Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

erikad82
8. okt 2012

@zlatat tak to si viem predstaviť tu "hustu" situáciu 😀 My sme boli od polovice júla bez sexu,takže tiež odolať bolo ťažké 😉 a zakázané ovocie najviac chutí 😉

ellly
8. okt 2012

hmmm tak to ta caka opat ked otehotnies, ale koli vytuzenemu babenku to urcite stoji za to. Ale ja verim, ze to tvoje dalsie tehotenstvo co pride uz prebehne hladko a na jeho konci budes mat v naruci vytuzeny uzlicek. nevies, ci to automaticky ked si po potrate tak to dalsie tehotenstvo je rizikove?

zlatat
8. okt 2012

@ellly vraj nie - ale asi to záleží od Dr. ako sa k tomu postaví. A veľmi pekne ďakujem, dúfam, že máš pravdu a bude to tak, ako píšeš - musíme v to veriť, že?

ellly
8. okt 2012

@zlatat tak tak musime ...... to nam doda silu!

ellly
8. okt 2012

@zlatat ty si teraz este na PN?

zlatat
8. okt 2012

@ellly áno, ešte osm na PN - koncom mesiaca idem na kontrolu

ellly
8. okt 2012

uz sa po fyzickej stranke dobre citis? ked si bola na kontrole tak ta aj doktor pozeral, ci je maternica cista a ci sa stiahla? ci az po prvej mrche?

ellly
8. okt 2012

@zlatat uz sa po fyzickej stranke dobre citis? ked si bola na kontrole tak ta aj doktor pozeral, ci je maternica cista a ci sa stiahla? ci az po prvej mrche?

spisiacka
8. okt 2012

neviem ci som sa netesila predscacne rano troska taky ruzovy hlien bol ale nejako sa to cele zastavilo a nic.... 😖

ellly
8. okt 2012

@spisiacka neboj mrska pride, hore hlavu 😉

katarinagm
8. okt 2012

@zlatat
@ellly
@spisiacka
babyyyyyyy.. to my sme "zhresili" uz na dvanasty den po zakroku a od vtedy zrhresujem pravidelne.. 🙂 a dokonca bez ochrany, ale tiez sa hlasim, ze mi vcera prisla menstruacia..
ja som sa rozhodla cakat, aj ked my sme uz vlastne necakali, iba do konca tejto.. uvidim este, ci doktor nepovie nieco zasadne proti. lebo my kazal prist na kontrolu po prvej menstruacii.... ale tak ja dufam, verim, ze nepovie a potom sa zacneme snazit tak ozajstne.. tento mesiac to bolo iba take zahrievacie kolo ... 😉 kedže ... sme este smutili obaja... ja tiez dufam, ze sa nam to podari rychlo a hlavne do uspesneho konca.. a ze to vetko prebehne bez problemov...
a ja som pila tiez tu alchemilku a vraj to ma pomahat aj na bolesti a .. teda, nemavam silne bolesti, ale nepomohlo mi to.. tak snad aspon na to dohojenie pomohla..

ania4
8. okt 2012

ahoj kocky.aj ja mam taku dilemu ci nie som nahodou tehu. dvoch anielikov mame v nebicku z minuleho roku, posledne tehu bolo ukoncene v sptembri... tento rok sa snazime no nic.beriem duphaston aj kyselinu list a mam vrodeny trombofilny stav.povedali mi ze vraj az ked budem treti krat v tom tak nasadia injekcie na riedenie... ale dnes mam 23DC a uz vcera som trosicku zacala krvacat ale len tak trosku ked som bola na wc tak na papieri to bolo vidiet normalne svetlo cervena... ale vecer to prestalo a boli tam aj take slabucke krce. dnes pozeram a je tu zasa to spinenie dnes uz len spinenie nie krv. mam z toho trosicku strach chceli by sme babo a teraz sa bojim ci nahodou to neznamena ze o neho zasa prichadzame... sice o tie dve sme prisli az v 7tt a 8tt...momentalne som mimo svojho domu tak nemam moznost zajst k svojej doki. a na test sa mi to zda este priskoro.inak mrchu mavam pravidelne 28DC,..co myslite ? emoticon

ellly
8. okt 2012

@katarinagm takze ty si rozhodnuta ist po prvej mrske na to? jooooj aj ja by som uz chcela. beries uz aj nejake vitaminy? ja sa chystam po prvej ms. drzim prsteky, aby sa cim skor zadarilo 😉

ellly
8. okt 2012

@ania4 ahoj, mozno si fakt tehotna a na zaciatku mozes mat trochu spinit, to je vraj tym ako sa uhniezduje male v maternici. nemyslim, si zeby to mala byt nieco zle, skor to ze asi fakt budes tehotna. kedy si bola na kyretazi? to si este od vtedy nemala ms? neboj vsetko bude OK

ondatra2
8. okt 2012

@ania4 ja ked som otehotnela, tak som mala ruzovy hlien asi 2 dni a potom uz nie. ale nie krv.tak ak nevydrzis, sprav si test, ale to este asi nebude nic na nom. drzim palce nech je to pravda

spisiacka
9. okt 2012

@katarinagm
@ellly
@zlatat dnes rano znova ruzovy hlien ja uz neviem coto ma vsetko znamenat a ked sme pri tom zhreseni tiez cez vikend bolo 😀 to sme baby mali nieco vsetci asi v ovzdusi cez tento vikend 😀

erikad82
9. okt 2012

@spisiacka 😀 veru aj ja si myslím,bolo niečo vo vzduchu 😉

ania4
9. okt 2012

@ellly posledny kyret bol v septembri a cyklus mam stale pravidelny. uzivam duphaston mozno aj vdaka nemu hoci aj ked som ho nebrala mala som pravidelny. ale to spinenie je uz take hnedaste tak si skor myslim ze by to mohol byt uz zaciatok kramov...ved uvidim...nemavam to takto no mozno by to mohlo byt sposobene aj tym ze tento mesiac som zacala uzivat macu v tabletkach, tak mozno je to tym...neviem.ale dakujem za povzbudenie. pockam az vysadim dufik a potom ked nedojde riadna mrcha spravvim testik. 😵

ellly
9. okt 2012

@spisiacka ja si skor myslim, ze budes tehotna.......velmi ti to prajem, daj potom vediet.

ellly
9. okt 2012

@ania4 kedy ste sa zacali snazit opat snazit? dali ste si dlhsiu prestavku od posledneho zakroku? snad sa to tentokrat podari a keby nahodou nie tak netreba zufat, slniecko raz zasvieti aj nam len sa netreba vzdavat a poddavat smutku. drz sa!!!

happyfrog80
9. okt 2012

@ellly Eli mne to jedna kocka povedala ze po potrate je tusim 80 % pravdepodobnosti bezproblemoveho tehotenstva ,cize ziadny strach a verme si kazda ze to už vijde 😉

ellly
9. okt 2012

@happyfrog80 juuuj tak velmi by som si to priala, snad mas pravdu a cochvilka budeme bruskate 😉

ellly
9. okt 2012

@happyfrog80 uz dlho zijete v UK? neplanujete uz navrat na Slovensko?

happyfrog80
9. okt 2012

@spisiacka no to uz si asi tehotna myslim,ja som na miesto ms mala tiez hentake vytoky ,spinenie ,ale aj hnede no ale ja som ich mala asi 6 dní,ak fakt si uz tehu tak sa nestrachuj ked ti dakto povie ze sa ti moze prihdit to iste ako posledne,može ale nemusi,vela tehuliek otehotnelo pred prvou ms,tusim ze ty si este nedostala ms nie?Prajem vela stastia 🙂 ....

inac dievcata ja som o tejto skupine nevedela ,ja som v skupine s češkami,nie ze by mi tam bolo dobre,myslim ze sa im ani nechce ani odpisovat na moje problemy,ale myslela som ze to je dokopy pre ceskoslovenky,tento konik,nerozumiem tomu.
Nevadi,a oni si tam zalozili tabulku kto kedy potratil ,kolko ma rokov ,ktory den zacala cyklus a pekny prehlad je tam kazdy den to hadze dakto na nastenku a dni pribudaju a vidime kdo by sa mohol uz testovať 🙂 ...Ja ale teda vobec odbornik na to nie som ,hned by som to tu vytvorila ,musim sa jednej spytat jak sa to vytvara 😀 ....mozno vy to viete vytvorit 😉 😵

happyfrog80
9. okt 2012

@ellly 7 rokov ,a nechceme sa vratit ale ani v Uk zomriet 😀,ja mam ine plany hahaaz budu deti dospele snad sa usadia v lepsej krajine s viacej slnka a pristahujeme sa k nim blizsie 😉

bo tento rok sme leto nemali ,za to vy ste ho mali horuce ,dufam ze my budeme mat teplu zimu 😉

lienka1284
9. okt 2012

ahojte
ja som po dvoch potratoch a čakaju ma vyšetrenie a zajtra odbery na genetiku idem v decembri a na hematologicke vyš. v januari som s toho neštastna a už nikdy nič take nechcem zažit neviete ako prebiehaju tieto vyš. na čo sa mam pripravit? dakujem

happyfrog80
9. okt 2012

nieco podobne ako toto 😉

froka (27let, VP 1/2012, MA 5/2012; Femibion, kontryhel).......................................................................63DC //
turcice (34let,MA 5/2012 Femibion,kontryhel)……………………………………….....…...........................56DC //
axonka(34 let, MA 7/2012, kys.listova).....................................................................................................37DC //
kopretina22 (29 let, MA 4/2012, Mamavit, kys.listová).............................................................................33DC
kolino (24let, MA 8/2011, letrox, kys.listová).............................................................................................28DC
terulin (28 let, MA 7/2012 Kontryhel, kys. listová).....................................................................................20DC
eva518 (29 let, MA 11/2011, UPT 6/2012 Kys. listová 10mg, Femibion 800)..........................................19DC
happyfrog80 (32let,SP 6/2012, kys.listová ) ............................................................................................17DC
aagnes (28 let, UPT 7/12,kys. listová, kontryhel).....................................................................................15DC
winterska (40 let, UPT 6/2011, MA 6/2012 kys. listová a B-komplex)......................................................10DC
miranda77 (35let, MA 4/2012, kontryhel, jodamin) ...................................................................................7DC
m_artasek (31let, MA 1/2010, GEU 7/2010, kys. listová)..........................................................................6DC
maximka33 (35 let UPT 7/2009, SP 4/2012 kyselina listová, B-komplex.)................................................5DC
Dnes v 07:34 • 1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2012 (30. tt) • Odpověz • To se mi líbí • •

ellly
9. okt 2012

@happyfrog80 ten napad s tou tabulkou sa mi paci, a bolo by super keby si sa toho podujala. my sme mali tabulku pri aprilovkach 2013, jasne, ze obsahom bola ina. mohli by sma tam dat: nick - krsne meno - kolko ma rokov - pocet potratov - datum posledneho potratu - datum prvej MS od potratu - termin porodu. co na to?

ellly
9. okt 2012

@happyfrog80 tak plany mas, nuz co t

ellly
9. okt 2012

@happyfrog80 plany by boli, nuz co ti popriat asi len tolko aby sa ti vsetko vyplnilo 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre