Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
23. mar 2009

ahojte evulik a adrika uz si tu davno nebola moja!evulik co dnes budete robkat?????

evulik6
23. mar 2009

neviem tatuska... asi sa budeme len doma hrajkat...idem nieco ukuchtit asi, bo vcera som nevarila, este sme mali z predosleho dna... asi len cestoviny spravim...maly to strasne luuubi a moj muz ze si chce dat tuniaka 😕

vevoncek
23. mar 2009

kodi aj ja sa pripájam k všetkým čo ti držia päste ja ti držím aj päste aj prsty aj na rukách aj nohách to znamená že nerobím až dokým nenapíšeš že je všetko o.k. potom pustím prsty a pojdem konečne aj niečo robiť 😀

ja som mala piatok návštevný sobotu som mala skôr takú oddychovú a v nedeľu sme robili službu vo vchode a boli sme sa prejsť a koštovala som čokoládový a gaštanový rez a môj muž mal becherovkovú tortu no tá bola úžasná som z nej mala kúsok a normálne som banovala že som ti ju nedala aj ja (evi to v tej cukrárni -vytiehla som muža taký bol rád)

tatuska1
23. mar 2009

my sme vcera robili rezne a salat zemiakovy tak som nabalila aj mm do prace tak dnes musim daco uvarit mesko so slovenskou ryzou lebo my sme taky mäsozravci 😀 😀 😀 hej tvoj lubi tuniaka s cestovinkami muzicek tak moj zje cestovinky len z mäsom a ze od coho mu potom rastie brucho!ha,ha 😀 😀 😀

evulik6
23. mar 2009

ahoj vevon, aj my sme tam boli v nedelu ale este doobeda.... som mala nejaku cokoladovu tortu...dobra bola ale straaasne syta, ani som to nezjedla...moj muz si dal dva kusky strudle, tu on strasne lubi... ja som si chcela dat nejaky ten pohar, ale ako na protiven nemali ziadny.. no nic, niekedy nabuduce
inak neviem ci si si vsimla vevon, ta casnicka, no neviem, mi prisla ako keby sa jej vobec nechcelo ako keby ju otrvujeme tym ze sme tam a ona chuda musi behat... tak sa tvarila aj vtedy ked som bola s maminou v tyzdni...no hruza, sme sa na nej pobavili so sestrou ze keby ona tak chodila k zakaznikom tak ma hned padaka...mna takyto tudia vedia hrozne odradit.. 😒

tilly
23. mar 2009

miri, to pod krížami bolí aj mňa... a okrem toho ma bolí hrdlooooo ☹ čo teraz, bojim bojim...

evulik6
23. mar 2009

no vidis, tatus...take rezne by som si veru dala a ten salat tiez...jaaaaj.... ja som taka znudena z toho pocasia, ani varit sa mi nic nechce...hrozne... a maly ten v poslednom case ani poriadne neje, tak uz ani neviem co by som mu uvarila...saskovi... 😕

tatuska1
23. mar 2009

tilly nebojkaj len pi vela cajiku a papaj ovocicko 😉 😉 😉 😉

tatuska1
23. mar 2009

evulik vcera bola u nas sesterka s malou a aj teta s malou ich deticky su rovnako stare ako tvoj dadko a tiez mi vraveli ze nechcu nic papat.

evulik6
23. mar 2009

tilly neboj, bude dobre... daj si aspon septisan ak mas... alebo vraj aj ten bioparox sa moze pocas tehu...ale to ja neznasam...mna z neho natahuje 😝

evulik6
23. mar 2009

nas by sa len kakom nalieval, aj cely den...to je akoze kakao... 😀

tatuska1
23. mar 2009

hej on lubi kako 😀 😀 😀 😀 ?to je dobre ze tolko mliecka popije

tatuska1
23. mar 2009

evulik chystas sa dat maleho do skolky?????????

kodada
23. mar 2009

ahojte babulky, tak sa hlasim od dokyho, vsetko je ako ma byt, spustili nas trochu z krvi, poriadne popozerali, mame 11 + 4 tt, meriame 44,4 mm a bude to urcite nase dieta, po otcovi neobsedi a po mne sa nechce dat fotit, ale fotocku mame 😀
dakujem vsetkym za drzanie palcekov, moc mi to pomohlo 😎

tatuska1
23. mar 2009

kody blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tatuska1
23. mar 2009

ja sa tesim tesim s tebou supis!!!!!!!!!!!!!!!!!

kodada
23. mar 2009

dakujem, idem hodit fotocku

tatuska1
23. mar 2009

ryclo daj ja som zvedava 😀 😀 😀

adrikanatasa
23. mar 2009

kodyyyyy gratulujeeeeeeeem 😉

adrikanatasa
23. mar 2009

ahoj evulik, mám sa celkom fajn, bola som chorá ale už som o.k. až na to že ma dnes prekvapila MS. Je to možné 16 ní po kyrete??
Tatuš nebola som tu veru dlho, hnusnú chrípku som mala nebola som schopná ani čítať, strašne ma štípali oči 🙂

adrikanatasa
23. mar 2009

16 dní tam malo byť 🙂

kodada
23. mar 2009

fotocka je uz tam 😉
adirka MS moze byt aj tak skoro, bud "rada", aspon sa tvoje telo rychlejsie spamatalo

adrikanatasa
23. mar 2009

kody krááááááááááásna fotka 🙂 🙂 teším sa s tebou 😉

aspinka
23. mar 2009

Kodada kraaaaasa blahozelam!!!

sue250
23. mar 2009

kody super blahozelam, je to nadhera

evulik6
23. mar 2009

kody gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem...super....tesim sa spolu s tebou...

adri, je to mozne, mne prisla na 21.den takze pohoda... dobre ze na nu nemusis vyckavat... 😉

tatuska, uz sme ho zapisali ale este neviem naisto ci tam pojde,...budu posielat papiere domov a potom bude nejake to rodicko, tak uvidime este... este sa musi naucit chodit na zachodik, bo mame este plienku a take deti neberu...tak uvidim ako sa to cele vyvinie 🙂

evulik6
23. mar 2009

no a mozem ist kuchtit ked uz viem ze kody je ok tak teda idem... zatial sa majte pekne, este pridem 😉 😀

adrikanatasa
23. mar 2009

tak keď mám byť rada tak som rada 🙂 kody aj ja už chcem takú fotku. V piatok mi robil doktor vyšetrenie a sono či je po kyrete všetko o.k. a také smutné bolo to sono bez ničoho... ☹

evulik6
23. mar 2009

kody ozaj a co? aj si sa dala vypisat na to rizikove, co si spominala? krasna fotka 😉

adrikanatasa
23. mar 2009

ahoj evulík a daj tip čo ideš dnes variť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre