Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

happyfrog80
9. okt 2012

@ellly no to ani plany nie su ako sny 😀,hej skusim to teda nejako az najdem cas ale neslubujem 😉

ellly
9. okt 2012

@lienka1284 ahoj, je mi luto co prezivas, ale ver ze je nas tu takych viac. ja som po prvom potrate, tento tyzden idem na kontrolu ale nemyslim, ze ma posle este po niejakych vysetreniach. pocula som, ze to az po viacerych potratoch. ale su tu baby, ktore si uz presli tymi vysetreniami tak sa ti urcite ozvu. drz sa a nestracaj nadej. pozitivne myslenie je polovicka uspechu.

ellly
9. okt 2012

@happyfrog80 ja mam teraz casu a casu ked som na marodke skusim nieco vymysliet

lienka1284
9. okt 2012

dakujem no uvidime :(

lienka1284
9. okt 2012

a ty si kolko na PN mna nechal moj doktor iba tyžden doma a že mam ist do roboty ale necitim sa na to vobec

happyfrog80
9. okt 2012

@lienka1284 ja som bola 2 tyzdne ,po 6 rokoch som konecne marodila,akoze nechcela som sby sa to stalo ale ked uz tak som si tu marodku užila poriadne,prvi tyzden bol hrozny ale dalsi som uz chodila do centra na nakupy a uzivala si volna 😉 ...a to uz v novembri som mohla ist na matersku ☹

lienka1284
9. okt 2012

je to hrozne a mysliš že ked mam ist zajtra na odbery krvi a mala som včera vino že to nevadi? bo som bola zufala a musela som si niečo dat. viem že to možno vyznie blbo ale som sa odventilovala

ellly
9. okt 2012

@lienka1284 na marodke som od 28.9., na kontrolu mam ist ked budem mat vysledky z histologie a to bude tento tyzden vo stvrtok. do prace by som chcela ist buduci tyzden. no som zvedava co mi povie doktor. si mu mala povedat, ze este chcest ostat doma, ze sa na to necitis, urcite by ta este nechal. kedy si potratila?

lienka1284
9. okt 2012

v piatok ma čistily ale on sa ma ani neopital hned to napisat do pn a podal mi ju iba

happyfrog80
9. okt 2012

@lienka1284 povedz doktorke nech ti to predlzi o tyzden ,ved to je pre nas dost psychicka zataz stratit vytuzene babetka ☹ a dufam ze ti poradia iné ohladom tvojho problemu bo ja som potratila samovolne prvi krat ,dokonca by mna ani neposlali na kontrolu keby som po 5 tyzdnoch neprisla skrz krvacania ,teda vytoku v strede cyklu.Vtedy mi skontrolovali ci som cista a potvrdili mi ze som ok .
Drzim palecky 😉

lienka1284
9. okt 2012

dakujem za rady baby

happyfrog80
9. okt 2012

@lienka1284 ja som bola prekvapena ked mne dali v nemocke tu v Uk papier na Dva tyzdne marodky ,aspon z toho som sa trocha radovala .Urcite ti davdalsi tyzden chod popytat ,ale nie za prachy ;-D ,mas na to narok .

happyfrog80
9. okt 2012

@lienka1284 kasli na to co si bude mysliet ,ved to si pila vcera nie?to je v poho a vinko ani nehovorim ,cerveny cabernet mňam 😉

happyfrog80
9. okt 2012

@ellly aj ja mam času a casu 😉 v praci ,som si sem doniesla laptop ale nepouzía som ho,stale som na mobile,inak zacala som chodit na pocitace takze snad sa nieco naucim ,kupila som si Microsoft office tak skusim tiez nejaku tabulku vymysliet ,sak nac to mam ale nerozumiem tomu ze to sa automaticky tie cisla prehodia o den viac ked to skopirujem na druhy den?abo to musim denne vsetko prepisovat?Som trocha asi zaopicami ;-D

ellly
9. okt 2012

@happyfrog80 ja som uz nahodila nie

ellly
9. okt 2012

@happyfrog80 ja som uz nieco nahodila do excelu a snad sa mi to podari aj tu dat aby si sa na to mrkla ......idem teraz rychlo cosi navarit a potom este pridem

spisiacka
9. okt 2012

@happyfrog80
@ellly urcite nie som tehu nema byt z coho 😀 a zda sa ze uz sa to normlane dnes spustilo cize prva MS dorazila 🙂

kikaneu
9. okt 2012

@lienka1284 ahoj, mne robili tieto vyšetrenia "už" po prvom MA.....bol to strašný zážitok a tiež by som nechcela nikdy viac také čosi zažiť.....na hematológii ti vezmú krv a pošlú do labáku a čakáš na výsledky....dúfam, že ich budeš mať skôr, lebo ja na ne čakám už od konca augusta.....a na tej hematke mi brali aj krv na genetiku, takže tak....a bola som ešte aj na infekčnom, ale tam sa nepotvrdilo nič, lebo to len moja gynekologička nevedela správne interpretovať výsledky, takže s lekárkou som mala len taký 10minútový pohovor 🙂 neboj sa, ak by sa aj niečo našlo, tak to vedia doktori liečiť a dočkáš sa zdravého bábätka 😉 držím prsty

ellly
9. okt 2012

@spisiacka tak aj tak blahozelam, ved je k comu. huraaaaaaaa

happyfrog80
9. okt 2012

@spisiacka aha no mozno ta pán bú osvietil 😀 ,zazraky sa stale dejú ,ale teda gratulujem k ms ;) a mozete sa snaziť 🙂

happyfrog80
9. okt 2012

@ellly horsie ze by si potrebovala od kazdeho detail ,hod na nastenku co potrebujes vediet a kazdy nech ti to posle do sukromky 😉

spisiacka
9. okt 2012

@happyfrog80
@ellly dakujem baby tesime sa jakey to bolo neviem co ale pre nas je to dobra sprave . S tym snazienim neviem po prvej zacat nechcem musim ist dat dokopy este srdce a stitnu zlazu nejako sa rozskalali mozno to srdce len tym stresom a liekmi co mi davali neviem. Pred rokom som mala arytmiu tak sa chcem dat kus dokopy aby som ju nedostala znova. Vy sa budete snazit hned po prvej?

ellly
9. okt 2012

takze ta tabulka, skuska, neviem ci sa mi to tu podari dat

ellly
9. okt 2012
ellly
9. okt 2012

co poviete na tu tabulku? ak mate ine navrhy sem s nimi. 😵

ellly
9. okt 2012

@happyfrog80 tabulka vlozena

ellly
9. okt 2012

kto by mal zaujem byt v tabulke, tak nech mi posle udaje, ktore v nej su. popripade tabulku aj doplnim, ak budete mat este nejake navrhy

ellly
9. okt 2012

@spisiacka urcite sa daj najskor dokopy. ja by som chcela zacat bud po prvej alebo najneskor po druhej ale tiez to bude zavisiet od zdravotneho stavu. a este som zvedava na nazor mojho gyndosa. uvidime, ci ma posle na nejake vysetrenia alebo nie. no som zvedava.

happyfrog80
9. okt 2012

@ellly ok super

happyfrog80
9. okt 2012

@ellly moje meno Katarina ,Manchester,datum potratu 26/06/12 ,datum prvej ms od potratu 25/06/12/kyselina listova

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre