Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
11. feb 2009

vevon, mame marhulovu ale kedze mame chlapca tak ideme malovat na zeleno...uz sa tesim, ja mam strasne rada zmeny...

tilly
11. feb 2009

fíííha, ale sa to tu rozbehlo 😀

vevoncek
11. feb 2009

ja som tiež chcela počkať tie tri mrchy ale na prvú som čakala 45 hrozných dní veď to je strašne dlhá doba a boh vie ako to bude teraz a keď budem mať výsledky v poho tak nevidím dôvod čakať tak dlho a už by som najradšej vypadla z roboty

evi ja tiež zbožňujem zmeny a strašne rada nakupujem do bytu hocičo teraz mám v pláne kúpiť si lampu takú na stojane do obývky a ešte takú vodnú fontánku na zvlhčenie vzduchu a zajtra nám idú zaskliť balkón, lebo si tam chceme spraviť zimnú záhradu(zbožňujem kvety)

kodada
11. feb 2009

vevu ja sa zase potrebujem v dome zbavit vlhkosti, mame 80 % akurat som to rano pozerala, je to strasne, novo spravena obyvacka zacala plesnitet, veci v skriniach ... ide ma z toho porazit

evulik6
11. feb 2009

baby, volala som dokine a vsetky vysledky mam dobre, taka som stastna, strasne som sa bala ...padol mi kamen zo srdca...

na gynde som mala tiez vsetko ok, tak som happy...

vevon, dnes som si namerala 36,7 , vcera som mala 36,8

kodada
11. feb 2009

evi super, tesim sa ze mas vsetko OK 😎

vevoncek
11. feb 2009

kody no v tomto ti neviem poradiť keď je veľká vlhkosť v byte ale musí to byť strašné vetranie ti teraz asi nepomôže keď je aj vonku vlhko a možno by aj pomohlo keby to trochu prefúkalo alebo kúriť a nemôže byť že by ste mali zle spravné okná keď máte tak vlhko?

evi no super že máš dobré výsledky ešte nech stúpne teplota a bude to ideál 😀 držím ti päste ale myslím že ak si tehu tak ti teplota začne stúpať tak v období mrchy ten 1 stupeň to ešte nič nezamená to ti ešte môže stúpnúť

evulik6
11. feb 2009

dakujem babenky, ste zlate... 🙂 cmuuuk

kody s vlhkostou ti neviem veru ani ja poradit.... ☹

kodada
11. feb 2009

kurime celu zimu, nikde nie je teplota nizsia ako 20 C, vetrame 2 krat denne, ale to teraz nema vyznam ... okna mame nove, plastove, takze neviem 😠

vevoncek
11. feb 2009

no tak asi to bude v tých oknách, lebo to je normálne veda spraviť dobré plastové okná tam aj záleží na nejakom rosnom bode okná by sa vôbec nemali rosiť keď sa rosia znamená to že sú zle spravené no lenže taký bežný ľudia sa v tom nevyznajú tak si to nedokážu ani ustriehnuť

kodi skús zavolať niekoho z inej firmy že nech sa vám príde pozrieť na ne či vám ich dobre spravili a podľa toho uvidíš môj muž robil vedúceho kde vyrábali okná tak trochu o nich vie

evulik6
11. feb 2009

vevon, nam sa tiez rosia okna a pytala som sa na to sesternicinho muza, on robi s plastovymi oknami a hovoril, ze to sa rosi praveze preto ze su dobre utesnene a to teplo sa nema ako dostat von, tak sa to zraza na oknach.... 😉

vevoncek
11. feb 2009

ja som zase počula že okná musia byť dobre umiestnené nemali by byť ani veľmi vpredu ani veľmi vzadu aby bol ten rosný bod o.k. tak ja neviem ja sa v tom nejako nevyznám len som to tak počula

kodada
11. feb 2009

ale jeden zadrhel, okna sa nam nerosia 😉 rosia sa iba na spalni, ked od vecera do rana su zatiahnute zaluzie

vevoncek
11. feb 2009

no tak už neviem ale mojim rodičom sa robila plieseň v obývke (mimochodom ja som alergická na plesne) a to kôli tomu že suseda previdelne zalievala našim dom 😅

kodi nezalieva vám niekto dom či bývaš v byte? alebo na nete skús pozireť niečo inak sú aj také nejaké nátery neskúšali ste ich?

kodada
11. feb 2009

od augusta byvame v dome, je asi 60 rocny, postupne prerabame, ale obyvku sme robili uple nanovo, aj podlahy, steny, okna ... zaujimave ze mury nemame mokre 😠

nenela
11. feb 2009

baby, dnes mi zistili, že mám odumreté bábo (17tt). Idú mi zajtra vyvolať pôrod. Máte s tým skúsennosť?

kodada
11. feb 2009

tomi je velmi luto nela, ja s tym skusenost nemam, mala som "len" MA

aliva
11. feb 2009

nenela - osobne sa mi to nestalo, ale bola som pred troma týždňami v nemocnici - tiež som mala MA ale iba v 9tt. Rozprávala som sa ale s inou pacientkou, ktorej sa tiež stalo že bábo zomrelo v 20tt a mala vyvolaný pôrod. Je to strašne smutné, ale aj ona hovorila, že aj keď nezabudneš, čas to trocha zahojí.. 😢 Ona bola po "pôrode" fit ako rybička už na tretí deň myslím že šla domov. Žial, stávajú sa aj také strašné veci....DRŽ SA!

aliva
11. feb 2009

..u mňa šlo o prvé tehotenstvo a to druhé dievča malo už doma 2 ročnú dcérku.

vevoncek
11. feb 2009

nenela to ma fakt veľmi mrzí čo sa ti stalo musí to byť pre teba strašn už keď si myslíš že sa nič nemôže stať tak sa stane toto skús napísať skybaby ona to zažila ale asi to tak malo byť druhý krát to už výjde

nenela
11. feb 2009

babulky, ja som chcela vedieť ako to vyvolávajú

kodada
11. feb 2009

podla mna ti pichnu vyvolavaciu inekciu ...

nikollette
11. feb 2009

vyvolavanie su tusim infuzie..
ja idem utorok, ak dovtedy nezacnem sama rodit 😅

evulik6
11. feb 2009

nenela tak to mi je strasne luto... napis skybaby isto ti poradi... drzkaj sa...

sue250
11. feb 2009

caute baby po dlhsej dobe som tu opat, ja som po ovulke, je mi zle, cely den prespim, napina ma, bolia ma priserne prsia test dva ciarky ale este sa neradujem ja mam cyklus 36D ale zas nepravidelnu MS ale mne test ukazal uz v pondelok to je divne ze pred MS. tak drzte palce 😉

kodada
11. feb 2009

sue to by bolo super, aspon by som mala nasledovnicku v teme 😉 na kolky den po MS si si robila test?

sue250
11. feb 2009

praveze tyzden pred MS to je divne v pondelok a MS az mam dostat v piatok, ale ja mam nepravidelnu alebo 36dnovu

sue250
11. feb 2009

ale brusko ma boli ako na MS 😠

kodada
11. feb 2009

kedze mas taky dlhy cyklus, kludne ti uz mohlo ukazat ze si tehu, nie? aspon si ta myslim.... moze to byt aj maternica, ci citis tam kde su vajecniky?

sue250
11. feb 2009

nie maternica praveze poboli prestane ale vies stale ma to nuti sledovat ist na zachod utriet ci tam nie je krv ak ratam poslednu MS tak vychadza to ze som 4tt a plus 4dni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre