Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sue250
6. apr 2009

caute baby ako sa mate, opat je tu pracovny tyzden a lenosime doma. potrebovala by som velkonocne upratovanie ale som leniva.... zajtra idem k doikne na nt screening drzte palce neviem ale mam strach.
baby aj vas sa stale odgrguje? uz sa sama sebe hnusim) moje dieta funguje na hriankach s cesnakom , chlieb s cibulou a tak keby to bol chlapec sa necudujem ale ak to je holka tak neviem.))) mne len sprostosti chutia. a sladke nemozem vidiet.

evulik6
6. apr 2009

ahojky sue...ja tiez lenosim...navarene mam, doobeda som upratala, teraz som uspala maleho a lezim pri nom v spalni na posteli 😀
inak mne tiez sladke nechutilo, iba slane veci... a kakao som pila... zevraj ked mas chute na slane a sladke ti neberie tak to bude chlapcek..no neviem, ze by? mne to teda sadlo, len ci to nebola iba nahoda 😀

sue250
6. apr 2009

no moj muz tvrdi ze ma tusak ze to bude baba ale pri prvom neuspesnom tehu som ziadne chute nemala skor mi nechutilo jest a boli chlapci. kamoska zas tvrdi ze pri prvom sa citila skvelo ziadne zapachy chute mala chlapca pri druhom to bol tiez chlapec vracala, bolo jej zle a mala chute. asi je to idnividualne.
kakao mi nechuti))) ale co mi chuti je pepsi za tou sa idem zblaznit a a manzel mi to nechce dovolit pit ale ja nepijem teraz kavu tak asi potrebujem kofein))) a pepsi som milovala pri prvom tehu.

evulik6
6. apr 2009

nooo ved to ze tieto priznaky chlapcov a dievcat, su take pomiesane... kazde teho je ine... mne pri dadkovi byvalo hrozne zle...zo zaciatku vobec do tretieho m. ten som cely prevracala , potom uz bolo dobre, ale este mi obcas byvalo tazko ale to uz bolo v pohode... a jest mi nechutilo vobec, len potom neskor som mala chute na slane stale...tycinky atd... kakao som pila bo som citala ze to pomaha ked zvracias, no tak som skusala a pomahalo, tak som ho pila...aj preto ze ja obyc. ciste mlieko nevypijem, tak aspon trosku mlieka som do seba dostala... sranda ze ked som otehotnela s dadkom mala som pocit ze to bude dievca, alebo som si to skor velmi zelala ale pri utz ked mi dali foto tak som mala strasny pocit na chlapca...a aj chlapec je... 😀

skybaby
6. apr 2009

ahojte 🙂 sa hanbim ze vas zanedbavam ale cez vikend bolo nadherne a boli sme vonku a cez tyzden mam tolko roboty ze neviem co skor 😒
mne uz ani velmi nie je zle, len obcas a to zvladam, mne inak pri prvom tehu sladke nechutilo a boli to baby
dnes som rano bola na krvi, brala mi tusim sest ampuliek, no hroza
inak sa vam babulky ako dari?

tatuska1
6. apr 2009

babky ahojte tak mne dnes bolo cely den na ble ble ble ale hnusne a som bleda ako stena 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 dufam ze zajtra mi bude lepsie ach teraz som zjedla rozky s pomazankou tak uvidime co a ako a ela aj ja moc nemusim sladke skor stiplave mi chuti a tiez cibula a nemozem citit kavu je mi z nej strasne zleeeeeeeeeeeee. 😝 😝 😝 😝 😝 😝

cukruska1920
6. apr 2009

tatus....cauuuuu 😀 si to uzivaj.....

tatuska1
6. apr 2009

hej aj kmotrusa sa mi smiala ale poviem vam je to zabijak sa takto citit ale ja to vydrzim len nech je to nase maciatko zdravucke 😉 😉 😉 ☹ ☹

evulik6
6. apr 2009

ahojte no tak uz som tu aj ja...som pozehlila vsetko co bolo a teraz som si vylozila nozky 😀

evulik6
6. apr 2009

zase vsetky odisli ked som prisla??? 😢

evulik6
6. apr 2009

vevooooon, kde si ty moje dvojca??? cakam tu na teba, ale neviem ci sa dnes aj dockam 😖

kodada
6. apr 2009

ahoj evi, ja som tu 😉 lezim na gauciku a pijem neviem kolky caj s medom a citronom, ale nemyslim ze zaberaju ... ak ma bude aj zajtra boliet hrdlo, pojdem k doktorke 😖

evulik6
6. apr 2009

ahooooj kody moja.....nooo a nemas septolete? to mozu aj teho... aspon nieco na to hrdlo... alebo ten bioparox...co ja teda nemozem, ma z neho natahuje 🙂

kodada
6. apr 2009

cmulala som vit. C s Amway-u a ani ten nezabera, bolia ma aj svaly neviem ci nemam aj teplotu 😒
septolete mi nikdy nezaberali

evulik6
6. apr 2009

hmmm tak neviem co by som ti poradila.... salviove cukriky mne zaberaju, ale salvia sa v teho nesmie tusim

evulik6
6. apr 2009

uz viem, penicilin, ten mozu teho aspon ten co mam doma, ale ten ti musi predpisat dr. 😖

kodada
6. apr 2009

uvidim ako mi bude zajtra ... u nas na dedine je lekaren v tej istej budove ako doky, takze sa vyberiem a uvidim do ktorch dveri zabocim 😀

evulik6
6. apr 2009

aha noooo drzim palce nech si rychlo fit 😉

kodada
6. apr 2009

dakujem krasne .. Dadko ma este sopliky?

evulik6
6. apr 2009

nooo este ma ....ale uz vyzera lepsie ako rano,... este mu dam na noc nurofen a do nosteka kvapky a dufam ze bude zajtra uz lepsie 😉

evulik6
6. apr 2009

kde su vsetky babulky? vsetky oddychuju? ja asi pojdem, prisla svagrinka ku nam a uz pride aj mm tak aby nebolo zle ze som na nete 😀 ved vies, poznas to ,nie? 😀

kodada
6. apr 2009

pravdaze venuj sa rodinke ... tak mam aj teplotku 37,6 ... dufam ze nepojde hore

evulik6
6. apr 2009

ooo moja zlata..tak sa pekne zababus...chod ty len pekne k dr...ona ti uz poradi.... ahoj zatial, liec sa moja 😒

kodada
6. apr 2009

ved uz asi tri hodiny lezim pod dekou ... uvidim ako mi bude rano ... a asi zabijem manzela aj mamu, ze ma nakazili 😀

cukruska1920
6. apr 2009

Ahojte.... kodi ...citam ze si chora... kup si STODAL....to je sirup...je to homeopatikum a moze sa aj v tehu...mne to velmi pomohlo ....

kodada
6. apr 2009

nema mi kto pon zabehnut do mesta, tak az zajtra

cukruska1920
6. apr 2009

no ved to staci.. a je dobre sladucky... mnam

kodada
6. apr 2009

ty sa mas inak ako? dnes si mala dennu?

cukruska1920
6. apr 2009

hej..tento tyzden mam dennu... a v stredu volno... 😉 mam sa fajn... a co ty? babo poslucha?

kodada
6. apr 2009

poslucha, netrapi maminku ... verim ze je OK, 16-ho idem znovu na NT screening, mam tam velku krvnu zrazeninu, tak sa chcu na mna kuknut ... no a pevne verim ze cakame dievcatko, lebo neviem ako by chlapcek vyzeral v tomto 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre