... uvidím večer, ak sa ešte niečo prihodí, alebo nebudem cítiť pohyby, tak letím aj na pohotovosť...

kodada
13. júl 2009

taily, nemysli hned na zle veci ... bol to len nejaky vytok, co je v tehu urcite normalny ....

tilly
13. júl 2009

toto tehu sa prehnane sledujem... asi to bude tým MA pred tým... asi máme všetky nejaké tie svoje paranoje po MA... 😔

vevoncek
13. júl 2009

ahojte tak som vás prišla pozrieť ja som sa včera dozvedela že jedna kamoška je tehotná termín má vo februári ako ja ale je o dva týždne pozadu ale ona už má jedno dieťa toto budú mať prvé

tilly ja som mala taký ružovkastý výtok a išla som ale hneď k doktorke ale podľa mňa keď máš tento týždeň poradňu počaj do vtedy a na poradni to povedz pravdepodobne ťa pozrie a dá ti nejaké tabletky teda aspoň u mňa to tak bolo pozrela ma zospodu a všetko bolo o.k. dala mi tabletky a tento týždeň idem na kontrolu pre istotu vieš keď si tehotná nesmieš nič podceňovať aj keď to možno nič neznamená ale vieš to posúdi doktor. Možno ti len nejaká cievka praskla lebo keď je žena tehotná tak zvykne aj z nosa tiecť krv aj dolu može trochu a nemusí to nič znamenať ale keď to povieš doktorovy tak ťa uistí že je všetko o.k. uvidíš 😵

no inak na dovolenke sa má oddychovať ja si neviem predstaviť ani inak dovolenku len vylihovanie na pláži a papnie dobrých jedál... 😉

ja tento rok tiež nejdem na dovolenku a tým pádom každému kto ide ticho závidím ale už sme sa s mužom dohodli že pôjdeme keď sa drobátko narodí ako odmena za tehotenstvo ešte si musím vymyslieť nejakú odmenu za pôrod 😀

sue tak sa drž na tom diabeteste budem na teba myslieť a inak sa máš ako? ležkáš?

tilly
13. júl 2009

my sme na dovolenke len vylihovali, vždy sme si požičali aspoň na tri dni auto + aquapark + výlet, ale teraz nič, len jeden deň sme mali auto a hodinku loď... inak sme len ležali a žrali 😀

na budúci rok budete mať super dovču aj s bábom 😉

vevoncek
13. júl 2009

kody krásne bruško máš ja ešte nemám žiadne ale keď budem v 12tt tak si dám aj bruško odfotiť a dúfam že dostanem aj foto zo sona a odfotím aj knihu o tehotenstve ktorú som už prečítala a dám to všetko do albumu 😀

tilly aj ja sa stále sledujem ale máš pravdu je to po tom MA ale vždy lepšie ako niečo podceniť a mne doktorka povedala že dobre že som prišla a mám prísť kedykoľvek budem mať problémy že to netreba podceňovať

tilly
14. júl 2009

už sa nič neobjavilo, od včerajšieho rána... bohvie čo to bolo, každopádne o tom poviem doktorovi vo štvrtok...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre