Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mirip
15. aug 2009

Ahoj tehulka, ty si tu nejaká nová nie? 🙂

cervena_ciapocka
15. aug 2009

Ahojte 🙂 ako vidim kazdy vikenduje 😵 aj ja som tu len na skok
cim dalej tym viac som presvedcena ze ovulacia bola pocas prvych 13 dni cyklu 😕 a teraz mam pocit ako by som mala mrchu dostat zajtra 😀 strasne ma bolia prsia a to som len 18DC 😕 zvycajne sa ta bolest postupne stupnuje ale teraz ... nechapem. Brucho mam nejake nafuknute a obcas mam pocit akoby som namiesto maternice mala balonik co ma tlaci 😀 😀
od buduceho cyklu musim zacat merat teplotu, len dufam ze na mna muz nebude kukat, ze co to robim 😀 😅

ninuska8
15. aug 2009

ahoj mirip, no ja som taka staronova...som po dvoch missedoch, vsetky este v tomto roku no a tento tt som opat objavila na testiku krasne // tak sa chcem podelit o radost a verit, ze tentoraz sa nam v aprili konecne narodi nase male kuriatko🙂

tebe sa to uz krati...jaaj keby som uz bola tam kde ty🙂prajem vsetko dobre

alicc
15. aug 2009

ahojte babuľky.
Kodada, ja som mala poslednú mršku 1.7. ale test som si robila aj tri krát a vždy mi vyšiel negatívny 🙄 , aj ten čo som robila8.8. Potom mi to ale nedalo a ked stále nič nechodilo tak som si urobila dalsí túto stredu a ten bol pozitívny 😀 . normálne tomu nerozumiem 😖 . môže to vôbec byť? asi ano ked mi to vyslo, ze by som mala nejaký pomýlený cyklus? inak som mala skoro pravidelný 30 -32 dní a čo sa to teraz udialo??? mohlo to byť dovolenkou? boli sme aj stanovať. ze by tie zmeny prostredia znamenali až taký posun?
Len aby bolo všetko v poriadku. bojím sa aj tešiť.

mirip
15. aug 2009

dík ninuska, aj my máme za sebou jeden missed a peavdupovediac aj tak ked už je človek v tehulkovaní tak daleko je to stále o strachu............celé tehotenstvo sa može niečo udiať, takže strach stále bol, je a potom aj bude už o bábo

evulik6
15. aug 2009

ahojte...

jeeej ninuska, vitaj opat u nas... potichucku gratulujeeeeeeeeeem a silno silno drzim palce

vevoncek
16. aug 2009

ahojte

ninuška gratulujem a prajem všetko naj naj naj nech to tento krát dotiahneš do toho správneho konca a hlavne bez preoblémov. Ja to stále tvrdím že všetky čo sme tu hlavne netehulky budú za chvíľu tehulky 😉

alicc tak to je super že si spravila ďalší test a boli dve // gratulujem ti veidíš ono sa v živote všeličo udeje všeliako sa snami ten život zahráva človek už ani nedúfa a nakoniec sa mu splní prianie tak aj tebe prajem aby ti to vyšlo a neboj len si počkaj trošku aspoň aby bolo vidieť srdiečko a až potom choď k doktorke 😵

cervena_ciapocka
16. aug 2009

Ahojte 🙂 tu kazdy poctivo vikenduje 😵
dnes mam od rana take divne napetie a pichanie v podbrusku ako keby som mala dostat mrchu 😕 a ta ma prist az o 10 dni. Prsia mam naliate a bolave 🤐 vobec to nechapem
Prosim vas povedzte mi ze si tieto stavy len namyslam 😀 😀 lebo sa zblaznim 😀

A inac, peknu sknecnu nedelu zelam 🙂

kejtty
16. aug 2009

ja som mala take stavy ked mi meskala mrcha asi 2 tyzdne... strasne ma boleli prsia a tiez ma pichalo, potom som si urobila testik a boli tam //. 😀

cervena_ciapocka
16. aug 2009

kejtty 🙂 no tak to potom bolo normalne, ale u mna je este nejak skoro na taketo priznaky 😀 ak su to vobec priznaky, lebo myslim, ze ani tento mesiac z toho nic nebude

kejtty
16. aug 2009

aaale preco by nebolo, niekedy testy ukazu vysledky az po mesiaci...dvoch... ani nevies ze si tehu...

cervena_ciapocka
16. aug 2009

lebo mam mat mrchu az o 10 dni 😅 teraz som len 19 DC ... a myslim si ze ak ovulka bola tak bola este do 14 dna, alebo vobec nebola.

kejtty
16. aug 2009

no poviem ti ze na ovulku sa nespoliehaj, pretoze ja som mala ovulku v tyzdni kedy moj manzel bol na sluzobnej ceste a vidis ako to dopadlo, necakali sme to vobec a ani sme neplanovali mat este babo a prislo to samo... aj ked sama tomu nechapem ze kedy sme ho vlastne pocali...

cervena_ciapocka
16. aug 2009

neviem ci som ju mala, alebo kedy ... len usudzujem z toho, ze zvycajne mavam v strede cyklu tzv. "mokre dni" 😀 a predtym aj potom nic. Jasne ze na to sa spoliehat neda 😅 A do toho 14 DC sme sa poctivo snazili 😀 a teraz sa mam uz nejak nechce 😅 😀

nase prve sme tiez neveik ako pocali lebo sme mali sex len raz 😀 proste tak vyslo 😀 😀

kejtty
16. aug 2009

podla mna netreba vobec pocitat plodne a neplodne dni... jednoducho ked to ma vyjst tak to vyjde aj pocas menstruacie 🙂 aj o tom som uz pocula ze zena mala kramy a otehotnela... tak to prve musela byt bleskovka 🙂

cervena_ciapocka
16. aug 2009

ja ich nepocitam, len tak uvazujem 😉 ze mi je divne a na tehu priznaky je skoro, ze co ma to teda máta 10 dni pred kramamy mat taketo stavy 😀

kejtty
16. aug 2009

no neviem... mozno pocasie? 😀

cervena_ciapocka
16. aug 2009

dufam, ze sa to nebude stupnovat 😀 😀

kejtty
16. aug 2009

potom daj vediet ze ako ...

cervena_ciapocka
16. aug 2009

Urcite dam 🙂 ja si pripadam ako male decko s tymi tehu testami 😀 mne sa tak paci cakat kedy sa tam vynori aspon ta kontrolna palicka 😀 to je ako take kuzlo 😀 😀 ze namocit aaaa ... 😵 😵
Ale pochybujem ze tentoraz budu dve, tolko stastia nebudem mat 😉

alicc
16. aug 2009

ahojter babulky.
cervená ciapocka: a možno že ano ved pozri na moje stastie. 😅
zajtra idem na krv , som zvedavá čo povie doktorka. 😉

cervena_ciapocka
16. aug 2009

🙂 alicc - tvoja dcerka ma pekne meno 😉 😵
... uvidim o 10 dni 😀

alicc
16. aug 2009

Dakujem aj za nu, je to nase zlatko.
držím palčeky, aby boli //

cervena_ciapocka
16. aug 2009

🙂 😵 aspon ze mam teraz dost prace ze na to nebudem az tak mysliet

picolino
17. aug 2009

Dobre ranko babule,
tak som testla......a boli // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , v piatok len taka slabulinka ciarka, ale dnes uz normalna 🙂
baby, ja sa taaak tesiim, ale maaam aj strasny strach...ved viete...dnes sa idem objednat na gyndu, doki mi povedal, za ak mi v ynecha menzes do 6-tich dni ma chce vidiet....
inak nic mi nie je, troska mam taky zvlastny pocit, ale inak nic...je pravda, ze mam este aj nadchu, takze nic necitim...mam aj strach bola som chora a este aj som trochu...... ☹

lili136
17. aug 2009

picolino tak super..... strašne moc držím palce, nech to vyjde 🙂

cervena_ciapocka
17. aug 2009

Dobre rano 🙂 picolino no to je super 😵 neboj sa, ked sa ma nieco stat tak sa aj stane a preto treba radsej mysliet pozitivne alebo aspon neutralne 😅

picolino
17. aug 2009

dakujem lili, dufam ze uz to bude ok ...musim v to verit 🙂

cervena_ciapocka
17. aug 2009

picolino - som trosku mimo 😀 nejak si predpokladala, ze budu //, alebo ti meskala menstruacia?
ale kazdopadne je to super 😵

lili136
17. aug 2009

ja som si cez víkend trošku zase posmutnela a poplakala...... stretli sme cez víkend kopec známych a boli sme u rodiny a všetci, že kedy už bude bábo a tak...... no čo im mám povedať???? veď ja by som tiež rada, ale čo narobím ☹ .... ešte navyše som stretla jednu babu z dediny, tá je teraz cca v 5 mesiaci.... som sa tešila, lebo ona je jedna z mála normálnych ľudí tam, že budeme naraz tehotné a budeme kočíkovať spolu...... no viete si predstaviť ako mi bolo, keď som ju videla s bruškom a ešte sa ma pýtala, že kedy bude bábo...... ☹ ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre