Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cukruska1920
23. feb 2009

aspi..no dovol...ja chcem tiez patrit medzi tu 10 siatku

kodada
23. feb 2009

tak ze to zhrnme - tehulky: sky, sue, nikus, ela, mirip, kodada ... dufam ze som nezbudla na nikoho 😉

cukruska1920
23. feb 2009

kodi..no haaadam nie 😵 😵 😵

vevoncek
23. feb 2009

ahojte babulky ja sa vám ospravedlňujem že takto meškám a naťahujem vás ale ja som mala dnes hrozný deň ráno som sa brodila do roboty potom som sa brodila do mesta, lebo som tam musela niečo vybaviť potom som sa brodila k doktorke kde som nič nevybavila, lebo má PN ani sestrička tam nebola hlavne že som bola objednaná celé dni odrátavam ako blbá a nakoniec to takto dopadlo a najhoršie na tom je že tá doktorka ktorá ju zastupuje je asi 40km ďaleko a výsledky moje určite nemá a moja doktorka bude znovu v robote za týždeň a to sa môžem znovu objednať a bohvie na kedy ma objedná 😢
potom som musela zase brodiť na opačnú stranu mesta aby som si vybavila paragraf potom som sa doma napapala a utekala som k rodičom psa vyvenčiť a zobrať nejaké zásoby pre môjho chorého muža (jablká...) a keď som prišla domov mala som ešte nejakú robotu a konečne som tuuuuuuuuuuuuuuuuu

zničená, unavená a neviem ešte čo

na zajtra držím päste všetkým tehulkám čo chcú vidieť srdiečko 😉

kodada
23. feb 2009

vevu tak to si mala fakt zaujimavy den ... a s tou doktorkou ta moze porazit, nepovie ti vysledky povie po telefone?

cukruska1920
23. feb 2009

Ahoj vevon... mna by slahlo...

tatuska1
23. feb 2009

ahojte babulky!!!!!!!!! 🙂

mirip
23. feb 2009

ahojte dievčatá

cukruska1920
23. feb 2009

Dobry vecer sa praje... 😀

vevoncek
23. feb 2009

no nemôže mi povedať výsledky a ešte má napísané na dverách že keď chce dať niekto iný zapísať vysledky napríklad keby dával mne môj manžel zapísať výsledky do karty musí mať odo mňa notásrky overené splnomocnenie no chápete to mne je z toho úplne do plaču na nič som sa tak netešila ako na dnešný deň a nakoniec takto to dopadne ale čo už týždeň nie je taká dlhá doba len som zvedavá na kedy ma zase objedná na tieto výsledky som čakala mesiac tak dúfam že ma neobjedná za mesiac lebo sa vy..riem na celé výsledky

kodada
23. feb 2009

ahojte vsetky

mirip
23. feb 2009

tak ako kodi príznaky?

tatuska1
23. feb 2009

cukrusku 1920 ahoooj dufam ze sa na mna nehnevas!!!!!!

cukruska1920
23. feb 2009

vevon....a ake vysledky to mali byt?

tatuska1
23. feb 2009

kodada ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjj

vevoncek
23. feb 2009

výsledky či nemám v sebe nejakého parazita alebo dôvod prečo som potratila mala by som tam mať dvoje prvé čo mi robili hneď po potrete a druhé čo mi robili keď som doužívala tabletky či už je všetko o.k. tak som veľmi zvedavá a asi nemá zmysel sa skôr snažiť, lebo nerada by som zažila znovu potrat alebo niečo ešte horšie

cukruska1920
23. feb 2009

vevon...tebe robili vysetrenia preco si potratila?

kodada
23. feb 2009

vevu, ako pises, tyzden nie je az tak vela, oproti tomu, ze by sa to malo zopakovat
miri priznaky este stale ziadne a u teba ako?

vevoncek
23. feb 2009

nie nerobili ale keď som chodila na infekčné kôli parazitovy čo som mala to bolo ešte pred potratom tak mi doktorka povedala že ten parazit že kôli nemu by som nemala potratiť ani nič iné tak mi brala krv či nemám ešte niečo iné okrem toho parazita

ja sa musím s vami rozlúčiť síce veľmi nerada ale musím ak máte nejaké otázky kľudne píšte ja keď prídem zajtra do roboty vám na ne odpoviem ak sa mi bude dať (dúfam že sa bude dať)

idem trochu pomagať môjho chorého mažela celý deň musel chudáčik čakať na mňa doma sám

tatuska1
23. feb 2009

halo nikto tu nieje 🙂

kodada
23. feb 2009

ja som tu tatu

tatuska1
23. feb 2009

ano tu si
🙂

tatuska1
23. feb 2009

co nove moja?vsetko ok?

tatuska1
23. feb 2009

kody vidis ty beres ten duph.to ti akoze nasadil hned doky ze nemusela si zacat brat podla dacoho a beres to stale

kodada
23. feb 2009

vsetko OK, tesim sa na zajtra, aj sa bojim ... ten duphaston, mi v podstate nasadil koli hnedemu vytoku co som mala, je v podstate aj na zabranenie samovolneho potratu

evulik6
23. feb 2009

vevon, tak to ma mrzi ze ti ten dnesok takto dopadol, ale neboj sa, tyzden ubehne ako voda, ani sa nenazdas... tak ked budes volat tak naliehaj nech ta zobere hned, ze ty si bola objednana kvoli nim a tak...nejako ich spracuj... este to snazenie mozno aj stihnes...ved este len teraz ti ma skoncit mrcha nie? 😉 🙂

vevoncek
24. feb 2009

dobré ránko

evi dnes mi už asi skončí ešte som chcela tento týždeň využiť aj keď ovulku budem mať bohvie kedy ale včera keď som prišla od rodičov tak môj manžel sušil vreckovky na radiátori-vypúšťal bacilky (hneď som ho zvozila za to)a v noci tak kašľal že som sa vôbec nevyspala chcela som aby si dal med ale on ho neznáša ale už keď som bola úplne vynervovaná tak som ho nahovorila a až do rána bol kľud lenže ja som sa ráno zobudila a cítim sa úplne v pohode ale mám divný hlas a priedušky ma bolia. Takže bacilky ktoré môj manžel púšťal do ovzdušia asi zaúčinkovali takže ak budem chorá neviem či sa mi oplatí vôbec aj BT merať asi sa nechám prekvapiť a možno budem merať až keď budem mať dostať mrchu ☹

evulik6
24. feb 2009

ahoj vevoncek...moj je tiez chory...ma sibne, ale vcera som ho este namotala na tutu mutu, bo asi som mala aj ovulku, len dufam ze my s malym neochorieme ☹ to je hrozne teraz s tou chripkou... no kupili sme si caje, tak si uvarim, aj malemu , hadam nas to trochu ochrani... 😒

cukruska1920
24. feb 2009

Ahojte.... ako dnes ? u nas zase snezi 😠

kodi....drzim palce dnes a potom prid povedat ... 😉

evulik6
24. feb 2009

ahoj cukruska, u nas zatial nesnezi 🙂 idem k zubarovi, tak prcham...potom pridem kuk co je nove, takze piste holky piste 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre