Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

marion
4. sep 2009

Tak lili, prajem ti krásny večer, zabav sa. Bude to sranda. Ja som bola tiež prepkvapená, nakoľko veľa spolužiakov som od maturity nevidela. A na stretávke som mnohých nespoznala. 🙂 🙂 Potom daj vedieť ako bolo.

Všetkým ostatným prajem pekný víkend, síce zamračený ale hlavne že je. 🙂 🙂

marion
4. sep 2009

Picolino ďakujem pekne. Ja sa tiež poradím s doktorom. 🙂 🙂

Prajem ti aby si v pondelok dobre dopadla a hrdo si odniesla tehotenskú knižku 🙂

sportpark
4. sep 2009

picolino držím ti palce verím že bude všetko oki........

iffka10
4. sep 2009

ahojte baby...neuverite, ale okrem toho ze som pred tyzdnom mala MA tak dnes mojmu priatelovi preskocilo a odisiel aby si utriedil myslienky ci co. Chlapi su taki slabosi a zbabelci niekedy. Ja som si myslela, ze sa budeme o par mesiacov pokusat o dalsie babatko a teraz mozno ani nebudem mat s kym. A to som si myslela ako to dobre zvladam, znazila som sa byt silna a co najmenej davat najavo ako sa trapim.

marion
4. sep 2009

Iffka, je mi ľúto že si po MA, a ešte viac ma mrzí, že práve v tomto čase keď potrebuješ oporu tak ten najbližší ťa opustí? Máš pravdu, chlapi sú slabosi a preto sme my matky. A nie oni. 🙂 Rada by som ťa nejak potešila, ale jedine čo môžem,poradiť ti urobiť si teplý kúpeľ , nejaký dobrý čajík, a relaxuj. 🙂 🙂 Snáď ti bude aspoň trošku lepšie. Verím, že tvoj priateľ si utriedi myšlienky a vráti sa s kyticou ruží. 🙂 🙂 Neboj, zajtra bude lešie, musíme veriť.

iffka10
4. sep 2009

marion, dakujem za podporu...kupel by som si straaaasne rada dale, ale doktor zatial zakazal 😉
a asi si skor dam pohar cerveneho vina k tomu cajiku 😀 Najhorsie je to, ze bol uzasny odkedy sme zistili ze som tehotna (snazilli sme sa 4 mesiace) a potom aj po MA bol super. No co uz...uvidim ako to dopadne. Teraz sa hlavne musim dat do poriadku a dufat, ze este budem mat to stastie a budem mat babatko...uz mam 30 tak som si povedala ze prisiel ten spravny cas a som bola optimistka ze to vyjde na prvy krat 😒

marion
4. sep 2009

ifka neboj, bude dobre. Aj ja prave popijam vinko s manzelom, tak na zdravie. 🙂 🙂 Po par mesiachoch sa budete snazit opat. Aj ja sa uz neviem dockat ked doktor dovoli. Sice budem mat trochu strach , ale verim ze to bude dobre 😉 😉
Ja mam tiez 30tku za chvilu, a chcela som stihnut dovtedy druhe. No nevyslo. Neboj, stale sme mlade a este toho vela stihneme 🙂 🙂
Tak pekny vecer a dobru noc.

iffka10
4. sep 2009

marion, drzim palce 🙂 Pekny vecer a dobru noc aj Tebe

talia76
4. sep 2009

ahojte, čítala som vašu debatku, kedy je najoptimálnejšie sa snažiť po MA. Som po 2 MA, v priebehu roka, po druhom som pre istotu vymenila dr. a ten nový povedal, že po 1 mrche mám prísť na kontrolu a môžeme začať snažilkovať. Čo doktor, to iný názor. Podľa mňa žena neotehotnie, pokiaľ organizmus na to nie je pripravený. Pa

alicc
4. sep 2009

ahojte baby,
tak dnes som bola na sone a všetko je v poriadku, srdiečko bije 😀 😀 😀 . tak velmi som sa bála, ani som do rana nespala.

adrikanatasa
5. sep 2009

aliic zo srdca gratulujem! no vidíš nakoniec tu všetky skončíme s veľkými bruškami 🙂

evulik6
5. sep 2009

ahojte...

alicc, gratulujeeeeeeeeeeeeeem, len tak dalej moja...silno drzim palce... aj vsetkym ostatnym tehulkam 🙂

no a my ostatne, netehulky, musime cakat a verit ze ked sa podari tak to bude uz len dobreeee 🙂 cmucik...

evulik6
5. sep 2009

picolino...neboj sa bude vsetko ok...drzim palceky 🙂

alicc
6. sep 2009

Dakujem babulky za povzbudenie a tiež vám držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo. 😀 😀 😀

picolino
7. sep 2009

ahooojte,
bola som u dokiho aaaa, vsetko je v uplnom poriadku..pytala som uz "za vodou", povedal ze urcite...ma dost dobre pristroje /take ako pouzivaju v specializ.nemockach/, pytala som sa ho aj na cestu do Chorvatska a on mi to odobril, dokonca povedal, ze mi to odporucuje, idealny cas, more....len si mam davat pozor na prechaldnutie... 🙂 🙂 🙂
tak teraz sa rozhodujem.
ja som takaaaa stastnaaaa...po dovolenke uz dostanem aj knizku 🙂

baule prajem vam to vsetkym 🙂 🙂 🙂 🙂

alicc,
ty si priblizne rovnako tehotna ako ja...ja mam TP okolo 20.04.2010 😉

marion
7. sep 2009

Picolino gratulujem, som šťastná že si OK. A vidíš otehotnela si po 3 cykloch a všetko je v poriadku. Držím palce aby všetko pokračovalo ako má 🙂 🙂 🙂 🙂

tilly
7. sep 2009

ahojte, jeeej, samé nove tehulky, sranda je, že to tu ide vždy tak naraz, po dvoch - troch 😀

ja som zúfalá z mena... neviem žiadne vybrať...

picolino
7. sep 2009

marion..
po 2 cykloch 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
podla mna, ak je zena ok, tak nie je problem 😉

vevoncek
7. sep 2009

ahojte

alic gratulujem nech je všetko v poriadku 😵

marion
7. sep 2009

Picolino som rada, ale bojím sa čo mi povie doktor. Teraz po prvom menzese idem za ním. Tak neviem čo povie, keď sa ho na to opýtam. lebo v dň keď sme vybavovali zákrok, tak povedal, že o polroka uvidíme. ☹ Myslíte, že mi môže zakázať otehotnieť ? 😒

picolino
7. sep 2009

zakazat nemoze, to je na vas...,
ale povedz mi, ci by ste sa nemohli dohodnut po dvoch cykloch na vysetrenie krvi, ultrazvuk a vsetko ostatne..na vysledky krvi sa caka 3 tyzdne, takze to je zase kopu casu..no a ked budu dobre vysledky, tak ti to odobri aj on...
ale neviem v ktorm tyzdni si mala MA??vies, cim neskor tym odporucuju asi dlhsie cakat ☹
podla vaznosti zakroku...ja som bola v 9tt, ale babtko uz nezilo 2tt,a vobec sa nevyvyjalo, takze tam bola stale taka mala bodka ako na zaciatku...mozno aj preto to nebol tak komplikovany zakrok...neviem...

drzim palce a urcite stale uzivaj kyselinu listovu + E-cko 🙂 🙂 🙂 🙂 , aj teraz

marion
7. sep 2009

Picolino, ja som bola v 8 tyzdni na sono a srdiecko bilo. V 12 som bola na kontrole a tam bac.....dietatko vobec nenarastlo a uz vlastne nebolo, malo 5mm. (MA teda v 12 tt.)☹ Tak som aj rozhodnuta dohodnut sa po cca 3cykloch ist ana vysetrenie. Uvidim, co mi povie. 🙂 🙂 Calibrum som si uz kupila, a uzivam.

pekny den 🙂 🙂 🙂

picolino
7. sep 2009

tak radsej asi dlhsie pockat...
inak je to cudne, ja som bola terazna sono , som v 7-mom tt a babatko ma 9,5mm, doki povedal, ze presne podla tyzdnov sedi aj velkost....
ked ty si bola v 8-mom tt, ze ti nepovedal ze je to male alebo tak???...

marion
7. sep 2009

Nie ono bolo vacsie v tom 8tt, este aj vacsie na tt v kt. som bola a aj srdiecko bilo....ale po 3 tyzdnoch teda v 12tt., akcia srdca nebola. ☹ Doktor mi povedal, ze to po tom 8tt. a sone vlastne zaniklo a ,,scrklo sa,,. Ved uvidim co povie doktor kolko cakat.Dam vediet. 🙂 🙂

evulik6
7. sep 2009

ahojte....
picolino, gratulujem, len nech to ide tak aj dalej...drzim palce 🙂

lili136
7. sep 2009

ahojte babule,
tak som sa sem dnes takmer ani nedostala.... dnes som celý deň behala v robote a vybavovala, ale zas aspoň nemyslím na smutné veci 🙂

picolino
no strašne moc držím palce, nech to dobre dopadne 🙂

marion
stretávka bola fakt super..... sme sa trošku "spoznávali" veru... niektorí mali čo robiť, aby spoznali mňa, vraj som sa od strednej dosť zmenila... a vlastne je to pravda, že som prešla radikálnejšou zmenou vizáže....
ale tak pospomínali sme na staré časy, na profesorov, poreferovali kto má koľko detí, kto je vydatý, kto rozvedený a tak..... no sranda bola 🙂

tak ja snáď za chvíľku prchám domov.... už tu toho mám plllllllné zuby 🙂
tak pekný večer všetkým.....

marion
8. sep 2009

Dobré ránko....

Lili, som rada že na stretávke bolo super. My sme mali našu pred 2 rokmi a pamätám, že sme sa pobavili. Hlavne na tom ako sme sa zmenili. A skonštatovali sme, že baby k lepšiemu,všetky sme opekneli 😉 😉 😉 , ale chlapi oplešateli a narástli im bruchá 🙂 🙂 🙂 A veľa báb uý má baby?

Lebo u nás malo viac detí chalani ako my, my baby sme boli len 4 s deťmi. 🙂 🙂

kodada
10. sep 2009

bre ranko babenky, dnes idem po 4 tt k doktorovi, verim ze je vsetko v poriadku a drobec sa ma dobre 😉

neviete co je zo Sue? uz sa davno neozvala

prajem pekny den vsetkym 😎

adrikanatasa
10. sep 2009

ahoj kody držím palce nech je všetko o.k. 😉

sue250
10. sep 2009

ahojte, kodi som ok, len som u rodicov na dedine a tu ked zafuka vietor tak net nejde ☹ manzela mam v blave tak som pod dohladom a mala tak kope ze vacsinu dna prelezim, uz sa nevladzem ani hybat som jak tank, ked vyjdem hore schodmi fucim jak slon neviem ako vyjdem na kozu v stredu u lekara)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre