Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

jaaty
18. aug 2009

CERVENA-CIAPOCKA DRžíM PALCE

stinka
18. aug 2009

☹ môj príde až o 18tej ... juj to je ešte dlhá doba

stinka
18. aug 2009

som mimo v čom???? 😀 nech sa aj ja pridám...

Kodaka ahoj ako?

lili136
18. aug 2009

jaaty máš krásnu dcérku 🙂 . A je držiteľkou môjho "favorit" mena - Hanka 🙂

cervena_ciapocka
18. aug 2009

zeby som aj ja bola mimo 😀 😉

jaaty
18. aug 2009

Tak držím palce. 🙂 JA stále hovorím, že v jednoduchosti je krása... a ver mi, že nie je človeka, ktorý by npovdal, že je to krásne meno a ako storené pre ňu. Mne ju dali dokonca zapísať ako Hanku nie Hanu.

cervena_ciapocka
18. aug 2009

jaaty - Hanka je krasna 😵

stinka
18. aug 2009

aj ja sa pripájam je krásne 🙂

lili136
18. aug 2009

jooj, ja za chvílku frčím domov.... čaká ma "skvelých" 80 km cesty 🙂
kúpila som si včera nové koberce do novo vymaľovanej spálne, tak sa teším... aj keď spálňu som chcela maľovať a sťahovať kvôli očakávanému baby ..... ☹ . A keď už som mala kúpenú farbu a naplánované maľovanie, tak som si ju v sobotu vymaĺovala, nech sa aspoň poteším.......

stinka
18. aug 2009

tak tak musíš sa LILI tešiť aj z maličkostí.. a už lepšie?

cervena_ciapocka
18. aug 2009

tiez sa pripajamk tomu, ze si treba robit radost 😵

lili136
18. aug 2009

stinka ďakujem za opýtanie....
zisťujem, že táto stránka je pre mňa dobrá, i zlá.... dobrá v tom, že sa môžem veselo vykecať, lebo nie každý v mojom okolí má chuť počúvať moje problémy a ani nie každému to chcem vešať na nos a zlá v tom, že pozerám albumíky s tými malými drobcami a potom je mi tak trošku smutno.....
ale inak sa snažím tešiť sa z maličkostí a robiť si radosť 😀 . Dnes som si objednala cez net novú nálepku na stenu do spálne a tak 😀

stinka odkiaľ si?? neviem prečo, ale z fotky sa mi buď na niekoho strašne podobáš, alebo mám pocit, že ťa odniekiaľ poznám 😀

stinka
18. aug 2009

Ja som z blízkosti BB a Ty?

v tom že je táto stránka aj dobrá aj zlá máš pravdu... ja keď chcem tak nakuknem ale len sem nepozerám tie albumi lebo potom mi puká srdiečko, že už mohol mať náš jeden drobec cca 4mesiace alebo ak tak som mohla byť znovu tehu... no a mám doma sestru s malou aj švagrinu tak niekedy mám také stavy že až aj napriek tomu že ich mám rada, niekedy sa tomu neviem ubrániť asi je to ten smútok... že my nemáme tú maličkú radosť

mirip
18. aug 2009

veru tak nepozerajte albumy, teraz ked ešte neprešiel čas smútku to len škodí vášmu srdiečku ale potom ked si založíte svoj tak sa už budete tešiť 😵

stinka
18. aug 2009

ja to nemyslím v zlom ja to každému prajem len akosi teraz to neviem premôcť.. ja viem že je to takto lepšie ale je tam to ale.... ☹

mirip
18. aug 2009

prejde pár mesiacov a ked sa podarí zase už tam to ale nebude uvidíš 😉

stinka
18. aug 2009

ja viém 🙂 a teším sa už teraz na to ... možno si fandím ale do vianoc chcem aby sme boli 3ja ... po tom prvom ... sa nám to podarilo hádam na prvý šup ak si dobre pamätám tak uvidíme .... 😀

lili136
18. aug 2009

stinka
aháá, veď si mi to písala, už som si spomenula, že si z BB....ja hlava sklerotická 🙂

hovoríš mi zo srdca - ja tiež každému prajem, teším sa z toho, keď je niekto tehu, alebo keď má mimi, ale zároveň sa neubránim ani tomu smútku..... nie je to závisť.... vôbec nie... myslím, že všetky viete, ako to myslím.... je to len smútok v duši, že ja nemám a chcem...... a to ani nemusím chodiť na túto stránku a pozerať albumy. Pozriem sa na svoju švagrinu, ktorá ... no.... nebudem komentovať jej životné postoje a jej charakter.... ale má dve krásne zdravé deti, ktoré splodila, vynosila, porodila - ani nevie s akou ľahkosťou .... a vtedy mi to príde ľúto... navyše som krstná mama malého drobca, ktorý má 4 mesiace a keď som ho cez víkend držala v náručí, tak mi bolo do plaču.... navyše mi všetci v dobrom duchu posúvajú detské vecičky po svojich deťoch.... tak mám doma plný šuplík bodyčiek, tričiek, zavinovačiek a cez víkend, keď som to sťahovala, tak som sa na len dívala a smútila......

ale nechcem byť smutná..... 🙂 . chcem byť optimista a každému a hlavne vám tu všetkým fakt úprimne želám, aby sme si tu písali len o dvoch čiaročkách a o narodení našich krásnych zdravých a hlavne vytúžených batoľatách.... 🙂

stinka
18. aug 2009

žienky poradťe čo na večeru... ☹

lili136
18. aug 2009

niečo rýchle???
cestovinky s kuracím mäskom - mala som cez víkend -mňam....
alebo kurací perkelt -mňam
alebo cigánsku - mňam......

stinka
18. aug 2009

zdá sa mi Lili ako keby sme mali spoločný "osud" lebo ja mám tiež krstniatko a je mi to sestra a niekedy ... no proste no - koment.. je to silnejšie ako ja ... a keď sa pozabudnem a začnem sa dívať na tú našu malú, ktorej by som dala všetko juj nie je mi bohvieako a hlavne keď prídem k našim a tam malá toto malá hento každodenný telefonát ako mála... neviem či ma chápete nemyslím to vzlom ale je mi ťažko a hlavne niekedy to že my sme sa snažili 4 roky a nič a oni 3 mesiace a bum! viem som hrozna ale tak to cítim je to nespravodlivé a veľmi...

a tie dve čiaročky za chvíľku budú 🙂

stinka
18. aug 2009

a už vieš či sa poznáme???? 😀

lili136
18. aug 2009

nie si hrozná, stinka.... cítim to úplne rovnako...veď som ti to napísala, že ja to každému želám, ale moja švagrina bum a išlo to. ani nevedela, že je tehotná, ani nevedela, že porodila .žiadne problémy ,nič.......
a tiež mi každý druhý deň volá, čo malý, že sa pokakal, posiela mi MMS ako sa smeje a tak..... stále mu niečo kupujem, lebo by som mu aj modré z neba dala.... akurát včera som kúpila sadru na sadrové odliatky nožičiek a ručičiek, lebo švagrina to zháňala..... malý mal teraz meniny, tak som mu kúpila hračku na postieľku, oblečenie.... no proste ako pre svoje vlastné 🙂 🙂

neviem, asi sa nemáme odkiaľ poznať, ale proste tá tvoja tvár mi je sympatická a zdá sa mi, že známa 🙂

stinka
18. aug 2009

ĎAKUJEM :O) čo Ty vieš možno sa poznáme ty si od kiaľ? z BA? dobre si pamätám...

presne je to aj u nás tak ale to asi každá z nás takto vníma... juj je to niekedy ťažké a niekedy je to uplne také super, že ani neviem ako ide mesiac za mesiacom a depka nikde a potom bum a som tam kde predtým.... nuž ale ja verím že to bude fajn a zabudla som vy kedy sa môžete začať snažiť? 😕

lili136
18. aug 2009

pracujem z BA, ale oficiálne som z okresu TT......ale možno sme sa niekde stretli.... jeden nikdy nevie.... 🙂

jooooj, ja som ešte len týždeň po MA, takže ja najskôr tak za 3 mesiace.... teda počkám 3 mrchy a skúsime ísť na to.... takže mi to vychádza niekedy v novembri..... tak sa budem modliť, aby som si pod vianočným stromčekom našla dve čiaročky.... nič iného si ani neželám. nechcem žiadne darčeky, mne stačí pozitívny tehu test.... som neni ani náročná, že ? 😀 😀 ...budem si spievať ako Mariah Carey - All I want from Christmas is .....positive baby test 😀 😀 😀 😀 😀

no, babule, ja fičím za manželíkom..... idem sadnúť do auta a hurá domov..... idem "rozprestrieť" nové koberce, popolievať moju botanickú záhradu /na jar som sadila asi 100 ks muškátov/, tak sa musím ísť o to postarať....

pa pa zajtra. pekný večer všetkým....

marion
18. aug 2009

Ahojte žienky. Som smutná, že musím písať do tejto časti, ale zároveň viem, že si budem písať s niekým čo žažil presne to čo ja. Ešte nedávno sme čakali druhé dieťatko. Ale náhle sa všetko zvrtlo, a v 11 týždni sa zistilo že dieťatko vôbec nenarástlo, a teda som vlastne ako potratila. V pondelok som bola v nemocnici na tom vyčistení...a teraz už cítim len prázdnotu. Síce navonok to nedám veľmi najavo, ale vo vnútri sa s tým človek ťažko zmieruje. Ale na druhej strane tešíme sa z Lukáška, kt. nám denne robí veľkú radosť. Babule, doktor mi povedal že o polroka uvidíme a potom môžme skúsiť. Ja sa chcem ale opýtať, čo Vám povedal Váš doktor. Či to fakt musí byť až o polroka alebo aj skôr. Náš Lukáško má 2,5 roka. Nechceli sme taký veľký vekový rozdiel, ale čo už. Ďakujem vopred za akúkoľvek odpoveď. 🙂 🙂

cervena_ciapocka
18. aug 2009

Ahoj marion - je smutne co sa stalo, ale nieco podobne prezila asi kazda v tejto teme. Je hrozne ze take veci sa deju dennodenne 😔
Tvoj Lukasko je naozaj zlatucky 😵
A co sa snazenia tyka, my sme si povedali ze zacneme hned o 3 mesiace, ale akosi som sa bala tak sme to presunuli o dalsie 3 mesiace a potom este o dalsie 2 a teraz je druhy mesiac co sa snazime. Takze asi sama najlepsie uvidis ze kedy to bude dobre.

marion
19. aug 2009

Ahoj červená čiapočka. Ďakujem za info. My asi tiež radšej počkáme. Ja mám teraz ale aj ten problém, že v januári mi končí materska s Lukáškom. Začínam hľadať nejakú prácu. Ale vôbec neviem čo robiť,ak lekár povie v januári, že môžme skúšať, a ja pôjdem do novej roboty, tak neviem. Ja Vám želám úspešné snaženie, nech to čoskoro vyjde. 🙂 😉

lili136
19. aug 2009

ahoj marion
vitaj medzi nami, aj keď verím, že by si najradšej v tejto téme nebola.... ale to asi ani jedna z nás 😒
je to tak, ako ti písala cervena ciapocka.... názory lekárov sa rôznia. niekto trvá na 6 mesiacoch, niekto ti povie len tri... mne v nemocnici doktor povedal 3 mesiace, gynekologička 6 mesiacov. Ja som si povedala, že počkám 3 mrchy a potom pôjdem na gyndu nech ma pozrie, prípadne zoberie krv, či je všetko OK a skúsime ísť na to.... tak, ako sme sa tu už o tom bavili, tak prvých 6 mesiacov po potrate, resp. po vyčistení je maternica ako "pohnojená" /nejak sa tu zaužíval tento výraz/, takže ja by som rada skúšala po 3 mesiacoch.... ale uvidíme, čas ukáže.... tiež som len čerstvo po MA - cca týždeň, takže ešte je skoro špekulovať....

cervena_ciapocka
19. aug 2009

Dobre ranko 🙂 marion, tak takto s pracou sme to riesili aj my. Ja som nastupila do novej prace a hned v ten mesiac som otehotnela, ale babo bolo dolezitejsie 😵 no lenze to nevyslo a ja som mala zmluvu len na jeden rok. A aj preto sme to snazenie odkladali, lebo sme si chceli byt isty ze mi zmluvu predlzia na neurcito. Lenze opet mi ju predlzili len na dobu urcitu 😠 Takze v podstate sme "marne" cakali.
Takze si myslim, ze treba nechat vsetko len tak plynut, tieto veci sa aj tak vzdy poriesia sami. Kludne si hladaj pracu a aspon nebudes mysliat na babo a skor sa zadari 🙂 potom sa pripadne nechas vypisat na PN a uzijes si Lukaska este par mesiacov 🙂
.. he he ako pekne som ti to naplanovala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre