Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
9. feb 2009

aspinka, ved presne podla toho som sa tam aj pokasala zaregistrovat, no nic... nevadi...viem ze mi ma prist ten aktivacny link na mail, no nic mi neprislo doteraz... kody sa na to mrkne asi 😉

vevon, kupili sme si v asku novy koberec pred gauc do obyvky, taky ten uzlikovy co je teraz in a malemu sme objednali do izby poschodovu postel ale musime pockat kym nam ju vyrobia...nejakych 5 tyzdnov...nevadi, aj tak chceme tu jeho izbu vymalovat a trosku take zmeny male urobit... 🙂

kodada, dakujem ti velmi pekne... poslala som ti do ip udaje, no neviem ci ti to pojde... ale dakujem za ochotu... a som rada ze sa citis fajn...nech to tak aj ostane... ja som prve teho bola ok do tretieho mesiaca...ten som totalne cely pregrckala, uz ma chceli poslat aj do nemocky na infuzky ale ked som bola doma na pn tak sa to zlepsilo...

evulik6
9. feb 2009

vevon,... aj ja si niekedy myslim ze som asi teho...neviem...bolia ma strasne prsia, BT je zatial ok, pomalicky stupa... ale neviem... ved vies, moze to klesnut aj zajtra...co ja viem... a tie prsia - niekedy ma boleli aj pred mrchou , ale nie az tak ako teraz... no uvidime v sobotu... 😉

kodada
9. feb 2009

evulik, ani mne to nejde, smola
mne nebolo zle vobec, ziadne priznaky tehu, ani priznaky MA ... tak som zvedava co ukaze sobota 😉

aspinka
9. feb 2009

evulik este ma napadlo ci si sa nesekla v maily alebo skus zadat iny urcite nemas len jeden 😉

evulik6
10. feb 2009

aspi nie.... nesekla, skusala to aj kodada a maju tam teraz nejaku chybu... aj som si myslela ze im to teraz asi nefunguje, ale moja anglictina nie je taka super tak preto ... dakujem kody este raz...

no neviem co ukaze sobota, ale myslim si, ze teho asi nie som.... ze by sa nam to podarilo na prvy krat tak to sa mi nechce verit... ked nebudem teraz tehu nevadi, asi to tak ma byt, ved raz sa nam urcite zadari... 😉

kodada
10. feb 2009

evulik nam sa to podarilo v podstate na prvy krat 😉

kodada
10. feb 2009

ahojte babulky, mam otazocku, dnes som zacala mat hnedy vytok, mam ist k doktorovy?

skybaby
10. feb 2009

podla mna hej, urcite bude vsetko v poriadku, ale pre istotu by som isla, budes aj ty kludnejsia 🙂

evulik6
10. feb 2009

kody chod radsej, budes kludnejsia... 😉

cukruska1920
10. feb 2009

kodi...a co robis este doma??? uz si tam mala byt 😠 😠

kodada
10. feb 2009

babule idem, ale doktor ma zoberie az o 13,00 lebo nebol v ordinacii ... ale ze by to mohl o byt v podstate uhniezdovanie vajicka
cukru ja som v praci ...

cukruska1920
10. feb 2009

kodi.. jaaj..dobre ale potom chod... urcite to nic nebude..potom daj vediet 😉

kodada
10. feb 2009

idem, manzel ma zavezie ... este neviem ci sa vratim do prace alebo pojdem domov, tak sa potom ozvem, neboj
ty ako, ako s drzi teplota?

tatuska1
10. feb 2009

kody drzime prsteky vsetko bude oky uvidis moja drz sa a potom nam napis!!!!!!!!!!

cukruska1920
10. feb 2009

kodi...drzi sa 😉

tatuska1
10. feb 2009

cukruska budes druha????????

skybaby
10. feb 2009

ja chcem byt tretia po cukrus 😉

tatuska1
10. feb 2009

budes mozno aj druha a ked nie tak tretia a ja vas budem nasledovat heeeeeej??????

tilly
10. feb 2009

ja si beriem to piate miesto 😀 😀 😀
tak by som chcela zistiť tehu 5.3. ... chcem byť novembrovkaaaa 😀

tatuska1
10. feb 2009

ja keby uz aj tento mesiac no neviem neviem 😀

skybaby
10. feb 2009

ja uz oktober nestiham, ale beriem hocijaky mesiac 😀

evulik6
10. feb 2009

kody, myslim na teba... drzim palce nech je to ok... 🙂

tatuska1
10. feb 2009

asi vsetky myslime na kody vsak? 🙂

tatuska1
10. feb 2009

skybaby ty mas uz ktoru mrsku za sebou

tilly
10. feb 2009

kod je určite OK

tatuska1
10. feb 2009

tilly ty mas krasneho drobca vlastne fesaka 🙂

tilly
10. feb 2009

ďakujem 😉
chcem ešte jednééého 😀

tilly
10. feb 2009

idem pre toho fešáka do škôlky

skybaby
10. feb 2009

ja uz mam tri za sebou alebo styri? 🙂 tak nejako
kody bude urcite v pohode, pri tom kolko z nas jej drzi palce bude urcite vsetko v poriadku

evulik6
10. feb 2009

sky aj ja si to myslim.... velmi jej drzim palce....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre