Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

aspinka
2. jan 2009

to uz je riziko "povolania" 😀 aj nas niekedy otravuje ale niektori pouzivaju prerusovanu napriklad moji znamy lebo baba ma alergiu na latex a funguju tiez 😉

cazuba
2. jan 2009

Aj mi niekedy používame prerušovanú a niekedy nie. Podľa toho akú máme náladu. 😀 Veľmi chceme mať druhé dieťa takže aj by som bola rada keby som bola tehotná ale na druhej strane sa bojím aby to nedopadlo ako naposledy. A veľmi sa mi ani nechce čakať až pol roka na to aby sme mohli zasa pokúšať o bábo. 😒

aspinka
2. jan 2009

cazuba pol roka nesranduj ved za taky dlhy cas aj zabudnes ako sa vlastne tie deti robia 😀 😀 😀

cazuba
2. jan 2009

Tak koľko myslíš že, stačí? Ja už som pomali zabudla už teraz. 😀 😀

aspinka
2. jan 2009

ja si myslim dva cykly minimalne a potom to nechat ako sa zadari dost mozne ze otehotnies hned a ked nie nikdy nevies kolko to moze trvat tak naco to este predlzovat dlhsou pauzou. Boli tu baby ktore poctivo pauzovali 6 mesiacov a potom otehotneli az za dalsich 6 a potom rozpravali ze keby vedeli ze sa dalsich 6 nepodari tak kasli na pauzu 😠
Citala som aj ze zena po potrate je najplodnejsia do tych 4 mesiacov ze maternica je taka pohnojena rolicka uz len semienko chyba 😀

cazuba
2. jan 2009

Tak dúfam, že sa nám to podarí čo najskôr. 🙂 A čo ty už sa ti to podarilo, ako dlho si čakala alebo ešte aj ty čakáš? Ak sa môžem spítať máš už nejaké deti? 😉

aspinka
2. jan 2009

mam 4r dievcatko. a ja teraz dostanem druhu mrchu v januari a potom by sme sa uz snazili i ked minuly mesiac sme mali maly preslap ale myslim ze z toho nic nebude ale clovek nikdy nevie 😉

cazuba
2. jan 2009

Aj ja mám 2,5 ročného chlapca, no celý čert 😀 a preto sme chceli dievčatko, dúfam, že ešte ho mať budeme.No aj my sme mali prešľap preto neviem že či mrcha príde alebo nie no veď uvidíme. 😉 Budeme mať prekvapenie. Ja som ešte ani raz nemala a dúfam že dojde.

skybaby
2. jan 2009

caute baby, som si dnes konecne dohodla kontrolu u dokiho, takze cakam este jednu MS (dufam ze buduci tyzden), potom kontrola a asi nejake stery a dalsie blbosti, ale to verim ze bude vsetko dobre a potom menim profil na snazilku huraaaaa 🙂 konecne je ten stary rok za nami a zacina sa to trochu hybat

aspinka
2. jan 2009

cazuba no tento cyklus sme sa tu smysli asi vsetky takze uvidim co z tych nasich preslapov bude 😀 😀 😀 ze baby!!!
skybaby aj ja mam dohodnutu kontrolu u dokiho koncom januara po druhej mrske takze verim ze ju dostanem 😎 lebo ma doki prehne cez koleno a dostanem 😅

cazuba
2. jan 2009

No to hádam nie, to by ti urobil vybacal by ťa? 😀

tilly
3. jan 2009

hmmm, tak som práve začala s treťou mrchou... ☹

aspinka
3. jan 2009

tilly co taka smutna ved tretia je ta istotkova a potom sa uz uvolnis a ideeeees 😎
cazuba no snad by mi nenatrieskal i ked moj Dr. vyzera ako vyhadzovas v bare taka korba a ruky jak lopaty tak ten keby mi tresol tak uz nevstanem 😉 ale on je strasne mily a zlaty takze nasilie unho nehrozi 😀

cazuba
3. jan 2009

No to ja mám zasa lekárku, a tá zasa neviem či je celkom na mužov 😒 no proste strašné. Keď k nej idem tak mám vždy taký divný pocit.Neviem či ju nezmením lebo má asi 100 rokov 🙂 a dúfam, že o chvíľu pôjde do dôchodku.Aspom dúfam. Ako ste silvestrovali, mi sme chceli ísť niekde na chatu lenže sa stalo .... ☹ a tak som vôbec nemala chuť sa ísť niekde baviť.

kodada
3. jan 2009

tilly gratulujem, ja tretiu cakam v pondelok, len neviem ci pride ... cez sviatky sme snazilkovali 😉

skybaby
3. jan 2009

kodada drzim palce nech mrcha ani nepride 😉
baby ja mam brutalne rozhadzany cyklus ☹ 26, 32, 20 uplna parada 😠 . ale idem si v pondelok vyzdvihnut femigard co som si objednala, tak dufam ze pomoze

mirip
3. jan 2009

ahoj dievčatá tak mne tretí menzes prišiel s opozdením nie na nový rok ale dnes takže ja už mám tiež trojmesačné čakanie tiež za sebou a začíname odznova 😕

aspinka
3. jan 2009

no baby asi aj ja dostenem mrsku lebo ja som 21DC a strasne ma bolia cici ako ked mam dostat normalne neznesiem prsenku 😀 to by sa mi pacilo keby mi druha prisla skor 😉

vevoncek
4. jan 2009

ahojte babule

no pozerám že už podaktoré máte 3 mesačné obdobie za sebou ako vám závidím teraz vás čakajú príjemné veci nové snaženie som rada aj za vás

ja som ešte stále mrchu nedostala ale pod chvíľou cítim že už možno stále chodím na záchod kontrolovať a stále nič a to som už 35DC sere na to ale len z jedného dôvodu že sa naše snaženie oddiali ☹

tiež sa mi už podarilo konečne objednať ten femigard tak dúfam že čím skôr príde ale začnem ho užívať asi až mesiac pred snažením.

skybaby
4. jan 2009

baby ja normalne musim toho mojho ukecavat na snazilkovanie ... on ma vacsi strach nez ja, ze sa zasa nieco poserie ☹ doki mi stale totiz nezobral stery na tu ureaplazmu a dalsie sajrajty ... ale ked ja si myslim ze v nemocke to preliecili
mirip uspesne snazilkovanie 😉
inak ja okrem femigardu budem brat aj kyselinu listovu
vevo neboooooj uz zachvilu budes aj ty snazilkovat
peknu nedelu este 🙂

kodada
4. jan 2009

ja beriem kys. listovu aj babyplan na striedacku od prichodu prvej mrchy ... 🙂

aspinka
4. jan 2009

aj ja tak uz som jedno balenie schramstka dnes som nacala dalsie ;)

kodada
5. jan 2009

babule hlasim tretiu mrchu 😒 ale teraz sa mozme s cistym svedomim zacat snazilkovat 😉

skybaby
5. jan 2009

to je skoda ze to nevyslo, ale vyjde nabuduce 🙂
ja sa snazim nastavit sa tak, ze nam to znovu potrva aspon rok, aby som sa na to velmi neupinala a nebola sklamana a tajne dufam ze sa podari skor 😉

bambi7
5. jan 2009

babulky drzkam vam palce urcite sa coskoro podariiii drzkam palce......

dadi coskoro sa podariiii uvidis moc drzkam palceeee

aspinka
5. jan 2009

no aj ja mam pocti ze dostanem i ked skoro ale bola by som rada cim skor tym lepsie 😀

kodada
5. jan 2009

nerobim z toho tragediu, casu mame dost, ani som v to teraz nedufala ze sa to podari na prvy krat 😵 ved kolko si pri tom este uzijeme zabavy 😀

skybaby
5. jan 2009

ja som nikdy nebola trpezliva ale teraz sa snazim brat to tak ze ved raz to pride a dovtedy si to uzijeme 😀

aspinka
5. jan 2009

ja to tiez povazujem za neplatny pokus skor nepokus sak to by bol zazrak keby som otehotnala pri takom malom prsknuti 😀 😀 😀

kodada
5. jan 2009

ze, tooooolko zabavy, ved by mi to potom chybalo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre