Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
3. apr 2009

tilly ja si niekedy pripadam ako blba, mne tiez dado chyba, ked nie je s nami doma... ja neviem ci mi sibe ale neviem si s tym dat rady...stale na neho myslim, najradsej som ked je so mnou... aj ked niekedy to padne dobre ked je doma klud... sice on este nechodi na vikendy k starym rodicom, ale tak na pol dna obcas... no budem si musiet zvyknut, ze uz to nie je to male babatenko ako ked sa narodil 😒 strasne rychlo tie deti rastu...hruza... preco ten cas s nimi tak letiiiiii

kodada
3. apr 2009

uz som tu babulky, tri pracky oprate, riadim, presadene kvietkym pre staru mamu, dnes ideme na vikend do ZA, tak jej nesiem fialky a vianocne kaktusy, chce nieco kvitnuce 😉
tak vas na vikend opustim 😉 dufam ze to tu bezomna zvladnete 😀 😀 😀

evulik6
3. apr 2009

kody tak ides vikendovat k babke? super.... urcite nam budes chybat ale myslim ze ani my velmi na nete nebudeme ked ma byt take krasne pocasie... my pojdeme do zoo a to kym obehame, fuuu... a v nedelu ideme k svokrovcom bo svagrina pride z nemecka, tak ideme tam naobed a zrejme tam budeme dlhsie.. a zase von a tak 😀

vevoncek
3. apr 2009

tilly myslím že to nebude zbytočne, lebo teploty neukazujú na tehu skôr nebude niečo v poriadku asi zbehnem pondelok k doktorke nech niečo robí s tými mojimy cyklami, lebo som už z toho na prášky nebavia ma také dlhé cykly a necítim sa vôbec ako tehu tak neviem ale určite femík využijem

tilly
3. apr 2009

vev, dúfam, že nie... veď sa nemusíš cítiť ako tehu? test si neskúšala?

evu, to tak asi bude navždy, že nám tí haranti budú chýbať...

evulik6
3. apr 2009

idem od vas babulky... pekny zvysok dna a este krajsi vikend vam zelam... ahojte...

vevon, chod k dokine, nieco ti da na upravenie cyklu a bude dobre... zatial papa 😉

evulik6
3. apr 2009

ano tilly, urcite to tak bude... no co uz narobime...taky je zivot 😉

tatuska1
3. apr 2009

no babule tak ja vam prajem krasny slnecny vykend kody uzi si to 😉

kodada
3. apr 2009

nakoniec idem aj ja myslela som ze poslem len bandu (rozumej rodicia, manzel a pes) ale nakoniec idem aj ja, by mi bolo samej smutno ... babku vytopili, tak jej ide manza omalovat ... a mame chatu v R.Tepliciach, tak ju treba po zime poriadit, stromy ostrihat a tak .. tak sa tesim ze bude pekne, aspon si odyychneme na dobrom vzduchu

tilly
3. apr 2009

kod, užite si to, bude fakt krásne

pekný víkend, tiež už asi padám, som hladná, tu v okolí nič, tak sa asi zas zgrciam 😝

kodada
3. apr 2009

dakujem krasne, aj vam vsetkym pekny vikend, idem este upiect nejaky kolacik😉

vevoncek
3. apr 2009

tilly robila som test na ale bol negatívny a v nedeľu spravím znovu, lebo mám to teraz také divné a ak bude negatívny tak idem k doktorke ale vieš myslím si že moje teploty by neboli také nízke keby som bola tehu, takže asi pravdepodobne nie som (pozerala som aj na nete grafy a môj je naozaj divný)

vevoncek
3. apr 2009

ja už budem v robote končiť

takže vám tiež prajem krásny víkend užite si slniečka manželov a tie čo majú deťúrence tak aj tie a ak budete mať chuť napíšte aj cez víkend ja ak sa mi podarí tiež napíšem 🙂 😵

evulik6
4. apr 2009

dobre ranko.....

co este vsetky buvate? ja som vas prisla len pozdravit, na chvilku kuken, bo pojdem nieco ukuchtit 😝

evulik6
4. apr 2009

halo haloooooo, nikto tu nie je? hmm, asi vsetky upratujete co???

evulik6
4. apr 2009

no idem ja teda, ked tu nik nie je... pekny vikend babulky 😉

adrikanatasa
4. apr 2009

dobré a hlavne slnečné ránko Vám prajem aj ja. A ide sa upratovať. Pekný víkend babule 😉

tatuska1
4. apr 2009

evulik ahhhhhhoj ja so tu na chvilku nasi iski na nakup a ja periem a mm je v robotke pride az vecer ☹ a vonku je tak krasne tak poperiem a budem citat knihu aj ja vam prajem krasnu sobotu

tilly
4. apr 2009

vev, každopádne držím moc moc moc palce, všetkých 8 😀 a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT... 😀

ja som bola ráno u nás na trhu, predávajú tu babičky svoju "bio" zeleninku, narcisky a nááádherné kálie mali, stretla som aj učiteľku zo škôlky, úplne taká jarná dedinská energia do mňa vošla, keď sa na to tak spätne pozerám, tak nevoľnosti v zime a na jar sa úplne inak znášajú, pri domčovi mi bolo zle celú zimu, tak som k tomu depkošila, nemala energiu... za to teraz mi je taaak dobre, až na to grcanie žalúdok 😝

vevoncek
4. apr 2009

ahojte babulky

mňa dnes manžo prekvapil, ráno bol na nákupe spravil raňajky kávičku (chcel ísť pozrieť na fotbal 😀 ) ale bolo to milé
ja som celý deň upratovala až teraz som dokončila a manžo bol tiež brigádovať tak som mala doma kľud teraz sa idem osprškovať a budem oddychovať alebo sa pôjdeme prejsť

tilly ďakujem veď keď sa šťastie usmeje aj motyka vystrelí 😀 tak uvidíme nechám sa prekvapiť

prajem vám krásny zvišok víkendíku 😉

evulik6
4. apr 2009

vevon, aj ja ti drzim palceky, ved to ty vies... 😉 my sme boli v zoo, taka som unavena ze az... idem maleho prezliect do pyzamka a pojdem ho ulozit buvat za hodinku tak budem oddychovat na gauci a pozerat nejaky film...

vevoncek
4. apr 2009

ďakujem evi 🙂

my sme boli s mužom voliť a teraz sme pozerali nejaký film ale ja som pori tom čítala časopis a chcela som vedieť či tu náhodou niekto nie je tak som prišla kuk 😀

ale asi sa všetky venujete manželom a oddychujete to je dobra veď pondelok si napíšeme 😵

vevoncek
4. apr 2009

a ešte som zabudla ako som čítala časopis našla som tam zaujímavý článok a myslím že by vás to mohli zaujímať, hlavne tie ktoré nie sú tehotné zatiaľ

čítala som článok že antikoncepcia môže zabiť a bolo tam spomenuté že tie baby čo užívali antikoncepciu že by si mali dať spraviť (krvné vyšetrenie) na zrážanlivosť krvy ževraj to poisťovňa nehradí ale že keď žena potretí alebo plod odumrie tak to má nejaký súvis tak asi na doktorky na to opýtam ak k nej pondelok pôjdem

tatuska1
5. apr 2009

tak babule ahojte mame zase nadherny dnik joj teskam sa je mi rano tak ble ble ble ale ked sa napapkam ma to prejde len tie vône vsetko mi vadi ale vydrzim no nie? 😝 😝 😝 😝 dnes sa s mm napapkame a pojdeme sa niekam prejst aj so znamimi uzite si nadhernu nedelu babulky pa pa zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vevoncek
5. apr 2009

ahojte aj ja som prišla kuk na chvíľu 🙂

robila som pomazánku a trochu varím ale takým pomalým tempom

je úplne úžasne dnes aj my sa pôjdeme prejsť s naším psíkom a trochu bicyklovať a večer ideme na basketbal a zajtra tu s vami nebudem asi až večer, lebo idem k zubárke a potom pôjdem ešte k doktorke ale večer vám určite napíšem 😉

sue250
5. apr 2009

vevnocek s tou antikonc. nie je pravda, pretoze viem ze zeny ktore dlho nemozu otehotniet tak im nasadzuju antikonc. a mne po porode napr.povedal lekar ze ak bolo postihnutie tak z antikonc. co sa iny lekari zasmiali pretoze ak by take nieco povedal v odbornych kruhoch ho vysmeju, na svk uziva okolo 100tis zien antikonc. tak by kazda druha nemohla resp. by sa jej nepodarilo mat dieta. podla mna to sa vztahuje na zeny ktore uzivaju mini 7rok.aspon si myslim
inac krasnu nedelu baby

nika12
5. apr 2009

ahojte, ked tu rozoberate antikoncepciu, mam na vas otazku ...ked vysadim antikoncepciu niekde v strede rozhadze mi to cyklus?? totizto beriem ju uz treti mesiac, ale je mi z nej rano zle, najradsej by som to uz hned vysadila, ale zas nechcem narobit viac skody ako osohu....

mirip
5. apr 2009

ked ti je zle od antikoncepcie tak ju nevysádzaj ale chod k dokymu že ti nerobí dobre a nech ti ju oficálne vysadí on alebo nahradí niečím iným

kodada
5. apr 2009

ahojte, tak ako ste sa mali cez vikend?

adrikanatasa
5. apr 2009

Ahoj kody, my sme boli na chalupe, bolo nádherne takže grilovačka, kopkanie v záhrade a relax 🙂 A ty si sa ako mala? Tiež si bola tuším niekde mimo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre