Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cukruska1920
24. feb 2009

ahoj evul...k zubarovi...? bleee... bojim bojim....

kodada
24. feb 2009

bre ranko babulky, tak dnes je ten velky den ked uvidim moje mimi, dufam ze konecne budem mat aj fotku, ked neda, odfotim obrazovku digitalom 😉 tak som sa vam rozhodla 😀

cukruska1920
24. feb 2009

kodi... drzim silno palce... a potom tu musis prskat aby sme sa nakazili aj mi netehulky 😉

vevoncek
24. feb 2009

Evi teraz by si sa mala izolovať od muža spávať radšej v detskej s malým a var si tie čajíky a možno by si si mala aj niečo na imunitu kúpiť

a čo je tvojmu mužovy?

baby náhodou nepoznáte nejaký babičkovský recept na priedušky ???ak áno napíšte

kodi držím ti pestíky nech vidíš srdiečko a nech ti aj foto vytlačí potom ho daj na koníka nech sa môžeme tešiť s tebou 😉

ela304
24. feb 2009

ahojte baby, tak máme srdiecko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a aj som ho poriadne pocula. Dal mi 🙂 to na plne pecky.Som strasne stastnáááááááááááááá. Dufam ze vsetky tak dopadnete.

tatuska1
24. feb 2009

dobre ranko babulky!!!!!!!§ela blahozelam z celeho srdca 🙂 kody myslim na teba 😉

skybaby
24. feb 2009

ela perfektneeeeeeeeee moc moc ti gratulujem 😵

tatuska1
24. feb 2009

skybaby a ty ako????este pockas kym pojdes k lekarke

skybaby
24. feb 2009

tatu no dnes bol zasa testik pozitivny a k dokimu idem 6.3 🙂 tak hadam bude vsetko ok 😉

tatuska1
24. feb 2009

to bude to si pis!!!!!!!!!ja mam taku radost z vas tu sa to zbiera s tymi tehulkami!!!!!!!!§radost to tu citat proste bobulkove to je no nie??? 🙂

kodada
24. feb 2009

eli super, strasne moc gratulujem, ja uz sa neviem dockat poobedia, kedy budem vidiet svoju bublinku, nakoniec idem 15,30 som si to nejak pomylila ...

vevu, pozri na mojom webe - http://www.couvarit.sk/liecive-caje.phtml?id3=3... urcite tam nejaky najdes

tatuska1
24. feb 2009

kody silno silno drzim prsteky!!!!!!!!!!!budem v robote ale budem na teba mysliet!!!!!!!!!

tatuska1
24. feb 2009

vevoncek ja mam odskusany recept ktory zakazdym zabral braskovi narezes cibulu na jemno do frnca pridas tam korenie aniz a zalejes vodou.varis kym ti voda nevyvrie a tu kasu das na gazu a zabalis a toto prilozis na hrud a na hrdlo.ja davam asi tri cibule velke a aniz tak styri lyzicky.

kodada
24. feb 2009

vdaka tatu 😉
do teraz som bola na porade, tak som vas nestihla kuk ... u nas sa idu diat zasadne zmeny, ale k lepsiemu, ale pre mna to znamena, ze budem musiet povedat ze som tehu skor ako som planovala ...

sue250
24. feb 2009

ela blahozelam, ja idem k dokine az zajtra dnes nestiham, takze zajta napisem co a ako, kodada drzim palce 😉

vevoncek
24. feb 2009

babulky kody a tatuš ďakujem

so mnou to vizerá že asi zajtra pôjdem aj ja k doktorke čím ďalej mi je horšie je mi taká zima sa tu drglujem ráno mi bolo ešte fajn nejako rýchlo napreduje tá chronta 😅

kodada
24. feb 2009

vdaka sue, drzim palceky nech sa tam zajtra dostanes

ela304
24. feb 2009

strasne vam drzim palceky na srdiecko. Inak picham injekcie cele tehotenstvo na riedenie krvi.

kodada
24. feb 2009

vevu radsej to neodkladaj, aby to nebolo este horsie ... prechodena choroba sa vrati
eli, radsej tabletky, injekcie pocas celeho tehu, aby bolo zdrave babulko, ako ... ak sa smiem spytat, v ktorych tt si mala MA?

ela304
24. feb 2009

prvy mi zistili v 11 tt, ale bolo to uz skôr nie v poriadku asi v 8 tt, druhy v 7tt nebolo srdiecko 🙂 🙂

kodada
24. feb 2009

eli verim ze teraz vsetko dopadne dobre, moc ti drzim palceky

kodada
24. feb 2009

ja bojim bojim

tilly
24. feb 2009

čo nového?

vev, vylieč sa 😉

ja som dnes tak unavená a tu u nás stáááále sype a sype, hrúza, ani sa mi to neoplatí odhadzovať... a my máme 150 metrov chodníkov a tak, od včera mám svalovicu od toho odhadzovania...

evulik6
24. feb 2009

no ahojte babenky, tak som konecne tu...

vevon, nakupila som dnes ovocia po ceste od zubara, takze ideme vitaminovat a caje mam, tak uvidime... inak moj muz je prechladnuty, neviem ci to je taka chripka, ale zatial to zvlada, tak je dobre...
Aj ty si nasad nejaku poriadnu vitaminovu bombu a pekne sa vyliec... drzim palce nech ste cim skor fit 😉

cukrus, no ja chodim k zubarovi od decembra07 pravidelne pomaly kazdy mesiac... odumrel mi raz zub, tak mi ho otvoril (prevrtal, aj dasno prevrtal) a mam tam odvtedy zapal, ktory nie a nie zmiznut, tak tam chodim stale...cisti mi to a tak...aj ja doma ale uz neviem co by som si na to dala...hruza... pred tyzdnom mi ho skusil zatvorit (vyplnil mi dasno nejakou korenovou vyplnou) ale ma to pobolievalo , tak mi to dnes zase otvoril ☹ Taka som z toho nestastna... 😢

ela, gratulujem k srdiecku...supeeeeeeer, tesim sa spolu s tebou... 🙂

kody, myslim na teba...tesim sa na foto...drz sa! 🙂

kodada
24. feb 2009

uz len 2,5 hod.... normalne ratam minuty 😀

evulik6
24. feb 2009

to ti verim moja, ale uvidis, vsetko bude ok..ja viem, ja budem mat tiez bobky ked sa nam podari otehotniet, no netreba na take zle veci mysliet... vsetky ti drzime palceky 🙂

kodada
24. feb 2009

vdaka evi, tesim sa na bublinku a zaroven velmi bojim ... snazim sa na to nemysliet ale je to v mojom podvedomi

evulik6
24. feb 2009

aj ja sa tesim na tvoju bublinkuuuuu 🙂

kodada
24. feb 2009

dufam ze mi nepovie, ze za 6 mesiacov nie su schopny zohnat papier do sona 😠 ked nie, vytahujem digital 😀

cukruska1920
24. feb 2009

evu...som si to normalne predstavila a az ma striasla...ja by som tam asi odpadla v tom kresle 😕

eli....gratulujem....len tak dalej...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre