Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

saallen
14. sep 2012

@ondatra2 to viem o com hovoris,vola sa to "mola" a je ich viac druhou

saallen
14. sep 2012

Tak baby a som bez hlasu,snad sa mi do zajtra vrati. Jedine stastie,ze na psani ho nepotrebujem

spisiacka
15. sep 2012

@saallen tak rychlo sa vyliec nejako mi ustava to krvacanie konecne teda ked sa to nevrati znova. Inak toto na konci v tej sprave co mam pisane ze bez apatii a to dalsie to som si dala vyhladat do googla a to mi vyslo ze to je bez nejakych anomalii a bez chybneho vyvoja buniek plodu to mam ako chapat ze bolo zdrave??? Ja uz nicomu nerozumiem. A je tam na konci njieco ako diagnozy a ked som dala vyhladat toto tak ma hodilo do ligy proti rakovine ale to cislo co je pri tom 2800.0 to mi nenaslo nikde.... neviem co si o tom mysliet.

saallen
15. sep 2012

@spisiacka joj tak to neviem,asi by som to tak chapala,ale tak zkus na to spytat lekara,mozna ti k tomu povie viac.

erikad82
15. sep 2012

@saallen skóre uzdravenie a dobre porobte izbu....
@spisiacka mne doktorka povedala,ze to ma potvrdiť,či bolo ozaj dieťa mŕtve.... Je to divne,no tak mi včera povedala....

Inak mňa to podbrusie stale pobolieva.... Na kontrolu idem 3oktobra,tak dufam,ze všetko bude ok. Kúpila som si už aj ten čaj čo tu bol spomínaný,tak už popijam.

saallen
15. sep 2012

@erikad82 dakujem,a to ako ta pobolieva?

katarinagm
15. sep 2012

@erikad82
@saallen
@spisiacka
aj ja uz popijam caj.. 🙂
a mne krvacanie prestava uz asi stvrty den... 😒 vcera nic a dneska zas taky hnedy vytok trosku.. no tak dufam, ze to prestane uz konecne uplne...
a aj ja by som to chapala tak, ako pises.. ale potom nerozumiem, preco zomrelo.... ☹ ☹ nechápem tomu.. som zvedava, ci mne sa tie vysledky dostanu do ruky, ci mi iba doktor nieco povie v zmysle "nic sme sa nedozvedeli"...

erikad82
15. sep 2012

@saallen No je to taka bolesť asi ako pred kramamy, keď dlhšie stojím alebo čosi robím tak to boki viac,doktorka mi povedala,ze sa to jednoducho musí preliecit...

spisiacka
15. sep 2012

no asi bude najlepsie to neriesit nic sa aj tak nedozviem a este zacnem uvazovat ze bolo fakt zdrave a nieco som ja pokazila

erikad82
15. sep 2012

Hm a načo je dobré piť ten čaj,je tu veľa príspevkov a nemôžem sa k tomu dopátrať. Mne doktorka kazala iba užívať železo,lebo som chudokrvna... Ako sa vám dnes darí? Ja mám od rána slzave údolie.... Je mi smutno...

erikad82
15. sep 2012

@spisiacka aj ja si myslim,že už to treba nechať tak,len by to človeka trápilo ešte viac a to maličké aj tak nič nevráti....

saallen
15. sep 2012

@erikad82 podporuje hojenie,zpevnenie sten maternice,po zakroku,a tak.vsak zkuz si najst na internetu.nepamatam si vsetko,ale mne ju odporucila aj lekarka

saallen
15. sep 2012

@erikad82 V ludovom lecitelstve sa povazuje za rastlinu na zenske choroby,podporuje funkciu maternice,a tym zvysuje pravdepodobnost otehotnenia a donoseni plodu.po porode zlepsuje kvalitu materskeho mlieka,jeho tvorbu a vylucovanie.

katarinagm
15. sep 2012

@erikad82 aj ja som si dneska poplakala... aj mne je smutno a hrozne mi chýba... ked si predstavim, ako krasne nam mohlo byt.. a viem, ze sa to len velmi tazko zlepsi, pokym sa nepodarí druhé.. a toho sa strasne bojím, ze ak sa nepodarí skoro, tak ma to uplne casom znici...

erikad82
15. sep 2012

@katarinagm musime len veriť,že to nebude dlho trvať.... Najlepšie je nechať tomu voľný priebeh a moc to nesilit.... Držím palce!

ondatra2
15. sep 2012

@katarinagm @erikad82
veru tak baby, cim dalej, tym je to horsie. a ked sa nedari znovu otehotniet alebo sa z roznych dovodov nemozeme snazit tak je to blbe. clovek si vselico namysla uz potom. Tak hadam sa nam podari coskoro. 🙂

erikad82
15. sep 2012

@ondatra2 určite áno!

saallen
15. sep 2012

Na mne teraz prisiel takovy splin.v izbe co robime synovi,tak tam boli odlozene babatkovske vecicky, a nako ma to polozilo,sakra.naozaj jediny liek na toto,bude dalsie tehotenstvo adufam ze dokonca roka tak aj bude! 🙂

ivik4
15. sep 2012

@saallen @ondatra2 @spisiacka baby prosim Vas aj Vam rastlo po odumreti plodu brusko dalej ?

ondatra2
15. sep 2012

@ivik4 v takom skorom stadiu este nemohlo rast brusko, skor to bolo nadute brusko a ja som tesne po kyrete mala nenormalne problemy s naduvanim, tak moze byt, ze mas taky pocit. co sa mne robilo s crevami, to som este nikdy v zivote nezazila, doktorka mi povedala ze sa moc sledujem a ja som sa ani pohnut od bolesti nemohla, pomohlo mi nechutne povedane vypustit vzduch, ale aj to bolo s bolestami.

saallen
15. sep 2012

@ivik4 to ti neviem povedat,ale ja som brusko mala,ale to bolo aj tym ze som druhorodicka,ale teraz uz ho mam zasa ploche ako zehliacu dosku.😀

spisiacka
15. sep 2012

@ivik4 tak mne este vobec nestihlo rast takze nie

spisiacka
15. sep 2012

@saallen mne je tiez hrozne, dcera ma stale stve to vecne musim na nu kricat nepocuva nechce spat vsetko sa mi ruca, zacinam mat pocit ze to ona zapricinila ze mi robi nervy stale

saallen
15. sep 2012

@spisiacka to nie,to nesmies tak brat,to oni len maju take obdobie,aj moj je teraz taky tvrdohlavy a umineny,je to tazke ja viem,ale dcerka ta potrebuje.verim ze buduci rok sa stretneme spolu s nasimi detmi a samozrejme babatkami. 🙂

spisiacka
15. sep 2012

@saallen ja neviem proste furt som sa znervoznovala bo to si neda povedat cez obed mi uz vobec nechce spat ale unavena je tak mravci potom az do vecera neviem uz co mam s nou robit vsetko je ne a ne a vsetko sama.... uplne ma odmieta. A teraz ked mam toto za sebou tak mi staci malo ze ma nieco vytoci. A od vcera mi znovu sa vsetko vratilo ked tam pise ze ziadny chorobny vyvin tak potom preco z niecoho to byt muselo. Dufam ze ti tiez daju tu spravu alebo aspon ukazu ze co sa tam pise ci to stale tak pisu ci niekomu tam aj daco daju ze bolo zle. Neviem ale ja nejako potrebujem vediet co sa stalo aby som vedela comu sa vyvarovat a viem ze sa to uz nedozviem a hneva ma to

erikad82
16. sep 2012

Dievčatá mňa to podbrusie tak strašne rozbolelo,až mám ako kŕče. Rano nič,dala som si raňajky a vypila som ten čaj alchemilkovy a cca po hodinke takéto kŕče.... Je možné,že to je z toho čaju? Doktorka ma varovala pred zápalom,no veď od toho zákroku sedim len doma,v teplé .... Snáď mi to rychlo prejde.... Vy ako sa dnes mate?

spisiacka
16. sep 2012

@erikad82 mna tiez napadlo ci to krvacanie nie je z toho. Vcera som uz nemala nic poobede tiez bolest brucha a rano znova ta hneda krv. Citala som ze sposobuje nejake stahy maternice ten caj tak neviem ci to je nahoda ci to sposobuje on.

saallen
16. sep 2012

@erikad82
@spisiacka

A ako dlho ten caj pijete baby?

spisiacka
16. sep 2012

@saallen tyzden priblizne

saallen
16. sep 2012

@spisiacka tak ak sa ti da zkuz este vydrzat pit,ja som to mala zo zaciatku tiez,ale teraz uz som v pohode.ziadne krce bolest,nic.ja si myslim,ze docistuje aj to co tam je este zle.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre