Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
15. apr 2009

tarinka, opýtaj sa svojho doktora, mala by si sa ísť dať pozrieť po prvej ms... a ja som na krvi bola u obvodnej, lebo pre gyndoša je jeden missed nič...

evulik6
15. apr 2009

ano? tak super teda ze sa nemusim bat... no idem ja uz...pojdeme von...tak zatial babenky moje

tilly
15. apr 2009

hmm, náš malý sused má streptokoka a suseda ho v pohode hodí medzi naše zdravé deti... dúfam, že sa malý nenakazí a potom ja...

tatuska1
15. apr 2009

ahojte kocky prepacte ze sa vam nevenujem ale doobeda daco porobkam navarim potom uz mi ide serial 😀 😀 potom sa dohrnu vsetci z prace a ja som hotova ako zemiak uz o siestej baby a este k tomu mi byva zle aj vecer 😝 😝 😝 rano blinkanie vecer blinkanie 😝 😝 😝 a dnes sa mi vas podarilo precitat francuzaky sa pecu a uz mam aj poupratovane a poobede sa zastavi kamoska na kus reci 😉 😉 😉
aj ja vitam vsetky babulky co k nam pribudli a nech ste vsetky coskoro tehulky 😉 😉

adrikanatasa
15. apr 2009

tilly medzi deťmi je to normálne, aj môj ho mal, preliečil sa a ako prišiel do škôlky mal ho zas. To by tie deti museli byť na antibiotikách celý rok. Ja to mám celé nejaké na figu zvonka nemám nikdy pozitívny výter ale pravdepodobne bude niekde zarytý vo vnútri a budú musieť ísť von

tilly
15. apr 2009

hmmm, francuzaky...

adri, hej, deti to majú, ale čo ak to teraz lapnem ja??? ten malý má ešte aj moraxellu...

evulik6
15. apr 2009

moraxellu? to je co??? som este nepocula 😕

ahoj tatuska, tak blinkas? neboj to prejde... na druhej strane aspon vies ze je vsetko ako ma byt 😉 aj ked to velmi prijemne nie je... tiez som si to prezila...

adrikanatasa
15. apr 2009

tilly aj tú sme už mali 😀 ináč ja si myslím že ja mám tieto problémy so streptokokom od malého, lebo mne 25 rokov nič nebolo a odkedy začal chodiť malý do škôlky ja som stále chorá.

adrikanatasa
15. apr 2009

veď ja som obeťou vlastného dieťaťa 😲 😀

evulik6
15. apr 2009

nooo adri to moze byt...mala by si uzivat nieco na zvysenie imunity 😉

tilly
15. apr 2009

aj my sme to už mali...

evulik, to je taká baktéria, lieči sa lokálnymi atb, je to v nose, príznaky sú zelený sopel a kašel 😉

evulik6
15. apr 2009

ahaaaa... tak uz aspon viem...dik za info 😉

adrikanatasa
15. apr 2009

evul má novú foto s krpcom 🙂 ste na nej zlatí 😉 Veď posilňujem imunitu, pijem aloe, jem vitamíny ale výsledky sú zatiaľ v nedohladne. A tak propagujú to aloe ale mne to veru imunitu neposilnilo, akurát mi to upravilo cyklus

ellysa
16. apr 2009

🙂 dobré ránko, aké aloe pijete? A k čomu by to malo pomocť?

adrikanatasa
16. apr 2009

ahoj elly, ja pijem od firmy forever aloe gel s brusnicami, doporučil mi ti doktor po potrate na zregenerovanie sliznice maternice a vôbec na celkovú detoxikáciu organizmu. Pije sa to 3 krát denne

ellysa
16. apr 2009

adrianka hneď to idem nájsť, ďakujem 🙂

ellysa
16. apr 2009

http://www.salonvitalis.sk/?page=aloe&sub=21 adrianka je to tento? A ako dlho vydrží?

vevoncek
16. apr 2009

ahojte ja dnes až takto neskoro, lebo dnes behám po doktoroch ale keď obehám tak sa vám zase ozvem

dúfam že toto už budú posledné vyšetrenia a budem mať na dlhú dobu pokoj

včera som vám už nestihla napísať, lebo som bola robiť na záhrade čakáme oráča a ešte sme museli povyťahovať betony z plota nech má oráč lepší prístup

evi peknú foto si si dala už aj ja by som si rada dala foto ale to bude možné až keď budem minimálne v 3 mesiaci

tatuska1
16. apr 2009

ahojte babule tak mame dalsi krasny dnik mne je dnes zase na grc aj by som daco zjedla ale neviem co uz mi nic nechuti.dnes vari oco tak mam veget len poukladam saty co som vcera poprala a zehlit neviem kedy budem 😝 😝
neviete co je s kody????????????????????

tilly
16. apr 2009

fakt, kde je kody?

mne je tiež stále zle a nič mi nechutí, včera mm doniesol úžasnú rybku, takú chuť som na ňu mala, zjedla som možno štvrťku a hneď mi z nej bolo zle...

sue250
16. apr 2009

caute baby ja nestiham sem chodit) fakt co je s kody? viem ze mala tu krv.zrazeninu dufam ze sa nic zle nestalo. nik s nou nie je v kontakte?

evulik6
16. apr 2009

ahojte babulky... ako sa mame? ja som az teraz dorazila na net...mala som kopu roboty...

ale naozaj kde je kody? co s nou je? dufam ze je ok

kodada
16. apr 2009

ahojte babulky, pred chvilou som dorazila od doktora .... vidim ze ste sa po mne trochu zhanali 😀 som vam chybala??? no ked som sa uz dostala do mesta, povybavovala som co bolo treba
male je OK, dnes som podla merani v 14 tt, bola som na opakovanom NT koli tej zrazenine, nastastie sa vstrebala ale spravila sa dalsia, ale mensia. Velkost drobca neviem, dnes ho nemeral. 30 idem na triple testy a do poradne

adrikanatasa
16. apr 2009

čaute baby, všetky Vás zdravím , kody teším sa s tebou že je všetko o.k.
a idem na Vás s ťažkou otázkou čo dnes varíte baby? 🙂 😀

vevoncek
16. apr 2009

kodi tak to je super inak asi sme všetky nejako telepaticky prepojené, lebo aj ja som na teba myslela že už si tú dávno nebola 😀

ja som už tiež prišla od doktorou všetko je o.k. ale mám nejaké zväčšené uzliny a nevedia mi zistiť z čoho, lebo všetky výsledky mám o.k.

tilly
16. apr 2009

uff, som rada, že si OK 😉

adrika, ja nič, co dúm dal, možno nejaké špagety s kečupom alebo na to urobím syrovú omáčku, keď dojdem z roboty nebude čas kuchtiť... alebo kúpim párky 😀 😀 😀 😀

evulik6
16. apr 2009

kody tak to som rada ze ste ok...uz som sa normalne aj trosku bala....aj ked som si myslela ze si asi len nemala cas prist nas pozdravit...

kodada
16. apr 2009

v poslednom case nejak na vas nestiham babulky, ked je tak pekne cele dni som na dvore, sice PC pri sebe, ale aj tak nestiham
inak, myslite ze v 14 tt je mozne vidiet pohlavie? doky mi vravel ze samu nieco dnes myhlo medzi noskami 😉

kodada
16. apr 2009

inak, na obed som vcera robila kuracie kridelka na pore a sterilizovanych kukuricnych klaskoch + ryza .... to bol spontalny napad a chuti to super

adrikanatasa
16. apr 2009

tilly ja som varila co dum dal už dva dni po sebe, dnes už musím niečo normálne uvariť 🙂
kody žeby chlapček?? 🙂 Mne povedali tuším tak okolo 16teho tt že je tam pipík 🙂 a ja som plakala celú cestu domov že to nie je dievčatko 😀 teraz by som ho nedala ani za 5 báb 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre