Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

bambi7
27. dec 2008

ahoj no jasne kopka stale .....a moc moc drzkam palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kodada
27. dec 2008

dakujem, si poklad 😉

tatuska1
28. dec 2008

baby zelam vam kazdej jednej aby cim skor bola tehu a uz sa neviem dockat ako sa docitam ktora z vas bude prva a tak to bude pokracovat dalej a dalej.tak prijemne snazilkovanie baby!!!!!!!!!!!!

skybaby
28. dec 2008

kodada aj ja ti velmi velmi drzim palce 😉 my cakame este na jednu mrchu a potom tiez ideme do toho 🙂

diusa
28. dec 2008

prepacte , ze vam sem takto leziem, chcem sa len opytat na priznaky missedu. Uz som si vas zbezne precitala a aj ine starsie temy, ale som taka nestastna a uz mi s toho sibe, ze som chcela ist dnes na pohotovost. Som cca 6tt, teda 4 t po IVF. A co ma trapi? Akosi sa mi vytratili priznaky tehu. Prekonala som spontánny potrat pred rokom ale to som zacala spinit a potom krvacat, teraz nic take. Zo zaciatku ma boleli priserne prsia, vcera ma boleli len trosku prsia, a spala som dokonca bez podprsenky co som doteraz nemohla, dnes ma bolia len na dotyk, a nie su ani take velke a plne, a nic mi nechuti jest, a ani zle mi uz nie je.Niekde som citala ze vymiznutie priznakov je prvym znakom missedu? ☹ Prosim poradte mi, nikde som sa konkretne nedocitala ake su priznaky. 😢 Dakujem.

aspinka
28. dec 2008

Ahoj Diusa. Tazko sa odpoveda lebo priznaky tehu sa mozu menit zhorsovat zlepsovat. Ja som napriklad trpela nehutenstvom a bolestami zaludka a zdalo sa mi ze ten posledny tyzden ktory som uz pravdepodobne o babatko prisla mi bolo lepsie. Ale je to naozaj len relativne. Ja som tiez nespinila ani bolesti podbruska som nemala a potratila som. Ver ze je vsetko OK a zajtra zbehni k lekarovi nech ti urobi sono a hned budes vediet na com si a nemusis sa trapit. I ked si myslim ze sa ti mnohe priznaky mozu vytratit a vobec nic to nemusi znamenat!

diusa
28. dec 2008

dakujem, ked ja sa tak strasne bojim, uz sme toho prekonali tak vela, potrat, dve operacie, IVF ☹ . Ale to tu asi vsetky babulky. Ja by som isla aj dnes na pohotovost , ale co im poviem, ze ma nebolia prsia? Ale uz 3 dni chodim zubarovi najprv mi jeden rozvrtal a na druhy den mi vytrhol zub mudrosti, 3 dni som trpela bolestami, a uzivala len po 1/2 paralenu nemohlo mi to uskodit? Pojdem hned rano. A myslis ze uz tam nieco bude vidiet v 6 tt ?

aspinka
28. dec 2008

diuska nie nepovies ze nemas priznaky povies ze si v minulosti prekonala potrat a operacie a mas strach. Neviem ci uz bude nieco vidiet bublinku urcite ale srdiecko asi nie ja som boa v 5tt a nic nevidela a v 7tt uz videla akciu. Ale mozu ti zobrat krv a z hodnot HCG zistia ci je hladina v normale alebo klesla. Paralen je OK citala som ze ho v malych davkach odporucaju aj gyndosovia ked uz je treba nieco uzit kvoli bolesti napriklad.

diusa
28. dec 2008

uz som si poplakala, dufam ze predčasne a zbytocne. Uvidim zajtra, naozaj sme kazda ina a priznaky rozne, potrebovala som len utesit. Pojdem zehlit to nenavidim, ale aspon nebudem na to mysliet a budem nadavat na nieco ine.Dakujem a vela stastia 🙂

aspinka
28. dec 2008

diuska zehlenie caka dnes aj mna 😠 trocha som sprtala po konikovy a nasla som tuto diskusiu mrkni tam mozno tam najdes nieco co potrebujes 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

cukruska1920
28. dec 2008

Ahojte... zachvilu tu mame novy rok a eurace...tesite sa???

kodada
28. dec 2008

ahoj cukru 😉 ako sa mas?

cukruska1920
28. dec 2008

ahoj kodi... dobre... sme tak ,,opatrne,, zacali 😀

kodada
28. dec 2008

treba, treba 😀 aj mi 😉 to euro, ja sa ho nebojim, uz aby to bolo tu ... ale esim sa na ten chaos v obchodoch

cukruska1920
28. dec 2008

no ale asi to ubrdzdim... musim dodrzat co som si slubila ze asi az od februara... ale to som si hovorila aj po prvom raze 😀 .. no to hej...hlavne tie babky co budu hodinu stat pri pokladni a ratat si peniaze ci im dobre vydala

kodada
28. dec 2008

aaaaaaale, ved dostai eurokalkulacky,tak su hadam babky dochodkyne pripravene 😉
ja som sipovedala ze na to kalem, dva tyzdne hore dolu ... co sa ma stat, stane sa

cukruska1920
28. dec 2008

myslis so snazenim?

kodada
28. dec 2008

ano

cukruska1920
28. dec 2008

mi sme len na druhy den ako mi skoncila mrcha lebo to urcite nemozem zostat tehotna a vcera sme asi naposledy... lebo to uz som bola 11DC a ovu sa blizi tak to uz nechame tak... 😝

kodada
28. dec 2008

mi akurat po ovulke, uvidim koncom buduceho tyzdna ci sa nieco zadarilo

cukruska1920
28. dec 2008

tak ti budem drzat palce... sme sa vcera akurat s muzom smiali ze ci uz je februar 😀

aspinka
28. dec 2008

jaaaj baby my sme mali vcera malu "nehodu" tak teraz neviem co z toho bude lebo som mala ovulku 😠

kodada
28. dec 2008

aspinka uvidis o par tyzdnov 😉

cukruska1920
28. dec 2008

aspin..neboj...co sa ma stat sa stane 😉

cukruska1920
28. dec 2008

inak som zvedava ktora z nas to tu rozbehne 😵

aspinka
28. dec 2008

No my sme taki trpaci davame pozor obaja a nakoniec zlyhame obaja ☹ utekala som hned do sprchy ale ktovie 🙄 no a to som len po prvom cykle 😒

kodada
28. dec 2008

ved to je v podstate jedno, ktora budeme prva, hlavne nech to vyjde 😉

afrika
29. dec 2008

ahojte. je tu niekto? som tu 1x

aspinka
29. dec 2008

jasne ze sme tu ja teda urcite 😉

afrika
29. dec 2008

ahoj,
15.12. som mala zamlknutý potrat po úmornom snažení otehotnenia. nedarilo sa nám a musela som chodiť do Heliosu, kde mi vďaka horm.liekom a plánov.pohl. styku pomohli a teraz je všetko preč

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre