Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

parker36
21. mar 2013

@ivanya Prepac, az teraz som si vsimla tvoju otazku. Ja som si platila to dobrovolne poistenie, kvoli tomu, aby mi vysla materska, kedze ja som dala vypoved v praci v septembri 2012. To ze som sa na UP mala hlasit den po zakroku bola zhoda nahod. Ten termin mi urcili mesiac predtym - pravidelne hlasenie 1x mesacne 😉

parker36
21. mar 2013

ahojte dnes 😉 Aky mate den? Ja som bola dnes na kontrole, ako mi kazali a este aj prizvukovali a ako som mala v papieroch a miesto kontroly mi akurat dali vysledky z histologie a mam ist na kontrolu k svojej lekarke. Ciste kocurkovo 😒 Nie, ze by som silou mocou chcela ist na kontrolu tam, kde mi robili zakrok, ale zas som nemusela cakat a uz davno som sa mohla objednat k svojej doktorke... caka sa aj 2 tyzdne. Ale co uz. Mna ozaj niekedy to jednanie s ludmi v nasom zdravotnictve zaraza 😒

zuzana0612
21. mar 2013

@parker36 u nás je dnes celý deň zamračené. takže ani náladu nemám neviem akú. ale dá sa. kocúrkovo je ako vidím všade. a výsledky histologie ako dopadli? dúfam, že ok.

parker36
21. mar 2013

@zuzana0612 Vysledky z histologie mam standardne - cize nicnehovoriace 😝. Ale teda popravde ani som nejako necakala, ze tie vysledky budu na nieco poukazovat. Zajtra idem k mojej lekarke - ma vzala hned, kedze mi dnes nespravili kontrolu, tak hadam budem mudrejsia.

zuzana0612
21. mar 2013

@parker36 jasné, veď ani mne niž nenapísali do výsledkov. to majú asi nejakú jednu štandardnú vetu a tú tam napíšu. to ideš teraz 3 týždne po kyrete? alebo koľko si? určite bude všetko ok. a super, že ťa zobrala tak skoro. aspoň nemusíš čakať a rozmýšľať

parker36
21. mar 2013

@zuzana0612 Na zakroku som bola 5.3. cize vyse 2 tyzdne. Je to skoro, ci neskoro? Mne to robili ambulantne na jednodnovej chirurgii - ja som tam bola aj so zakrokom 2 hodiny a na ziadnej kontrole som zatial nebola - do papierov mi napisali kotrolu na 21.3, co je dnes. A inak ja popravde som vobec nevidela lekarku - teda gynekologicku, ktora tam ordinuje, ja som fakt komunikovala aj pred zakrokom aj po nom iba so sestrickou a to iste aj dnes. Na jednej strane som bola rada, ze som nemusela ist do nemocnice a mala som to rychle za sebou, ale zas aspon pri prepusteni som cakala, ze mi niekto polozi aspon "kontrolne otazky" 😝 Nastastie je vsetko ok- teda aspon ja sa citim ok.

susan007
21. mar 2013

@parker36 ahoj mozem sa opytat, platila si nieco kedze si nebola v nemocnici? predpokladam ze ano...mna to tiez caka, tak zvazujem ci nemocnicu ale po skusenostiach v nej asi radsej zaplatim 😖

parker36
21. mar 2013

@susan007 Platila som 170€, ale to kvoli tomu, ze s mojou poistovnou - union - nemali uzavretu zmluvu. Cize zavisi to, aku zmluvu ma dana ordinacia a tou ktorou poistovnou uzavretu. Tam kde som bola ja, tak pacienti zo vseobecnej nedoplacali nic, pacienti doveri si hradili tusim nejakych 50€ za narkozu pri danom zakroku. Drzim palce.

zuzana0612
21. mar 2013

@parker36 ja som bola na kontrole po zákroku až teraz, v utorok. a zákrok mi robili 1.2. a mne nikto o kontrole nič ani nehovoril. pri prepúšťaní z nemonice mi hovorili, že mám o tri dni ísť k lekárovi kvôli správe prepúšťacej. a keď som tam o tri dni volala, že či majú správu a môžem prísť, tak mi povedali, že stačí až s výsledkami histologie. a keď som prišla s výsledkami, tak mi povedali, že dobre, ďakujeme. všetko ostáva ako sme sa dohodli. a to bolo všetko. nikto sa na mňa ani nepozrel. až teraz, keď som bola u nového, tak mi spravili prehliadku, stery a sono. ale keď sa cítiš dobre, tak to je super. aj ja som sa cítila dobre. ale inak ti poviem, že doktor nám povedal, že tri týždne bez sexu a ani po tých troch týždňoch to nebolo bohviečo. som mala také sucho alebo čo.

zuzana0612
21. mar 2013

@susan007 ahoj, ja som bola v nemocnici a neplatila som nič. mala som tam byť od piatka, keď ma prijali a hneď urobili zákrok a v sobotu ráno ma mali pustiť. ale vypýtala som sa v piatok večer, mm prišiel pre mňa, tak ma pustili.

parker36
21. mar 2013

@zuzana0612 Tak asi to je podla lekara. Ved co som aj tu citala, tak viem, ze sa chodilo aj na kontrolny usg, ci je maternica cista... No ozaj neviem. Dnes, ked som volala k mojej lekarke, tak sestricka zareagovala tak, ze prist cim skor na kontrolu.
...a na sexik si este mozem nechat zajst chut 😝 😀 Sice o tom mi nikto ani zmienku nedal 😀

ivanya
21. mar 2013

Mne robili kyret 12.3., do 3 dni som sa hlasila u mojej gyn. - malo to jedinu vyhodu, dala mi odporucenie na PN :D Mam k nej opat ist s vysledkami z histologie, tie budu v utorok bud. tyzden, povedala, ze mi rovno spravi aj kontrolny utz. V utorok idem tiez do centra asis. reprodukcie, takze predpokladam, ze aj tam ma pozru. Aspon bude dvojita kontrola 😎

U nas dnes sialenie fuka, pocasie sa nam nejako pokazilo. Som chcela poobede vysavat, ale nejako nevydalo 😀

ivanya
21. mar 2013

@parker36 Aha uz chapem. Ja uvidim, ci tiez skoncim na UP. Potom si asi tiez dam DNP, ale teraz sa to da dat tusim len ako trojkombinacia poisteni, a bud si platis vsetky tri z minima alebo z maxima... ci opat sa nieco zmenilo?

zuzana0612
21. mar 2013

@parker36 je to o lekárovi, a ja mám pocit, že ten môj na mňa pekne kašlal.....

parker36
21. mar 2013

@ivanya V tom DNP ti ja velmi neporadim - to radia mne 😉 Ale teda da sa to uzavriet od minima po maximum... tu ciastku si urcis ty, kolko chces platit v tom rozpati. Inak ja som bola v tom, ze 2 roky od skoncenia prac. pomeru este mas narok na materske a nakoniec som zistila, ze narok nemam, iba ked si dam DNP. Ale clovek to v podstate neriesi, kym nepotrebuje.

ivanya
21. mar 2013

@parker36 idem to vykukat na webe socialnej poistovne 😎

parker36
21. mar 2013

@ivanya ... prajem vela trpezlivosti 😅 Mne velmi dobre poradila tu na MK @zalka

llenulka
21. mar 2013

@susan007 mam Doveru,neplatila som nic

llenulka
21. mar 2013

a pocasie? prsi cely den,dievočky moje..
kazdou minutou a z celeho srdca nenavidim Ureaplazmu,dufam,ze jej to dojde a konecne odide a da mi pokoj,ked u mna je nevitany host:D

llenulka
21. mar 2013

@zuzana0612 ale teraz si v dobrych rukach a to je hlavne 🙂

llenulka
21. mar 2013

@ivanya ja tiez rozmyslam,kto by sa nasiel taky,co by nam prisiel poriadit cez vikend :D manzel ma futbal aj v sobotu aj nedelu,budeme sa tulat cele dni :D a cez tyzden,ked pracuje,sa mu moc nechce:D

llenulka
21. mar 2013

@parker36 urcite na kontrolu chod,ak neodporucia,tak sama si popytaj..mne to tiez nejasne napisali,nakoniec to bolo este pred prvou MS a odchadzala som taka spokojnejsia veru

parker36
21. mar 2013

@llenulka u nas len rano lialo, nakoniec sa to troska umudrilo, ale tiez nic moc 😒 A ty len pekne tu ureaplazmu nakop vies kam a posli kade lahsie 😝 Snad ti nebude nejaka ureaplazma skakat po hlave... 😉 Vysvetli jej, ze v maji snazilkujeme...

parker36
21. mar 2013

@llenulka idem na kontrolu pekne krasne zajtra 😉 Si to prdsa nenecham ujst 😝 😀

zuzana0612
21. mar 2013

@parker36
@llenulka u nás fučí teraz a keď som išla o pol tretej z roboty, padal ladovec. celkom sa ochladzuje.

jooooj, ale zajtra je piatok baby, tak som rada, že ide víkend

ivanya
21. mar 2013

@llenulka kaslat na ureaplazmu, este sa bude vyzivovat z tvojej nenavisti 😎 uz ani myslienku a kvapku energie jej nevenuj, hnusobe, a pojde kadelahsie 😀

llenulka
21. mar 2013

@parker36 poslem jej pisomne uzrozumenie,nech to ma cierne na bielom :D zajtra cakam spravy,iba dobre,podotykam 🙂

@zuzana0612 pre mna vikend= bleskovo ubehnute dni,cize som happy uz teraz..ved uz len raz sa vyspim ... :D

@ivanya ved toto,si mysli,ze nemam dost starosti aj bez nej :D musim rast vajicko,nemozu ma vyrusovat zle bakterie 🙂

zuzana0612
21. mar 2013

@llenulka to nám tiež veľmi rýchlo ubehne. ale teším sa aj tak.

llenulka
21. mar 2013

@zuzana0612 a ako,ovulka bola? ziadne priznacne bolesti zatial?

zuzana0612
21. mar 2013

@llenulka včera som si spravila posledný ovu test, čo som mala ešte z čias pred tehu. a bol pozitívny. takže podľa toho je ovu dnes. a teraz ma na tej pravej strane aj tak pichá, tlačí. tak asi to je tu. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre