Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

aspinka
13. jan 2009

ahojte baby vy ste toho popisali. Kodada aj ja som si teraz BT merala prvy krat a dost mi to pomohlo vedela som kedy mam ovulku a dokonca aj mrchu som dostala presne ako som cakala.
V snazilkovani idem v cukruskynych slapajach ;) aj my sme chceli vo februari ale zabudneme sa chranit uz tento mesiac 😅 a este kodada k BT mne dost pomohla tato stranka http://merenibt.xf.cz/index2.html ja som si vytvorila graf na fertility 😉 a funguje super!

skybaby
13. jan 2009

ahoj aspi 🙂 my sa uz tiez zabudame chranit 😉 drzim palce 😉

aspinka
13. jan 2009

ten cesky som zacala ja ale hapruje im z jedneho dna na druhy sa mi prestal zobrazovat link na aktualny cyklus a nevedela som sa dostat ku grafu ☹ aj som pisala cez kontakt a nikto nic ani obraz ani zvuk este ze som si to znacila aj inde inak by ma mrdlo tesne pred ovulkou 😠
skybaby no super tak ideme na toooooooo!!! 😀

ninuska8
13. jan 2009

joj jak vam zavidim, ale zaroven prajem, aby vam to vyslo...dajte vediet, nieze sa znenazdajky vyparite 🙂 do inej temy

vevoncek
14. jan 2009

dobré ránko 🙂

vevoncek
14. jan 2009

ja som si vždy robila graf ručne ale vždy som chcela vedieť robiť ten na fertility ale nejako sa v ňom nevyznám škoda že nie je niečo také aj na českých alebo slovenských stránkach

kodada
14. jan 2009

bra ranko babulky, vdaka za vase odpovede 😉 a digitalnym teplomerom sa to nemoze merat? mam aj ortutovy, ale ten ja radsej uz nepouzivam

vevoncek
14. jan 2009

kodada ja som používala ortuťový lebo som čítala že ten je lepší na meranie BT le neviem kôli čomu je lepší

kodada
14. jan 2009

tak pouzijem ten, ved jew to jedno, ucel je rovnaky 😉 ako vevu, este stale nic?

bianca
14. jan 2009

ahoj

kodada podla mna je to jedno aky teplomer.Je pravda ze su lekari co neuznavaju nic digitalne,ani teplomer ani tlakomer iba vahu lebo ta sa neda oblbnut 🙄

kodada
14. jan 2009

bianca aj ta sa da oblbnut 😉 zle nastavis a hned mas o kilo-dve dolu 😀

vevoncek
14. jan 2009

mne to ale nehovoril doktor ja som si dala do vyhľadávača meranieBT a tam boli návody a bolo tam písané že je lepší ortuťový a určite tam bolo aj písané prečo ale ja si to už nepamätám

vevoncek
14. jan 2009

tak dnes budem oslavovať konečne dorazila mrcha 😀 😀 😀 som šťastná ako blcha

včera som mala ďábelskú kombináciu femigar, ženský čaj, varené červené víno a uzavrela som to alchemilkovým čajom

zuzla80
14. jan 2009

Vevonček gratulujeeeem, tak konečne 😀 😀 😀
Ja furtom nič 😠 ja mám zatiaľ kombináciu femigrad a alchemilku, takže ešte pridať víno a ženský čaj 🙂
Tak nech ťa ta potvora už viac nenaťahuje

skybaby
14. jan 2009

jej vevoncek gratulujem, konecne si sa dockala 🙂 kombinaciu si teda mala premyslenu 😀
zuzla aspon vidis u koho sa treba inspirovat 🙂
ja mam tiez zatial femigard a alchemilku a dufam ze mi to konecne po troch mesiacoch upravi ten moj rozhadzany cyklus 😉

aspinka
14. jan 2009

vevoncek super ty si sa na tu mrchu po zuby vyzbrojila. Co sa tyka fertility je fakt skvely ja neviem anglicky ani makke F tak som sa tam nejako prekusala a potom so nasla tu cesku stranku http://merenibt.xf.cz/index2.html a zistila som ze je to tam vsetko prelozene a polopatisticky vymyslene ver ze ked som to zvladla ja ty urcite. A meriam digitalnym a do ust co stare BT maniacky povazuju za menej ucinne a vedela som podla teplot a grafu ked bola presne ovulka a mrchu som cakala na minutu presne 😀

vevoncek
14. jan 2009

ja som to už brala tak flegmaticky už som sa zmierila so všetkým a mala som ešte starý femigard čo som vysadila keď som bola tehu tak som si povedala že hoo doberiem a aspoň (možno) príde mrcha a potom som si v robote uvarila ženský čaj potom som bola v meste kúpiť ten alchemilkový a večer sme si s mužom spavili varené víno lebo som rada že už nie som na tabletkách a zároveň som si ešte spravila alchemilkový čaj

ak táto kombinácia zaberie ešte niektorej z vás tak si ju dám patentovať 😀 alebo potentovať 😅

cukruska1920
14. jan 2009

vevon....gratulujem k mrske 😉

vevoncek
15. jan 2009

baby ďakujem vám ste zlaté že ste mi pomáhali a mysleli na mňa veľmi mi to pomohlo 🙂

zuzla80
15. jan 2009

Skybaby inšpirácia zabrala, takže Vevonček môžeš patentovať 😀 😀 - mrcha dorazila po kombinácii femigrad, alchemilka, červené víno a kúpeľ 😀 Asi tá moja čakala na tú tvoju 😀

kodada
15. jan 2009

bre ranky babulky, gratulujem k mrcham 😉 nebojte sa, uz sa to rozbehne, tie dalsie pridu ani sa nenazdate a mozte zacat ... 😀 😀 😀

vevoncek
15. jan 2009

zuzla tak to som rada že moja ďábelská kombinácia zabrala normálne sa teším s tebou 😀

ja som femigard už dobrala tak dnes som len na ženskom čaji a poobede keď prídem z roboty si uvarím alchemilkový a keď už budem mať drhú mrchu začnem brať kyselinu listovú

kodada
15. jan 2009

ja som dnes zacala s meranim BT

skybaby
15. jan 2009

cukrus videla som tvoj nadejny grafik 😉 zeby to vyslo? budem drzat
boze baby ja furt zabudam jest tu listovku, musim ju niekam na viditelne miesto polozit 😀

skybaby
15. jan 2009

a baby uz tyzden ma boli vajecnik ☹

vevoncek
15. jan 2009

kodada aj ja začnem ale až po mrche

skybaby možno ža bolí kôlo tomu že sa to ti tam všetko dáva do normálu možno z toho femigardu sa ti to všetko upravuje a pripravuje na na oplodnenie alebo nemôžeš byť už tehu?

skybaby
15. jan 2009

teraz by som mala mat nejako ovulku, ale ta netrva tyzden 😀 neviem asi sa mi to fakt upravuje vsetko, dufam 🙂 uz sice tak tajne snazilkujeme ale nepocitam ze sa to podari skor ako za pol roka, rok
ja som kedysi merala asi pol roka a teraz sa mi nechce 😉 ale je to fajn

kodada
15. jan 2009

ja mam mat v pondelok ovulku, tak si to chem vyskusat ... zatial ma to bavi 😉

tatuska1
15. jan 2009

no babule ja som bola vcera u lekarky vsetko mam ok vsetko sa hoji ako ma a my sa mozme snazit uz aj teraz.ale pockame do aprila tak to bude najlepsie.lekarka mi nasadi pred tym dupfaston tak sa to pise asi poradila to aj niektorej z vas ci nie.pozeram ze sa to tu rozbehlo so snazenim.nech vam to vyjde cim skor babky.

kodada
15. jan 2009

super tatu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre