Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
28. feb 2009

heej ze take mas brusko?????????ale ved nevadi len nech ste v poriadku

mirip
28. feb 2009

a kam by sme išli? tehilky z missediek nie sú založené sú tem maminy z missediek a tam nepatríme.........

tatuska1
28. feb 2009

to na kazdom inac je vidiet

tatuska1
28. feb 2009

supeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr tak tu s nami budete az kym nebudete mamule!!!!!!!!!!!!!!!

mirip
28. feb 2009

no ano lebo nerastie teraz len babatko ale aj ten prekliaty myom doky povedal že si ho vebudeme všímať a že neskôr nebude hádam tlačiť......ale inak by problémy nemal robiť len bude vačšie brucho ako tt v ktorom práve budem.....

mirip
28. feb 2009

ok idem pomaly ešt mám poumývať dlážky a dokončiť upratovať druhú kúpelňu zatial pá 😉

tatuska1
28. feb 2009

tak ahoj a peknu sobotu!!!!!!!!!! 🙂

tatuska1
28. feb 2009

uz tu nikto nieje co vsetky upratujete??????????

aspinka
28. feb 2009

ahojte no mna nejako zmaha kasel mam uplne hnusny drazdivy ☹
mala je uz ok ako keby jej dnes ani nic nebolo vdaka Bohu ona sa vzdy rychlo zo vsetkeho spamata 😀

evulik6
28. feb 2009

ahojte...
tatuska, nie neupratujeme vsetky ---ja som upratala hned rano.....pobede som bola s muzom v TN pre dadkovu postel, potom sme boli u nas v tescu este a u svokrovcov...tam sme nechali maleho, lebo by sa s nami nezmestil do auta, kedze sme mali aj zadne sedacky sklopene aby sa nam to zmestilo...

aspinka, to je super ze jej uz nic nie je..moj ma stale sopliky..ach... ale aj muza dlho drzia sople teraz, ja som zatial ako tak ok, aj ked dnes sa necitim uplne fit, trosku ma boli hrdlo a oci ma nejako bolia...ach, asi aj na mna nieco lezie...ale ja s tym zatocim...uvarila som si cajik pri nachladnuti a chripke , citronik spapam a uvidime...hadam trosku zaberie...

tak vsetkym kto sem este zavita zelam krasny sobotnajsi vecer 🙂 ahojte babulky

tatuska1
1. mar 2009

ahojte dobre ranko sa praje babule!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

evulik6
1. mar 2009

ahoj tatuska... peknu nedelu ti zelam...ja som prave dovarila a mam pauzu pred obedom 😀

mirip
1. mar 2009

ahojte mne sa ešte pečie kačka.........

evulik6
1. mar 2009

ahoj mirip..ako sa mas? 🙂

mirip
1. mar 2009

ok,dováram obed a sa chystám ideme na návšetvu tak prídem na kona až večer a od zajtra žiaden stres som doma na PNke 😵

evulik6
1. mar 2009

tak to mas super tu PNku... tak treba, trosku oddychovat...drzim palce nech ste ok 😉

mirip
1. mar 2009

v to dúfam aj ja že na dalšej kontrole bude zase všetko tak ako má 😔

evulik6
1. mar 2009

ale nebojkaj, urcite bude moja... 🙂

sue250
1. mar 2009

caute baby ako sa citite, ja som ako na kolotoci uz treti den mi je tak zle na zaludku ale zatial nevraciam, prvykrat som ani nevedela ze som tehu a teraz ako na plavbe lodou)))

sue250
1. mar 2009

mirip toho sa neboj ze ste mensi ak som to spravne pochopila aj ja to tak mam, ale to som mala aj predtym ak vies kedy ste to pocali tak je to ok, ja som mala ovulaciu 29 a podla toho to sedi ze som v 6tt a podla MS som v 8tt. ja este nemam ani srdiecko v stredu idem k dalsiemu dokimu co povie na cystu a na babo dufam ze tam nieco uvidia zatial tam bola len obal a dutinka ci co) 😉 inak tiez som na PN od zajtra a hlavne klud a lezat. ale si to neviem predstavit do 9m, a to ma mozno caka aj opercia cysty aj serklaz atd. baby len dufajme ze vsetky to dorazime do uspesneho konca a na vianoce uz bude mat doma kazda vianocny zivy darcek 🙂

sue250
1. mar 2009

mirip a kde mas ten myom? na vajecniku ci na maternici?

tatuska1
1. mar 2009

ahojte aj ja som uz dovarila a prichystala mnamky lebo poobede cakame navstevu. 🙂 dnes je vonku krasne to slniecko nema chybu.

evulik6
1. mar 2009

ahoj tatus...to veru nema ...fakt je nadherne...nech to uz takto ostane, ja mam rada taketo krasne pocasie...isla by som aj s malym na prechadzku ale bobacik zaspal..kym sa zobudi tak uz bude po slniecku..nevadi, zajtra dufam bude tiez takto a pojdeme von konecne...mozno mu to aj pomoze trosku na tie sopliky... stale ich este ma 😒

kodada
1. mar 2009

ahojte, tak sa hlasim spat, mm ma v piatok tak vytocil, ze som v sobotu sla z rodicmi do ZA za starkou ...
prisiel po mna ozraty na aute do prace, tvrdil ze nic nepil, na ceste policajti za mnou presiel okolo nich a domov sme tiez isli popred nich, videla som ze divne soferuje ... tak som soferovala ja. Cestou v aute grcal (mame to 13 km), doma som ho hned poslala lahnut, spal az do polnoci, vtedy som ho vyhodila zo spalne ... zistila som ze ostal!!! postel, nastastie len svoju stranu ... baby ja som tak nasrata, ze pomyslam na rozvod 😠 😠 😠

cukruska1920
1. mar 2009

Ahojte..zajtra idem na kontrolu ku gynekologicke ci je vsetko v poriadku.,,, sa bojim aby bolo vsetko ok.. a aby nam nestopla snazenie,,,,velmi sa bojim ze mi nieco zistia ☹

aspinka
1. mar 2009

Ahojte.
Kodada tak to je "mila" prihoda asi by som ho ...ja som mojho este nikdy nevidela opiteho a pri tom zostaneme 😅
Baby mne mrcha klope na dvierka takze tento mesiac nevyslo 😀

tatuska1
1. mar 2009

ahojte babulky kody klidek ved nerobi to casto ze nie?viem si predstavit ze ta taak nasral ze az mna by to tiez vytocilo ja som na to alergicka ale poviem ti aj ja som take situacie zazila ver mi mal by sa ti manzel ospravedlnit.
cukruska moja zlata neboj vsetko bude ok ved sme spolubojovnicky uvidis bude vsetko ok. 🙂

cukruska1920
1. mar 2009

tatus...no to duuuufam...

kodi...viem ako sa citis.... len to predychaj a bude lepsie...chlapi su niekedy dobre blbi...hlavne sa nestresuj

kodada
1. mar 2009

zacina sa to kopit, ani som vam nepisala, ale na VALENTINA sa opil z mojim otcom, lebo prisiel otcov kamarat!!!! zacinam mat toho dost ... na stole ma caka ruza, ale tvarim sa ze som si ju nevsimla. Ani pol slova som mu nepovedala odkedy sme prisli domov ... 😢
a navyse po prichode domov som zistila, ze mi zdochla najoblubenejsia zajacica ... nevedela sa asi okotit 😢
mam taku depku ...

cukruska1920
1. mar 2009

kodi.mozno je to aj tym ze si to teraz viac vsimas lebo si viac citliva ale urcite to nebude take zle....poznam take stavy...zazila som ich a poviem ti ze uz by som nechcela.... ale ono sa to vsetko napravi....chlapi su taki ze si musia sami uvedomit chybu a sami sa ju musia snazit napravit...inak si nepomozeme.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre