Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
13. feb 2009

tak to ti drzim prsteky aby bolo vsetko v poriadku 🙂

ela304
13. feb 2009

najhorsie je ze uz po tolkych rokoch viem co vsetko hrozi a tak preto stresujem. Zavidim babam co si ani nic neuvedomuju a nemaju zle skusenosti. Zlatá nevedomost!!!! 😉 😉 😉

tatuska1
13. feb 2009

tak ja ked som sla tak bolo vidiet pekne ale srdiecko tam vobec nebolo proste nebilo a podla menzesu to vychadzalo na 9tt no a podla sona 6 tt.ja som vam bola taka zmagorena z tych vsetkych infor.ze ja som nicomu nerozumela ze co sa deje.ale uz som ok a to je dolezite. 🙂

tatuska1
13. feb 2009

ely ale ked sa tak podarilo tak hadam je to dobre znamenie. 😉

ela304
13. feb 2009

no to ano, aj keby to nedopadlo dobre tak je to prekvapko. Ani po umelom nie je istota ci to nebude mimomaternicove, takze to beriem z tej lepsej stranky. Len uz tie zakroky po nevydarenych pokusoch 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

tatuska1
13. feb 2009

tak budeme na teba vsetky mysliet a prenesieme tu pozitivnu energy 😀 aj na teba tak ako sme mysleli na kody hmmmm? 🙂

evulik6
13. feb 2009

tak tak...vsetko zle je na nieco dobre... 😉

tatuska1
13. feb 2009

baby prajem krasny predvalentinsky vecer a este krajsi valentinsky vecer pa 🙂

tilly
13. feb 2009

jaaaj, tak už chápem tie tri tehule 😀

všetkým trom gratulujem a držím palce 😉

aj ja chceeeem

evulik6
14. feb 2009

dobre ranko... ako ste sa vyspinkali? idem upiect tortu 😉

cukruska1920
14. feb 2009

Ahojte...kraaasneho Valentina...... ste ma tu vcera pekne poohovarali 😀 len aby ste neboli sklamane ...teplota isla dole... uz neni 37.1 uz je ,,len,, 37.0 😀

kodada
14. feb 2009

eli vitaj 🙂
ja idem piect manzelovy kolacik ...
cikru, to ani nie je pokles

tatuska1
14. feb 2009

dobre rano babule kraasneho valentina!!!!!!!!!! 🙂 hlasim dalsiu mrchu 😀 to je valentin no nem tutu mutu 😀

ela304
14. feb 2009

ahojte baby, krasny den zalubených 🙂 🙂 🙂 🙂 My ideme dnes plesat, uz sa aj celkom tesim. Cukrus, to vyzera nadejne 😉

kodada
14. feb 2009

super tatu 😎

ela304
14. feb 2009

kodada, teba este pobolieva brusko, alebo to uz preslo?

aspinka
14. feb 2009

Ahojte ako sa mavate co kodada ;) Ja som sama muzik isiel pohamat a pride az vecer a ja valentina oslavym klasika mojim sobotnajsim upratovanim 😀 ale darceky som uz dostala 😉

evulik6
14. feb 2009

ahojte dievcata.... vsetkym zelam krasneho valentina a veeeela vela lasky aj v dalsich dnoch... 😉

cukrus, to je v pohode... drzim palce...

tak ja som uz torticku upiekla, taku malu ale nam to staci... smotanovo jahodovu...mnaaam...

tatuska, tak aj tebe dorazila mrcha? supis, tak po mrche ideme na to plnou parou vpred nie??? 😀 Akurat by mal prist kazdu chvilku muzik a potom ma uz dovolenku tyzden, ako som uz pisala... taaak sa tesim... Inak tato mrcha je otrasna, tecie zo mna ako keby svinu zabijali 😀 😀 😀 a straaaasne ma vsetko boli... 😒 Ale nevadi, pretrpim to a mozno uz dalsia nepride 😉 🙂

Tak sa majte , krasny vikend zelam...

tilly
14. feb 2009

ja by som mala mať ovulku, tak snáď ťuťu muťu bude, ale krpec je zas prechladnutý, tak neviem... 😠

sue250
14. feb 2009

baby kedy je vidno na sone aj srdiecko? je niektora z vas na marodke, chodi kontrola aj cez vikendy? dik

ela304
14. feb 2009

srdiecko by malo byt vidiet okolo 7tt alebo 8tt. Ja som tiez na PN, kontrola mi nebola, ale teraz som len prvych desat dni, čo moze chodit zamestnavatel a ten nechodi vôbec. 😎

sue250
14. feb 2009

dik, ja len ze ako to je cez vikendy lebo urcite budem musiet ist na marodku a ked si predstavim 9m doma ta sa zblaznim) keby aspon vikendy boli take ze nechodia kontroly.

mirip
14. feb 2009

skriečko bije a je vidieť už v 6tt už si veselo bije len ho vidieť nie počuť.no je to individuálne niekedy tt podla sona nesedí s tt podla UZV a preto často doktori povedia aby sa prišlo tak okolo 8tt,vás už doktor vypísal myslím gynekolog na PN?

ja som myslela že to zvyknú doktori skôr až ked je srdiečko teda cca od tretieho mesiaca

sue250
14. feb 2009

nie este ma nevypisal len sa pytam ako to potom funguje, 😉

aspinka
14. feb 2009

Ahojte. No istejsie je ist cca okolo 8tt pretoze 6tt je aj oficialne 5t+1den a srdiecko nemusi byt vidiet tak aby ste neboli sklamane. Istejsie je ist tak od 7-8tt to uz by mohol byt vidiet aj pohyb babatka aspon u nas bol 😔

kodada
14. feb 2009

ahojte tak som vas prisla kuk, kolacik mam upeceny, manzel robi od rana rodicom kupelku (taha sietku z lepom) tak som ho este ani poriadne nevidela ... ale ruzicku som dostala uz vcera 😉
citim sa OK, ziadne priznaky
sue, mozno ta doky neda na marodku, mna kedze mam sedave zamestnanie nedal, nie je to nutne

sue250
14. feb 2009

ale po potrate ma da urcite lebo ja mam zle vyvinute svaly na rodidllach cize bude serklaz. takze to este len bude zabava)) ale ja chcem ja ucim a to by neviedlo k dobremu este je u nas aj polovica romoch a tam su bacili vo vzduchu vzdy))) toho sa bojim. ☹

kodada
15. feb 2009

sue tak to je potom uplne ina situacia

ela304
15. feb 2009

ahojte baby, tak ja som uz hore po plese. Michal David bol super. boli sme asi do 3,30 bolo fajn, jedina triezva medzi vsetkymi 😉 Uz sa nam to krati, utorok je uz pomaly tu 🙂 Dufam ze to dopadne dobre. Kodada ako ti je?

ela304
15. feb 2009

inak dnes zacinam 6tt, teda dufam ze to tak bude. Cukrus, ty si ako na tom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre