Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
14. nov 2008

dnes je to 5 tyzdnov, akurat mi konci prva mrcha
dnes prisiel kolega co k nam nechodi casto, tak si myslel ze som este tehotna ... vsetko sa mi to vratilo, nastastie som v praci a musim sa premahat, keby som bola doma ... revem ako dast

kvetka25
autor
14. nov 2008

a v kolkom si bola TT? ja som mala ten problem ze plod tam vobec nebol len mi rastol vak tak neviem co to bolo a kolko si bol pn?

kodada
14. nov 2008

koncila som 12, v utorok som bola u dokyho, srdiecko bilo, plod bol normalne velky, vypisal mi knizku, poslal na to sono kde zistuju DS a podobne choroby, vo stvrtok som bola na sone a srdiecko uz nebilo ... v piatok kyreta
problemy som nemala ani pred ani po 😢 PN som nebola vobec, v pondelok som normalne nastupila do roboty, radsej ako byt doma sama a mysliet na to

kvetka25
autor
14. nov 2008

no presne ani ja nechcem byt doma a pripominat si to naco zivot ide dalej ,,,, dr mi dnes povedala ze sa to bezne stava nie som nejaka vynimka,
ja som tam inak babo vobec nemala len ten gestacny vak, a ten bol stale prazdny.... takze mi nema byt z cim asi smutno tak neviem
a kedy sa zacnete snaźit?

kodada
14. nov 2008

ty si cerstvo po, ze? my budeme cakat este asi 2 mrchy, cize niekedy v januari, asi co najskor. Lebo som si dala vypocitat na stranke u Jonasa a na buduci rok to nevyzera rozovo, len 5 mesiacov je ako tak prijatelnych

kvetka25
autor
14. nov 2008

no som cerstvo, my zacneme vo feb, tiez si chcem dat spravit vypocet u jonasa ale riadny nie cez net... radsej nech sa priamo vyjadri... potrebuje dobru zivotnost teda IV a tam je fakt malo tych plodnych dni ale raz to vyjde...

kodada
14. nov 2008

cca mesiac je medzi nami, tak ten februar je OK, ako dlho ste sa snazili?
co znamena "potrebuje dobru zivotnost teda IV"

kvetka25
autor
14. nov 2008

my nic na prvy sup 😉
no ja mam od neho taku brozurku a tam je to tak dobre vysvetlene, ved mu zavolaj a on ti ju posle, je to fakt zaujimave, ja som ju precitala na 1 dych fakt,aj je tom tam vysvetlene.... skus mas telefon?

kodada
14. nov 2008

v tretom tisicroci kto nema telefon 😉

stinka
14. nov 2008

ahojte 😀 čo nové dnes?

kodada
14. nov 2008

ahoj stini, ako?

kvetka25
autor
14. nov 2008

dada myslela som na neho tel . kontakt 😀 😀

stini cau

kodada
14. nov 2008

😀 😎 na neho nie

cukruska1920
14. nov 2008

baby poculi ste o cytomegaloviruse? ja o tom teraz citam 😕

kvetka25
autor
14. nov 2008

cukrus nie precik a informuj nas 😉

cukruska1920
14. nov 2008

sposobuju to herpesove virusy 😨

kvetka25
autor
14. nov 2008

a to su ake

cukruska1920
14. nov 2008

daj si to googla cytomegalovirus a citaj

kvetka25
autor
14. nov 2008

no kde ste,??? 😕

cukruska1920
14. nov 2008

ja som tu

kvetka25
autor
14. nov 2008

no a ja ze citas ako sa mas dlho sme spolu nepisali pracujes?

zuzka88
14. nov 2008

aj ja si prosim cislo na toho Jonasa... a co to stoji? alebo je to nebodaj zadarmo?
baby, ja som zacala "len" na konci sedmicky ale dufam, ze ked bude koncit osmicka, budeme uz vsetky tehu a stastne do konca!!!!

cukruska1920
14. nov 2008

kveti...nie....chcem ist od noveho roka

kvetka25
autor
14. nov 2008

zuzi poslem ip ok ? kolko si uz po ma? 🙂

stinka
14. nov 2008

😝

stinka
14. nov 2008

... baby mne sa dnes nič nechce ale vôbec nič... ☹

zuzka88
14. nov 2008

kvetka, som len 3 tyzdne a 3 dni od porodu, v 21tt

zuzka88
14. nov 2008

ani mne sa nic nechce, trosku som pracovala... ja som totiz doma. ale mam aj PN, uz od zaciatku oktobra ked som bola na amnio...
vy uz pracujete? ja by som asi este nemohla ak by som chodila ozaj do roboty

stinka
14. nov 2008

ja som išla do roboty tak po mesiaci... a už mám po tom presne 2mesiace aj 2dni ☹ niekedy ma to ešte zdrapne a je mi smutno ale už sa tichúčko teším na nové snažilkovanie 😀

stinka
14. nov 2008

... je tu niekto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre