Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
31. mar 2009

bre ranko babulky, prvy prispevok mi nezobralo 😉

cukruska1920
31. mar 2009

Ahojte,,,

kodada
31. mar 2009

ahoj cukru, ako dnes v BA?

cukruska1920
31. mar 2009

ahoj kodi...rano svietilo slniecko ale teraz sa zamracilo a asi bude prsat... hrozne pocasie...vcera som v robote skoro zaspala

evulik6
31. mar 2009

dobre ranko dievcata...

ako sa mame? ja celkom fajn... vcera tu nikto nebol tak som odisla, a potom som uz nemohla...maleho sme kupali a pozerala som panelak, potom som isla uz buvat za mojimi chlapmi 🙂

evulik6
31. mar 2009

mrzi ma ze som vas tu vcera nechala same, ale ked sa nikto neozyval... no a teraz zase budem musiet ist, idem uvarit polievocku zeleninkovu a urobit pizzu.... mm isiel nakupit surovinky, uz sa tesim 😀

tilly
31. mar 2009

😀 ahojte, tak ja som sa dnes ráno krásne pogrcala 😀 no ale teraz mi je dobre, takže všetko OK
už nech je štvrtok

kodada
31. mar 2009

tu je od rana tiez zatiahnute, aspon ze neprsi 😉
tilly super, som ti pisala ze je vsetko v najlepsom poriadku 😉

evulik6
31. mar 2009

tilly tesim sa s tebou, aj ked to grckanie nie je bohvieco, ale aspon vies, ze je to ok 🙂

aj u nas je zatiahnute, kody, ale uz sa vyjasnuje...aj hlasili ze dnes sa budu oblaky stracat, prsat uz nema nastastie, a od zajtra ma byt kraaaaaaaasne...len skoda ze mm ma dovolenku uz iba dnes 😔

cukruska1920
31. mar 2009

aj ja uz chcem grcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😒

dinduska
31. mar 2009

ahojte kocky sa ozivam po takom dlhsiom case.v piatok som uz dostala mrchu a asi v stredu pojdem na kontrolu dufam,ze to bude v poriadku a bude moc zacat hned snazilkovat

vevonck ja som si este len teraz vsimla ze ty si z pd.aj ja 😀

evulik6
31. mar 2009

aj ja didnuska 🙂

evulik6
31. mar 2009

no idem varit...ahojte... zatial 😉 🙂

dindus, super ze mrcha uz dobehla...aspon nemusis na nu vyckavat... 😉

evulik6
31. mar 2009

aj ja cukruska...neboj, budeme vsetky... tehulky... mozno nie vsetky grcat ale mne je to akosi jedno ci budem grckat...pri jednom som si odgrcala svoje, prezijem aj druhe 😀

cukruska1920
31. mar 2009

evu..ja som pri prvom praveze vobec negrcala tak teraz by som si to chcela vyskusat

kodada
31. mar 2009

cukru ja som grcala este len raz a vobec mi to nechyba 😉 drzim palceky aby ste boli vsetkly coskoro tehulky
dindus, super ze ti uz prisla, doky ti urcite potvrdi ze si OK, neboj

cukruska1920
31. mar 2009

kodi.. noo... ja by som chcela aby to vyslo tento mesiac... muzicek ma 21 narodeniny a myslim ze krajsi darcek by si nemohol priat...tak uvidime

kodada
31. mar 2009

cukru tak to by mal ozaj super darcek, ale netlac prilis na pilu, babatko vie kedy ma prist .... ako sa drzi tento mesiac teplotka?

cukruska1920
31. mar 2009

kodi... praveze vobec netlacim... a v robote na babo vobec nemyslim.... dnes som len 11DC takze este mam cas... 😉

vevoncek
31. mar 2009

ahojte ja som dnes nejako mimo mám veľa roboty tak nestíham koníka stále som v teréne ale dúfam že večer ma muž zase vyženie pri PC 😀

my sme s evinou s PD a dokonca sa aj poznáme možno aj teba poznám, len tá foto čo máš je malá podľa toho neviem ale som rada že konečne nás je viac z PD môžeme ohovárať PD 🙂 a hovoriť si infošky čo kde je a tak 😵

vevoncek
31. mar 2009

ja si tiež meriam teplotu ale keďže ma zavádza tak si ju viacmenej nevšímam (alebo ma klame moje vlastné telo) môže byť, lebo keď trpím schyzofréniou tak je to dosť možné 😀

cukruska1920
31. mar 2009

baby...ja som taka stastna...mamina mi vybavila super lekara takze od tej mojej svinuchy beriem kartu a idem k nemu...juj sa tesim... on sa venuje aj parom co nemozu otehotniet... mamina ma zavolat sestricke a objednat ma ....jujha taka som stastna... on nezanedba nic ako henta krava 😠

tatuska1
31. mar 2009

ahojte babule tak ja mam za sebou jarne upratovanie 😝 😝 😝 uz len si vylozim nozicky a na jednu som objednana ku kozmeticke 😅 😅 😅

vevoncek
31. mar 2009

cukruška tak to je super teším sa s tebou 😉

tatuška no komu je lepšie ako tebe poupratované nohy vyložené už môžeš len oddyhcovať a písať nám ja budem upratovať až cez víkend a taaaaaaaaaaaak sa mi do toho 😒 nechce

kodada
31. mar 2009

to je super cukru, verim ze sa o teba dobre postara 😉
ahoj tatu, no kde si sa nam do teraz flakala?

tatuska1
31. mar 2009

vevon budem na teba cez vykend mysliet 😀 😀 😀 😀

vevoncek
31. mar 2009

tatuska a keby si miesto myslenia prišla helpnúť??? 😀 či ty to myslíš tak že a teraz je sobota veronika bude dnes upratovať chúďa hádam dostane chuť no to počas dňa 😀 😀 😀 ja to zvládnem veď som superžena ale som rada že budeš na mňa myslieť aj ja budem myslieť že na mňa myslíš 🙂 😉

tatuska1
31. mar 2009

tak baby ja som sa dotrepala od kozmeticky achhhhhhhhhhh ta ma popucila ale zajtra budem krasna a to moje obocke je super konecne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ela304
31. mar 2009

ahojte, je tu niekto?

ela304
31. mar 2009

uz konecne som spravila danove priznania, tak uz mam konecne cas dobehnut aj na MK. Robila som este aj v nedelu. Co mate noveho? Mne uz byva lepsie, uz len rano pregckam a mam pokoj. Zaludok uz je cez den celkom fajn, tak to uz asi preslo. V utorok idem na NT screening tak som zvedava. Dnes v noci sa mi snival hrozny sen, ze som potratila a podrobnosti radsej neopisujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre