Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
19. feb 2009

kedy cakas? presne v nedelu?

skybaby
19. feb 2009

neviem ci sa mozem spolahnut na svoj super cyklus, ale cakam presne v nedelu ... pri minulom tehu mi test ukazal ciarku uz v prvy den meskania

kodada
19. feb 2009

ak si netrpezliva skus, mozno sa ukaze ... mas nejake priznaky?

vevoncek
19. feb 2009

kodi ja by som ho aj ponadrapovala ale neviem či by mi ho manžel dal, lebo keď sme ho boli kočíkovať tak sme sa bili o kočík sa museli ľudia dookola čudovať že čo to tam stvárame s tým kočíkom 😀

ja som už 37DC a stále ničdo 45 DC je ešte ďaleko asi zvolím ďábelskú kombináciu ako minule

kodada
19. feb 2009

no nech nie je sebec a na chvilku ti ho pozicia ... alebo nech sa nalepi jemu 😀 vsak nech si vyskusa ake je to chodit z bruskom

zuzka_w
19. feb 2009

ahojte babenky, prave som si spravila test a take 2 ciarky mi nabehli okamzite, ze niet pochyb 🙂 V septembri som mala MA a teraz po 4 mesiacoh som tehotna 🙂 😉

skybaby
19. feb 2009

praveze nemam ziadne priznaky, ani prsia ma nebolia, ani nic ine nepocitujem, ak nevydrzim a nebude mrcha tak testnem mozno v sobotu ... sa mi paci testovat cez vikend ked je taka pohodicka, neviem si predstavit ze najdem // a idem potom normalne do prace a tvarim sa akoze nic 😀
ja som si uzila ked tu bola kamoska z anglicka a kocikovala som jej dvojicky, som sa totalne vytesovala 🙂
fuha vevo 37DC je hodne, ja som mala najdlsi cyklus teraz po potrate 32 a to sa mi zdalo straaaaaasne vela, ked ja mam normalne 26 😉

kodada
19. feb 2009

zuzi super, ja som mala MA v oktobri ... myslim ze tento mesiac je plodny na // 😉
sky tak vydrz aspon do soboty vecera ... potom budeme cakat infosky ...
ja si chodim uzivat z kamaratovym 8 mes. syncekom, ale nekocikujem, len sa s nim hram v izbe

skybaby
19. feb 2009

zuzi velka gratulacia 🙂
ja vydrzim asi do tej nedele do rana, predsa len ranny moc je lepsi 😉 , ja som nikdy nebola ten testovaci typ co testuje hned dva dni po sexe 😀

evulik6
19. feb 2009

zuzi gratulujeeeeem, tak sem rychlo prskni nejake tie virusy, este nas je tu dost netehuliek... 😀

sky, som zvedava ako dopadnes...neviem sa dockat vikendu a tvojej spravy.... drzim ti palce nech ti to vyjde 😉 To som ani ja nikdy netestovala dva dni po sexe... tiez az ked mi mrcha nedosla... tak naposledy som cakala 3 dni, a ked nedorazila tak som si robila a hned krasne //, no zial neuspesne...dufam ze najblizsie // to bude ok

vevon, tak dnes si zaneprazdnena... ja si ani neviem predstavit ze tak dlho by som mrchu nemala... u mna to bolo pravidelne 28 dni a raz za rok sa mi to posunulo trosku ale inak fakt ako hodinky... teraz sa mi to nejako skratilo na 26... no sranda... 🙂

aspinka
19. feb 2009

Ahojte. Co nove vidim dalsia tehulka blahozelam!!! Kodada zle ti nebyva? A ostatne kedy ma prist/nerpist mrcha 😀

evulik6
19. feb 2009

ahoj aspi.. ja mam teraz druhy den po mrche, tak ideme na to pomaly 😀

kodada
19. feb 2009

aspinka priznaky ziadne nemam

ela304
19. feb 2009

ahojte babky, gratulujem dalsej tehulke Zuzke a nadejnej drzim palce na sobotu. dufam ze tam budu //. Ja som dnes cely den prespala, zobudila som sa o 8.00, naranajkovala a spala som do 12.OO, potom som bola von s mojim milacikom a zase som si schrupla. Tak takto tehulkujem. Kodada aj ja mam rozcitane Tajomstva. Je to dobra kniha. Ale este lepsia je Rozhovory s anjelmi o zmysle zivota. Tuto som citala po prvom potrate a velmi mi pomohla. Od vtedy mam respekt pred tymito vecami. Mam teraz asi tri knizky na taketo veci. Clovek tym nic nepokazi a asi na tom nieco bude, ved aj ja som prikladom.

kodada
19. feb 2009

nasa firmy na takych knihach ide cela, nepoznas nas nahodou Webygroup

ela304
19. feb 2009

no jasne poznam, robite aj pre nas. robi u vas aj moja byvala kolegyna. 🙂 🙂

kodada
19. feb 2009

kto? ranata?

ela304
19. feb 2009

nie, Erika K.

ela304
19. feb 2009

co tam robis, ja som bola u vas raz aj na skoleni, ale skolila nas Erika.

kodada
19. feb 2009

ty robis na MU? sedim na sekretariate, a ak si bola na skoleni, obsluhovala som vas 😉
ale pst aj pred kusy, u nas v robote to este nevedia, baby su pozvane na buduci piatok pozriet nas domcek, chcem im to povedat asi az tam

ela304
19. feb 2009

ano na MsÚ,no ani o nas to nikto nevie lebo u nas je zensky kolektiv a tie nedopraju nic. My sme kupili domcek tiez teraz a v robote to nevie nikto.

kodada
19. feb 2009

mi mame super kolektiv, ale po predchadzajucej skusenosti im to este nechcem vraviet ... sefovi to chcem povedat az po 12 tt ....a ty nie si na PN?

ela304
19. feb 2009

Kodada, vies ako Erika dopadla s jednym babatkom. Ja sa stale bojim tychto veci a najhorsie je ked niekoho clovek pozna osobne. Dufam ze my budeme tehulkovat so stastnym koncom. A nielen my ale vsetky z MK.

ela304
19. feb 2009

ja som na PN a budem este aspon mesiac.Dokonca rozmyslame aj nad tym ze ostatnem doma. Mam dost stresovu robotu tak mi to nestoji za to. Mame aj dost starosti s domcekom, tak mi to aj dobre padne. Chceme do septembra byvat tak musime svihat.

mirip
19. feb 2009

ahojte tehulky a jeje ale vás pribudlo 😵 pekné, pekné aj ela gratulujem sa podarilo hned? ty si tuším spomínala že si mala missed v septembri, aj ja... 😔 a čo príznaky už máte????

kodada
19. feb 2009

eli, urcite to teraz dobre dopadne, pevne v to verim ... hod na chvilu svoju fotku do albumu, nech sa kuknem ci si ta pamatam
viem ako dopadla, nemohla som tomu uverit, potom MA s dvojickami ....
ako si v robote vysvetlila PN ked nevedia ze si tehu?

kodada
19. feb 2009

ahoj miri, ako?

mirip
19. feb 2009

ale nijako, dnes mám volno tak takmer celý deň spím 😀 inak nič, jem čo nezje mna 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
19. feb 2009

a ty ako kodi?

ela304
19. feb 2009

sorry baby, muz mi zobral notebook, tak som cakala. Mirip dik. Priznaky mam len take bezne. Drieme sa mi strasne a pobolievajú ma prsia a brucho este obcas. V robote vedia ze idem na IVF a oni si myslia ze este len zacinam s liekmi takze ich nenapadne ze môzem byt tehulka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre