Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
15. máj 2009

ja mám malého v pase...

vev, dík

evulik6
15. máj 2009

zabehnem na policiu niekedy to bude najistejsie... nemam to tak daleko 😉

tilly
15. máj 2009

mne robili nový pas, tak tam mi ho zapísali automaticky, inak to stojí tuším okolo 3 e (kolok)

mne je dnes zas taaak zle,aj som zas grcala ráno, hlava ma bolí ako koňa...

evulik6
15. máj 2009

nooo ved to by mi uplne stacilo keby bol zapisany v pase... budem to musiet ist vybavit cim skor,nech nas potom netlaci cas, keby nieco....

tilly tak ti je zle? moooja, tak si trosku lahni a oddychuj

tatuska1
15. máj 2009

tak ja uz mam navarene a na dnes baby koncim som hotova robila som kôprovu omacku a mäsko .
kody nie tie na toxo a hiv uz mam vsetko mam ok teraz idu tie ttipl testy ci nie?
tilly to mi je luto zo svokrou ale netreba panikarit musi sa vasetko na dobre obratit 😉 😉 😉
vevon noooooooooo damska jazda fiiiiiha isla by som ale ja by som to teraz navydrzala ja som proste spachtos 😒 😒 😒 ale predtym to som vedela potiahnut a taka dobra babska jazda ej ej uzi si to 😉 😉 😉
evulik mne sa tiez zda ze staci mat maleho v pase a az od troch rokov ci ako musi mat pas 🙂 🙂 🙂 🙂

tilly
15. máj 2009

som v robote a učím sa, ale okolo druhej tretej pôjdem domov, musím kúpiť 4 ročnej susede na narodky darček, nemáte dobrý tip? uvažovala som nad nejakou knižkou (maďarskou, ona chodí do maďarskej škôlky a celkovo sa doma rozprávajú po maďarsky, slovenská knižka by ju asi nezaujala) a ešte niečo k tomu, neviem čo... kamošky jej pokupovali súpravičky, šiltovky...

uvažovala som ešte nad barbinou, neviem, suseda povedala, že ona najviac chce živého koňa 😀 tak to im asi do záhrady nepotrepem

vevoncek
15. máj 2009

ďakujem tatuska ja za zabavím aj za vás len aby mi potom zajtra nebolo zle a aby som si nevyskúšala ranné nevolnosti lebo si tehu aj rozmyslím 😀 😀 😀 ale ja by som toto všetko vymenila za to keby som bola tehu

tilly tak jej kúp toho koníka takého čo teraz predávajú v hračkárstve alebo knihu o koníkovy alebo ja som kúpila bublifuk takú pištol je to perfektná hračka ale pre dievčatká majú krajšie hračky ako pre chlapcov

tilly
15. máj 2009

hej, pre kočky sú lepšie hračky, ale ja som zvyknutá na tie chalanské 😀

tatuska1
15. máj 2009

tak jej kup tilly konika ale hracku urcite sa potesi

tatuska1
15. máj 2009

tilly tak si zvykaj na dievcenske lebo bude to baba aby si mala parik 😉 😉 😉 😉

tilly
15. máj 2009

tatu, tak dííík 😀
inak, už z toho mám mierne haluze, baba/chalan/baba/chalan... 😀

uvidím, nabehnem do hračkárstva a niečo poriešim

vevoncek
15. máj 2009

ja si myslím že by sa potešila tomu koníkova majú asi aj rôzne veľkosti a tuším maú teraz aj na neho zľavu a asi majú takých aj látkových

vevoncek
15. máj 2009

inak som dobre blbá keď som potrebovala ja kúpiť synovcovy a nevedela som čo som si toto nevedela pozrieť a pritom sa tam dá zadať aj vek a či pre chlapca alebo dievča no aspoň budem vedieť 😀

evulik6
15. máj 2009

babulky idem k nasim , tak vam zelam nech vam dnesok rychlo ubehne a krasny vikend... uzite si ho... ahojte...

tatuska1
15. máj 2009

evulik aj tebe pekny vykendik a nezabudni znasilnik muzicka aby tu tehulky pribudali haloooooooo baby citate aj ostatne netehulky???????a posielam tehu virusy
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tilly
15. máj 2009

tak sa idem potlačiť do bratislavskej piatkovej dopravy 😝 už sa teším na výpadovku, zas si postojím, alebo to obehnem cez biskupice... 😝

vevoncek
15. máj 2009

tatuska chytááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám

už by bolo na čase keby tu bola zase nejaká tehulka

ešte som vás prišla kuknúť kým pôjdem trsať (ja tak rád trsám trsám, ty tak ráááááááád trsáš) 😀
evi idem do Jantáru

evulik6
15. máj 2009

tatuska dakujem...ale zmeskala som to... 😠 uz som tu nebola.... a vevon mi vseeeetky spapala 😢

vevon do jantaru? super...zevraj je tam dobre, ja som tam uz sto rokov nebola... no vidim ze dobre naladena ides von, tak to ma byt...super... len sa pekne zabav..aj za mna... 😉

kodada
15. máj 2009

evulik, tak ja ti tiez poslem davku, OK???

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vevoncek
15. máj 2009

tak už som doma 😀

evi ja som nechytila všetky ja som len jeden riadok ostatné som nechala vám to by som si v živote neodpustila keby som vám nenechala 🙂 😉

no bohvie ako nebolo lebo asi boli všetci skapatý z roboty možno zajtra bude lepšie ak sa mi podarí spraviť všetko čo som si naplánovala možno aj zajtra pôjdem dnes sme to mali zadara lebo tam nikto nebol

tilly
16. máj 2009

my sme mali včera u susedov žúrku, boli sme do dvanástej, tak ma dnes bolí hlava 😝 a to som nepila samozrejme...

jaaj, čaká ma ťažko ťažký deň, mám všetko popripravované, treba to natlačiť do kečky 😝

kodada
16. máj 2009

mi dnes ideme na oslavu k svokre, ma narodky 😉

evulik6
17. máj 2009

ahojte babulky... dakujem za virusy... aj vevon ze myslela aj na mna... no uz by sa nam mohlo aj nieco podarit, co vevon? 🙂

my sme boli vcera u mm starkej co je dve hodiny cesty autom od nas...tak som tu ani nebola, vecer sme zalahli a finito...a stve ma to lebo pravdepodobne som mala ovu vcera alebo ju mam dnes...noooo ale dnes ho kazdopadne znasilnim...aj ked myslim ze to nebude treba 😅

teraz varim, som sama, chlapi isli dat do pucu auto a ja idem poupratovat...len som vas prisla kuken ze co nove a ako sa mate... my pojdeme asi do bojnic pobede tak sa vytesujem ..pojdu aj nasi kamarati s dcerkou...

tak zatial sa majte krasne babulky... prajem prijmnu nedelu...ajojte

tilly
17. máj 2009

evulik, znasilni ho!!! 😀

posielam posilu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

evulik6
17. máj 2009

rozkaz tilly.... idem na to!!!!! 😉 😝 😀 .....a dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

vevoncek
18. máj 2009

ahojte babulky vidím že ste mali príjemný víkend

ja som bola piatok na tej diske bolo super nebolo tam nikoho tuším iba naša partia potom neskôr prišla ďalšia ale zabavili sme sa a vobec som nemala problém v sobotu vstať išli sme na nákupy a potom na tú bazu a večer sme upratovali a včera sme varili potom sme boli venčiť psa a išli sme na basket a vyhrali sme a sme na 3 mieste tkže sa teraz teším lebo ocino ma stále rozčuloval že stále prehrávame a pritom je to hovadina a nič o tom ani nevie, lebo vôbec nechodí na basket.

evi máš pravdu už by sa mohlo zadariť ale ja myslím že mne to tento cyklus nevýjde, lebo mám pocit že som mala anovulačný vyklus

evulik6
18. máj 2009

dobre ranko kocky...
ako ste sa vyspali? ja som cela dolamana, celu noc sa mi snivali blbosti...ach... cely chrbat ma boli... 😒

vevon, preco myslis ze mas anovulak? ja som mala ovu urcite, stale citim mokro.... veru mohlo by sa zadarit... uz tu davno ziadna tehulka nepribudla, alebo sa mylim?

evulik6
18. máj 2009

no kde ste dnes vsetky??? ja tu a vy nikde... 😢

tilly
18. máj 2009

evulik, držím moc moc palce 😉 vev, tebe tiež samozrejme 😉

ja mám zas takú depku, v stredu posledná štátnica a nič nič nič neviem, nemôžem sa na to ani pozrieť, je mi z toho zle, mám chuť sa na to všetko vykašlať...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre