Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cervena_ciapocka
17. aug 2009

lili 😔 ja som sa takto vyhybala jednej kamoske cele tehotenstvo 😕 ona nejak skoro dieta ani nechcela a tak ... proste som sa na nu nemohla divat ani sa s nou rozpravat 😔 az teraz ked uz ma malu dcerku som jej zablahozelala a trochu pokecela, ale aj tak je to tazke, a tiez sa ma hned spytala, ze kedy budeme mat my

lili136
17. aug 2009

cervena ciapocka
som rada, že nie som jediná taká...... tiež som nejak nevedela, o čom sa s ňou baviť.... ona za nič nemôže, ale mne bolo stále do plaču, keď som ju videla s bruškom......a keď nám dávali návody, ako zaručene počať dieťa..... som si tak myslela, že keby si ty baba vedela, že s počatím ani nebol taký problém...... ako s vynosením 😒
a to nie je jediná vec,.... stačí nejaká fakt že konina a ja si spomeniem, že ešte pred dvoma týždňami to bolo inak..... úplná hovadina, napr. keď som zistila, že som tehotná, tak som si začala robiť bezkofeinovú kávu..... ešte niekoľko dní po MA som vždy siahla po bezkofeinovej a potom som sa zbadala, že aha, veď už nemusím..... a to mám potom pokazený celý deň...... dúfam, že ma to prejde tieto stavy...... aspoň trošku.... hovorí sa, že čas je najlepší lekár, tak mu verím 🙂 🙂

cervena_ciapocka
17. aug 2009

lili - to ano, cas ...
a presne ako hovoris, tie zeny za to nemozu, ... ja mam tiez teraz jednu koleginu tehotnu a tym sa to podarilo na prvy sup 😒 ... mam ju velmi rada, ale tiez mi je velmi smutno pri kazdom pohlade na nu, alebo ked ostatny tak nadsene hovoria o jej tehotenstve a pod. 😔
U mna to po potrate bolo tak, ze tie dva tyzdne co som bola na PN som takmer cele prespala a potom som mala obdobie, ze asi mesiac som o dietati vobec nehovorila, ani na to nemyslela. Este potom par mesiacov som mala dobrych, ale potom sa to opet zacalo pomaly spustat ...

lili136
17. aug 2009

mne neprejde deň, aby som si na to nespomenula, ale to je podľa mňa tým, že to je čerstvé.... je to len čosi viac ako týždeň....... dúfam, že časom to trošku ustúpi, aj keď sa bojím, že nie. lebo keď sa z toho nejak dostanem, tak to ubehnú možno akurát tie 3 mesiace a začneme sa snažiť znova a celý kolotoč o bábätku sa rozbehne zas.......

joooj, mne sa dnes tak strašne nechce robiť, že až hrúza 😢

cervena_ciapocka
17. aug 2009

mne bolo chvilu dobre, snazila som robit veci ktore by som pri tehu robit nemohla a tesila som sa ... ale potom sa to zas zhorsilo a bola som raz hore a raz dole ... teraz sa snazim fakt na to nejak nemysliet a neotravovat s tym manzela, ale je to tazke nechat to len tak ... ale musim, lebo by som sa asi zblaznila

picolino
17. aug 2009

cervena ciapocka,nic mi nebolo, neviem...do toho som bola aj chora,mala som silnu nadchu a bolelo ma hrdlo, takze mi bolo zle, ale pripisovala som to chorobe...tak neviem...v den , ked som nedostala MS tak som uz cosi tusila,aj pocit som mala zvlastny....tak som urobila test, bola tam druha ciarka taka slabiulililinka, ale dnes om urobila znova a boli tam obidve jasne 🙂 , ale v podstate mi nic nie je, ani prsia ma nebolia....mam take bublinkovanie v bruchu , to uz mam asi tyzden 🙂 🙂

cervena_ciapocka
17. aug 2009

🙂 🙂 🙂
ja som uz spomynala, ze tiez mam tento cyklus nejaky divny. Teraz som prave v case PMS a to ma bolia prsia a mavam depky. Ale teraz vobec nie 😕 nechapem to. Je mi uplne super a v podstate je mi "jedno" ci mrcha pride alebo nie 😕 Sama sa nechapem 😀

lili136
17. aug 2009

cervena ciapocka
no aby si sa nepripojila o pár dní k picolino s dvoma čiaročkami 😀 😀 😀
to by sme tu mali aký plodný mesiac 😀 😀

cervena_ciapocka
17. aug 2009

😀 😀 keby tomu tak malo byt, waaaaw 😵 😵
vcera sme sa dokonca s manzelom zhodli aj na menach 😅 sice sme ich uplne zmenili od tych co sme vybrali predtym, ale zapacili sa nam na prvy sup 😀

cervena_ciapocka
17. aug 2009

Takze takto o tyzden v pondelok testujem 😀

lili136
17. aug 2009

no to my sme sa s manželom vôbec nevedeli zhodnúť na menách 🙂 ...
tak budem držať palce, nech takto o týždeň ujúchaš radosťou 😀

cervena_ciapocka
17. aug 2009

dakujem 🙂
nam sa vela mien nepaci a najvecsi problem mame s dievcenskym, lebo pri kazdom peknom mene poznam nejaku jeho majitelju ktoru nemusim 😝 😀 Ale vcera mi jedno napadlo a manzel hned suhlasil, az som to normalne necakala 😅

lili136
17. aug 2009

u nás to bolo ako na trhu, keď sme sa bavili o menách
ja som chcela Hanku, manžel že v žiadnom prípade.... on chcel sofiu, ja že v žiadnom prípade..... ja som navrhla Filipa, on že v žiadnom prípade..... a takto to išlo až kým sme sa neunavili a nedošli k tomu, že teda dcéra bude Zakysanka a syn Kefír 😀 😀 😀 😀 😀

cervena_ciapocka
17. aug 2009

🙂 🙂 a ver ze take mena nebude mat ziadne ine dieta 😀
ani mne moj Hanku neschvalil, ale Filip sa nam pacil obom 🙂 ale je niekde na 3. mieste

lili136
17. aug 2009

no to teda hej, to by sme určite boli jediní 🙂
ale mám presne ten istý problém, že meno vo mne evokuje nejakého "nositeľa" tohto mena, ktorého poznám a ktorého nemusím...... potom sa už takýmto menám vyhýbam, aj keď je to také smiešne, lebo napríklad poznám Zuzanu, ktorá je výborná kamoška a poznám Zuzanu, ktorú vôbec nemusím........

ja mám po neúspešnej Hanke ešte v zálohe Terezku 🙂

mirip
17. aug 2009

Ahojte , kde ste všetky? Pozerám že k nám pribudli nové tváre......................

cervena_ciapocka
17. aug 2009

ahoj mirip 🙂 ja tu obcas som, obcas nie 😀

mirip
17. aug 2009

ved aj ja, občas odbieham, vybrať praču atd.

cervena_ciapocka
17. aug 2009

ja dnes akosi nic nerobim 😅 zatial som sa len osprchovala a bola na obed 🙂 ale hadam sa este rozbehnem

mirip
17. aug 2009

no ja hej, pozberala a požehlila suché prádlo lebo som prevliekala v sobotu aj periny a ešte chcem dať preprať látkové plienky ale naši na dvore režé kačice a smrad ide aj sem na balkon tak musím počkať kám skončia 😵

cervena_ciapocka
17. aug 2009

🙂 🙂

kodada
17. aug 2009

ahojte, vitamnove tvare .... a blahozelam k // vsetkym ... pomaly musi prebrat po nas niekto stafetu, ze miri 😉

mirip
17. aug 2009

jasné kody ale ja sa ešte pár týždňov rodiť ani nechystám a ano na to nemyslím lebo ma chytá panika z porodu ked na to myslím...........darmo čo človek nezažil a nevie aké to je má z toho aj tak trochu strach 🤐

kodada
17. aug 2009

ved ani ja, malemu je tam urcite dobre ... v stredu idem do nemocky na tehu kurz, tak aspon si obzriem salu a tak 😉
ja este na porod nemyslim, nechcem sa zbytocne stresovat, ked naozaj neviem do coho idem

mirip
17. aug 2009

no u nás také nie je len kurz vo 4. mesiaci chodí sa 4X a dosť neskor už nie je nič na vo 4. mesiaci ked som bola sme mali plný dom murárov, stolárov atd.

cervena_ciapocka
17. aug 2009

ja vas nechcem strasit, ale kamoska porodila dcerku v 35 tt a to mala cele tuhu v pohode 🙂 a to mate uz o 2 tyzdne 😅 🙂 ale mala bola OK a aj teraz je 🙂

kodada
17. aug 2009

u nas je prave len od 32 tt ... a chodi sa len raz ... som zvedava co nam tam budu hovorit 😉
ciapocka ja som to prezivala s tohtorocnymi majovkami, prva majovka porodila 8.4 .... viac ako mesiac pre terminom 😀

cervena_ciapocka
17. aug 2009

tak dufam, ze tasky uz mate zbalene 🙂

cervena_ciapocka
17. aug 2009

aj ja som mala rodit niekedy koncom maja 😒

tilly
17. aug 2009

picolino, ninus, gratulujeeem 😉 držte sa

moje bábo by už malo skoro pol roka 😢

no nič, musím sa sústrediť na toto tehu, som vďačná za každý riadny kopanec, aspoň viem, že žije

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre