Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

ellysa
8. apr 2009

kodada, aj ja dúfam, že budem čoskoro tehu a konečne úspešne, išlo to veľmi rýchlo prišla som tam o jednej o štvrť na dve ma brali na sálu a opol štvrtej som šla domov, tak aspoň, že tak. Cítim sa fajn, len ma pobolieva brucho. Snažiť sa budeme môcť až po testoch a doktorka povedala, že už len plánovane a pod jej dozorom, tak uvidíme kedy to bude.

evulik6
8. apr 2009

ellysa vitam ta u nas....

kody, uz si zdrava? ja uz mam upecene, este to musi byt 2 hodky v mraznicke a potom uz len cokoladu na vrch a bude to 😉

kodada
8. apr 2009

evulik hrdlo este boli, dnes som cely den prelezala na slniecku, verim ze to pomoze 😉
elly to ta vybavili poriadne rychlo, kde presne v zahranici si? a bude rada ze ti budu robit testy, na slovenksu je to asi rarita, mne nerobili vobec nic ... a ze budes pod dozorom, to je uplne super, aj ja mam uplne inu starostivost ako predtym ... asi to bude aj tym, ze moj doky mal vtedy dlhodobu PN a pri mne sa vystriedali 4 iny doktori 😉

ellysa
8. apr 2009

kodada, ja bývam v rakúsku, ale len kúsok za hranicami, takže dochádzam do BA, ja si platím lekára na súkromnej klinike, ale zatiaľ musím poklopať, že sú milí a snažia sa, tak ale zasa, čo si na SK nezaplatíš nemáš. Po prvom MA mi tiež nič nerobili, ale teraz už budú, za dva týždne sa mám ukázať a dohodneme sa čo budeme robiť, tak som zvedavá, určite si chcem vydupať hematologiu, genetiku, imunológiu a aj vyšetrenie štítnej žľazy, už nechcem nič zanedbať

ellysa
8. apr 2009

a prajmem skoré uzdravenie, hádam to slniečko pomôže

civavava
8. apr 2009

ahoj ellysa....juuj az mi je do placu ked citam tvoj prispevok...aj ja som bola na kyrete v 12tt, s vytuzenymi dvojickami ☹( , 24.4. som mala termin 😔 😔 😔 ☹

civavava
8. apr 2009

este Ellysa, k tym vysetreniam.... ja som od novembra v zahranici..a az tu mi doktor zistil, ze mam problem so stitnou zlazou...a to tak, ze si pozrel moju tehu knziku zo Slovenska..kde krical udaj 5,5....a ma byt do 2,0 akonahle je vyssi , treba to liecit a najma u tehitnych!! Potom mi tuspravili kompet vysetrenia, vratane scintigraphoie...a potvrdilo sa to...teraz beriemeiky, hodnita je OK, takze som priparvena otehotnite...
Pritom ja som v BA odilsa od svojho dlhorocneho gynekologa, ked somotehotnela a sla som do surkpomnej klinky....mozem aj menovat =do GPN, kde si ti "uzasni" lekari nevsimili takuto zavaznu a pritom banalnu vec.....moj lekar tu mi povedal, ze sa mohlo vela zachranit, resp,mohlo byt cele inak, ak by mi to ihned podchytili....... lebo vysledky krvi som dostala 13.9. a podla vsetkeho dietatka este zili dalsie 3 tyzdne.... ☹( co uz, stalo sa.....snad sa to uz nezopakuje, ked uz ine nic, tak som v rukach skveleho gynekolgoa tu, ktory pomohol uz vela zenam... tak drzim Ti palceky, nech vsetky vysetrenia dopadnu dobre.

dianka3
8. apr 2009

evulik avoj
no u dokiho som dopada tak asi nijak. vobec ma z dola nepozeral 😒 tak neviem ako som natom s tym krckom ci sa skrati abo nie.som nasrata lebo najblizsie idem k nemu az 28 a to uz je podla mna neskoro.co mam robit? mam sa dovtedy zblaznit? ved dakedy mi aj tvrdne brusko

lukato dakujem ti moja dufam ze nam to vsetkym vynde vies este niesme zavodou som len v 30tt

evulik6
8. apr 2009

dianka tak to neviem preco ta nepozeral ked vies aky mas problem.... mala si naliehat....ci on to mal v pazi? ak ano, tak by som hned odisla k inemu dokimu...
ale ja verim ze to dobre dopadne ...no ale vysetrit ta mal, ved vie co vsetko si uz prezila, tak preco ta nechava v takej neistote... to je ale blb... 😠

vevoncek
9. apr 2009

dobré ránko babulky

tak som si vás prečítala včera som nestihla bola som úplne bez života taká zničená a unavená že až ale bolo super len som smutná z toho čo som si tu prečítala ale ja stále verím že všetko bude dobré

ja netrpezlivo čakám na mrchu do pondelku by mala prísť tak dúfam že príde má na to ešte 3 dni 😀

ellysa
9. apr 2009

civava 😲 😲 😲 😲 😲 až mi prišlo zle, ja tiež chodím do GPN, práve sa tam chystám, si ma naľakala!!!Teraz neviem, povedala som si, že keď od nich uvidím akékoľvek odfláknutie idem preč, ale neviem kam... Má nikto skúsenosti s Gyn Fiv?

evulik6
9. apr 2009

dobre ranko babulky moje....

vcera som tu bola ale blbol mi net, nechcelo mi odoslat spravu, stale ma to vyhadzovalo a na stvrty krat som uz nemala nervy pisat to iste... tak som to vzdala...

takze tatuska, este raz dakujem za virusy, ale asi mi budu na nic aj tento mesiac, teplota klesla uz vcera a dnes je taka ako vcera, takze asi sa konat nic nebude, ale neva, ved raz.....

vitam novych clenov nasho klubu, aj ked je to smutne ze nas tu pribuda,...uz som myslela ze tie MA skoncili 😠
ale nebojte babulky, bude dobre.... casom to preboli aj ked ziadna z nas nezabudne... a verim ze coskoro sa nam vsetkym netehulkam podari otehotniet a donosit babo do konca, zdrave a silne 😵 a nase tehulky su nam krasnym vzorom, len tak dalej baby...je to krasa vas citat ako rastiete 😵

dianka, to preco ta nevysetril aj zo spodu? to co je za doktora.... mala si naliehat ...ved vie cim si si uz presla a on ta necha v neistote??? no to je blb...by som od neho asi aj odisla ak to ma takto na salame... 😠 ach....

tilly
9. apr 2009

zas nás sem pribúda, tiež som si myslela, že už to skončilo, veď už dlhšie nikto nepribudol... ☹

mne je dnes taaak zle, pôvodne som ani nechcela dať domča do škôlky, ale som rada, že som ho tam dala, dve hodiny som len ležala, nedokázala som sa ani pohnúť...

civavava
9. apr 2009

ellysa,poslala som ti spravu do internej posty...

dianka3
9. apr 2009

evulik avoj,fuuha teraz mam hrozny strach.ale buduci tyzden pojdem k nemu lebo chcem aby mi predpisal doki tabletky tak poviem aby ma aj pozrel,budem natom nastojcit.len ci to dovted vydrzim 😖

vevoncek
9. apr 2009

ahojte ale máme dnes krásny deň

tilly to ma mrzí že ti je blbo ale hádam to čím skôr prejde

ja som vám chcela napísať ale v tom mi šéfka vtrhla do kanclu a zavalila ma robotou tak až teraz sa mi podarilo

ešte aj kôň blbol onečne viatky budem domáááááááá krásne 4 dni tak sa teším

vevoncek
9. apr 2009

nejako mi blbol kôň ale už je dobre pozerám že tu nikto nie je buď oddychujete, obedujete alebo sa vyhrievate na slniečku mňa dnes asi pustia skôr z roboty tak sa teším budem rýchlo domka všetko postíham

keby som sa nestihla rozlúčiť tak vám prajem krásne sviatky užite si ich v kruhu ľudí ktorých máte radi a hlavne v zdraví 😉

adrikanatasa
9. apr 2009

ahojte babulky všetkým prajem pekné sviatky veľa vody a netehulkám aj vodky 😀

danulka0011
9. apr 2009

ahojte baby, pridavam sa do klubu missediek,, tiez som teraz pred 2tyzdnami bola na zakroku... na babo sme sa tesili a prestalo rast. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

veva1
9. apr 2009

ahojky
danul ☹ ,vystiskaj deticky,manzela a hned bude trosku lahsie a po case sa urcite dockate dalsieho vonaveho batozka 😉 😵

danulka0011
9. apr 2009

ahoj, dakujem, vystiskam... Sme chceli este jedno maleeeeeeeeee babinko, aj sme sa tesili ked sme objavili dve ciarky a taaaaaaaaaaaaakto to dopadlo..... ☹

evulik6
9. apr 2009

ahojte kocky....

danulka vitam ta medzi nami.... aj ked v dost smutnej teme ale neboj sa.... uz je tu dost tehuliek ktore nam posielaju virusy takze uz sa iba nakazit... chvilku si date pauzicku asi teraz co? ale to ubehne, uz bude krasne pocasie tak to pojde rychlejsie... 😉

danulka0011
9. apr 2009

ahoj evulik...aj ty sa snazis ?
Ja sem chodim kratko, tak vas nepoznam moc...
Nooo praaaavda, teraz mame pauzicku, doktor povedal ze 3 mesiace si mame dat pokoj. Ze NESMIEM otehotniet.
Napisal mi aj Mercilon na 3 mesiace. Kramy som este nemala, mam dostat teraz nabuduci tyzden, budu prve po kyrete, tak som zvedava co to bude .... 😒 😒 😒 😒 😒 😒

evulik6
9. apr 2009

danulka, ahoj.... snazime sa asi druhy mesiac... cakali sme iba dve mrchy od kyretu a zacali sme.. ale tento mesiac sme sa poriadne ani nesnazili, takze s tym ani nepocitam ze by nieco bolo... nevadi,... ved mam cas... radsej si pockam, len nech to uz dobre dopadne....
ja som dostala prvu mrchu po kyrete na 21den, a bola o nicom...strasne slaba...viacmenej len spinenie... ale druha bola asi aj za prvu...katastrofa... tretia bola v pohode, taka stredna...som zvedava na tuto...

evulik6
9. apr 2009

dianka, neboj sa.... ja si myslim a verim tomu ze to bude ok... snaz sa byt kludna, viem ze je to tazke, ale kvoli babatku to skus... 😉

danulka0011
9. apr 2009

Evulik,, ok,, ja si to predstavujem ako nejake jatky so strasnymi bolestami,, tak som zvedava..
Ja teraz mam ten mercilon, a potom uvidime.. muz chce pol roka pockat,, ja sa ponaaahlam... 😀 😀 😀

evulik6
9. apr 2009

nooo my sme si tiez povedali najskor ze zacneme az v lete, v juny ale nevydrzali sme to ...ani on ani ja... 😅

danulka0011
9. apr 2009

v juni ideme sami s manzelom na dovolenku, to akurat vysadim tabletky.. taaaaaaaaakze kto vie.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ci sa nevratime traja... 🙂 🙂 🙂 🙂

evulik6
9. apr 2009

nooo to by bolo skveleeee...my sa chystame zaciatkom jula...tu na slovensku niekde... tak mozno sa nam podari tiez tam... uvidime... a mozno este dovtedy stihneme 😀
deticky uz buskaju? moj uz hodinu, dnes ani nespal, unaveny rychlo zaspal

evulik6
9. apr 2009

ja som teraz sama s malym, mm ma akciu....oslavuje narodky s kolegovcami v praci este.... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre